OKS 1945 w 3 lidze 04/05

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Gość

Post autor: Gość » śr 30 mar, 2005

Nowy pisze:relacja, na żywo, bez przerw?
Co ty piszesz w ogóle? Relacja na zywo bez przerw....
Nom i jeszce komentowali na dodatek... Wiesz... :kwasny:

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » śr 30 mar, 2005

NO CO TY... BYLO KILKA WEJŚĆ W CALYM MECZU - MOZE 7 ALBO WIECEJ I MÓWIL NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE... Z MECZU I Z ZADYMKI W LOWICZU...

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » śr 30 mar, 2005

Nowy pisze:relacja, na żywo, bez przerw?
w RO nigdy nie ma relacji bez przerw sa 3 minuty relacji muzyka i tak w koło, i zaraz po muzyce jest jest pare słów o tym co wydarzyło sie w czasie grania piosenki, Tak wyglada schemat w RO

Ja tylko raz słuchałem relaje z całego meczu bez przerw Valencja - Legia na jakim warszawskim radiu.

Barnaba
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr 30 mar, 2005
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

Post autor: Barnaba » śr 30 mar, 2005

JAK NA PIERWSZY RAZ JEST CAŁKIEM NIEŹLE.

gadzik
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2004
Lokalizacja: os. Mleczna

Post autor: gadzik » śr 30 mar, 2005

pamietam ze swego czasu czyli kilka lat temu były pełne relacje w ro z meczów stomilu (chyba ze znow pamiec zawodzi :wink: )
pozdrawiam

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » śr 30 mar, 2005

KIEDYŚ (KILKA LAT TEMU) W TRAKCIE PRZERWACH W TRANSMISJI BYŁY WYWIADY Z PIŁKARZAMI I TRENERAMI STOMILU I DRUŻYNY PRZECIWNEJ...
GDYBY TERAZ TEŻ TAK ZROBILI TO BYŁO BY FAJNIE NAWET...

ZNA KTOŚ Z WAS KOGOŚ Z RADIA OLSZTYN?
MOŻNA TAKI POMYSŁ IM TAM PODRZUCIĆ BO I TAK W TYCH PRZERWACH PUSZCZAJĄ PRZYMULAJĄCA MUZYKĘ :roll: :lol: 8)

Awatar użytkownika
Major
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 22
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Las Vegas / Nevada

Post autor: Major » pt 01 kwie, 2005

gadzik pisze:pamietam ze swego czasu czyli kilka lat temu były pełne relacje w ro z meczów stomilu (chyba ze znow pamiec zawodzi :wink: )
pozdrawiam
Tak, tak - dobrze pamiętasz... Jeszcze na wiosnę sezonu 1998/99 były relacje bez przerw. Ale już od sezonu 1999/2000 mam do czynienia z aktualnym schematem.
Mario pisze:KIEDYŚ (KILKA LAT TEMU) W TRAKCIE PRZERWACH W TRANSMISJI BYŁY WYWIADY Z PIŁKARZAMI I TRENERAMI STOMILU I DRUŻYNY PRZECIWNEJ...
GDYBY TERAZ TEŻ TAK ZROBILI TO BYŁO BY FAJNIE NAWET...

ZNA KTOŚ Z WAS KOGOŚ Z RADIA OLSZTYN?
MOŻNA TAKI POMYSŁ IM TAM PODRZUCIĆ BO I TAK W TYCH PRZERWACH PUSZCZAJĄ PRZYMULAJĄCA MUZYKĘ
Pomysł na pewno by wzbogacił relację, ale z tym się wiążą dodatkowe koszty, a ja wątpie ażeby ktoś zarządzający radiem jeszcze doinwestowywał te relację. Na razie cieszmy się tym, że w ogóle są relacje, bo myślę, że z czasem to wszystko bardziej się rozwinie...

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » sob 02 kwie, 2005

Okęcie - Stomil 0:3 v.o.
Wiecie, chyba nie o takie zwycięstwa Stomilu mi chodziło...
Panowie Stomilowcy! Powtórzcie mecz, bo nie uchodzi w ten sposób zdobywać punkty...
Ostatnio zmieniony sob 02 kwie, 2005 przez THE CORE, łącznie zmieniany 1 raz.

