Najwiekszy sukces Stomilu

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Najwiekszy sukces Stomilu

Post autor: THE CORE » ndz 14 lis, 2004

Właściwie to sam tytuł mówi wszystko. Piszcie co waszym zdaniem było największym sukcesem Stomilu w jego niemal już 60-letniej historii. Ja oczywiście też mam swój typ, ale nie będę go zdradzał już na samym początku, bo nie chcę niczego sugerować.

agr3s0r
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: sob 13 lis, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: agr3s0r » ndz 14 lis, 2004

Moim zdaniem największy sukces to oczywiście awans do ekstraklasy i 6 miejsce wywalczone w roku chyba 96 Ja wam mówie: Największe jeszcze przed nami :twisted:
pietraszka pisze:Największy sukces to 8 lat Stomilu w I lidze z tamtymi ludźmi. z resztą ci nie lepsi :roll:
to prawda brakuje tych osób co kiedyś w Olsztynie... :shock:

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » ndz 14 lis, 2004

Największy sukces to 8 lat Stomilu w I lidze z tamtymi ludźmi. z resztą ci nie lepsi :roll:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » ndz 14 lis, 2004

Napewno ogronym sukcesem jak napisał pietraszka to 8 lat w ekstraklasie z panem [cenzura] i z panem [cenzura] i także [cenzura]. Hmm... czy za sukces można uznać szkolenie i sprzedaż piłkarzy do lepszych klubów :?: (Małkowski ,Zbigniew nie mylić z Czesławem)

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » ndz 14 lis, 2004

Dla mnie jak Stomil awansował I raz do ekstraklasy. Agr3s0r czemu skserowałeś mój Emblemat wymyśl własny.

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 14 lis, 2004

Sukcesem jest to, że to wszystko jeszcze się kupy trzyma...

Gość

Post autor: Gość » ndz 14 lis, 2004

Dlamnie najwiekszym sukcesem Stomilu jest to ze ma do tej pory tak duzo wiernch kibicow w calej Polsce.......

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » ndz 14 lis, 2004

dla mnie najwiekszy sukces to pokonanie legii u siebie 1-0 kilka lat wstecz oraz to ze do dzis istniejemy

gadzik
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2004
Lokalizacja: os. Mleczna

Post autor: gadzik » pn 15 lis, 2004

Jak sobie dobrze przypominam to w olsztynie było juz kilka planów "n-letnich" :) ale chyba najbardziej znany to plan prezesa N. z Halexu:) co bodajże - poprawcie mnie jezeli sie myle - w 5 lat klub miał wyjśc z długów i walczyc o mistrzostwo polski. z tego planu tylko długi zostały... powiększone:)

a co do sukcesów to zdecydowanie awans i 8 sezonów w pierwszej lidze.

Co do malkowskiego (cześka rzecz jasna :wink: ) - typowy polityk, duzo obiecuje mało robi. ten kolo wiele razy gadal piekne słowa dla gazety tylko ciezko było wprowadzić je w życie, ba cięzko było wogóle zrobic coś co zmierzało by do tego aby wprowadzić jakikolwiek plan w zycie...

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pt 19 lis, 2004

No skoro nikt się nie wpisuje to przedstawię swoją wersję.
Okej, awnas i osiem lat w lidze (w tym 6 miejsce) to faktycznie osiągnięcie. Ale nikt z was nie napisał o Mistrzostwie Polski Juniorów z 1974. A to chyba jest dosyć istotne osiągnięcie, prawda?

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » pt 19 lis, 2004

THE CORE pisze:No skoro nikt się nie wpisuje to przedstawię swoją wersję.
Okej, awnas i osiem lat w lidze (w tym 6 miejsce) to faktycznie osiągnięcie. Ale nikt z was nie napisał o Mistrzostwie Polski Juniorów z 1974. A to chyba jest dosyć istotne osiągnięcie, prawda?
wiesz the core wogole o tym zapomnialem... no to jest jeden z wiekszych sukcesow napewno, tym bardziej ze to bylo w roku 1974(3-rd na mundialu jakby ktos nie wiedzial :wink: ). idąc dalej mozna wysnuć wniosek ze mielismy jedna z najbardziej utalentowanych młodzików na świecie... :) ale jak to u nas w kraju talentu duzo, tylko ze potem...

