Andrzej Biedrzycki nie odchodz

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » wt 12 paź, 2004

czytając dzisziejszą olsztyńską dowiedziałem sie bardzo interesujacej rzeczy a mianowicie, że d.janowski obserwował zespoł juz w warszawie. oznacza to raczej, że zarząd o zmianie trenera myślał juz w dalekiej przeszłości, co dla mnie jest dość dziwne. a tak przy okazji w ''go'' darmowa reklama strony :wink:

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Andrzej Biedrzycki....

Post autor: adam » wt 12 paź, 2004

Powiem więcej podobno Janowski podglądał już Naszych rywali, min. Drwęcę w meczu pucharowym w Ostrowcu!!!

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » wt 12 paź, 2004

Janowski Choj za łep go i w gnój !!! Biedrza wracaj !!!

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: SNICKERS » śr 13 paź, 2004

Beton z tym zwolnieniem - zwolnili trenera który przegrał tylko 2 razy od X czasu ... w pierwszej lidze był by rozchwytywany.... :wink:

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » śr 13 paź, 2004

A czego mozna bylo sie spodziewac po tych pseudodzialaczach ?? Jak oni nawet nie umieja meczu zorganizowac na 3 ligowym poziomie . To gdzie oni sie pchaja do 2 ligi ?? Smieszni sa i tyle moze to czytaja ale pewnie nie umieja wlaczyc kompa . Pozniej ludzie czytaja zalosne wywiady do GO z Miklasem ktory mowi ze jak maja czelnosc nas krytykowac przecie my wieszay 50 plakatow z chinczykami na zdjeciu :) ze ludzie nie wiedza o jaki mecz chodzi . Panowie dzialacze czekaja na gwiazdke z nieba w postaci michelina . Tylko kto im da kase bez spolki akcyjnej ?? Albo tak swietnie profesionalnie zorganizowanemu klubowi ktory ma pretesje do kibicow ze ich tak malo przychodzi ?? A jak maja przychodzic skoro musza latac do kasy 500 m i wrocic do wejscia zeby wejsc na stadion a potem sie meczyc z siwym albo sie wejdzie albo sie nie wejdzie ?? A wystarczy postawic auto pod wejscie z kobitka co sprzedaje "tikety" . Ale dla panow wielkich dzialaczy ktorzy wyzej sraja niz dupe maja to za duzo bo pewnie trzeba za to zaplacic . To powieedzcie jesli to czytacie ile placicie temu siwemu za to zeby macal ludzi po jajach i zabieral dziadkowi dlugopisy albo po gebie wpuszczal ludzi ?? Ale to pewnie wina kibicow tak pewnie pan Miklas powie w GO . A Biedrzyckiego pewnie zwolnili bo za dobrze zyl z pilkarzami i nie pil wodki po meczu z dzialaczami albo chcial grac za nowoczesnie . Ja mam nadzieje ze przegraja teraz 4 mecze z rzedu i Andrzej wroci bo dzialacze narazie nam odgrzewaja kotleta co sie nazywa rok 2001 a nie zdziwie sie jak po Janowskim bedzie Fiutowski oby nie .....

Awatar użytkownika
Bodzio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: śr 07 sty, 2004
Lokalizacja: Stomil Olsztyn Nagórki

Post autor: Bodzio » śr 13 paź, 2004

Ja proponuje p. Miklasowi, żeby sam usiadł na ławce rezerwowych jako trener... przecież już tak było, chociażby w Warszawie-śmiech na sali.

Grzechu
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: pn 13 wrz, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Grzechu » śr 13 paź, 2004

Tego jankowskiego łopatą w łeb i do poiachu z nim Biedrzycki musi wrucić.
Przez takich [moderator] 1 ligowy STOMIL się rozpadł.

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » śr 13 paź, 2004

Najlepsze rozwiazanie: ZMIENIC ZARZAD :!: :!: :!: i to w trybie natychmiastowym :!: :!:

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Andrzej Biedrzycki...