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » sob 02 kwie, 2005

THE CORE pisze:Okęcie - Stomil 0:3 v.o.
Wiecie, chyba nie o takie zwycięstwa Stomilu mi chodziło...
Pnowie Stomilowcy! Powtórzcie mecz, bo nie uchodzi w ten sposób zdobywać punkty...
Trzydziestu dwóch Stomilowców dotarło do Warszawy na mecz z miejscowym Okęciem. Niestety piłkarze gospodarzy nie chcieli tego dnia rozegrać meczu i nie wyszli na boisko. Po piętnastu minutach sędzia odgwizdał walkowera. Kibice Stomilu zaznaczyli swoją obecność , wywieszając jedną flagę i dopingując swoich kopaczy. Po "końcowym" gwizdku ruszamy w drogę powrotną.

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » sob 02 kwie, 2005

Prezes PZPN powiedział że w takiej sytuacji (Fatalny stan Papieża) uszanuje decyzję każdej drużyny która nie będzie chciała przystąpić do rozgrywek. W zaistniałej sytuacji mecz najprawdopodobnie odbędzie się na nowo. Moim zdaniem powinien się odbyć na nowo.....





Aż po życia kres tylko Stomil OKS!!!

paragon
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 265
Rejestracja: pt 31 paź, 2003
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: paragon » sob 02 kwie, 2005

granie w takich chwilach nie nalezy do najłatwiejszych ale :
po pierwsze :
Okęcie powinno powiadomić wcześniej Stomil o odwołaniu meczu
(w pierwszej lidze jakoś mogli sie dogadać)

po drugie: kto zapłaci za dwukrotny przejaz do Wawy?

po trzecie : kibice gości byli, a gospodarzy? nie było ? znaczy że ...

_

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 02 kwie, 2005

Wlasnie kto zwruci koszty ewentualnej drugiej podrózy i to nie tylko pilkarzy ale i kibiców :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
cincin21
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 15 sie, 2004

Post autor: cincin21 » pn 04 kwie, 2005

Ludzie wy się zastanówcie!! Mam w du... taki klub! Papież umiera a oni grają :?: Nie, ja tego nie rozumiem. A kogo w takiej chwili obchodzą pieniądze?! Straszne koszty biletów, Okęcie się zachowało poprawnie a nie OKS. Przyznajcie to szczerze a nie pier.... o pieniądzach.

DEXX
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 10 sty, 2005
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: DEXX » pn 04 kwie, 2005

Suchaj.
Przeciez jest takie cos Jak Fax,lub telefon i Okecie mogo powiadomic OKS ze mecy sie nieodbedzie a nie musieli jechac 200km w jedna strone na darmo zamiast zostac w Olsztynie i pomodlic sie w gronie rodzinnym za Papieza!!!!!

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pn 04 kwie, 2005

Inne kluby też grały to czemu STOMIL miał akurat nie zagrać?

Awatar użytkownika
Katalonczyk
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005

Post autor: Katalonczyk » pn 04 kwie, 2005

Ludzie zastanówcie się co wy w ogóle piszecie, w takim momencie obchodzą was tylko pieniądze. Trzeba otworzyć oczy i przyznać szczerze, że to piłkarze Okęcia postąpili słusznie, po tym co się stało w sobotę jest mi wstyd za nasz klub. Jeśli mamy zdobywać punkty w ten sposón to jak napisał cincin21: "Mam w du... taki klub!"

DEXX
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 10 sty, 2005
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: DEXX » pn 04 kwie, 2005

To miej w dupie!!!!!!!!!
Mzoe i dobzre postapili, ale nie powiadomili klubu o tym co chca zrobic!!!

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pn 04 kwie, 2005

Katalonczyk pisze:Ludzie zastanówcie się co wy w ogóle piszecie, w takim momencie obchodzą was tylko pieniądze. Trzeba otworzyć oczy i przyznać szczerze, że to piłkarze Okęcia postąpili słusznie, po tym co się stało w sobotę jest mi wstyd za nasz klub. Jeśli mamy zdobywać punkty w ten sposón to jak napisał cincin21: "Mam w du... taki klub!"
Gdyby nie chciały grać mogły wysłać faksa lub zadzowić do klubu jak to zrobiła Amica. Kolejka miała się odbyć bo tak zarzadzil PZPN, a kluby ktore nie chcialy grac miały się dogadać...OKęcie pokazalo, ze sa naprawde na niskim poziomie z organizacja i nie odezwalo się przed mecze do Olsztynian, ze nie chca grać. Napewno klub przystal by na takie coś i mecz moglby się spowodnie odbyc. Nie wiem, czemu ale robicie z tego wielka szopkę.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pn 04 kwie, 2005

Tyle ze Papiez jeszce wtedy zyl. Co innego ja by juz wtedy od nas odszedl. Wiec nie wiem za co jest wstyd niektórym osobom ???? Zastanówcie sie a nie usmiercaliscie Papieza jeszcze jak zyl. Uczciliscie Go juz pewnie w piątek minuta ciszy. Pomyslcie o swoim zachowniu.

