Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » pn 26 sty, 2009

a propos, lewego obrońcy, czytałem, że adrian woźniczka odszedł z ŁKS i szuka klubu, pamiętam jak grał u nas na lewej obronie, jako młodziutki chłopak i już widać było, że sobie radzi... nie wiem czy to nie za wysokie progi dla nas, ale może warto o niego popytać.

Lajkonik
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: Lajkonik » wt 27 sty, 2009

W rundzie wiosennej na stadion przy Al. Piłsudskiego wejdzie tylko 1200 widzów (700 kryta, 500 SBN
Szkoda ze tak mało, bo jak transfery by się udały i sparingi dobrze by wypadły , to może na start Otwock więcej ludzi przyjdzie. Na to licze.
A i cos było wspomniane o sponsorach wiecie może jakie firmy majom dojść.

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » czw 29 sty, 2009

A czy wyjaśniła się sytuacja z Krzyśkiem Kowalczykiem. Mówione było, że ma jakiś uraz, ale czy faktycznie jest to prawda, czy już mu podziękowano? Przy żadnym z artykułów nie ma o nim mowy. Wszak, dawno nie widziałem go w akcji (zapewne jak wielu), ale za czasów I ligii szalał na lewej flance.

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » czw 29 sty, 2009

Ogarnia ktoś, kto trenuje z klubem? Dzisiaj na popołudniowym treningu widziałem kilka nowych twarzy, i za nic nie mogłem rozgryzc kto jest kim. W naszych szeregach pojawił się ktoś z Kmity Zabierzow? Widziałem jedną osobę w czapce tego klubu.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 29 sty, 2009

zielony pisze:W naszych szeregach pojawił się ktoś z Kmity Zabierzow? Widziałem jedną osobę w czapce tego klubu.
To Przemysław Płoszczuk

dwoogie
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 55
Rejestracja: pt 16 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: dwoogie » czw 29 sty, 2009

Kowalczyk ma ponoc delikatna, ale nieprzyjemna kontuzje (obtarcie stopy), ktora wyklucza go z treningow. Nasza dawna gwiazda ma podobno wystapic w meczu z Mragovia i jest duze prawdopodobienstwo, ze po tym spotkaniu podpisze umowe, bo na razie podoba sie trenerowi. Do tego pewnie nie bedzie chcial wysokiego kontraktu, wiec jest szansa na powrot KK.

[ Dodano: Czw 29 Sty, 2009 ]
A Ploszczukowi to trzeba chyba elegancka czapyre Stomilu sprawic :)

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » pt 30 sty, 2009

A co z tym Litwinem - Juską?

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » pt 30 sty, 2009

koprucki w wywiadzie wyraźnie powiedział, że chcą stawiać na polaków, dopiero jak się nie uda to mogą spróbować zagranicznych. w pełni się z nim zgadzam, z zagranicznymi duże ryzko, że się nie zaaklimatyzuje i będzie chlał za pieniądze klubu.

[ Dodano: Pią 30 Sty, 2009 ]
może zawalczy z sandecją, o mateusza brozia z widzewa, jest bocznym obrońcą i w dodatku młodzieżowcem, który jest nam tak potrzebny, w dodatku jest z giżycka, więc pewnie chętniej przydzie do nas niż nowego sącza.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pt 30 sty, 2009

Z całym szacunkiem dla Małkowskiego, to Iwanowski jest naszym pierwszym bramkarzem i to głównie dzięki niemu jesteśmy w środku tabeli i mamy duże szanse by na wiosnę powalczyć o awans.

Ja rozumiem władze klubu, które Małkowskiego ściągają głównie z powodów marketingowych, bo w mediach będzie o tym głośno, a to jest zawsze sygnał dla sponsorów.

