Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » pn 14 lip, 2008

Ze strony: http://www.sport.pl/sport/1,78983,54554 ... aganu.html
Sparingowe spotkanie z trzecioligowym Huraganem Morąg wygrali piłkarze OKS 1945.
Olsztynianie, którzy przebywają od tygodnia na zgrupowanie we Fromborku zwyciężyli 4:2. Bramki dla OKS strzelali Mateusz Różowicz (11 i 25 minuta), Paweł Łukasik (15) oraz Paweł Chwaszczewski (72). Ten ostatni jest zawodnikiem MKS Korsze. Do siatki drugoligowca ze stolicy Warmii i Mazur trafiali Grzegorz Kulpaka (31) i testowany Daniel Komorowski (37), który do tej pory reprezentował barwy Zatoki Braniewo. Podobnie jak w poprzednich pojedynkach trenerzy Andrzej Nakielski i Łukasz Kościuczuk w dwóch połowach wystawili zupełnie dwa inne składy. Do domów nasi piłkarze wracają w najbliższy czwartek.
OKS 1945

I połowa: Grygorowicz - Stefanowicz, Aziewicz, Grabowski, R. Wróblewski - Spychała, Lech, Michałowski, Ł. Wróblewski - Różowicz, Łukasik



II połowa: Iwanowski - Podhorodecki, Frankowski, Witkowski, Prusik - Sokołowski, Płoszczuk, Graczyk, Ochrin - Suchocki, Chwaszczewski

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pn 14 lip, 2008

Suchocki chyba będzie musiał się zaprzyjaźnić z ławką rezerwowych...

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » pn 14 lip, 2008

Nieźle.Drugi sparing z dobrym rywalem to cieszy.Ciekawe jak wyglądała sama gra naszych chłopaków, bo chyba czują ten obóz w kościach. Nie ma co przewidywać kto bedzie na ławie a kto pod bo chyba nie o to chodzi żeby dokopywac jednemu czy drugiemu.Przyjdą mecze to bedziemy widzieli co i jak, a na razie spoko. Ciekawe ilu będzie nas w Iławie i czy komputerowcy wyrwą się z pod skrzydeł starych i zawitają na Jezioraku? Zobaczymy.

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » pn 14 lip, 2008

co do Chwaszczewskiego to widziałem go w akcji i powiem, ze wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. szybki, przebojowy, bramkostrzelny. w Korszach był kluczowa postacią. myśle, ze warto byłoby go do nas sprowadzić i zainwestować w niego. w tym sezonie strzelił 15 goli, wiec całkiem przyzwoicie.

http://mks-korsze.w.interia.pl/chwast.html ----> małe info o zawodniku

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » wt 15 lip, 2008

seba pisze:co do Chwaszczewskiego to widziałem go w akcji i powiem, ze wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. szybki, przebojowy, bramkostrzelny. w Korszach był kluczowa postacią. myśle, ze warto byłoby go do nas sprowadzić i zainwestować w niego. w tym sezonie strzelił 15 goli, wiec całkiem przyzwoicie.

http://mks-korsze.w.interia.pl/chwast.html ----> małe info o zawodniku
A co możesz powiedzieć o Ochrin przydałby się nam.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 19 lip, 2008

trwa sparing ze Zniczem, na razie 0-2
więcej na http://stomil.olsztyn.pl

biedrza
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: pt 27 sie, 2004
Lokalizacja: Biskupiec

Post autor: biedrza » sob 19 lip, 2008

I OKS 1945 przegrał 3:0
Zapraszam jutro kibiców do Biskupca na sparing z Tęczą Biskupiec mecz o 11:00

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » sob 19 lip, 2008

Sądząc po wyniku nieciekawie to wygląda, no ale meczu nie widzialem wiec wstrzymam sie z krytyką :? Mam nadzieje ze to tylko kryzys formy po ciezkich przygotowaniach oraz brak zgrania z nowymi zawodnikami ktorzy stanowią ponad polowe skladu, a do meczu z Iławą juz tylko(aż) 11 dni

Awatar użytkownika
sZaQaLu$
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 106
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: Olsztyn->Pieczewo

Post autor: sZaQaLu$ » sob 19 lip, 2008

A ja powiem tak. Lepiej niech się naprzegrywają teraz niż w lidze.

