Mecz z Gwardia Warszawa

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pytoo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn, Kormoran

ultras bylo jest i bedzie

Post autor: Pytoo » sob 11 wrz, 2004

mecz napewno bedzie extra a szczegolnie wynik jestem ciekaw ile im dokopiemy ja stawiam 3 moze 4 do jaja

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » sob 11 wrz, 2004

60` - OKS 3:0 Gwardia

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » sob 11 wrz, 2004

mecz byl [moderator] :!: doping bardzo dobry :!: po meczu na przystanku obok stadionu WSZYSCY spiewalismy :!: jak weszlismy do autobusu to całą droge aż na JAROTY w autobusie spiewalismy :!: bylo bardzo fajnie :!: POZDRO DLA TYCH CO BYLI NA MECZU :!: TYLKO STOMIL OKS :!:

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » sob 11 wrz, 2004

moim zdaniem mecz najlepszy pod wzgledem dopingu w tej rundzie :) dzis naprawde 90% mlynu spiewalo.. jeszcze tylko trzeba góre ruszyc i bedzie naprawde super :) i po meczu tak jak napisal Miecznik... az milo sie szlo w strone przystanku :) wielkie pozdro dla tych co byli na meczu i nieszczedzili gardel :!: :!: :!: TYLKO STOMIL OKS :!: :!:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » sob 11 wrz, 2004

Trochę się spóźniłem, ale nic mi nie umknęło (chyba). Doping bardzo dobry!! Pomysł z niebieskimi torbami super!! Widziałem dwóch gości z długimi włosami w młynie - brawo!

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » sob 11 wrz, 2004

SeBA pisze:moim zdaniem mecz najlepszy pod wzgledem dopingu w tej rundzie :) dzis naprawde 90% mlynu spiewalo.. jeszcze tylko trzeba góre ruszyc i bedzie naprawde super :) i po meczu tak jak napisal Miecznik... az milo sie szlo w strone przystanku :) wielkie pozdro dla tych co byli na meczu i nieszczedzili gardel :!: :!: :!: TYLKO STOMIL OKS :!: :!:
no wlasnie Ci panowie z góry to byli z hg'oo :?: jakos w ogóle emocji nie wyrażali... flaga z józiem vypas :!: gardło po leeoooleee jeszcze mnie boli :)

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » sob 11 wrz, 2004

Gdybym był dziś bez lasek to na bank bym dołączył.
hmm wiesz co.. ja zabralem na mecz 3 kolezanki dalem im szale i cala druga polowe staly i spiewaly :D :D takze proponuje bys na nastepnym meczu rowniez wzial Kolezanki ale zabral je na gore mlyna.. Dziewczyny sie zapoznaja moze taki prawdziwy STOMIL GIRLS FAN by byl :D w tym miejscu wielkie pozdro dla Koleżanek :)

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » sob 11 wrz, 2004

Na dzisiejszym meczu zebraliśmy 250 zl :!: :!: :wow: :jupi: To moim zdaniem naprawde swietny wynik!! pieniazki w calosci zostana przekazane na oprawe meczu z LKS LOMZA!! Juz w tej chwili serdecznie zapraszam na ten mecz i za całego serca dziekuje ludziom którzy dosc chetnie rzucali pieniazki do puszki!! TYLKO STOMIL OKS!!

Awatar użytkownika
cincin21
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: ndz 15 sie, 2004

Post autor: cincin21 » sob 11 wrz, 2004

Ej kto widział 3 bramkę?? Napiszcie jak padła co?? Dzięx

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » sob 11 wrz, 2004

ładnie padła

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » sob 11 wrz, 2004

THE CORE pisze:Trochę się spóźniłem, ale nic mi nie umknęło (chyba). Doping bardzo dobry!! Pomysł z niebieskimi torbami super!! Widziałem dwóch gości z długimi włosami w młynie - brawo!
dwaj z biskupca :) :) :)

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Mecz z Gwardią

Post autor: adam » sob 11 wrz, 2004

Odnośnie 3 bramy.Piłkę na linii pola karnego dostał Radzi, pięknie zagrał w pole karne pomiędzy dwóch obrońców do Zahorskiego ten przyjął strzelił ale bramkarz gości odbił piłkę, na około 5 metrze czekał już na nią ponownie Radzi ,który poszedł za akcją i uderzył piłe ,ta skozłowała i wpadła do bramki.No to już mniej więcej wiesz jak to wyglądało.
Odnosnie kasy, zebraliście naprawdę sporo, mówiłem ,że trzeba całą trybunę przewalić.Ogólnie doping super no i jeszcze raz gratulacje za wspaniała nową flagę.

Typek
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: pt 19 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: Typek » sob 11 wrz, 2004

Właśnie nowa flaga jest super, tylko była daleko rozwieszona i pisana gotykiem, więc nie wiem za bardzo co jest na niej napisane. Doping na tym meczu myśle, ze byl najlepszy od czasu reaktywacji :) . Pozdro dla tych którzy wracali 15-stka tam tez nikt nie szczędził gardłą. Szkoda tylko, ze pan kierowca :) (kiedy pytalismy sie go "KTO WYGRAŁ MECZ'' nic nie odpowiedzial.

