Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » sob 31 sty, 2009

Houte pisze: To czemu Iwanowski najwyżej gdzie grał to III liga skoro jest taki dobry?
Iwanowski siedział na ławce w Ekstraklasie.

Cieszmy się z tego, jak jest, a nie polemizujmy, czemu grał dotychczas tylko w III lidze. Broni u nas, spisuje się, wg mnie wyśmienicie, a sądzę, że potrafi jeszcze więcej. Najważniejsze jest to, że chce grać w Stomilu, pokochał ten klub i, bynajmniej z jego zapewnień, nie odejdzie stąd. Zatrudnienie Małkowskiego mija się z celem, mamy solidnego rezerwowego, więc po co nam kolejny? Tym bardziej, że za małe pieniądze, znając życie, grać u nas nie będzie chciał. Jego półroczne wynagrodzenie, można by było przeznaczyć na premie dla piłkarzy. Proste i oczywiste.
Ostatnio zmieniony sob 31 sty, 2009 przez zielony, łącznie zmieniany 1 raz.

Stomilowiec16
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 117
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007

Post autor: Stomilowiec16 » sob 31 sty, 2009

Nie wiem skąd się biorą problemy do Daniela Iwanowskiego... na meczach każdy jest pod wrażeniem tego co on robi między słupkami. Mi bynajmniej nie skacze ciśnienie jak jest strzał na bramkę, w przeciwieństwie do tego co było (nie)dawniej. Pełen szacunek dla jego ciężkiej pracy :brawa: :brawa:

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » sob 31 sty, 2009

Ty byłeś kiedyś na meczu STOMILU z udziałem IWANOWSKIEGO?
Byłem, może nie od początku rundy bo byłem za granicą i nie miałem możliwości, chyba po 5 kolejce byłem na wszystkich meczach u siebie jak graliśmy i widziałem jak gra. Nie mówię że gra źle, ale ma parę mankamentów i konkurencja w postaci Małkowskiego przyda mu się.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 31 sty, 2009

zielony pisze:Iwanowski siedział na ławce w Ekstraklasie.
Kłamstwo.

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » sob 31 sty, 2009

A czy to ważne gdzie grał kidyś. Najważniejsze, że teraz gra u nas i dobrze mu idzie.

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » sob 31 sty, 2009

Nie ma co się rozpisywać nad tymi biednymi bramkarzami, trzeba się cieszyć, że mamy dwóch naprawde dobrych bramkarzy i liczyć, że trener będzie obiektywny i będzie bronił lepszy. Wydaje mi się, że małkowski nie będzie zbytnio obciążał, budżetu jego pensja jest raczej symboliczna. Jakby chciał, zarobił by spokojnie z 7 razy więcej grając w jakiejś Poloni Bytom, czy w każdym 1 ligowym zespole...

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » sob 31 sty, 2009

MichalMKS pisze:
zielony pisze:Iwanowski siedział na ławce w Ekstraklasie.
Kłamstwo.
"Największy dotychczasowy sukces piłkarski: wywalczenie Pucharu Polski w barwach Amiki Wronki, jeżdzenie z tym klubem na mecze w ekstraklasie"

Info ze strony.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 31 sty, 2009

zielony pisze:
MichalMKS pisze:
zielony pisze:Iwanowski siedział na ławce w Ekstraklasie.
Kłamstwo.
"Największy dotychczasowy sukces piłkarski: wywalczenie Pucharu Polski w barwach Amiki Wronki, jeżdzenie z tym klubem na mecze w ekstraklasie"

Info ze strony.
to trochę przekłamania tam występuje :aniolek:

pol4334
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: sob 31 sty, 2009

Post autor: pol4334 » sob 31 sty, 2009

Jezeli chodzi o Malkowskiego to pamietam jak przechodzil do Szkocji i w Olsztynskiej chyba ukazal sie z nim wywiad. W wywiadzie twierdzil ze przez te lata siedzenia na ławie w feyenordzie caly czas bardzo ciezko pracowal i ze nie wie czemu przez ten caly czas nie stal sie pierwszym bramkarzem chocby na chwile bo nie widzi u siebie wiekszych zaleglosci wzgledem pierwszego bramkarza Feyenordu.

