Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Post autor: adam » śr 16 sty, 2008

No Mikłowski zaklepany. Poza tym to dzisiejszy solenizant - wszystkiego najlepszego, ekstra zgrania z drużyną!

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Re: ..

Post autor: Pawson » czw 17 sty, 2008

haczyk pisze:Mam pytanko co do sparingu z Lechią i Arką. Nie wiem czy jeszcze nie wiadomo czy gdzieś nie doczytałem a wiedź Gdzie będą rozegrane mecze z Lechią i Arką. POzdrawiam
na pewno nie w Olsztynie :/

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Re: ..

Post autor: MichalMKS » czw 17 sty, 2008

Pawson pisze:
haczyk pisze:Mam pytanko co do sparingu z Lechią i Arką. Nie wiem czy jeszcze nie wiadomo czy gdzieś nie doczytałem a wiedź Gdzie będą rozegrane mecze z Lechią i Arką. POzdrawiam
na pewno nie w Olsztynie :/
z Lechią w Gdańsku, z Arką w Gdyni. :roll:

haczyk
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: czw 10 sty, 2008

to mnie

Post autor: haczyk » czw 17 sty, 2008

to mnie oświeciłeś :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pt 18 sty, 2008

Jestem ciekawy jak się zaprezentuje ten azerski piłkarz czy będzie grał u nas. Swoją drogą już nie mogę doczekać się nowego sezonu :cwaniak:

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pt 18 sty, 2008

No jeszcze troche trzeba poczekac:)Ale juz niedługo:)

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » pt 18 sty, 2008

No ciekawe co zaprezentuje ten Azer, ale chyba nie należy oczekiwać po nim zbyt wiele (mogę się oczywiscie mylić :wink: ) Dla mnie jset to piłkarz kompletnie anonimowy. Więcej się spodziewam za to po Mikłowskim. Oby tylko działacze wzmocnili obronę.Myślę że można (o ile sam pilkarz wyrazi chęć i dogada się co do finansów) sprowadzić Tomasza Rudolfa ze Śląska Wrocław ktory szuka właśnie klubu. Byloby to spore wzmocnienie, a dla pilkarza szansa na odbudowanie formy :mrgreen:
Ostatnio zmieniony pt 18 sty, 2008 przez goleo6, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Stomil OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 181
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007
Lokalizacja: FC Ostróda
Kontakt:

Post autor: Stomil OKS » pt 18 sty, 2008

Weści z Paryża.
Trener Nakielski podczas stażu trenerskiego w PSG obserwuje treningi młodziężowych kadr PSG w CFA (Centrum formacyjne) oraz najmłodszych piłkarzy z Paryża trenujących w PSG-Academy. Oczywiście naszemu szkoleniowcowi mimo zamkniętych zajęć udało się obejrzeć treningi I zespołu prowadzone przez sztab szkoleniowy Paula Le Guena szkoleniowca PSG. Wszystkie zajęcia przeprowadzane są w piłkarskiej bazie szkoleniowej PSG - Campos de Los na obrzeżach Paryża. Oprócz treningów, Andrzej Nakielski oglądał mecze PSG z Lens i w Pucharze Ligi Valensies. Dwukrotnie w tych spotkaniach wygrywał PSG 3-0 i 4-0. Mecz z Lens obserwowało około 50 000 kibiców.

Awatar użytkownika
Wiktor
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 29 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Wiktor » pt 18 sty, 2008

Maly offtopic.
PSG to jeden z najbardziej znienawidzonych klubow we Francji, zaraz obok Lyonu:)

Awatar użytkownika
SOLO
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 108
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: SOLO » pt 18 sty, 2008

Wiktor pisze:Maly offtopic.
PSG to jeden z najbardziej znienawidzonych klubow we Francji, zaraz obok Lyonu:)
ale też jest to klub z uznaną marką w Europie, mający w swoich szeregach świetnych graczy, mający piękny stadion oraz zaplecze treningowe.

Awatar użytkownika
Wiktor
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 29 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Wiktor » pt 18 sty, 2008

SOLO pisze:
Wiktor pisze:Maly offtopic.
PSG to jeden z najbardziej znienawidzonych klubow we Francji, zaraz obok Lyonu:)
ale też jest to klub z uznaną marką w Europie, mający w swoich szeregach świetnych graczy, mający piękny stadion oraz zaplecze treningowe.
Moze i tak, ale ja tylko offtopicowo napisalem co Francuzi mysla o PSG. Nie podwazam wielkosci klubu.

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pt 18 sty, 2008

ale to rodowici Francuzi nienawidza PSG czy dzikusy z polnocnej afryki ktorzy masowo zasiedlaja Francje??


BOULOGNE'85BOYS 8)

Awatar użytkownika
Wiktor
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 29 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Wiktor » pt 18 sty, 2008

Leszkowy pisze:ale to rodowici Francuzi nienawidza PSG czy dzikusy z polnocnej afryki ktorzy masowo zasiedlaja Francje??