Post autor: adam » śr 13 paź, 2004

Dla Biedrzy-szacunek i wielkie podziękowania, to należy zaakcentować na meczu.Co do Janowskiego to myślę, że nie ma co zniechęcać go nieprzyjemnymi dla niego wyrażeniami. Stało się i już Janowski jest trenerem i niech pokaże co umie.Tak więc proponuję na najbliższym meczu akcentować szacunek dla Biedrzy a Janowskiego narazie przynajmniej zostawić w spokoju.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 13 paź, 2004

Będę bardzo mile wspominał Andrzeja Biedrzyckiego jako naszego trenera. Ale jak widać zarząd klubu ma wysokie aspiracje, a w takim wypadku nawet jedna wpadka może spowodować zmianę trenera. Myślę, że Andrzej Biedrzycki chyba zdaje sobie z tego sprawę. W końcu gra w piłkę nie od dziś. A zarząd... Cóż, najłatwiej (czytaj: najtaniej) jest zmienić trenera, zamiast kilku zawodników...

Awatar użytkownika
Pytoo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn, Kormoran

no...

Post autor: Pytoo » pt 15 paź, 2004

wypowiem sie jak zarzad oks

przeciez andrzej przegral az 2 mecze
a ponad 30 wygral to jest niedopuszczalne
pan jankowski(czy cos) do tego nie dopusci
az 2 mecze przegrac o Boże rekord świata

A teraz coś a la Smuda

Biedrzycki shańpil calou narodofosc polsom
kardinalny blond

ANDRZEJ WRÓĆ

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 19 paź, 2004

Jutro sie mu zaśpiewa

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Andrzej Biedrzycki....

Post autor: adam » wt 19 paź, 2004

Sto Lat i Wszystkiego Naj.. Naj.. Naj.. Andrzej, na pewno do Nas wrócisz.
Pomysł z odśpiewaniem jak najbardziej na miejscu-popieram.
Prawie połowa swego życia w Stomilu - WIELKI SZACUNEK BIEDRZA!!!!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » wt 19 paź, 2004

Troche odejde od tematu, ale uwazam ze oprucz skandowania nazwiska "Biedrzy" i zaspiewania mu sto lat, powinnismy tez zaskdowac nazwisko Tomka Zahorskiego, w koncu jego bramki daly nam troche punktów . Co wy na to :?:

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » śr 20 paź, 2004

Godna uwagi pomeczowa wypowiedz Tomasza Arteniuka, trenera Drwęcy Nowe Miasto:

"Ten mecz wiązał się pewnymi decyzjami, decyzjami związanymi z tym, że w tygodniu poprzedzającym mecz, klub rozwiązał kontrakt z kapitanem naszej drużyny, Rafałem Rogalskim, prócz tego został jasno postawiony cel zawodnikom. W pierwszej połowie było widać, że ich to sparaliżowało. Natomiast w momencie, kiedy opanowali sytuację, od początku drugiej połowy, to bramki wisiały na włosku. Stan boiska w Olsztynie był dla mnie zaskoczeniem, poza tym, nigdy nie graliśmy taką piłką jak dziś. My gramy techniczną piłkę i na takim boisku to łatwe nie jest. Mój prezes, a zarazem sponsor klubu, pokazał, jak należy działać w piłce nożnej. Nie można ulegać niewiadomo jakim sytuacjom stresowym, trzeba dawać szansę trenerom, szczególnie młodym. Takim jest Andrzej Biedrzycki. Jeśli on doprowadzając drużynę do zdobyczy 14 punktów i sytuucjąc ją w czubie tabeli, został usunięty z pracy, to należy się zastanowić o co chodzi w piłce nożnej? Człowiek, który przeszedł czwartą ligę jak uderzenie groma, a w trzeciej naprawdę bardzo dobrze sobie radził. Myślę, że takie nerwowe ruchy, jakie podejmują działacze, potem nie ma możliwości aby się nie odbiły na drużynie. Nie było powodu do tego, aby go zwalniać, chyba że działacze mają w zanadrzu kwestię związaną z awansem, jednak z drugiej strony trzeba sobie zadać pytanie o możliwości zespołu. Ja uważam, że z tym potencjałem Andrzej osiągnął bardzo dobry wynik, a teraz... kłopot ma zarząd OKS 1945 Olsztyn."

Nic dodać, nic ując...