Pomyslalem: koles byl u nas prawie legenda ale chyba przegiol, brecht z typa :P

Za to w Szkocji mowili o nim bardzo wiele dobrego, po poszczegolnych kolejkach pojawialy sie glosy ze jest najlepszym bramkarzem w Szkocji. Obejrzalem mecz hibernianu z Celticiem chyba a tam Malkowski przechodzil samego siebie wyciagal naprawde dobre strzaly i na dodatek wyciagnol karnego.

Mysle ze taki bramkarz to bylo by potezne wzmocnienie, Iwanowskiemu nic sie nie stanie jak pol roku posiedzi na lawie i pouczy sie warsztatu czlowieka ktory mial do czynienia z pilkarzami z czolowki swiatowej. Mamy trenera ktory jest czlowiekiem spoza ukladow z Warmi i Mazur i jezeli Iwanowski byl by lepszy to trzeba wierzyc ze to on bedzie wychodzil do gry w naszej bramce.

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » ndz 01 lut, 2009

Powiem tak: Iwanowski to jest ostatni zawodnik do którego można się przyczepić w tym sezonie. To co wyczyniał między słupkami na jesieni było naprawdę niesamowite, więc nie wiem czy jest sens, aby włączać do kadry Małkowskiego. Oczywiście Małkowski jest znakomitym bramkarzem, pamiętam jak bronil gdy Stomil grał w 1 lidze, ale teraz mamy Iwana i wątpię by Zbyszek miał jakieś szanse szanse gry i szkoda by było, aby bramkarz z takim doświadczeniem siedział na lawce. No chyba że Iwanowki puści parę baboli na początku rundy... czego oczywiście mu nie życzę :wink:

Awatar użytkownika
SOLO
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 108
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: SOLO » ndz 01 lut, 2009

Zamber jest naprawdę dobrym goalkeeperem! To co wyciągał jesienią to było kawał świetnej roboty. Iwanowski powinien zostać tym pierwszym, aż do czasu gdyby zaczął puszczać babole lub miałby opad formy w co wątpie :) Myślę, że Małkowski miałby większe szanse grania w pdst "11" w klubie nawet z wyższej ligi :wink:

goro
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: czw 28 sie, 2003

Post autor: goro » ndz 01 lut, 2009

Myślę, że decyzję powinien podjąć trener. Jeśli będzie miał dwóch bardzo dobrych bramkarzy to przecież będzie decydowała dyspozycja na treningach i będzie bronił lepszy. A ten co będzie na ławce nie powinien się obrażać tylko zasuwać jeszcze bardziej i chcieć udowodnić, że to jemu się należy miejsce między słupkami. Myślę, że taka rywalizacja wyjdzie na dobre i klubowi i obu bramkarzom.

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 ]
kibic87 pisze:... Z innej beczki martwią mnie slabi sparing partnerzy, jeśli mamy włączyć się do walki o awans powinniśmy mierzyć się z lepszymi. Narazie tylko wisła płock i kotwica, to zespoły można będzie pograć, reszta jest do rozjechania. Rozumiem, że jesteśmy w takim regionie, że jest nam trudniej niż np. w małopolsce, ale np. Wigry, czy nawet Olmpia sobie z tym radzą. Podpisywaliśmy przecież kiedyś coś z legią, trener łukasik ma chyba też jakieś kontakty w Poznaniu.
Też zauważam ten problem. ŁKS ŁÓDŹ nie ma z kim grać, więc może daliby się namówić na sparing z nami.
http://www2.90minut.pl/news/84/news844593.html

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » ndz 01 lut, 2009

a może sprzedajmy Iwanowskiego za kilka milionów- Wisła szuka bramkarza, albo do Manchesteru City bo buffona nie udaje im się ściągnąć, dostaniemy za niego 30 mln euro i zbudujemy sobie [moderator] stadion. W porównaniu do grygorowicza, to rzeczywiście jest dobry, ale ogólnie to porządny bramkarz, czasami ma bardzo dobre interwencje, a czasmi słabe... pierwszy mecz z jeziorakiem, puścił szmate i przegraliśmy 0-1.
Ostatnio zmieniony ndz 01 lut, 2009 przez kibic87, łącznie zmieniany 1 raz.

