Stomil zagra z LKS Lomza

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » wt 28 wrz, 2004

a tak w ogóle proponuje, aby na górze młynu, na kazdym meczu dorzucic pare osób z dołu o mocnych gardłach :lol: ja zawsze jestem na górze z kumplem i stoje obok tych seniorów(zenka itp... 8) ) i tylko my tam trzymamy poziom bo reszta nic nie kibicuje. jak by tak dorzucić troche ''czołówki'' z dołu to by moze sie chłopcy rozkręcili a nie cos tam mruczą pod nosem :evil:

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » śr 29 wrz, 2004

Mecz od strony kibiców był dobry ale wynik nie :( :!: Myśle że na kolejny mecz ci najwierniejsi powinni kupic bilet już w piątek jeżeli będzie taka możliwośc :!: Teraz było 900 osób plus 56 z Łomży i jężeli wygrają z Ległą II to przyjdzie ponad 1000 ,jeżeli wygrają z Ległą powiinni wtedy otworzyć cały stadion wraz z Sektorem Biało-Niebieskich :!: Myśle że na sektorze B&N nie będzie podpierania się jak to czynią nie ktorzy np. o ten murek na którym wisi Flaga Stomilowcy :!: My się mobilizujemy do jak najgłośniejszego dopingu a nie do podpierania murków ,przychodzenia i Trąbienia czy pokazania się z laską,a raczej jej jaki ze mnie kozak :!: W młynie jest miejsce dla tych ktorzy wiedzą ,o co tam chodzi tzn. TAM MOŻESZ WRZUCIĆ KILKAROSZYna oprawe czy na Fane itp. jeżeli ktoś nie kuma o co chodzi i poco się przychodzi do młynu to niech usiądzie po drugiej stronie młynu ,a nie na necie pir**** i sie zobowiązuje a potem nie wywiązuje :!: A mafia Łosi to na mnie działa tak Wkur******* nie kumają że trąbki nie są potrzebne >>POTRZEBNE SĄ PRZEDE WSZYSTKIMGARDŁA ,SZALIK WIARA W ZWYCIĘSTWO<<< :!: zROZUMCIE TO WKOŃCU :!: POZDRO DLA KUMATYCH :!:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » śr 29 wrz, 2004

W szczególnoście na mecze z trąbkami na mecze STOMILU z trąbkami nie przydzą łosie tylko baranki , w przedziale wiekowym 7-12.

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » śr 29 wrz, 2004

Przybyś pisze:W szczególnoście na mecze z trąbkami na mecze STOMILU z trąbkami nie przydzą łosie tylko baranki , w przedziale wiekowym 7-12.
:lol2:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » śr 29 wrz, 2004

pozdro dla kumatych :lol: :lol:

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » czw 30 wrz, 2004

Z dystansem do tego tekstu starsi Fanatycy :!: Napisałem tak, bo nie ktorzy sa młodzi i kumają a przez ten tekst inni młodzi mogą skumać - trzeba podchodzić normalnie do młodszych, bo jest ich wielu nie zjestrowanych, którzy czytają bo chcą skumać tzn. dopiero się wkręcają, trzeba dać rady i dla młodych kumatych Pozdro :!: Już kumasz dla kogo było >Pozdro< :wink: :?:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » czw 30 wrz, 2004

dla kumatych :!:
kumaci nie narodza sie na internecie :!:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » czw 30 wrz, 2004

intertrans pisze:kumaci nie narodza sie na internecie :!:
Trafna uwaga :!:

Awatar użytkownika
Good
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: wt 27 lip, 2004
Lokalizacja: Crawley- Jeziolka

Post autor: Good » czw 30 wrz, 2004

Chyba juz nie macie o czym pisac! Proponuje zamknąć temat! Bo wszyscy będą kumaci :roll:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » czw 30 wrz, 2004

I nie będzie kogo pozdrawiać :P

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » czw 30 wrz, 2004

Dawid - to, gdzie stoję ja, Kojot, jego panna czy parę innych osób to nie twój interes (z twoich tekstów wnoszę, że musiałeś nam się bardzo długo przyglądać). Jak będę miał ochotę to będę na tym murku nawet leżał, a ty możesz co najwyżej sobie pod nosem pomemłać. Trochę [moderator] szacunku, bo zachowanie niektórych robi się powoli nie do zaakceptowania.

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » czw 30 wrz, 2004

Z tego co wiem to ty chyba nigdy w młynie nie stałeś :?: Owszem moim zdaniem to gdzie stoisz jest wyłacznie twoja sprawa... :lol: Ja tam nie mam zamiaru zmuszac cie zebys przyszedl na młyn moge cie jedynie co zaprosic. Ps po co te nerwy :!: Dawidku na 2 raz uwazaj co piszesz bo np na temat takich ludzi jak Kojot nie powinienes sie wypowiadac bo nie dorastasz mu nawet do piet jesli chodzi o chodzenie na mecze. Pozdro!

Outlaw
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: śr 14 sty, 2004

Post autor: Outlaw » pt 01 paź, 2004

O WIDZE ZE K SIE POJAWIL, A SKAD WIESZ ZE CHLOPAK O TOBIE MOWIL

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » pt 01 paź, 2004

Murek jest ok :D

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pt 01 paź, 2004

Siedziałem z 1,5 h i jakaś jeb*** zawiecha (Nie określono typu postu) Chce przeprosić Kojota :uklon: to nie było bezpośrednio do ciebie i wiem że jesteś w ty młynie dłużej odemnie i byłeś z dziewczyną PRZEPRASZAM :!:

Kibic_13
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 29
Rejestracja: sob 25 wrz, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kibic_13 » pt 01 paź, 2004

He he ja nie bylem na mlynie bo pierwszy raz od 2 lat na mecz Stomilu prezyszedlem i nie chcialem odrazu sie tam wpychac ale hjazda byla teraz bede chodzil na mecze regularnie :!: Jutro gramy z Legia :!: :twisted:

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Stomil zagra....

Post autor: adam » śr 06 paź, 2004

Niestety Łomża wygrała w zaległym meczu z Legionowią 1:0 i jest liderem.Mamy do nich już 6 pkt-ów straty. A tak liczyłem na podział punktów.....

Zablokowany