Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » ndz 26 lis, 2006

Shavarsh, albo poprzyj swoje spiskowe rewelacje normalnymi dowodami (nie wyrwaną z kontekstu wypowiedzią sędziego, która ponadto została przytoczona przez pieniącego się trenera(?)), albo milcz, bo tylko robisz z siebie idiotę.

Przy większości waszych wypowiedzi widać wasze kompleksy wobec stolicy regionu, a my po prostu nie mamy ochoty tego czytać...

Shavarsh
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: pt 24 lis, 2006

Post autor: Shavarsh » ndz 26 lis, 2006

Twoją krytykę uznałbym za konstruktywną gdybyś widział co ten sędzia wyprawiał. Wypowiedź ta nie jest wyrwana z kontekstu, albowiem sędzia zasługiwał na ostrą reprymendę za to spotkanie. Pozatym, kto to słyszał, aby jeden sędzia prowadził dzień po dniu mecze dwóch drużyn bijących się o awans... Sam ten fakt wzbudza kontrowersje. Nie wmawiajcie mi, że WMZPN nie trzyma strony OKSU bo tak poprostu jest i choćbyście sie nie wiem jak wypierali to bierny obserwator spotkania może powiedzieć, że sędziowie nie raz przyjezdzają do Iławy aby odebrać nam punkty, nie wspomnę o niecnackach które wyciąga Prezes Świniarski odnośnie naszych piłkarzy. Niec h lepiej zainteresuje się swoim klubem, od interwencji w klubach jest WMZPN a nie zbuntowany prezes.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » ndz 26 lis, 2006

Shavarsh pisze:Pozatym, kto to słyszał, aby jeden sędzia prowadził dzień po dniu mecze dwóch drużyn bijących się o awans... Sam ten fakt wzbudza kontrowersje.
Pokaż mi punkt regulaminu, w którym jest zakazane, aby sędzia sędziował dwa mecze w weekend? Jestem bardzo ciekawy i z niecierpliwością czekam na odpowiedź. A ponadto co mają do tego dwie drużyny walczące o awans? Tak samo narzekałbyś gdybyście wygrali na boisku, a nie na Internecie? A po drugie jak sędziuje mecze dwóch drużyn, które bronią się przed spadkiem to nikt nie ma żadnych problemów. Takie urojenia mają tylko w Iławie. Nawet potrafiliście sprawdzić w PP Arboledę, który rzekomo miał pauzować za czerwoną kartkę, ale tak to jest jak się regulaminu nie zna.
Shavarsh pisze:Nie wmawiajcie mi, że WMZPN nie trzyma strony OKSU bo tak poprostu jest i choćbyście sie nie wiem jak wypierali to bierny obserwator spotkania może powiedzieć, że sędziowie nie raz przyjezdzają do Iławy aby odebrać nam punkty, nie wspomnę o niecnackach które wyciąga Prezes Świniarski odnośnie naszych piłkarzy. Niec h lepiej zainteresuje się swoim klubem, od interwencji w klubach jest WMZPN a nie zbuntowany prezes.
To trzeba było załatwić im pozwolenie o pracę, a nie wizy wycieczkowe. I teraz przestańcie narzekać, że ktoś Was się czepia.

OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: OKS Ostróda » pn 27 lis, 2006

Wczoraj kumpel gadal z Markiem Śnieżawskim i powiedzial ze nigdzie sie nie wybiera i zostaje w Olsztynie chyba ze dostanie dobra propozycje mam nadzieje ze to sie sprawdzi :)

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pn 27 lis, 2006

Już w piątek pierwszy sparing. Przeciwnikiem bedzie Olimpia więc bedzie szansa na testy. Zapewne pojawia sie nowe twarze(już jestem ciekaw kto bedzie testowany)