Szkoda tylko, że to piłkarz na taką pozycję, którą mamy dobrze obsadzoną. Ktoś powiedział, że Iwanowski to bramkarz tylko na II ligę. A my wiosną gdzie będziemy grać? Małkowski jeśli u nas zostanie to raczej tylko na wiosnę, a więc na II ligę. Później zmieni klub, a jeśli w przypadku naszego awansu zostanie, to chyba tylko z takiego powodu, że już żaden inny klub nie będzie nim zainteresowany. A tego powód byłby chyba tylko jeden.

stefan
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pt 30 sty, 2009

Post autor: stefan » pt 30 sty, 2009

fhh

[ Dodano: Pią 30 Sty, 2009 ]
po co nam malkowski jemu trzeba bedzie pewnie zaplacic okolo 5tys za miesiac a te pienadze mozna preznaczyc na cos innego naprzyklad na organizacje meczow

Prokop
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: sob 28 lip, 2007
Lokalizacja: JaRoTy

Post autor: Prokop » pt 30 sty, 2009

Nie no normalnie zal mi d... sciska jak czytam te Wasze wypowiedzi. Gdzie Wy chcecie porownywac tych dwoch bramkarzy? Iwanowski jest dobry na ta lige ok zgadzam sie ma za soba super runde ale Malkowski to bramkarz klasy europejskiej z olbrzymim doswiadczeniem gral w meczach o naprawde duza stawke napewno nie bedzie bronil gorzej od Iwanowskiego. Takie doswiadczenie jest dla nas niezbedne. Malkowski jest gwarantem bardzo dobrej gry w bramce. Jezeli jest szansa pozyskania go to trzeba ja wykorzystac...

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: ARDIAN » pt 30 sty, 2009

Prokop pisze:Nie no normalnie zal mi d... sciska jak czytam te Wasze wypowiedzi. Gdzie Wy chcecie porownywac tych dwoch bramkarzy? Iwanowski jest dobry na ta lige ok zgadzam sie ma za soba super runde ale Malkowski to bramkarz klasy europejskiej z olbrzymim doswiadczeniem gral w meczach o naprawde duza stawke napewno nie bedzie bronil gorzej od Iwanowskiego. Takie doswiadczenie jest dla nas niezbedne. Malkowski jest gwarantem bardzo dobrej gry w bramce. Jezeli jest szansa pozyskania go to trzeba ja wykorzystac...
jesli iwanowski gral dobrze to po co zmieniac cos co sie sprawdza? skad wiesz, ze malkowski bedzie gwarantem dobrej gry jesli siedzial rok na lawce

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » pt 30 sty, 2009

Ludzie o czym wy mówicie. Prokop ma całkowitą racje... Iwanowskiego kupiliśmy z Ruchu W.M gdzie był 2gim bramkarzem. A Małkowski grał w I lidze polskiej, w Feyenoordzie, Hibernianie. I gdzie tu porównywać obu golkiperów? Zastanówcie się.
Faktem jest że Iwanowski miał dobrą rundę, ale bramkarz to nie tylko stanie na budzie, to kierowanie obroną, to dobre sprowadzanie piłki do gry co u Iwana szwankuje. Ogarnijcie się.

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » pt 30 sty, 2009

fakt. Małkowski moze i jest lepszym bramkarzem od Zambera, ale jeśli okaże się, że przychodzi tylko na jedną rundę to potem moze być kłopot z formą Iwanowskiego. bramkarz żeby być pewnym i dobrym musi regularnie grać. co z tego, ze Małkowski przyjdzie i przez runde bedzie silnym punktem drużyny skoro w następnym sezonie odejdzie, a nam pozostanie nieograny Iwanowski :roll:

stefan
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pt 30 sty, 2009

Post autor: stefan » pt 30 sty, 2009

panowie lepiej aby malkowski poszedl do innego klubu nie potrzebny nam na jedna runde

czy21
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 39
Rejestracja: sob 02 lip, 2005

Post autor: czy21 » pt 30 sty, 2009

Houte pisze:Ludzie o czym wy mówicie. Prokop ma całkowitą racje... Iwanowskiego kupiliśmy z Ruchu W.M gdzie był 2gim bramkarzem. A Małkowski grał w I lidze polskiej, w Feyenoordzie, Hibernianie. I gdzie tu porównywać obu golkiperów? Zastanówcie się.