BOULOGNE'85BOYS 8)
Rodowici jak i przybysze. Tutaj to imigrantow jest tyle ze na samym PSG sa dwie grupy kibicow: prawicowi i kolorowi. No i nie jest tajemnica ze sie troche nie lubia.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » sob 19 sty, 2008

Wiktor pisze:
SOLO pisze:
Wiktor pisze:Maly offtopic.
PSG to jeden z najbardziej znienawidzonych klubow we Francji, zaraz obok Lyonu:)
ale też jest to klub z uznaną marką w Europie, mający w swoich szeregach świetnych graczy, mający piękny stadion oraz zaplecze treningowe.
Moze i tak, ale ja tylko offtopicowo napisalem co Francuzi mysla o PSG. Nie podwazam wielkosci klubu.
we Włoszech nie lubią Livorno, a w Niemczech St Pauli :wink:

Awatar użytkownika
SOLO
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 108
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: SOLO » sob 19 sty, 2008

Ol(S)ztynianin pisze:
Wiktor pisze:
SOLO pisze: ale też jest to klub z uznaną marką w Europie, mający w swoich szeregach świetnych graczy, mający piękny stadion oraz zaplecze treningowe.
Moze i tak, ale ja tylko offtopicowo napisalem co Francuzi mysla o PSG. Nie podwazam wielkosci klubu.
we Włoszech nie lubią Livorno, a w Niemczech St Pauli :wink:
A w Polsce Legii :D

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » sob 19 sty, 2008

SOLO pisze:
Ol(S)ztynianin pisze:
Wiktor pisze: Moze i tak, ale ja tylko offtopicowo napisalem co Francuzi mysla o PSG. Nie podwazam wielkosci klubu.
we Włoszech nie lubią Livorno, a w Niemczech St Pauli :wink:
A w Polsce Legii :D
Jak i innych klubów,przecież kazdy(prawie) ma swoje kos,no ale co do L nie jest do podwarzenia. :chytry:

Awatar użytkownika
PeTi
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 143
Rejestracja: śr 05 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn \ Pojezierze

Post autor: PeTi » sob 19 sty, 2008

OKS 1945 - GRANICA 10:0 !!!

OKS 1945 rozgromił dzisiaj w Kętrzynie miejscową Grnicę aż 10:0. Bramki zdobywali: Łukaszewski (13, 17, 26), Aziewicz (19), Suchocki (30), Alancewicz (57, 89), Michałowski (56), Różowicz (72, 85). Skład OKS 1945: Sobiech (Grygorowicz), Frankowski, Aziewicz (Podhorodecki), Zakierski (Szostek), Rzeżnikiewicz (Spychała), Gabrusewicz (Harmaciński), Lech (Alancewicz), Mikłowski, Mamedov (Michałowski), Łukaszewski (Kaszuba), Suchocki (Różowicz). W zespole OKS 1945 zaprezentował sie 24-letni Rosjanin Aziz Mamedov, którego ewentualny angaż do drużyny ma się roztrzygnąć w przyszłym tygodniu.

Źródło : www.oks1945.pl

Czemu oni piszą że to rosjanin jest, skoro wszyscy inni twierdzą że to azer. A jeżeli już on niego chodzi to ciekawe jak sie zaprezentował. ;)
Ostatnio zmieniony sob 19 sty, 2008 przez PeTi, łącznie zmieniany 1 raz.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » sob 19 sty, 2008

oko pisze:Marcin by sie przydal i to bardzo,byl by mocnym wzmocnieniem.Niewiem po co Nakiel sprowadzil Łukaszewskiego na okregowke to i moze dobry jest ale na 3 lige slabiuski

No Łukaszewski bardzo slaby zawodnik , pokazał to w meczu z Granicą strzelając 3 bramki :)

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 19 sty, 2008

PeTi_xD pisze:Czemu oni piszą że to rosjanin jest, skoro wszyscy inni twierdzą że to azer.
pewnie ma podwójne obywatelstwo, bo przez wiele lat grał w Rosji :wink:

Awatar użytkownika
PeTi
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 143
Rejestracja: śr 05 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn \ Pojezierze

Post autor: PeTi » sob 19 sty, 2008

A no to chyba że ;) Ciekawe jak zagrał i czy będzie u nas :P
Ostatnio zmieniony sob 19 sty, 2008 przez PeTi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
skorupa
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: czw 14 gru, 2006
Lokalizacja: FC Lidzbark Warmiński

Post autor: skorupa » sob 19 sty, 2008

wyjściowy skład w meczu z granicą być może jest tą jedenastką jaka nakielski bedzie chciał zaczac runde(jezeli bedzie u nas mamedov) lub bardzo do niej zbliżoną.czyżby wiec sobiech?

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » sob 19 sty, 2008

Nie ma nawet mowy,aby Grygorowicz był rezerwowym...Skoro nie został nim po meczu z Orłem :roll: to już do końca sezonu będzie pierwszym :?