Awatar użytkownika
kevinnash
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: kevinnash » ndz 20 lip, 2008

Moim zdaniem:

Nakielski Andrzej testuje/robi korekty w składzie więc mnie wynik w ogóle nie dziwi.

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » ndz 20 lip, 2008

Podpinam się pod opinie sZaQaLu$ i kevinnash . Sparing to trening na wyższym poziomie.Wynik się liczy na końcu i to dla niepoprawnych optymistów.Po obozie nie mogło być dobrze z kondycją bo to by świadczyło że za mało dostali w kośc.Teraz niech złapią trochę oddechu i ...zaczynamy ligę !!!

MakOz
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 164
Rejestracja: śr 31 paź, 2007

Post autor: MakOz » ndz 20 lip, 2008

Ja wolę żeby przegrywali teraz, a nie w lidze. Zresztą pamiętamy jak dobrze grali przed rundą wiosenną, m.in. wygrana z Polonią i był nadmierny optymizm, który wiemy jak się skończył.

biedrza
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: pt 27 sie, 2004
Lokalizacja: Biskupiec

Post autor: biedrza » ndz 20 lip, 2008

6:1
Graczyk Suchocki Stadnicki Płoszczuk Chwaszczewski x2
Ostatnio zmieniony ndz 20 lip, 2008 przez biedrza, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » ndz 20 lip, 2008

biedrza pisze:6:1
Graczyk Suchocki Stadnicki Płoszczuk Chwaszczewski x2
Jesteś z Biskupca mógbyś coś więcej powiedzieć o grze Stomilu.

biedrza
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: pt 27 sie, 2004
Lokalizacja: Biskupiec

Post autor: biedrza » ndz 20 lip, 2008

słaba gra olsztyńskiej drużyny,wynik powinien być wyższy,pierwsza połowa wyrównana druga na korzyść Stomilu.Wiadomo młodzi zawodnicy Stomilu to nie ten sam poziom co młodzi gracze z Biskupca nie te zaplecze.Wynik w pełni zasłużony.Można wyróżnić Pawła Chwaszczewskiego który zdobył kolejne 2 bramki.Ale trzeba niektóre rzeczy przed 1 meczem ligowym poprawić.

FC Biskupiec
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: Biskupiec

Post autor: FC Biskupiec » ndz 20 lip, 2008

Nie wiem biedrza na jakim byłeś meczu, ale chyba nie na dzisiejszym sparingu...
Gdzie Ty widziałeś wyrównaną grę? Tęcza miała problemy z wyjściem ze swojej połowy praktycznie przez cały mecz. Co piłka to podanie do gracza z Olsztyna...
Ogólnie rzecz biorąc to gra olsztyńskiej młodzieży mogła się podobać i na tle zawodników Tęczy wypadła bardzo dobrze. Krótko mówiąc widać różnicę klas...
Jako, że jestem z Biskupca to Tęczy życzę jak najmniej takich spotkań a Stomilowi jak najwięcej ;)

biedrza
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: pt 27 sie, 2004
Lokalizacja: Biskupiec

Post autor: biedrza » ndz 20 lip, 2008

Oj w pierwszej połowie gra Tęczy nie wyglądała najgorzej

Prokop
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: sob 28 lip, 2007
Lokalizacja: JaRoTy

Post autor: Prokop » pn 21 lip, 2008

Umieszczam to tutaj chociaz nie za bardzo na temat:P
http://www.futbol.pl/index_2501.php?a_2 ... 1fb5221649