ANTYKONDON

DO ZICOO

Post autor: ANTYKONDON » pn 27 lis, 2006

My mamy kompleksy do Olsztyna?!Ty przebrzydły kondonie,my mamy kompleksy ale tylko dlatego że nie potraficie przegrywać!To co wy prezentujecie to jest futbol?!Wasi sędziowie was wspomagają umiejętnie!Macie słaby zespół wie o tym całe województwo!W meczu na szczycie z Jeziorakiem(byłem na nim)na własnym boisku dostaliście baty.Jeziorowcy wzieli was tak w obroty że wy piardnąć nawet nie mogliście :) :lol: I jak wy mogliście wygrać oprócz tego meczu wszystkie pozostałe mecze?!Byłem na meczu kurzętnik-oks,wasi kopacze byli tak ciency że głowa boli ale sędziowie dali sobie rade z Kurzętnikiem :wink: Jeziorak wygrywa mecze po 8:0,6:0,5:0,wy w każdym meczu żebracie po 1:0,2:1.W każdym meczu prawie sędzia wam pomaga dając a to karnego albo nie uznajac bramki strzelonej przez przeciwnika.TO JEST PO PROSTUPRZYKRE!Gdybyś ty był iławianinem też byś nie mógł pogodzić się z tym .To nie jest futbol,to nie jest sport,to jest żałosne! Szkoda że nie byłeś na meczu Jeziorak-Start Działdowo,zobaczyłbyś że napewno mam racje ale ty piszesz po prostu tak jak ci wygodnie,nie obiektywnie oczywiście,nie będziesz krytykował swojego Stomilu(choć on jest tylko w waszych marzeniach i bujnej fantazji).Przyjedziecie w tej rundzie do Iławy na mecz rewanżowy i znowu dostaniecie tęgie lanie od Jezioraczka,jestem tego pewien(zapraszam).My znowu wywiesimy transparent taki jak wywiesiliśmy w Olsztynie:"DZIŚ NASZE ŚWIĘTO,WASZE 8 MARCA!!!" :lol:

Awatar użytkownika
tendragon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 190
Rejestracja: wt 17 sty, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tendragon » pn 27 lis, 2006

jakby było tak jak piszesz to na przykład Legia była by jedynym mistrzem Polski na przemian z Polonią bo PZPN sie mieści w Warszawie. nie pisz głupot bo jakby były układy to w meczu z wami też by padł conajmiej remis, smiać mi sie chce gdy coś takiego czytam
dlaczego nazywacie nas kondoniarzami? zazdrościie nam umiejętności stosowania antykoncepcji, a moze macie jakiś uraz to takiego wytworu cywilizacji jak prezerwatywa... wszak gdyby nie pękła was by nie było... :roll:

do zobaczenia na wiosne

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » pn 27 lis, 2006

czytajac posta typa z ilawy doszedlem do wniosku, ze kondomy sa potrzebne jak najbardziej, zeby nie rodzilo sie coraz wiecej kretynow takich jak on... no ale coz...

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » pn 27 lis, 2006

Kolega wyżej już chyba wylał wszystkie iławskie żale. Następnych kibiców Jezioraka proszę o nierozmywanie tematu. Jeżeli chcecie koniecznie dyskutować o swoich krzywdach, załóżcie nowy temat, gdzie potencjalny olsztyński kibic, zainteresowany swoim klubem, nie będzie musiał czytać o waszych problemach...

Wszystkie posty nie na temat będą cięte.

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » pn 27 lis, 2006

Powiem wam jedno ilawiaków olewajcie najlepiej jakby moderatorzzy kasowali ich posty i nie bylo by tematu. Co do transferów wiecie cos na temat bramkarza bo chyba tylko ta pozycja wymaga natychmiastowych wzmocnien

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi transfery

Post autor: adam » pn 27 lis, 2006

A co Maleszewski już nie jest aktualny?!
Co do pisioraków, to nawet na ich forum tematem nr.1 jest STOMIL, widać nie mogą bez Nas żyć...

OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: OKS Ostróda » śr 29 lis, 2006

jutro gramy ten sparing z Olimpia Elblag??wiadomo cos o testowanych graczach??

