Sponsor

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Sponsor

Post autor: Turbo » ndz 26 wrz, 2004

Czy ktoś coś wie na temat tej firmy co nazwa pojawiła się na koszulkach Oks-u ''DAF". Na jaki okres została podpisana ta umowa ?

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sponsor

Post autor: adam » ndz 26 wrz, 2004

Firma" Daf Dbk" zajmuje się się sprzedażą samochodów marki Daf. Dyrektorem tej firmy jest pan Sobieski, czyli v-ce prezes Oks-u.Czy jest to umowa czy po prostu daje kase i chce mieć logo firmy jako reklamę nie wiem.

Zajcew
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw 27 maja, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zajcew » ndz 26 wrz, 2004

Ja wiem tylko, ze ja jakas firma moglaby zasponsorowac juniorow mlodszych Naki :wink:

wloz8
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: pn 12 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Zatorze

Post autor: wloz8 » pn 27 wrz, 2004

No wiec sprawa z Dafm zalatwiona. Ale co z Michelinem? Bedzie wreszcie ta fabryka czy nie!

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sponsor

Post autor: adam » pn 27 wrz, 2004

Siedzę trochę w budowlance i ostatnio słyszałem (dla ciekawości ponad 100km. od Olsztyna),że wykonawca budowy jest już znany...... choć oficjalnie Michelin jeszcze nie potwierdził. Tak więc budowę uważam za pewną, pozostaje kwestia czy na pewno dadzą kasę na Stomil?!

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: SNICKERS » śr 27 paź, 2004

Michelin - utknęło, utknęło, utknęło nie ma bata, ze sponsoringu Michelina nic nie będzie...prędzej sam Stomil odnowi starą znajomość ale to jak jush to przynajmniej w II lidze :?

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pt 29 paź, 2004

No a niby w jaki sposób klub dopiął budżet? Skoro Świniarski twierdzi, że kasa jest to chyba nie z xiężyca...

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pt 29 paź, 2004

Podobnież dzisiaj były prowadzone rozmowy ze Styropolem.. Wie ktoś coś o tym ...

Artur
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: sob 09 paź, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Artur » sob 30 paź, 2004

Hej a ja mysle ze jesli ktos na kogos liczy do niczego nigdy nie dojdzie. Według mnie najlepiej teraz by było wogule o Michelin nie myślec bo ta sprawa jest jeszcze naprawde daleko... :/ Chyba lepiej jest byc mile zaskoczonym niz przełykac gorzką pigułke (np zawieść sie na michelin). Narazie chyba powinniśmy własnie szukac sponsoruw z okolicy którzy by chcieli zainwestowac w Stomil (a takich jest naprawde dużo). Tylko wielu z nich jeszcze ma w pamięci złodzieji ze Stomilu (I liga) którzy doprowadzili do upadku naszego kochanego klubu :/ Ale jeśli bysmy probowali chociaż znaleźc na pewno byśmy znaleźli....

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: SNICKERS » sob 30 paź, 2004

Artur pisze:Hej a ja mysle ze jesli ktos na kogos liczy do niczego nigdy nie dojdzie. Według mnie najlepiej teraz by było wogule o Michelin nie myślec bo ta sprawa jest jeszcze naprawde daleko...:/ Chyba lepiej jest byc mile zaskoczonym niz przełykac gorzką pigułke (np zawieść sie na michelin). Narazie chyba powinniśmy własnie szukac sponsoruw z okolicy którzy by chcieli zainwestowac w Stomil (a takich jest naprawde dużo). Tylko wielu z nich jeszcze ma w pamięci złodzieji ze Stomilu (I liga) którzy doprowadzili do upadku naszego kochanego klubu:/ Ale jeśli bysmy probowali chociaż znaleźc na pewno byśmy znaleźli....

A jakie to są firmy ?
Jakby były takie to nie było by problemów ...

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » czw 20 sty, 2005

Ludzie a moze Ikea jak wybuduje zakład zainwestuje w Oks1945Olsztyn?

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » czw 20 sty, 2005

Ludzie a moze Ikea jak wybuduje zakład zainwestuje w Oks1945Olsztyn?
chyba sam nie wierzysz w to co napisales....

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » czw 20 sty, 2005

tylko sie brechtam ale moim zdaniem predzej IKea zasponsoruje OKs niz Misza

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » czw 20 sty, 2005

A skąd IKEA w Olsztynie?

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » czw 20 sty, 2005

A skąd IKEA w Olsztynie?
IKEA ma zainwestowac na Warmii i Mazurach w budowe fabryk. Wskazano bodajże 3 miejsca gdzie owa fabryka(fabryki) miałby stanąć, aczkolwiek na pewno nie w samym Olsztynie. ogólnie moim zdaniem wogóle nie ma tematu Ikei w kontekscie OKSu.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » czw 20 sty, 2005

IKEA to mało realne ale sam to wymysliłem- predzej w hokej by zainwestowała woncu to Szwecka firma.