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » wt 22 lip, 2008

Chciałbym zwrócić uwagę na pewien aspekt. Mianowicie przytoczę kilka niedawnych transferów:
Śnieżawski
Harmaciński
Rzeźnikiewicz
Zakierski
Suchocki
Co ich łączy? Mieli być tzw. hitami transferowymi, a mnie pozostał niedosyt - szczególnie jeśli chodzi o ich dyspozycję.
Śnieżawski co nieco strzelił, ale później obniżył loty po transferze, nie miał ochoty biegać, rzadko dostawał szansę i słusznie. Odszedł w zapomnieniu.
Harmaciński - ulubieniec nie tylko mój miał co prawda kilka spotkań w IV lidze (ale to ciągle tylko IV liga!), w których zachwycił, by następnie w przeciągu tygodnia stracić dobrą formę. Wg mnie, nie odzyskał jej już wcale, a kilka przypadkowych goli nie zmieni obrazu bardzo słabych zagrań czy meczów.
O Rzeźnikiewiczu można by pisać to samo. W kilku pierwszych meczach ruszał za akcją, starał się atakować, nawet udanie maskował brak umiejętności w graniu lewą nogą. Z biegiem sezonu coraz więcej błędów, asekuracyjna postawa - nikt nie zauważyłby, gdyby Jarka w którymś meczu brakowało.
Zakierski miał być podporą defensywy, początkowo wprowadził trochę spokoju do formacji obronnej, stoperzy zaczęli grać pewniej i bez fatalnych błędów wynikłych z braku koncentracji. Zawalił w sezonie kilka bramek, w powietrzu spisywał się nie najlepiej, a przesunięcie go do pomocy było desperackim szukaniem ewentualnego zabłyśnięcia. Nie dziwię się, że zarząd nie przystał na jego warunki finansowe.
Pierwsza runda w wydaniu Suchockiego naprawdę imponująca, ale runda rewanżowa... Przesunięcie na skrzydło miało zaowocować większym wykorzystaniem jego szybkości. Na skrzydle grać nie potrafi, co niejednokrotnie udowodnił. Jeśli nie zacznie znowu strzelać, czeka na niego niewygodne miejsce na ławce rezerwowych.

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » wt 22 lip, 2008

Komentator -nieżle to żeś podsumował. Troche bym ujął a trochę dodał do twojego komentarza ale ogólnie cool. Nazwiska na szczęście nie grają i oby nowi i "starzy" zawodnicy mogli to udowodnic na boisku ! Trzymam za nich kciuki choć wiem że może byc różnie. Jeszcze tydzień i oj będzie sie działo...











'starzy" zawodnikom

zmylekdw
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: ndz 30 mar, 2008
Lokalizacja: Mikołajki
Kontakt:

Post autor: zmylekdw » pt 25 lip, 2008

Kupiłem przed chwilą "PIŁKA NOŻNA" - skarb piłkarski jesień 2008. Zaglądam na Stomil a tam przybili: Stefanowicz*PGE GKS Bełchatów*, Płoszczuk *Kmita Zabierzów* to prawda ?

gast
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 25 lip, 2008

Post autor: gast » pt 25 lip, 2008

zmylekdw pisze:Kupiłem przed chwilą "PIŁKA NOŻNA" - skarb piłkarski jesień 2008. Zaglądam na Stomil a tam przybili: Stefanowicz*PGE GKS Bełchatów*, Płoszczuk *Kmita Zabierzów* to prawda ?
Co do Stefanowicza - to były gracz PGE Bełchatów. Grał w młodzieżowej ekstraklasie. Po pewnych zawiłościach został wypożyczony do SMS Łódź, a stamtąd wrócił na rodzinną ziemię :wink: , bo przypominam, że to wychowanek Huraganu Morąg.

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » pt 25 lip, 2008

zmylekdw pisze: Płoszczuk *Kmita Zabierzów* to prawda ?
Prawda ;)

zmylekdw
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: ndz 30 mar, 2008
Lokalizacja: Mikołajki
Kontakt:

Post autor: zmylekdw » pt 25 lip, 2008

HeeHe... a jak patrze -Kmita Zabierzów ubyli: Płoszczuk *LEch Poznań - (Młoda Ekstraklasa) :lol: "...

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pt 25 lip, 2008

We wszystkich skarbach już od kilku lat jest tak, że przy zawodnikach, którzy odchodzą, jest podany klub, w którym tak naprawdę nie zagrają. A to jest związane z wypożyczeniami i kompletowaniem składów drużyn w różnych terminach. Dla mnie nic dziwnego.

ODPOWIEDZ