Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pn 04 gru, 2006

warmiaczek pisze:wlasnie odpowiedzcie na pytanie czy zawodnicy testowani zaprezentowali sie na tyle dobrze aby zajac miejsce w STOMILu mam nadzieje ze wypali z zamierzanymi transferami
Trener nie wypowiada się na tym forum.
Kleofas pisze:Czy ktoś ma jakieś foty z tego sparingu.
Raczej nie ;)

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pn 04 gru, 2006

Macie jakies nowe info na temat wzmocnień. Bo ci testowani to raczej maksymalnie na rezerwowych a nie do pierwszego składu(oprócz Maleszewskiego) Jakie nazwiska chodza po Olsztynie ??

Awatar użytkownika
warmiaczek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: czw 24 sie, 2006

Post autor: warmiaczek » wt 05 gru, 2006

Trener nie wypowiada się na tym forum.


ziomek chodzi mi wedlug kibicow zeby ocenili ihc gre czy wedlug nich nadaja sie na olsztynski stomil

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » wt 05 gru, 2006

warmiaczek pisze:ziomek chodzi mi wedlug kibicow zeby ocenili ihc gre czy wedlug nich nadaja sie na olsztynski stomil
skad mamy widziec jak ich w akcji nie widzielismy :roll: :roll: :roll:

kru

Post autor: kru » śr 06 gru, 2006

Szkoda, że drugi, czy nawet trzeci rok z rzędu sparingi są poza Olsztynem...

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 09 gru, 2006

Łukasz Harmaciński podobno podpisał już kontrakt. :)

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » sob 09 gru, 2006

Super że Harmaciński będzie występował u nas. Myśle że to będzie wzmocnienie lini ataku naszego zespołu.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 09 gru, 2006

Kleofas pisze:Super że Harmaciński będzie występował u nas. Myśle że to będzie wzmocnienie lini ataku naszego zespołu.
nie tylko ataku ;) Harma dobrze czuje się też w pomocy...

tak czy siak bardzo dobre wzmocnienie ;)

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pn 11 gru, 2006

Mam nadzieje ze Harmaciński podpisze z OKS-em kontrakt. On może grać w ataku, na prawym skrzydle i w środku pomocy. Jeszcze Maleszewski pewnie przyjdzie no i może sie uda Dąbrowskiego. Te 3 transfery by nam starczyły napewno.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

sparingi, transfery

Post autor: adam » pn 11 gru, 2006

Znaczy chłopak (Harmaciński) wiedzial co robi nie strzelając w ostatnim meczu karnego 8)
A tak na serio, to wyróżniał się w tamtym meczu.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Re: sparingi, transfery

Post autor: MichalMKS » wt 12 gru, 2006

adam pisze:A tak na serio, to wyróżniał się w tamtym meczu.
Nie tylko w meczu z nami. Równie dobrze grał w przeciągu całej rundy. No i dziewięć bramek strzelonych w przeciętniej drużynie też o czymś świadczy. Myślę, że nie dobre, ale bardzo dobre wzmocnienie. Ale to wszystko okaże się w praniu... a i jeszcze jedno ;) wybierał pomiędzy nami, a Jeziorakiem ;)

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » wt 12 gru, 2006

A czy Łukasz Harmaciński juz podpisal kontrakt czy dopiero ma to uczynic? I czy transfer jest juz przesadzony?

Shavarsh
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: pt 24 lis, 2006

Post autor: Shavarsh » wt 12 gru, 2006

Transfer nie jest przesądzony, Łukasz podobno rozważa ofertę z Jezioraka. Wszystko powinno wyjaśnić się po nowym roku. Jedno jest pewne, on jeszcze kontraktu nie podpisał.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » wt 12 gru, 2006

Mam nadzieje że Harmaciński podpiszę jednak umowę z nami. Choć przyznam się szczerze boje się że może wybrać Jezioraka który pierwszy się do niego zgłosił. Tam czy siak licze że Harmaciński pozostanie u nas.

Good_Night_Left_Side
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 98
Rejestracja: ndz 17 wrz, 2006
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: Good_Night_Left_Side » wt 12 gru, 2006

Z tego co wiem Harmaciński jeszcze żadnej oferty z Jezioraka nie dostał ale kto go tam wie...

Shavarsh
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: pt 24 lis, 2006

Post autor: Shavarsh » śr 13 gru, 2006

Dostał ofertę, i zarząd na wczorajszym zebraniu powiedział, że będzie o niego walczyć. Tymbardziej, że jest wychowankiem Jezioraka. Gdzie będzie grał na wiosnę, pozostaje więc kwestią otwartą.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 13 gru, 2006

Shavarsh pisze:Tymbardziej, że jest wychowankiem Jezioraka.
Ale z pewnością pamiętam jak Jeziorak go potraktował go kiedyś.