Co czyni go bardziej doświadczonym bramkarzem, ale nie jest powiedziane że lepszym... To że Graba grał w wyższych ligach nie czyni go lepszym zawodnikiem od Frankowskiego z Korony Klewki... przykładów są miliony, a skoro Iwan grał nieźle to czemu dalej na niego nie stawiać..

zajac
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: ndz 16 mar, 2008

Post autor: zajac » pt 30 sty, 2009

Houte, Popierwsze Iwanowskiego nikt nie kupił. Skończył mu się kontrakt w Ruchu i był wolnym zawodnikiem.

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » pt 30 sty, 2009

czy21 pisze: To że Graba grał w wyższych ligach nie czyni go lepszym zawodnikiem od Frankowskiego z Korony Klewki...
Dokładnie tak. Obserwowałem Małkowskiego na treningach i szczerze mówiąc, zachwycony nie jestem. Wiadomo, więcej nauczył się grając w Hibernianie czy Feyenoordzie, niż Zamber zaledwie jeżdżąc na mecze w Ekstraklasie z Amicą Wronki, czy występując w Ruchu W.M. Doświadczenie robi swoje, jednak mimo wszystko, Iwanowski w rundzie jesiennej nie zawiódł, stanowi pewny punkt drużyny (o ile nie najsilniejszy), a jego interwencje dały nam wiele radości. Dlatego też, to on powinien być numerem jeden w naszym klubie. Małkowski? Jeśli zadowala go pozycja nr 2, to czemu nie?
Poza tym, jeśli nawet R.Łukasik postawiłby na Zbyszka, jestem pewien, że Daniel jest w stanie pracą na treningach wywalczyć pierwszą jedenastkę, a siedzenie na ławce nie jest dla niego.

Pozdro Zamber! Poradzisz sobie.

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » pt 30 sty, 2009

Gwarancją bardzo dobrej gry w bramce to byłby Casillas. Małkowski ma olbrzymie jak na polskie warunki doświadczenie, szkoda, że w ciągu ostatnich dwóch lat zagrał kilka meczów... Zamber świetnie sobie radzi i nie sądzę, by trzeba go wymienić. Lepiej wzmocnić inne formacje.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » sob 31 sty, 2009

seba pisze:fakt. Małkowski moze i jest lepszym bramkarzem od Zambera, ale jeśli okaże się, że przychodzi tylko na jedną rundę to potem moze być kłopot z formą Iwanowskiego. bramkarz żeby być pewnym i dobrym musi regularnie grać. co z tego, ze Małkowski przyjdzie i przez runde bedzie silnym punktem drużyny skoro w następnym sezonie odejdzie, a nam pozostanie nieograny Iwanowski :roll:
Dokładnie o to mi chodzi. Jeśli Małkowski zostanie u nas to jest to w 99% pewne, że tylko na jedną rundę. Bo jeśli awansujemy do I ligi, a Małkowski będzie błyszczał formą to zaraz ktoś nam go podkupi. Z kolei jeśli nie awansujemy, a Małkowski w dodatku nie pokaże nic nadzwyczajnego, to po co go trzymać, dla nazwiska? Wtedy chwyt marketingowy, na którym w tej chwili chyba najbardziej zależy klubowi, będzie już nieaktualny.

Tak czy owak, biorąc pod uwagę i jedną i drugą sytuację, zostaniemy bez bramkarza, bo Iwanowski albo odejdzie albo będzie miał braki w formie. Jeśli zostaniemy w II lidze to pół biedy, gorzej jeśli awansujemy...

