Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 18 lis, 2007

1998 pisze:
Czarny1986 pisze:w zamian za te pieniadze mozna wzmocnic inne pozycje np pomoc a tego nam włąsnie brakuje !!!!
ale bardziej brakuje zmiany bramkarza :)
co prawda to prawda

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » ndz 18 lis, 2007

Jestem ciekaw czy ze sparingiem z Granicą trener sięgnie po jakiegoś asa z rękawa i jakich sparingpartnerów będziemy mieli.

Awatar użytkownika
SOLO
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 108
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: SOLO » ndz 18 lis, 2007

Jestem ciekawy czy T Nakielski sięgnie wiosną po któregoś z juniorów Stomilu... :?: :co:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 18 lis, 2007

Przestańcie pisać już o tym bramkarzu bo stało się to już nudne. Oprócz pustych haseł nie podajcie żadnych argumentów. Każdy post pusty o wzmocnieniach będzie usuwany.

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » ndz 18 lis, 2007

Masz rację Emilonzo. Nie bardzo wiadomo kto ma na celu ciągłe podsycanie tego tematu? To tak jakby mieć pretensje do Suchockiego że na 10 sytuacji 100% wykorzystuje 2 i dlatego trzeba kogoś innego na tę pozycje. Niezła paranoja. Miejmy nadzieję że Nakielski w przerwie zimowej przygotuje naszych chłopaków odpowiednio do rundy wiosennej. Tego życzę im ja i wszyscy moi kolesie którzy w liczbie 3 byli ze mną na 6! spotkaniach wyjazdowych Stomilu. Pozdrowienia dla wszystkich bez wyjątku. Heja

[ Dodano: Nie 18 Lis, 2007 ]
Sorry. Miało byc EMILOZO.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » ndz 18 lis, 2007

przepraszam za Off topic ale juz mnie [moderator] chwyciła jak przseczytałem, ze mecz z Olimpią bedzie w srode :||

PILKA NOZNA DLA KIBICOW

KASIAITOMEK
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz 18 lis, 2007

Post autor: KASIAITOMEK » ndz 18 lis, 2007

a kiedy konczy sie przerwa zimowa?

[ Dodano: Nie 18 Lis, 2007 ]
ktoreg gramy nastepny mecz?

KASIAITOMEK
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz 18 lis, 2007

Post autor: KASIAITOMEK » ndz 18 lis, 2007

kiedy gramy nastepny mecz po przerwie??

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » ndz 18 lis, 2007

Albo robimy jakąs konktatną akcje ktora to naglosni izmienią datę, albo musimy sie po prostu zgodzic..

Awatar użytkownika
Tomi_OL
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Gdynia

Post autor: Tomi_OL » ndz 18 lis, 2007

Kolejka 23 30.IV. :? środa
http://www.90minut.pl/liga.php?id=3205

Żeby zagrali jeden dzień pózniej to bysmy zorganizowali majówkę w Elblągu 8)
Ostatnio zmieniony ndz 18 lis, 2007 przez Tomi_OL, łącznie zmieniany 2 razy.

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » ndz 18 lis, 2007

V.N.A pisze:Albo robimy jakąs konktatną akcje ktora to naglosni izmienią datę, albo musimy sie po prostu zgodzic..
AKCJA!!! JA SIE NIE ZGODZE :!: ONI MOGLI SOBIE PRZYJECHAĆ DO NAS NA NORMALNYCH WARUNKACH(SOBOTA) A MY NIE [moderator] LEŚNYCH DZIADKÓW!!!

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » ndz 18 lis, 2007

no szkoda by bylo gdyby mecz odbyl sie w srode, jestem pewien, ze duzo nas by tam pojechalo, ale nie tyle co mogloby pojechac w weekend.

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » pn 19 lis, 2007

Glebuś pisze:AKCJA!!! JA SIE NIE ZGODZE :!: ONI MOGLI SOBIE PRZYJECHAĆ DO NAS NA NORMALNYCH WARUNKACH(SOBOTA) A MY NIE [moderator] LEŚNYCH DZIADKÓW!!!
To się nie zgadzaj i nie jedź. Masz tyle czasu że ze zwolnieniem ze szkoły nie powinieneś mieć problemu.. Już lepiej wybiec troche w przyszłość i rezerwować sobie tę środe bo znając życie na zmiane terminu nikt się nie zgodzi każdy chce mieć długi weekend. Ostatnio byliśmy tam we wtorek 8)
Ostatnio zmieniony pn 19 lis, 2007 przez ptr, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 19 lis, 2007

Mało prawdopodobne zeby specjalnie przkładali date meczu.Trzeba zaczac myslec juz teraz aby nic w tym dniu nie planowac i na 100 % sie wybrac

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » pn 19 lis, 2007

Wiadomo że termin meczu do dupy, ale jezeli komus zalezy to i tak pojedzie i tak, nie wazne czy to sobota, sroda, piatek, czy niedziela

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » pn 19 lis, 2007

może jakaś akcja mailowa? bo to jeszcze nie jest pewny terminarz, wiec przydaloby sie dzialac cos w tej sprawie zeby pozniej nikt do nikogo pretensji, ze szansa byla, a jej nie wykorzystalismy! Bo pisanie, ze kto pojedzie ten pojedzie jest na miejscu, ale jednak nikt nie ma watpliwosci, ze wiecej osob pojechaloby czy to w sobote czy w niedziele. A chyba kazdemu zalezy zebysmy pokazali sie tam w dobrej liczbie jak na range tego meczu.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » pn 19 lis, 2007

Dla mnie lepsza jakość, niż ilość :] Nie zmienia to faktu że mecz można by przełożyć na inny termin

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » pn 19 lis, 2007

no nie wiem czy wolisz jechac do Iławy w 650osób czy w 160osób do Radomia w lepszym składzie? Bo jesli myslisz ze beda atrakcje w takim meczu [podwyzszonego ryzyka] to zycze powodzenia.