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 12 wrz, 2004

Kilka słów od mnie:
Widowisko bardzo dobre, chyba najlepsze w tym sezonie. Wynik piękny...
Kolportaż zinów (Grzywa zrobił kawał dobrej roboty, milo było patrzeć jak "gazetki" rozchodziły się jak świeże bułeczki) i szali (szkoda, że tak krótko bo zainteresowanie społeczne było. A wiesz Skomadus ze się pasiak nawet jeden trafił hehehhe...) i Mazur z chłopakami na "bramce" z puszką nikomu nie przepuścił. 8)
Bardzo dobre posunięcia, co zresztą widać po efektach.

Oprawa:
(skromna, ale pomysłowa), doping, też bardzo na plus. Nie potrzebne tylko te teksty o fetniakach, bo niektórzy prawidłowo pochwycili i śpiewali.

Flagi:
Flaga z Józkiem mistrzowska, wg. mnie to najlepsze obecnie płótno na Stomilu. Plus debiut flagi chłopaków ze Szczytna.

Sporo kobiet na meczu... Miło, miło...

Negatywny aspekt:
Stomil wygrywa ludzie wychodzą, a całe te zjawisko działa tak jakoś falowo, że wstanie kilka osób i reszta nie chce być gorsza i też gna do wyjścia... Nie kumam tego. Jak OKS przegrywa to ludzie też wychodzą... To po co w ogóle przychodzą???


Oby więcej takich meczy i takich rezultatów końcowych ;)
Ostatnio zmieniony ndz 12 wrz, 2004 przez A., łącznie zmieniany 2 razy.

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » ndz 12 wrz, 2004

Typek w autobusie bylo zaj***scie!! to trzeba powtarzac po kazdym meczu :!: :D Na meczu tez byl wypas!! No i wynik cieszy!!Pozdrawiam Wszytkich z "Autobusu Bialo-Niebieskiego" :lol: 8)

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 12 wrz, 2004

Warto też dodać, że po meczu wieczorkiem dało się spotkać ludzi w barwach na starówce, nawet panie były, którymi to kierował osobnik o ksywie E. (pierwsza literka tylko) 8)

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 12 wrz, 2004

Mecz w naszym wykonaniu extra. Dawno nie było takiej atmosfery w młynie. Głośny doping. A ostatnie 15 minut i lalalalalallalallalla to była fajowa sprawa. Czekałem tylko na ostatni gwizdek sędziego :) Brawo do Pojezierskiego za pomysł z workami :) I panowie na następnym meczu musi być jeszcze lepiej !! 8) Obyśmy nie spoczneli na laurach...

ps. i kupować pamiątki bo moja szafa cała zapchana :D

kru

Post autor: kru » ndz 12 wrz, 2004

A. pisze:Sporo kobiet na meczu... Miło, miło...
Nie tylko ja to zauważyłem. Miło, że coraz więcej jest kobiet na meczu. Ba, nawet prezydent miasta zabłądził na stadion :wink:

Również byłem z dziewczynami na meczu, ale na szczęście nie miałem takich problemów jakie przedstawił Skomandus :P

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 12 wrz, 2004

I tak najlepiej sprawiły się koleżanki Sebka, które to przez cała drugą połowę na górze w młynie dopingowały :) Kru - Agniecha i spółka powinny brać tylko przykład :) Koleżanki docenił P. z Dobrego Miasta, który nie darował i cykną sobie z kobitkami zdjęcie :)

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » ndz 12 wrz, 2004

O to fakt atmosfera [moderator] , i te lalalalalalal było zawaliste pod koniec trzeba to częściej powtarzać :P . No fakt SeBy FC w drugiej połowie sie ożywił. :brawa: za pomysł dla Pojezierskiego z torbami. Flaga z J.Łobockim wypas :!: Ręce troche bolą jak sie macha flaga żywiołowo , ale dla STOMILU wszystko 8) .Negetywne strona meczu to..... ochroniarze i trzech trąbkarze , dobrze że nie używali tych trąbek zbyt często. A na bramce przed wejsciem fajnei sie stało z Mazurem :D :!: Pozdro dla wszystkich obecnych na meczu :!:

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » ndz 12 wrz, 2004

No Tak Flaga z Ś.P J.Łobockim jest naparwde teraz chyba najlepsza jaka posiadamy

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » ndz 12 wrz, 2004

A. pisze:Kilka słów od mnie:
Widowisko bardzo dobre, chyba najlepsze w tym sezonie. Wynik piękny...
Kolportaż zinów (Grzywa zrobił kawał dobrej roboty, milo było patrzeć jak "gazetki" rozchodziły się jak świeże bułeczki) i szali (szkoda, że tak krótko bo zainteresowanie społeczne było. A wiesz Skomadus ze się pasiak nawet jeden trafił hehehhe...) i Mazur z chłopakami na "bramce" z puszką nikomu nie przepuścił. 8)
Bardzo dobre posunięcia, co zresztą widać po efektach.