Awatar użytkownika
Katalonczyk
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005

Post autor: Katalonczyk » pn 04 kwie, 2005

Szopkę to zrobił Stomil wychodząc wtedy na murawę. Może i Okęcie pokazało, że stoi na niskim poziomie organizacyjnym, ale Stomil pokazał, że stoi na bardzo niskim poziomie moralnym. Zresztą piszcie sobie co chcecie, że mogli wysłąc FAX czy zadzwonić, do mnie takie tłumaczenie nie dociera, może dlatego, że jestem trochę starszy od większości forumowiczów i kilka razy w życiu przkonałem się, że pieniądze nie są najwyższą wartościa w życiu...
Moim zdaniem jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest powtórzenie tego meczu, no i żeby było "sprawiedliwie" niech ten mecz odbędzie się w Olsztynie :!:

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pn 04 kwie, 2005

Moim zdanie było by sprawiedliwie jak mecz by odbył sie w miejscowości lezacej miedzy Olsztynem a Warszawa takie jest moje zdanie.

I jak bedzie z meczem z Warmia G na jaka date go odłoza i jeszcze mecz z Grójce czy odbedzie sie w sobote? Czy jest coś wiadomo?

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pn 04 kwie, 2005

Katalonczyk pisze:Szopkę to zrobił Stomil wychodząc wtedy na murawę. Może i Okęcie pokazało, że stoi na niskim poziomie organizacyjnym, ale Stomil pokazał, że stoi na bardzo niskim poziomie moralnym. Zresztą piszcie sobie co chcecie, że mogli wysłąc FAX czy zadzwonić, do mnie takie tłumaczenie nie dociera, może dlatego, że jestem trochę starszy od większości forumowiczów i kilka razy w życiu przkonałem się, że pieniądze nie są najwyższą wartościa w życiu...
Moim zdaniem jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest powtórzenie tego meczu, no i żeby było "sprawiedliwie" niech ten mecz odbędzie się w Olsztynie :!:
Doskonale wiez jaka jest sytacja Stomilu. Budzet ledwo co dopiety wiec nie ma mowy o dodatkowych wydatkach. A jezeli nasi pilkarze byli juz na miejscu to czemu mielby nie wychodzic na boisko ??? Moze i pieniadze nie sa najwazniejsze ale sa wazne, szczególnie dla osób z naszego regionu.

Awatar użytkownika
Katalonczyk
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005

Post autor: Katalonczyk » pn 04 kwie, 2005

Andrew właśnie dlatego, że wiem jak kiepska jest sytuacja finansowa naszego klubu, napisałem, że mecz powinien być powtórzony i to w Olsztynie, żeby nie narażać się na koszty związane z kolejnym wyjazdem. To jest oczywiście moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać, ale uważam, że to jest najlepsze rozwiązanie i to zarówno z moralnego jak i finansowego punktu widzenia. Pozdrawiam

Gość

Post autor: Gość » pn 04 kwie, 2005

Dobra wez ty Katalonczyk juz wyluzuj z tym meczem na darmo tam nie jechalismy mogli zarzad poinformowac ze nie chca grac toby na pewno zarzad by sie zgodził i przełozył mecz na inny termi. A im sie zapewne nie chciało bo i tak wiedza ze spadna z ligi...Koniec Tematu...
Ostatnio zmieniony pn 04 kwie, 2005 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cincin21
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 15 sie, 2004

Post autor: cincin21 » wt 05 kwie, 2005

Ludzie skończcie już mówić o pieniądzach, bo to żałosne. A to z Warszawy wam muszą powiedzieć, że Papież umiera i nie zagrają. Klub z Olsztyna myśleć nie umie?? Honor, Bóg, Ojczyzna a nie Punkty, Kasa. Okęcie nie wywiązało się organizacyjnie to nie znaczy, że OKS ma takie głupoty robić. Ale trzeba już zakończyć ten temat.

W czwartek o 20.00 zaczyna się prawdopodobnie pochód szacunku dla Papieża przy Uranii, to teraz jest ważniejsze. Zachęcam do uczestnictwa jeżeli to prawda.

Zablokowany