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » ndz 01 lut, 2009

kibic87 pisze:a może sprzedajmy Iwanowskiego za kilka milionów- Wisła szuka bramkarza, albo do Manchesteru City bo buffona nie udaje im się ściągnąć, dostaniemy za niego 30 mln euro i zbudujemy sobie [moderator] stadion. W porównaniu do grygorowicza, to rzeczywiście jest dobry, ale ogólnie to porządny bramkarz, czasami ma bardzo dobre interwencje, a czasmi słabe... pierwszy mecz z jeziorakiem, puścił szmate i przegraliśmy 0-1.
Wskaz mi bramkarza ktory nie popelnia bledow :roll:
Moze przypomnij sobie ile razy ratowal nasza druzyne w ciezkich sytuacjach zapewniajac nam wazne punkty czym nadrobil z nawiazka blad w Iławie.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 01 lut, 2009

Ta dyskusja o bramkarzach już staje się jakaś śmieszna i dziwna. Dochodzi do tego, że Ci co są za Małkowskim, na siłę szukają i próbują udowodnić, że Iwan jest słaby, słaby...

goro najlepiej chyba napisał, rywalizacja w zespole wyjdzie wszystkim na dobre :)

Lajkonik
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: Lajkonik » ndz 01 lut, 2009

Tu koniec już zimowego okienka a piłkarzy nie podpisują kontraktów tu mowa o kulpaku , ruszkal, juśka Litwin i inni .

nowy stadion
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: pt 30 sty, 2009

Post autor: nowy stadion » ndz 01 lut, 2009

czlowieku naucz sie pisac

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 ]
PIOTR KULPAKA jutro ma byc testowany w GORNIKU LECZNA WIADOMOSC 90MINUT

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » ndz 01 lut, 2009

nic się nie kończy, koprucki wyraźnie powiedział, że kontrakty będą podpisane do 6. lutego, żeby pojechać na zgrupowanie z kompletną kadrą na runde wiosenną.

Awatar użytkownika
Rafciu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: Kieźliny

Post autor: Rafciu » ndz 01 lut, 2009

http://www2.90minut.pl/news/84/news844990.html Kulpaka na testach w Górniku Łęczna.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » ndz 01 lut, 2009

kibic87 pisze:a może sprzedajmy Iwanowskiego za kilka milionów- Wisła szuka bramkarza, albo do Manchesteru City bo buffona nie udaje im się ściągnąć, dostaniemy za niego 30 mln euro i zbudujemy sobie [moderator] stadion. W porównaniu do grygorowicza, to rzeczywiście jest dobry, ale ogólnie to porządny bramkarz, czasami ma bardzo dobre interwencje, a czasmi słabe... pierwszy mecz z jeziorakiem, puścił szmate i przegraliśmy 0-1.
Daj Boże żeby tak często wpuszczał takie szmaty? A byłeś na meczu? Bo według mnie zawinili w Iławie obrońcy. A Małkowski chce przeczekać w jakimś klubie i za to dostać kasę. Osobiście wolałbym za Małkowskiego mieć dwóch co najmniej średniej klasy obrońców, bo ta formacja przyprawia o ból głowy.

pol4334
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: sob 31 sty, 2009

Post autor: pol4334 » pn 02 lut, 2009

czerkasow pisze: Osobiście wolałbym za Małkowskiego mieć dwóch co najmniej średniej klasy obrońców, bo ta formacja przyprawia o ból głowy.
Bramkarz kieruje gra obrony, wiadomo ze lepiej bylo by miec doswiadczonych obroncow i wywolalo by to wiekszy wplyw na jakosc gry defensywy ale znajdz mi obronce z miedzynarodowym doswiadczeniem i potrafiacym zagrac na poziomie miedzynarodowym ktory bedzie chcial grac w naszej druzynie jak Malkowski...
Ostatnio zmieniony pn 02 lut, 2009 przez pol4334, łącznie zmieniany 2 razy.