Awatar użytkownika
Marcin - Jaroty
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: AUTONOMIA JAROTY

Post autor: Marcin - Jaroty » pn 19 lis, 2007

SoNy pisze:Wiadomo że termin meczu do dupy, ale jezeli komus zalezy to i tak pojedzie i tak, nie wazne czy to sobota, sroda, piatek, czy niedziela

Smieszą mnie takie posty, są osoby którym zależy, bo zależy nam wszystkim aby pokazac się na derbach z jak najlepszej strony i pokazać, że to my jesteśmy potęgą, ale niestety są ludzie którzy nie mogą jechać bo np. pracują. Więc na przyszłość daruj sobie.
Termin jest do dupy, mam nadzieje że uda nam się to przełożyć na inny dzień tygodnia (sobota; niedziela).

Pozdrawiam.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pn 19 lis, 2007

Marcin - Jaroty pisze:ale niestety są ludzie którzy nie mogą jechać bo np. pracują.
Ci co będą chcieli to sobie zarezerwują wolne bez żadnego problemu, dla chcącego nic trudnego. niektórym natomiast pozostanie użalanie na necie, że nie mogli, bo praca zatrzymała albo szkoła :roll: ludzie ogarnijcie się...

Awatar użytkownika
Marcin - Jaroty
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: AUTONOMIA JAROTY

Post autor: Marcin - Jaroty » pn 19 lis, 2007

Ci co będą chcieli to sobie zarezerwują wolne bez żadnego problemu, dla chcącego nic trudnego. niektórym natomiast pozostanie użalanie na necie, że nie mogli, bo praca zatrzymała albo szkoła :roll: ludzie ogarnijcie się...[/quote]

Masz rację dla chcącego nic trudnego, ale czasami są różne powody że nie można wziąść wolnego w pracy.
Jeśli chodzi Ci o mnie że niby mam się użalać na necie z powodu ze nie mogę akurat jechać na mecz to :lol: :lol: , jakos nie lubie sie użalać na necie, tak jak robią to co niektórzy.
Koniec tematu jak cos to prv.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » pn 19 lis, 2007

SzEFoo pisze:no nie wiem czy wolisz jechac do Iławy w 650osób czy w 160osób do Radomia w lepszym składzie? Bo jesli myslisz ze beda atrakcje w takim meczu [podwyzszonego ryzyka] to zycze powodzenia
Czy ja wspomniałem o akcjach hools?? Chodzi mi że lepsze np 300 porządnych gardeł i poprawny doping niż 600 gardeł z czego połowa to piknik nawet nie znający pieśni... Pozatym nie zauważyłem zbytnio różnicy między Iławą a Radomiem, bo naruszenie klatki w Radomiu to żadna akcja...

Anonim
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: czw 26 lip, 2007
Lokalizacja: z Jarotowa

Post autor: Anonim » pn 19 lis, 2007

MichalMKS pisze:
Marcin - Jaroty pisze:ale niestety są ludzie którzy nie mogą jechać bo np. pracują.
Ci co będą chcieli to sobie zarezerwują wolne bez żadnego problemu, dla chcącego nic trudnego. niektórym natomiast pozostanie użalanie na necie, że nie mogli, bo praca zatrzymała albo szkoła :roll: ludzie ogarnijcie się...

Człowieku ogarnij sie w jakim Ty swiecie zyjesz ? Jak chodzisz do szkoły i piszesz sobie usprawiedliwienia to zaden problem , jezeli pracujesz i bez problemu dostajesz wolne to sie ciesz i nie [moderator] jak nie wiesz jak niektorzy maja [moderator] mnie juz ciagle pisanie ze nie jest mozliwe nie zalatwienie sobie wolnego , zaloze sie ze zgodzi sie ze mna pare osob sam znam ktore przykladowo nie zalatwia sobie dnia wolnego w tygodniu , po za tym czasami sa wazniejsze sprawy niz mecz , egzaminy czy cos podobnego , pojde na egzamin zdam go bede zadowolony pojade na nastepny mecz , wszystko ma swoje granice.

Ten post nie ma na celu obraznie kogos czy obrone , to jest moja opinia i prosze o wykluczenie spinki z tematu. Narazie tyle.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pn 19 lis, 2007

raczej decyzja\przemyślana i bardzo asekuracyjna ze strony organizatorów /policji itp

masówka już to nie będzie ale za to bez statystów 8)

Drinks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 03 lip, 2007

Post autor: Drinks » pn 19 lis, 2007

Dobra moze tak wrocicien do tematu!! Mnie interesuja jakies wiesci o przymiarkach do OKSu a na mecze przyjdzie czas! Wiec sa juz jakies wiesci??

ODPOWIEDZ