Które miejsce zajmie OKS 1945 Olsztyn?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Re: Pierwsze Miejsce gwarantowane!!!

Post autor: Emilozo » czw 09 wrz, 2004

Grymel pisze:Oks nie zaczoł sezonu dobrze.
No chyba coś Ci się pomieszało! 5 spotkań i jeszcze ani razu nie przegrali! Jak na beniaminka to dobrze...

wloz8
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: pn 12 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Zatorze

Post autor: wloz8 » czw 09 wrz, 2004

Szokda troche tych dwoch punktow strtaconych w Grojcu i moze byc utrudnienie. Mijmy jednak nadzieje ze OKS bezie gral coraz lepiej i pod koniec sezonu mecz z takim Mazowszem to bedzie zwykly,prosty trening. Tylko Stomil!! OKS!!

C.N.T.O.W
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: pt 01 paź, 2004
Kontakt:

Post autor: C.N.T.O.W » śr 06 paź, 2004

jak znajdzie sie sponsor to OKS napewno awansuje do 2 ligi ale w piłce jak w kalejdoskopie nic nie trwa wiecznie...

Awatar użytkownika
Pytoo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn, Kormoran

no...

Post autor: Pytoo » czw 21 paź, 2004

dobrze będzie jak będziemy w pierwszej 8 :( niestety ale coś mi sie tak zdaje .ALE MAM NADZIEJE ŻE OKS KOFFANY WEJDZIE DO 2 LIGI A POZNIEJ BEDZIE MICROSOF NAS SPONSOROWAL I WEJDZIEMy DO 1 I JESZCZE NAS BEDA FIRMY NAJWIEKSZE SPONSOROWAĆ PODBIJEMY LEGIE WISŁE GROCLIN I INNE CIOTY PÓŹNIEJ MAdrYT I BEDZIE FINAL LIGI MISTRZÓW KTÓRY WYGRAMY I REPREZENTACJA POLSKI BEDZIE CONAJMIEJ MIALA 10 NASZYCH BIALO NIEBIESKICH!!!!!

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Które miejsce zajmie....

Post autor: adam » czw 21 paź, 2004

Tak sobie siedzę i się zastanawiam które miejsce zajmie w tabeli OKS?!
Czy zarząd klubu już zrezygnował z walki w tym sezonie o najwyższe cele, czy nie.Wygląda na to, że jednak zrezygnował.Realnie patrząc jakieś tam szanse na jedno z dwóch pierwszych miejsc są, ale po pierwsze trzeba bezwarunkowo wygrać ostatnie trzy mecze, po drugie liczyć na spore straty punktowe zespołów obecnie będących w czołówce, po trzecie (oglądając ostatni mecz) nie wiem czy już odgórnie któraś z drużyn przeciwnych nie ma zapewnionego awansu...Reasumując trzeba poczekać na rozwój (korzystny dla Nas) wypadków do końca rundy, wtedy będzie można powiedzieć coś więcej.

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » pt 22 paź, 2004

Będzie co bedzie ale OKS i tak bedzie duma wszedzie !!! Nawet w 40 lidze OKSu sie nie wstydze! W tym sezonie mozna o 2 lige powalczyc bo kto wie jakie jeszcze wyniki padna na 3ligowych murawach ;)

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Które miejsce zajmie...

Post autor: adam » pt 22 paź, 2004

Pierwsze trzy typy trafione, co do Jagi to myślę, że uda się im uniknąć nawet baraży.Między Jagą a Stomilem zauważyłem pewną analogię. Mianowicie na początku sezonu Nam szło dobrze, Jaga przegrywała jak leciało. Z czasem Jaga zaczynała remisować a potem wygrywać, My odwrotnie z czasem gramy coraz gorzej.Mam nadzieję, że końcówka rundy będzie jednak dla Nas dobra, że wygramy ostatnie trzy mecze i nie odstaniemy mocno od czołówki.
p.s. Czy wie ktoś może o której jutro ma się odbyć wewnętrzna gra Naszych (coś o tym wspominał Janowski).

Kaczan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: pt 22 paź, 2004
Lokalizacja: Made iN POLand
Kontakt:

Post autor: Kaczan » pt 22 paź, 2004

warto te dwa mecze ostatnie wygrac a pozniej w rundzie wiosennej odrazu podskoczyc na czolowke :D:D

kru

Re: Które miejsce zajmie...

Post autor: kru » pt 22 paź, 2004

adam pisze:Czy wie ktoś może o której jutro ma się odbyć wewnętrzna gra Naszych (coś o tym wspominał Janowski)
Nie ma gry wewnętrznej, o godzinie 9 jest tylko odnowa

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: SNICKERS » sob 23 paź, 2004

Hmm ... optymizmem to napawać się nie można po ostatnich występach ... ale myśle ze na koniec będzie to jakieś 3 - 6 miejsce i to przy potężnym huraganie <jak tak dalej pójdzie> ... myśle tesh że jeszcze takie 1 - 2 mecze i będzie w zarządzie kolejna revolucja :roll: chociaż z drugiej strony patrząc to może, może, może, może, może zajmiemy miejsce premiowane ale to jush teraz jest ostatni gwizdek aby zacząć lepiej grać... :?

Kaczan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: pt 22 paź, 2004
Lokalizacja: Made iN POLand
Kontakt:

Post autor: Kaczan » sob 23 paź, 2004

6 miejsce stawiam nie bede sie na ten temat wiecej udzielał...

piechu
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz 24 paź, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: piechu » ndz 24 paź, 2004

ja mam nadzieje ze oks zajmie pierwsze miejsce ale w najgorszzym wypadku w pierszej piatce
OD KOLYSANKI AZ PO GROB JEDNA WIARA JEDEN KLUB :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » sob 16 kwie, 2005

WEDŁUG MNIE ZNAJDZIEMY SIĘ MIĘDZY MIEJSCAMI 4-9..
A W NASTĘPNYM SEZONIE AWANS DO 2 LIGI..

Zablokowany