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » pn 02 lut, 2009

byłem na meczu, iwanowski wybiegł do piłki i się z nią minął, a jak bramkarz już wybiega o piłki to musi być pewien na 100% ze ją złapie, bądź wybije. zgadzam sie z pol4334, małkowski to okazja dla stomilu, w każdej formacji przydałoby się wzmocnienie, ale nie stać nas na to. a małkowski wydaje mi się, że będzie grał za pól darmo, bo jak by chciał przeczekać w jakimś klubie i dostać kase, to spokojnie mógłby grac za dużo więcej, chocby w 1 lidze, ale on woli w olsztynie zostać i szukać sobie czegoś lepszego, wiec to nie jest kwestia, że bierzemy małkowskiego, a rezygnujemy z kogoś innego.
Ostatnio zmieniony pn 02 lut, 2009 przez kibic87, łącznie zmieniany 1 raz.

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » pn 02 lut, 2009

kibic87 pisze:byłem na meczu, iwanowski wybiegł do piłki i się z nią minął
Nie szukaj haka na Zambera. To dobry bramkarz i wiele razy ratował STOMIL z opresji. A wy ciągle się napinacie kto ma u nasbronić. I tak to nie zależy od nas . Dajmy podjąć decyzje trenerowi. On napeno dobrze zadecyduje.

TABASKO[S]TYL
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: pn 15 gru, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: TABASKO[S]TYL » pn 02 lut, 2009

Szkoda tego Kulpaki widzialem go jak sie prezentuje na sparingu w Ketrzynie 8)

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » pn 02 lut, 2009

pol4334 pisze:
czerkasow pisze: Osobiście wolałbym za Małkowskiego mieć dwóch co najmniej średniej klasy obrońców, bo ta formacja przyprawia o ból głowy.
Bramkarz kieruje gra obrony, wiadomo ze lepiej bylo by miec doswiadczonych obroncow i wywolalo by to wiekszy wplyw na jakosc gry defensywy ale znajdz mi obronce z miedzynarodowym doswiadczeniem i potrafiacym zagrac na poziomie miedzynarodowym ktory bedzie chcial grac w naszej druzynie jak Malkowski...
:lol: :lol: Człowieku - nie o to mi chodzi, żeby Stomil kupił takich piłkarzy jak Maldini, Makalele czy Hajto. Wolałbym takich obrońców pokroju jak: Sławomir Matuk, Grzegorz Wagner czy Andrzej Biedrzycki. Drugą kwestią jest to, że wszyscy się podpalają Małkowskim, jakby co najmniej Ronaldinho do Olsztyna przyjechał, ale mnie nurtuje jedno pytanie - dlaczego, bramkarz tak światowej klasy (jak wielu z Was, Panowie, sądzi), jak Zbyszek Małkowski, mając swoją kartę zawodniczą na ręku, nie jest w stanie przekonać do siebie, załóżmy, Wisły Kraków (która jest na arenie międzynarodowej w III lidze), a która cierpi na brak dobrego zmiennika dla Pawełka?
Fakt, koordynacja między bramkarzem a linią obrony to poważna sprawa, ale inicjatywa musi wychodzić też od obrońców, a nie tylko i wyłącznie od bramkarza. Kończąc wątek, Iwanowski to dla mnie bramkarz grający na dobrym poziomie i jest tylko człowiekiem, któremu mogą zdarzyć się błędy. Ciekawe, który z Was nie popełnia błędów?

ODPOWIEDZ