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » sob 31 sty, 2009

Moim zdaniem małkowski, może wnieść do drużyny bardzo dużo i to nie tylko na boisku, może przekazać troche zachodniej myśli szkoleniowej, w koncu przez pewien czas trenował i grał z klasowymi piłkarzami. Myślę, ze z takim doświadczeniem, może przekazać dużo zarówno bramkarzom, obrońcom, aż po napastników. Z innej beczki martwią mnie slabi sparing partnerzy, jeśli mamy włączyć się do walki o awans powinniśmy mierzyć się z lepszymi. Narazie tylko wisła płock i kotwica, to zespoły można będzie pograć, reszta jest do rozjechania. Rozumiem, że jesteśmy w takim regionie, że jest nam trudniej niż np. w małopolsce, ale np. Wigry, czy nawet Olmpia sobie z tym radzą. Podpisywaliśmy przecież kiedyś coś z legią, trener łukasik ma chyba też jakieś kontakty w Poznaniu.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » sob 31 sty, 2009

Czy wszyscy fani Małkowskiego mogą powiedzieć coś więcej o jego dyspozycji niż to, co wyczytali na 90minut?
Prokop pisze:Malkowski to bramkarz klasy europejskiej z olbrzymim doswiadczeniem gral w meczach o naprawde duza stawke napewno nie bedzie bronil gorzej od Iwanowskiego
Mnie Zbyszek nie przekonuje, bo poza tym, że siedział na ławce w dobrych klubach, więcej jego atutów jest mi nieznanych, a mecze o wysoką stawkę w Hibernianie czy Excelsiorze... Nie oszukujmy się - to nie są mecze, którymi podniecają się miliony.

Jak jest taki dobry, to czemu nie wzięła go Wisła Kraków, a później nie podpisał kontraktu z GKS-em Bełchatów? Jest gorszy od Kozika, który mógłby pomarzyć, żeby posiedzieć na ławce Feyenoordu?

sms
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pt 14 lis, 2008

Post autor: sms » sob 31 sty, 2009

BRAWO BRAWO !!! cala prawda!!

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » sob 31 sty, 2009

Komentator pisze:Czy wszyscy fani Małkowskiego mogą powiedzieć coś więcej o jego dyspozycji niż to, co wyczytali na 90minut?
Prokop pisze:Malkowski to bramkarz klasy europejskiej z olbrzymim doswiadczeniem gral w meczach o naprawde duza stawke napewno nie bedzie bronil gorzej od Iwanowskiego
Mnie Zbyszek nie przekonuje, bo poza tym, że siedział na ławce w dobrych klubach, więcej jego atutów jest mi nieznanych, a mecze o wysoką stawkę w Hibernianie czy Excelsiorze... Nie oszukujmy się - to nie są mecze, którymi podniecają się miliony.

Jak jest taki dobry, to czemu nie wzięła go Wisła Kraków, a później nie podpisał kontraktu z GKS-em Bełchatów? Jest gorszy od Kozika, który mógłby pomarzyć, żeby posiedzieć na ławce Feyenoordu?
To czemu Iwanowski najwyżej gdzie grał to III liga skoro jest taki dobry?

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » sob 31 sty, 2009

Houte pisze:
Komentator pisze:Czy wszyscy fani Małkowskiego mogą powiedzieć coś więcej o jego dyspozycji niż to, co wyczytali na 90minut?
Prokop pisze:Malkowski to bramkarz klasy europejskiej z olbrzymim doswiadczeniem gral w meczach o naprawde duza stawke napewno nie bedzie bronil gorzej od Iwanowskiego
Mnie Zbyszek nie przekonuje, bo poza tym, że siedział na ławce w dobrych klubach, więcej jego atutów jest mi nieznanych, a mecze o wysoką stawkę w Hibernianie czy Excelsiorze... Nie oszukujmy się - to nie są mecze, którymi podniecają się miliony.

Jak jest taki dobry, to czemu nie wzięła go Wisła Kraków, a później nie podpisał kontraktu z GKS-em Bełchatów? Jest gorszy od Kozika, który mógłby pomarzyć, żeby posiedzieć na ławce Feyenoordu?

To czemu Iwanowski najwyżej gdzie grał to III liga skoro jest taki dobry?
Ty byłeś kiedyś na meczu STOMILU z udziałem IWANOWSKIEGO?

ODPOWIEDZ