Oprawa:
(skromna, ale pomysłowa), doping, też bardzo na plus. Nie potrzebne tylko te teksty o fetniakach, bo niektórzy prawidłowo pochwycili i śpiewali.

Flagi:
Flaga z Józkiem mistrzowska, wg. mnie to najlepsze obecnie płótno na Stomilu. Plus debiut flagi chłopaków ze Szczytna.

Sporo kobiet na meczu... Miło, miło...

Negatywny aspekt:
Stomil wygrywa ludzie wychodzą, a całe te zjawisko działa tak jakoś falowo, że wstanie kilka osób i reszta nie chce być gorsza i też gna do wyjścia... Nie kumam tego. Jak OKS przegrywa to ludzie też wychodzą... To po co w ogóle przychodzą???


Oby więcej takich meczy i takich rezultatów końcowych ;)
Jak dla mnie to był najlepszy mecz jka narzie... Nawet nasi kopacze sie dostosowali poziomem. Co do zbierania pieniazków to troche niektórzy ludzie mnie denrwowali mówiaz ze na chuliganów nie dadza zadnych pieniedzy :!: :!: No ale cóż pomysł z workami [moderator] i nie drogi Doping takze super szczególnie lalalalalalalala teraz musi byc tak na kazdym meczu :lol: A co do ludzi wychodzacych przed gwidkiem to mysle ze spowodowane jest to tym ze oni poprostu nie chca pozniej stac w kolejkach tok rozumowania raczej z czasów 1-szej ligi bo wtedy zeby wyjsc ze stdionu trzeba było naprawde troszke postać :lol: :lol: Panowie oby tak dalej.... TYLKO STOMIL OKS!! POZDRO DLA WSZYSTKICH KTÓRZY BYLI NA MECZU

Ifryt
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 95
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ifryt » ndz 12 wrz, 2004

To co teraz powiem nie jest bezpośrednio związane z "Meczem z Gwardią".
Nie chciałem jednak zakładać nowego tematu (Mecz z ŁKS Łomża), bowiem do niego pozostał jeszcze szmat czasu.
Temat ten może zabrzmieć negatywnie, jednak ja wcale nie mam takiego zamiaru: Skąd pewność, że w meczu z ŁKS będzie możliwy pokaz pirotechniczny, a co jest związane z przydzieleniem Nam trubuny odkrytej
:?: Jak mówiłem wcześniej - bardzo o tym marzę, jednak nie jest to wcale takie pewne, zważywszy przykładowo na to, że zarząd mógłby stracić część pieniędzy na biletach (gdyby większość kupiła po 5 zł), a i wogóle może się wykręcić wciąż tym samym problemem: organizacja imprezy masowej :evil: .
Jestem ostrożnym optymistą jednak trzymam kciuki, aby nasza działalność (zbieranie pieniędzy na oprawę) przyniosła zamierzone skutki.

wloz8
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: pn 12 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Zatorze

Post autor: wloz8 » ndz 12 wrz, 2004

Emilozo pisze:Mecz w naszym wykonaniu extra. Dawno nie było takiej atmosfery w młynie. Głośny doping. A ostatnie 15 minut i lalalalalallalallalla to była fajowa sprawa. Czekałem tylko na ostatni gwizdek sędziego :) Brawo do Pojezierskiego za pomysł z workami :) I panowie na następnym meczu musi być jeszcze lepiej !! 8) Obyśmy nie spoczneli na laurach...

ps. i kupować pamiątki bo moja szafa cała zapchana :D
Ja na nastepnym meczu kupie szalik bialy. Tylko czy on na pewno kosztuje 15 zetow?? Bo mi wiecej nie uda sie skombinowac. I gdzie wogle te szaliki byly sprzedawane bo ja ich wogle nie widzialem!!! Mecz byl extremalny. Doping cudowny. Na nastepnym meczu ide na mlyn bo tak troche glupio bylo mi spiewac tam wsrod ludzi ktorzy ani troche nie spiewali. No tylko ze na ten mlyn bedzie mi potrzebny szalik!!! I pozatym ile kasy miesiecznie bede musial wydywac jak sie zapisze do stowarzyszenia??

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » ndz 12 wrz, 2004

Dla mnie też było [moderator] bo się dobrze bawiliśmy przez cały mecz :D :!: No tylko zamiast kilku dzieciaków z trąbkami to by się przydało kilku żdzierajcych gardła bo to daje lepszy efekt :!: :!: :!: Gdyby Kolejny mecz był z oprawą i na sektorzy Biało-Niebiekich to może będzie więcej osob w młynie :!: Pozdrawiam Najwierniejszych :!:

Zablokowany