Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Anty-Jeziorak
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 138
Rejestracja: śr 20 kwie, 2005
Kontakt:

Post autor: Anty-Jeziorak » pn 19 cze, 2006

Tak ja tez jestem za tym i bym chciał zeby Jarza grał w Stomilu

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pn 19 cze, 2006

Marcin(S) w jakim wywiadzie to mówił Swiniarski ? Jak tak to którzy piłkarze grajacy na dobrym poziomie sa z Olsztyna? A moze tak znowu sprubujemy sciągnąć Łukasika z Kujawiaka bardzo dobry i młody z Olsztyna napastnik

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pn 19 cze, 2006

wczoraj na regionalnej mowil :roll: kto ogladal ten wie

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pn 19 cze, 2006

Trzeba miec tą regionalną u mnie bardzo słabo odbiera bo jestem za daleko. jak ktoś by mógł napisać co mówił to bym był wdzieczny. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pn 19 cze, 2006

Świniarski powiedział ze mają już 85% kasy na nastepny sezon, ze celem jest 3 liga, ze będą wzmocnienia ( piłkarze pochodzący z Olsztyna)i coś tam gadał o tej Drwecy ale nie pamietam to ci powinno wystarczyć pozdro :!:

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi,transfery

Post autor: adam » pn 19 cze, 2006

Z podanych wyżej nazwisk to chciałbym aby wrócił Jarza, ale to mało prawdopodobne. Co do fuzji to Dąbrowski chciał całym tym szumem zmotywować władze miasta do łożenia na klub, co mu się chyba udało, w każdym bądź razie tak piszą na ich stronce.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » wt 20 cze, 2006

jeszcze mowił coś o stypendiach dla pilkarzy ze w lutym nie udalo sie dostac ale dostaną w moze w lipcu.

Szoszu
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: wt 29 cze, 2004
Lokalizacja: Wipsowo

Post autor: Szoszu » wt 20 cze, 2006

Adam czemu malo prawdopodobne zey Jarza wrócił do OKS-u ? przecież ma skończone 23 lata i karte na ręku więc raczej nie trzeba by bylo za niego płacić ! a tak ogólnie to z tego co slyszalem mial bardzo dobra runde w Huraganie i gral na różnych pozycjach (obrona , pomoc , lewa pomoc , za napastnikami) i na kazdej sprawowal sie dobrze ! no chyba ze Huragan nie bedzie chcial go puscic ale i tak decyzja nalezy do samego zawodnika ?!

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 21 cze, 2006

Grzesiu Lech jest na testach w Górniku Zabrze, dzisiaj zagrał nawet w meczu kontrolnym. Razem z nim pojechał wymieniamy tutaj bardzo często do wzmocnienia ekipy Maciek Paszkiewicz. 8) :)

Awatar użytkownika
Pycior
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 231
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Pycior » czw 22 cze, 2006

MichalMKS pisze:Grzesiu Lech jest na testach w Górniku Zabrze, dzisiaj zagrał nawet w meczu kontrolnym. Razem z nim pojechał wymieniamy tutaj bardzo często do wzmocnienia ekipy Maciek Paszkiewicz. 8) :)

Obyyy nie Górniiik :evil: Zabole :? :twisted:

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » pn 26 cze, 2006

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=10799
Czereszewski chcialby zakonczyc kariere w OKSie! przydalby sie taki doswiadczony napastnik. Co sadzicie o tym?Fajnie by bylo jakby wrocil do oksu a i tak mieszka w olsztynie, moglby pomoc druzynie w awansie :wink:

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » pn 26 cze, 2006

No fajnie by bylo gdyby zdecydowal sie na gre w Stomilu. Napewno przydal by sie druzynie. Heh Tomek Sokołowski tez bez klubu :) 8)

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pn 26 cze, 2006

dla mnie to niech se bedzie dalej nie chcial grac w 3 lidze bo do Lecznej poszedł niech teraz znowu idzie :roll:

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » pn 26 cze, 2006

a wg mnie przydalby sie Czeres w Stomilu :) bylby "ojcem" zawodnikow i jakims autorytetem. Z checia zobaczylbym takze Sokolowskiego :) Na pewno na stadionie byloby odrazu wiecej ludzi i marketingowo klub by troche zyskal, gdyby takie znane nazwiska sie pojawily :) moze jakis dobry sponsor by przyszedl :)

Gocha
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 21 paź, 2005
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Gocha » pn 26 cze, 2006

No ale też głupota ze sie przejmuje tym co o nim pomyślą. Jak narazie jest "bezrobotnym piłkarzem" to niech wraca czym prędzej do gry u nas. Nierozumiem tych facetów :?

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » pn 26 cze, 2006

tylko jak przekonac zarząd zeby sprobowal ich sprowadzic?