Shavarsh
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: pt 24 lis, 2006

Post autor: Shavarsh » śr 13 gru, 2006

A teraz co? Sprzeda się do odwiecznego rywala Jezioraka? Mimo wszystko, jesli zagra u was na wiosnę, to będzie dowód jak on traktuje klub który go niejako piłkarski wychował.

OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: OKS Ostróda » czw 14 gru, 2006

napewno by sie nam przydal widzialem go w akcji na halowce i uwazam ze jest dobrym zawodnikiem tylko ciekawe co zrobi odrzuci Jeziorak ktory go oddal do Lubawy i wybierze Stomil czy jednak zobaczymy go na wiosne w Iławie mam nadzieje ze u nas zagra :twisted: :twisted:

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » ndz 17 gru, 2006

Dobra wiadomośc, Łukasik na bank zostaje. Tak się zastanawiam skąd klub wziął taką kasę. To chyba najwyższy transfer od czasów I-ligowych. Jedno jest raczej pewne, kasa nie pójdzie w błoto. III liga nasza :)

OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: OKS Ostróda » ndz 17 gru, 2006

dobra wiadomosc dla nas napewno bo jest podstawowym zawodnikiem naszego składu i mam nadzieje ze razem z naszym Śnieżawskim wprowadzi nas do 3 ligi i najważniejsze poprowadza nas do zwyciestwa w Iławie :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: grzesiu » pn 18 gru, 2006

Piłkarze OKS 1945 mają już świąteczną przerwę i przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną w nowym roku 2007. Tymczasem w ostatnich dniach zapadły istotne zmiany personalne dotyczace kadry IV-ligowego zespołu. Za grę podziękowano Rafałowi Szwedowi, który ma na tyle dużo czasu by znaleźć sobie pracodawcę w wyższej klasie rozgrywek. Zarząd nie zerwał kontaktu z zawodnikiem, poproponując mu dalszą współpracę po ewentualnym awansie OKS 1945 do trzeciej ligi. Piłkarzem naszego klubu stał się już Paweł Łukasik, który jesienią występował na zasadzie wypożyczenia z bydgoskiego Zawiszy. OKS zdecydował się na transfer definitywny i uregulował już wynikające z tego zobowiązania finansowe. Nie jest jeszcze do końca wyjaśniona sprawa najlepszego strzelca Marka Śnieżawskiego, wypożyczonego przed rundą jesienną z Sokoła Ostróda. Marek wyraził chęć dalszej gry w OKS 1945, przyjął warunki finansowe zaproponowane przez zarząd, trwają jeszcze negocjacje między klubami co do wysokości transferu.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » wt 19 gru, 2006

Wiem, że to, co napiszę, będzie kontrowersyjne, ale zdajcie sobie sprawę, że choć trochę jest w tym racji.

Nie ma co się martwić, że odszedł Szwed, bo jakoś mi nie pasował do ustawienia Nakielskiego. Wszędobylska podnieta i powszechna euforia spowodowały, że tego zawodnika grającego niegdyś na poziomie pierwszoligowym okrzyknięto z miejsca gwiazdą IV ligi. Nie wiem jak Wy, ale ja oczekiwałem od Szweda znacznie więcej. Szczególnie poprawienia obrony, uspokojenia gry w drugiej linii, dobrych uderzeń z rzutów wolnych i pewnego przywództwa na boisku.

Tymczsem otrzymałem zawodnika przygotowanego na 50 minut meczu, ogólnie słabego, za słabego na grę w środku pola, w obronie jakoś się nie wykazywał, a często wychodząc do przodu, blokował miejsce za napastnikami Grzegorzowi Lechowi.

Myślę, że tak będzie lepiej, a w drugiej linii będzie grał Kamil Graczyk, co przy dość ofensywnie usposobionych obrońcach da nam niesamowitą siłę rażenia zarówno środkiem, jak i skrzydłami. Mam nadzieję, że nie zostanie z tyłu - jak nieraz u siebie - dwóch środkowych obrońców, bo przy drużynie dobrze grającej z kontrataku może źle to się skończyć. Wreszcie pewnie coś się ruszy, gra będzie bardziej poukładana i zawsze do przodu.

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » wt 19 gru, 2006

To nie jest żadna kontrowersja tylko prawda :) Sentymenty i szacunek swoją drogą, a przydatność i forma sportowa swoją. Dziwi mnie tylko troche forma w jakiej to się odbyło, dalsza współpraca po ewentualnym awansie heh czyli postąpili z nim jak z juniorem, którego wysyła się do innego (słabszego?) klubu w celu ogrania a potem sciąga z powrotem na baze z myślą że będzie bardziej wartościowym graczem & ''o teraz do [moderator]'' :lol:
W końcu jest zdrowo po 30-stce :wink:

ODPOWIEDZ