Majwybudowac fabryke. Oraz 3 tartaki na 2,5 tys ludzi oraz zabierać rocznie 250 tyś metrów ^3 drewna

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Marek » wt 06 gru, 2005

Czy ktoś się orientuje z jaką firmą z Dobrego Miasta są prowadzone umowy na temat sponsora tytularnego?

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sponsor

Post autor: adam » wt 06 gru, 2005

Na pewno chodzi o DFM, czyli fabrykę mebli.......tą samą, która sponsoruje DKS D.Miasto. Czyżby zostawili DKS dla Stomilu?! Oby!

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » wt 06 gru, 2005

Myśle że gdyby odpowiednia osoba z zarządu OKS zgłosiła się do Firmy Maspex (Tymbarki , Kubusie itp ) z Olsztynka z opcją reklamowania tej firmy przez spikera przed meczami czy w przerwie oraz zamieszczenia baneru reklamowego to mogłoby coś z tego wyjść ( Maspex daje $$$ na Olimpie Olsztynek , chociasz z tego nic nie ma ... :wink: ) :arrow: :idea: :!: TYLKO STOML , pozdro

PS. Niech pan Nakielski jeszcze raz sprawdzi Gawlińskiego (O. Olsztynek jeżeli sie nie sprawdził ) i jeżeli ktoś z zarządu ma do niego numer telefonu niech się odezwie (!) on pracuje w Maspexie (oraz gra w Olimpii Olsztynek a szef Maspexu jest "podstawowym" zawodnikiem tej drużyny ) myśle że jest zorientowany i może w jakiś sposób pomóc "pomóc" $$$ :idea: :idea: :idea: :!: :!: :!: Jeżeli nikt z zarządu tego nie przeczyta to niech ktoś z SSK
przekarze tą informacje(pomysł na $$$) :idea: :!:

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » wt 06 gru, 2005

Oj Dawid widze ze dawno nie byles na meczu Olimpii jezeli firma Maspex nic nie ma ze sponsorowania olimpii to co robia reklamy na koszulkach ?? duza reklama na stadionie ?? a co do sponsorowania Stomilu przez ta Firme to nie ma co sie łudzic ! ale zawsze warto sporobowac !! pozdrowienia

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » śr 07 gru, 2005

a jeżeli Dawid mówisz, że Gawliński się nie sprawdził to mało wiesz..
bo nie przyjęli go ze względu na jego wymagania $$$

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » czw 08 gru, 2005

Scott > napewno więcej by mileli(sponsorzy Olimpii O.) przy takiej samej reklamie tzn. na koszulkach , bilbordy itd. ze sponsorowania STOMILU niż Olimpii :!:
Mario > nie wiem czy się sprawdził czy nie dlatego pisze że jezeli się nie sprawdził a mają z nim kontakt ludzie z zarządu to mogą sie odezwac zarówno w sprawie reprezentowania barw Stomilu (ponownej przydatności do klubu ) jak i kwestii Maspexu $$$ :idea: :!:
PS> Myśle że ci ktorzy "boją" się odezwać a chcą mogliby skomentowac artykuł "Spotkanie z prezesem" (więc jeżeli nie byłoby by problemu niech ktoś kto jest odpowiedzialny za prowadzenie stronki dorzuci taką opcje >komentarz do tego artykułu < ) :idea: :!: TYLKO STOMIL , pozdro

Tiger
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: wt 28 gru, 2004

Post autor: Tiger » czw 08 gru, 2005

Prawde mowiąc to niezbyt wesoło sie zrobiło po tym co przeczytałem, widze ze kolejny sezon [moderator] nam sie szykuje. Jestesmy na dnie, sadzilem ze przyszedl juz czas zeby sie od niego odbic ale nic z tego nie bedzie. Drazni i [moderator] postawa tych "radnych". Ale mimo to jakims plusem napewno jest sama druzyna-to napawa optymizmem.
Gramy do konca w tej rundzie!!! Olimpia tez niestabilna, moze bedzie mozna to wykorzystac!
pzdr for all Stomil fans around the World!

tworek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: wt 10 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg
Kontakt:

Post autor: tworek » ndz 11 gru, 2005

michelin nigdy nie bedzie nikogo sponsorował. słyszałem ostatnio w tv że od przyszłego roku przestają sponsorować wyścigi samochodowe :?

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » ndz 11 gru, 2005

Ja proponuje Ramana Abramowicza. Ale tak naprawde to bym chcial kogoś kto szauje nazwe Stomil i by sie zgodzil miec ja w nazwie tytularnej. Albo zeby nazwa Stomil kojazyła sie z jego firma tak ja "Legia- Królewskie" lub "Wisła - Tyskie". O to sa moje marzenia do Sponsora.

ODPOWIEDZ