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 20 lis, 2004

I znowy o czyms zapomnieliscie. Mówicie o sukcesie juniorów na MP'74, a przecierz na MP'03 nasi juniorzy zajeli 3 miejsce. Przecierz to tez jest jakis sukces.

Awatar użytkownika
Major
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 22
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Las Vegas / Nevada

Post autor: Major » sob 20 lis, 2004

Dla mnie największym sukcesem jest to, że Stomil istniał, istnieje i istnieć będzie! Przez kilka sezonów "zagraliśmy na nosach" kilku o wiele lepiej zorganizowanym drużynom... I właśnie m. in. przez to na rzucone hasło: "STOMIL" wielu (nawet największych laików interesujących się futbolem) wskaże Olsztyna, wskaże nasz region! Myślę, że w jakiś sposób warto to wykorzystać przy poszukiwaniu sponsora... Pójdźmy śladami francuskiego Lyonu, który skorzystał właśnie z tego, że nazwa klubu była rozpoznawalna tu i ówdzie. To są nieco nowoczesne chwyty marketingowe jak na przestarzały polski rynek, gdzie większość prezesów klubów czeka tylko z założonymi rękami, aby pieniądze same przyszły do klubu - a to nie jest zbyt przyszłościowe... Trzeba promować markę i stanąć wręcz na głowie, aby głównym sponsorem została firma zza miedzy...

PS.
MPJ 1974, awans do I. ligi oraz VI. miejsce to oczywiście największe sukcesy, na które złożyła się przede wszystkim fenomenolna postawa naszych piłkarzy w całym sezonie, ale mi w pamięć zapadł jeden mały epizod z sezonu 2000/2001, który z pewnością zapamiętam do końca życia. Zwycięstwo nad Legią 2:1 - wtedy chyba po raz ostatni widziałem Stomil tak walczący! Mimo, że cały sezon był dla nas bardzo przeciętny, to właśnie w tamtym spotkaniu olsztynianie wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i pokonali sławną Legię. Nie załamała ich nawet bramka stracona na 1:1 w końcowych minutach drugiej połowy.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pn 22 lis, 2004

Andrew pisze:I znowy o czyms zapomnieliscie. Mówicie o sukcesie juniorów na MP'74, a przecierz na MP'03 nasi juniorzy zajeli 3 miejsce. Przecierz to tez jest jakis sukces.
Fakt, trafna uwaga!

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » ndz 12 gru, 2004

Największy sukces to awans w 1994 r. do I ligi i wytworzenie wspaniałej atmosfery, która temu towarzyszyła. Te czasy już nie powrócą. Kto widział i pamięta, będzie miał co wnukom opowiadać.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Największy sukces Stomilu

Post autor: adam » ndz 12 gru, 2004

Przychylam się do wypowiedzi Nephilima. Wielkim sukcesem był awans co można zobaczyć chociażby po frekwencji w pierwszych 2 sezonach. Biliśmy na pysk (frekwencją) wszystkie kluby. W pierwszym sezonie chyba tylko 3 mecze obejrzało mniej niż 10 tys. widzów!!! To naprawdę było coś. Z jednym też się z Nephilimem nie zgadzam. Mianowicie myślę, że te czasy jeszcze wrócą!

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Największy sukces Stomilu

Post autor: Nephilim » pt 07 sty, 2005

adam pisze: Z jednym też się z Nephilimem nie zgadzam. Mianowicie myślę, że te czasy jeszcze wrócą!
Obyś miał rację...

ODPOWIEDZ