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » śr 29 lis, 2006

OKS Ostróda pisze:jutro gramy ten sparing z Olimpia Elblag??wiadomo cos o testowanych graczach??
Sparing jest w piątek w Pasłęku o 12

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pt 01 gru, 2006

W sparingu mają być sprawdzani:
Piotr Trzciński, lewy pomocnik z Warmiaka
Paweł Chomej i Łukasz Małaszuk (obaj DKS Dobre Miasto)
Marek Maleszewski(Huraganie Morąg)

Działacze są także zainteresowani pozyskaniem Łukasza Harmacińskiego (Motor Lubawa) i Damiana Dąbrowskiego (Sokół Ostróda)

Ta dwójka by sie przydała

Danio
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: czw 20 sty, 2005

Post autor: Danio » pt 01 gru, 2006

Ja też jestem za, szczególnie za Dąbrowskim.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pt 01 gru, 2006

Jakim wynikiem zakończył się sparing z Olimpią Elbląg i jak wypadli testowani gracze. Mógby ktoś zdać relacje z tego sparingu.

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pt 01 gru, 2006

Kleofas pisze:Jakim wynikiem zakończył się sparing z Olimpią Elbląg i jak wypadli testowani gracze. Mógby ktoś zdać relacje z tego sparingu.
Mecz zakończył sie wynikiem 0-0

paragon
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 265
Rejestracja: pt 31 paź, 2003
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: paragon » pt 01 gru, 2006

Trzciński zagrał?
jak się zaprezentował ?

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » pt 01 gru, 2006

Grał Trzciński a także Maleszewski, Chomej, Małaszuk, Kisiel i Potuszyński, ci dwaj ostatni z Mazura Ełk (sorki jak pokręciłem nazwiska). Zresztą cały skład jest na stronce Olimpii.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » sob 02 gru, 2006

Znamy już oficjalnie terminy sparingów jakie rozegra Stomil
Ze Strony oficjalnej StomiluUstalono już terminy spotkań Są to daty potwierdzone również przez naszych sparingpartnerów. Pozostały jeszcze dwa wolne terminy do późniejszego uzgodnienia. Oto terminarz: 13.01.2006-?, 20.01- Freskovita Wysokie Mazowieckie (Włocławek), 27.01- ŁKS Łomża (prawdopodobnie Kętrzyn), 03.02- ŁKS Łódź (Łódź), 10.02-Pelikan Łowicz (Płock), 17.02-?, 24.02- Świt Nowy Dwór Mazowiecki(?), 03.03- Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie (?), 10.03-Granica Kętrzyn (Puchar Polski-Kętrzyn), 17.03-Nadnarwianka Pułtusk (?)

http://www.oks1945.pl/index.php?option= ... 8&Itemid=9

sharif
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: czw 16 paź, 2003
Lokalizacja: Zatorze
Kontakt:

Post autor: sharif » sob 02 gru, 2006

Powiem jedno co byc moze niektorych zaboli, bo wypowiada sie czlowiek "niekumaty":
Kibicow, Widzewa, Legii i Apataora Ci u nas dostatek.
Fakty i dowody?? pls PM to me lub do Mordy.

paragon
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 265
Rejestracja: pt 31 paź, 2003
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Re: Sparingi, transfery

Post autor: paragon » sob 02 gru, 2006

adam pisze:Grał Trzciński a także Maleszewski, Chomej, Małaszuk, Kisiel i Potuszyński, ci dwaj ostatni z Mazura Ełk (sorki jak pokręciłem nazwiska). Zresztą cały skład jest na stronce Olimpii.
skład - spoko, tylko czy ktoś widział mecz?
żeby odpowiedzieć na pytanie - jak zaprezentowali się testowani zawodnicy?

Kamyk
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 103
Rejestracja: śr 29 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Tczew

Post autor: Kamyk » sob 02 gru, 2006

Czyli przelozony mecz wojewodzkiego PP z Granica bedzie w sobote - 10 marca. Zarabiscie 8)

Awatar użytkownika
warmiaczek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: czw 24 sie, 2006

Post autor: warmiaczek » pn 04 gru, 2006

wlasnie odpowiedzcie na pytanie czy zawodnicy testowani zaprezentowali sie na tyle dobrze aby zajac miejsce w STOMILu mam nadzieje ze wypali z zamierzanymi transferami

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pn 04 gru, 2006

Czy ktoś ma jakieś foty z tego sparingu.

ODPOWIEDZ