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pn 26 cze, 2006

zrob petycje ;)

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pn 26 cze, 2006

Czereś wróć Stomil czeka !!! to by było super ale czy to jest mozliwe ?? zobaczymy. A wie ktos moze cos o innych transferach ?? ktos juz moze jest w OKS-ie kim sie interesują? Jak ktoś wie to bardzo prosze napisac nawet na priv. Pozdrowienia z Mazur dla wszystkich fanatyków i fanek Stomilu

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » pn 26 cze, 2006

no Czereś to tak ale chyba do Impulsu - podreperowalby im troszke konto ! ;)

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 26 cze, 2006

ja powwiem tak mamy zdolnych mlodych pilkarzy wiec po co nam juz wypalony gosc bedzie tylko miejsce zabieral zdolnym graczom i zapewne bedzie zadal sobie za gre nie wiadomo ile bo przeciez gwiazda :lol: dlamnie niech pan Czereszewski i Sokolowski zakoncza juz gre i tak juz nic nie osiagna sa wypaleni i zarobieni 8)

Gocha
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 21 paź, 2005
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Gocha » pn 26 cze, 2006

Manio pisze:ja powwiem tak mamy zdolnych mlodych pilkarzy wiec po co nam juz wypalony gosc bedzie tylko miejsce zabieral zdolnym graczom i zapewne bedzie zadal sobie za gre nie wiadomo ile bo przeciez gwiazda :lol: dlamnie niech pan Czereszewski i Sokolowski zakoncza juz gre i tak juz nic nie osiagna sa wypaleni i zarobieni 8)

A po to Manio żeby było na co popatrzeć w czasie meczu, żeby nasza drużyna wygrywała mecze i zdobywała wyższe szczeble ligowe.
Co z tego że mają kupe forsy, jak dla mnei powinni grać z przyjemności w swoim "rodzinnym" klubie a nie dla kasy.
Niektórzy mnie zadziwiają swoimi wypowiedziami.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pn 26 cze, 2006

Gocha pisze:
Manio pisze:ja powwiem tak mamy zdolnych mlodych pilkarzy wiec po co nam juz wypalony gosc bedzie tylko miejsce zabieral zdolnym graczom i zapewne bedzie zadal sobie za gre nie wiadomo ile bo przeciez gwiazda :lol: dlamnie niech pan Czereszewski i Sokolowski zakoncza juz gre i tak juz nic nie osiagna sa wypaleni i zarobieni 8)

A po to Manio żeby było na co popatrzeć w czasie meczu, żeby nasza drużyna wygrywała mecze i zdobywała wyższe szczeble ligowe.
Co z tego że mają kupe forsy, jak dla mnei powinni grać z przyjemności w swoim "rodzinnym" klubie a nie dla kasy.
Niektórzy mnie zadziwiają swoimi wypowiedziami.
Gocha w zupełności nie masz racji. Po co nam zawodnik, który nie grał przez pół roku w piłkę, jest bezformy? A jak ostatnio grał to BARDZO SŁABO się prezentował. Jego czas i era już się skończła, więc powinnien sam uznać, że nie da rady grać. Manio bardzo słusznie napisał. Nie można blokować miejsca w składzie młodym, zdolnym zawodnikom przed którymi jest przyszłość i można coś z nimi osiągnąć. Umiejętności sprzed kilku lat nie grają tylko obecne, a Czereś ich już niestety nie posiada. Lepiej zainwestować w chłopaka z przyszłością, a nie przeszłością...

My chcemy rozwoju dla olsztyńskiej piłki, a nie upadku :!: :!:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 26 cze, 2006

Gocha pisze:
Manio pisze:ja powwiem tak mamy zdolnych mlodych pilkarzy wiec po co nam juz wypalony gosc bedzie tylko miejsce zabieral zdolnym graczom i zapewne bedzie zadal sobie za gre nie wiadomo ile bo przeciez gwiazda :lol: dlamnie niech pan Czereszewski i Sokolowski zakoncza juz gre i tak juz nic nie osiagna sa wypaleni i zarobieni 8)

A po to Manio żeby było na co popatrzeć w czasie meczu, żeby nasza drużyna wygrywała mecze i zdobywała wyższe szczeble ligowe.
Co z tego że mają kupe forsy, jak dla mnei powinni grać z przyjemności w swoim "rodzinnym" klubie a nie dla kasy.
Niektórzy mnie zadziwiają swoimi wypowiedziami.
Popatrzec to ja mam na co bez Czeresia itd Nasi mlodzi pilkarze graja dobrze i nie potrzeba do zespolu jakis graczy ktorzy mysla juz o koncu kariery w taki sposob nie zbudujesz mocnego zespolu sciagajac wygasle gwiazdy Czeres moze byc w zespole sprobowac ale bez przesady ze bedzie gral bez formy za same nazwisko a ktos zdolny bedzie lawe grzal

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » pn 26 cze, 2006

Ja tam bym chciał jeszcze zobaczyc Czeresia w Olsztynie 8) Ma prawo zakonczyc kariere w miejscu skad sie wybił na szerokie wody. Swoje lata ma to fakt, ale pilke jeszcze przytrzymac potrafi. Pozatym osobiscie sadze ze w kazdej druzynie powinien byc przynajmniej jeden rutyniarz, swego rodzaju autorytet na boisku, tymbardziej u nas gdzie srednia wieku oscyluje w granicach 21 lat. Pozdrawiam.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 26 cze, 2006

z tego co wiem to sam Czereszewski na ten temat powiedział tyle po 1 obawia się tego że młodzi będą chcieli nie grać znim tylko przeciwko i pokazać mu że są od niego lepsi po 2 uważa on że jest gościem z przeszłością reprezentacyjną dlatego wolałby grać w lepszym klubie po 3 do 2 opinia na Warmii i Mazurach tj. docinki podczas meczy ostra gra przeciwników , info z dobrego żródła ;)

ODPOWIEDZ