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » sob 19 sty, 2008

Wynik sparingu jest [moderator]. Gra musiała być niezła skoro taki wynik. Ja stawiam na Grygorowicza bo mimo wieku gra dobrze pomimo kilku błędów których się nie ustrzegł jesienią. Mam nadzieję że forma drużyny będzie rosła. Okaże się to w sparingach z drugoligowcami. Trzymam kciuki i jestem z chłopakami czy wygrywają czy przegrywają.

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » ndz 20 sty, 2008

Po siedmiodniowym stażu w klubie piłkarskim Paris Saint-Germain do Olsztyna wraca Andrzej Nakielski. - Szkoda, że trwało to tak krótko, chciałbym zostać tu jak najdłużej - mówił z Francji szkoleniowiec trzecioligowego OKS 1945
Sebastian Woźniak: Jak doszło do pana wyjazdu do Francji?

Andrzej Nakielski: Dzięki życzliwości pewnych ludzi. Od dawna już chciałem zobaczyć, jak pracuje się w zagranicznych klubach. I muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem, choć nie spodziewałem się, że aż tak bardzo będę zaskoczony.

Przed wyjazdem załatwiałem kilka formalności. Władze zespołu PSG musiały przede wszystkim wyrazić zgodę na mój pobyt. Uczestniczę w treningach grup młodzieżowych, a także seniorów, które często są zamknięte dla osób postronnych. Podpatruję, w jaki sposób zajęcia prowadzi Paul Le Guen, trener zespołu [były reprezentant Francji, jako szkoleniowiec Olympique Lyon trzy razy z rzędu sięgnął po mistrzostwo Francji - red.], który widać, że zna się na piłce. Drużyna zajmuje 11. miejsce w tabeli, ale Le Guen nadal cieszy się bardzo dużą popularnością. Pełni tu rolę szefa. Miałem okazję obejrzeć na żywo dwa mecze PSG. W minioną sobotę podczas ligowego pojedynku z Lens na trybunach zasiadło prawie 50 tys. osób, zaś trzy dni później zespół z Paryża zmierzył się w Pucharze Ligi z Valenciennes. Na niektórych zajęciach mogłem skorzystać z usług tłumacza, ponieważ dała o sobie znać bariera językowa. Wówczas nie tylko biernie przyglądałem się treningom, ale wiedziałem na bieżąco, jakie wskazówki przekazywane są zawodnikom.

Jest pan jedynym szkoleniowcem na stażu w PSG?

- Tak, ale nie przeszkadza mi to i czuję się tutaj bardzo dobrze. Chciałbym zostać we Francji znacznie dłużej (śmiech). Czy są zaciekawieni naszą ligą i Olsztynem? Nie, to raczej ja ciągle zasypuję ich pytaniami. Zdziwiłem się trochę, że Polacy we Francji cieszą się sporym szacunkiem, głównie za sprawą Henryka Kasperczaka [jako piłkarz występował we Francji, trenował także tamtejsze zespoły - red.]. Z kolei dyrektor PSG w przeszłości grał w Montpellier z byłym reprezentantem Polski - Jackiem Zioberem.

Czego najbardziej pozazdrościł pan Francuzom?

- Bazy treningowej. Przebywam w niej od rana do wieczora i nie mogę się nadziwić, bo piłkarze wszystkich kategorii wiekowych mają dostęp do wszelkich udogodnień. W przeciwieństwie do naszych zawodników. W zajęciach uczestniczy około 150 osób i każda drużyna ma swoje boisko. Drużyny młodzieżowe szkoli dwóch bądź trzech trenerów, którzy są zatrudnieni na pełnym etacie. Nawet najmłodszym grupom wpajają system gry 4-4-2. Jeszcze lepiej wygląda to w seniorach, gdzie sztab szkoleniowy składa się z pięciu trenerów. PSG jest olbrzymim przedsiębiorstwem, ale nie ma się czemu dziwić, bo należy przecież do grupy G-14 [organizacja czołowych klubów piłkarskich z Europy mająca na celu prowadzenie negocjacji z UEFA i FIFA. Obecnie po rozszerzeniu liczy 18 zespołów - red.]. Ich profesjonalizm widać na każdym kroku.

Kiedy pan wraca do Olsztyna?

- W sobotę nie będę już uczestniczył w treningach, dlatego chcę trochę pozwiedzać Paryż. W domu będę w niedzielę wieczorem. Już od początku tygodnia bierzemy się z OKS ostro do pracy. Poszerzyłem swój warsztat szkoleniowy, choć z ręką na sercu muszę przyznać, że niektóre taktyczne elementy już ćwiczyliśmy. Jedno jest pewne, warto było wyjechać chociaż na tydzień i zobaczyć, jak funkcjonuje profesjonalna drużyna.

Awatar użytkownika
SOLO
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 108
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: SOLO » ndz 20 sty, 2008

No to teraz trenerze po awans !! :D

ODPOWIEDZ