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » śr 20 paź, 2004

BIEDRZA WRACAJ !

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » śr 20 paź, 2004

Biedrza był w sektorze dla vipów

Pieczewo
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: czw 23 wrz, 2004

Post autor: Pieczewo » czw 21 paź, 2004

Po meczu przy restauracji janowski z uśmiechem na twarzy obściskiwał się z jakimiś typami - pewnie miał powody do zadowolenia zaczyna rospierdalać ponad rok ciężkiej pracy Biedrzy, ale [moderator] tam Janowski nigdy nie będziesz miał u nas poparcia, odejdz puki nie jest za puźno.
pozdro Andrzej

TYLKO STOMIL OKS

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: SNICKERS » sob 23 paź, 2004

Nie będzie Biebrzy - nie będzie Stomilu !!!

Kaczan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: pt 22 paź, 2004
Lokalizacja: Made iN POLand
Kontakt:

Post autor: Kaczan » sob 23 paź, 2004

NIE WAZNE JAKI TRENER ( CHODZ DLA TRADYCJI LEPIEJ BIEDRZYCKI) ALE SKORO Z JEDNYM TRENEREM I Z DRUGIM NIE IDZIE NAJLEPIEJ W LIDZE TO MOZE LEPIEJ POPATRZEC NA PILKARZY BO TO MOZE ONI NIE SA WSTANIE OSIGNAC NIC WIECEJ

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » ndz 24 paź, 2004

Jeszcze nam Fiutowskiego fiuta brakuje do pelni szczescia ;)

Flower
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 119
Rejestracja: pt 22 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Flower » pn 25 paź, 2004

KONIU = STOMIL OLSZTYN

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » czw 09 gru, 2004

Być może Andrzej Biedrzycki wróci do trzecioligowej drużyny OKS 1945 Olsztyn i będzie współpracować z pierwszym trenerem Dariuszem Janowskim.

OKS 1945 zajmuje po rundzie jesiennej 12. miejsce w trzecioligowej tabeli grupy 1. Jesienią zespół był prowadzony przez dwóch szkoleniowców. W dziesięciu meczach trenerem OKS 1945 był Biedrzycki (zdobył z zespołem 14 pkt.), który w tym sezonie wprowadził olsztyńską drużynę do III ligi. Po remisie 0-0 z MZKS Kozienice zarząd klubu zdecydował, że szkoleniowcem pierwszej drużyny zostanie Dariusz Janowski (nowy trener w pięciu spotkaniach zdobył z zespołem cztery punkty). Biedrzyckiemu zaproponowano przejęcie jednego z zespołów młodzieżowych, lecz odmówił.

Niewykluczone jednak, że były piłkarz Stomilu wznowi pracę z zawodnikami OKS 1945. Tym razem, jako współpracownik trenera Janowskiego.

- Działacze klubu rozmawiali ze mną na ten temat, ale na razie szanse powrotu oceniam na 50 procent. Miałem też propozycje z innych klubów. Nigdzie się jednak nie spieszę, mam co robić - mówi Biedrzycki.

Co władze klubu mówią o możliwości powrotu Biedrzyckiego? - Jeszcze nic nie jest przesądzone. Wszystko będzie zależeć od naszych możliwości finansowych - twierdzi Zbigniew Miklas, dyrektor OKS 1945.

Przygotowania do rundy jesiennej olsztyńska drużyna rozpocznie 10 stycznia.

źródło: Gazeta Olsztyńska
Chyba jakieś wnioski zostaly prze dzialaczy wyciągnięte , jeżeli Andzej wróci będzie to dobry prognostyk na runde wiosenną ! oby wrocil 8) !

Gość

Post autor: Gość » czw 09 gru, 2004

Po co oni wogole go wywalali. To byl bez sens. No a Jankowsi to najwyzej co to asystentem niech zostanie. Wszystkie jego mecze ze stomilem konkretna klapa....

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » ndz 12 gru, 2004

Gdyby Stomil trenował "Jankowski", jak napisano powyżej, a szczególnie Andrzej Jankowski, mogłoby być ciekawie. Ale trener nazywa się Janowski nie Jankowski.

Zablokowany