Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » wt 16 cze, 2009

z tego co się orientuje Lech ma w kontrakcie sumę odstępnego, która nie jest wysoka zapewne w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale dla dolcanu to pewnie i to jest dużo, jak za takiego piłkarza tj. który kariery już nie zrobi.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » wt 16 cze, 2009

Ale jakby nie patrzył piłkarz ktory z powodzeniem moze grac na zapleczu ekstraklasy,i byc wzmocnieniem dla drużyny z Ząbek.

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » wt 16 cze, 2009

Tylko czy dolcan stać na zakupienie zawodnika, którego już z zyskiem się nie odsprzeda. Czas pokaże ;)

arass198
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr 17 cze, 2009

Post autor: arass198 » śr 17 cze, 2009

Piesio też nie zostanie w Olsztynie.Będzie grał w Lechu.

Awatar użytkownika
Holse
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 07 lis, 2008
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Holse » śr 17 cze, 2009

chyba w młodej ekstraklasie gdzie poziom jest niższy niz w 4 lidze

bartek85
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: bartek85 » śr 17 cze, 2009

ale będzie zawodnikiem Lecha

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » śr 17 cze, 2009

Jacek Grembocki, trener Polonii Warszawa przed ponad rokiem pracował w Zniczu Pruszków z Robertem Lewandowskim. Dziś szkoleniowiec ten twierdzi, że w Czarnych Koszulach ma już następnego „Lewego". Ma nim być 23-letni Paweł Łukasik, sprowadzony ostatnio z II-ligowego OKS 1945 Olsztyn. Polonię wzmocnił również 24-letni stoper Daniel Kokosiński ze Znicza Pruszków, który umiejętnościami przewyższa każdego z wiosennych partnerów Tomasza Jodłowca ze środka obrony.

źródło:
http://www.futbol.pl/artykul/55273.html
Czekamy teraz na transfery do Stomilu, bo póki co słyszymy tylko o testach naszych piłkarzy w innych klubach...

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » czw 18 cze, 2009

Już czuję jakie będą nasze transfery, przyjdzie pięciu chłopaków z klasy A i B, niby wielkie talenty i będziemy się martwić o utrzymanie w następnym sezonie a nie o awans :|

Awatar użytkownika
Lacoste
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: wt 10 lut, 2009

Post autor: Lacoste » czw 18 cze, 2009

Spokojny_ pisze:Już czuję jakie będą nasze transfery, przyjdzie pięciu chłopaków z klasy A i B, niby wielkie talenty i będziemy się martwić o utrzymanie w następnym sezonie a nie o awans :|
Tak i 10 przypadkowych przechodniów z ulicy. Przestań dramatyzować trzeba czekać na rozwój wydarzeń bo to że nie ma na stronie napisanych zawodników którzy są obecnie w kręgu zainteresowań klubu nie znaczy że ich nie ma wcale.

SPW
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: czw 18 cze, 2009

Post autor: SPW » czw 18 cze, 2009

Dobra ja tu widzę ze na razie zainteresowaniem sprzedaniem piłkarzy jest lub wysyłanie ich na testy do klubów.A u nas to klap zero zainteresowanych piłkarzy do ściągnięcia do naszego klubu.
Inne drużyny już nawet majom terminy sparingów.

marekS
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 29
Rejestracja: śr 07 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: marekS » czw 18 cze, 2009

SPW pisze:Dobra ja tu widzę ze na razie zainteresowaniem sprzedaniem piłkarzy jest lub wysyłanie ich na testy do klubów.A u nas to klap zero zainteresowanych piłkarzy do ściągnięcia do naszego klubu.
Inne drużyny już nawet majom terminy sparingów.
Masz racje :( Zamiast samemu szykować się do sezonu i powalczyć o 1 ligę to tylko potrafią sprzedawać i wysyłać piłkarzy na testy.
Myślę, że jeśli chodzi o Nasze transfery to mogli by przygarnąć tu jeszcze Zahorskiego lub powalczyć o jakiegos zawodnika z wyższej pułki .

PS. Ciekawe jak Nai kopacze zaprezentują się w przyszłym sezonie .. Narazie zapowiada się to bardzo "cienko".
:( :( :(

A tak na marginesie jeśli chodiz o sparingi to moim zdaniem w naszej sytuacji sparingi powinny być rozgrywane z klubami z wyższych lig, a ni z jakimiś 4-ligowcami..
:( :( :( :(
Ale trzemam za piłkarzy kciuki żeby wkońcu sie coś dobrego rusyzło w tym klubie a nie same kłopoty.
Ostatnio zmieniony czw 18 cze, 2009 przez marekS, łącznie zmieniany 2 razy.

forumowicz
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009

Post autor: forumowicz » czw 18 cze, 2009

Jutro mają zapaść decyzje transferowe, więc poczekajmy. Mam nadzieje, ze coś się będzie działo, a nie tylko deklaracje.
Moze nową umowe Iwanowski podpisze? Kto wie. Pewne jest tylko, że miejsce będzie miał Ryłka i jakiś bramkarz.
Zreszta w tym czasie powinien się odbywać w naszym klubie casting dla zawodników z niższych lig z naszego województwa, których powinno się zaprosić!!!!! Może ktoś wpadłby w oko i się godnie prezentował w naszych barwach.
No, ale słyszałem, że klub chce zobaczyć w akcji Miłkowskiego z Sokoła i Orzechowskiego Patryka z Działdowa.

Jeżeli chodzi o sparingi to tradycyjnie będziemy grali z jakimiś padakami z naszego województwa. Ale nie ma co narzekać. Bo to tylko przetarcie i dobre miejsce na pokazanie swoich umiejetnosci dla zawodników testowanych. Dla składu to czas na stabilizację "11", zgranie i przećwiczenie róznego typu elementów.

Mimo ze jestem z deka przeciwnikiem trenera Budziłka to wierzę, że mądrze poukłada drużynę!!! Tylko, żeby nie brał za dużo chłopaków z juniorów... Lepiej spróbować ogranych w Pasymiu braci Naczas (może inaczej się odmienia nie wiem).

dwoogie
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 55
Rejestracja: pt 16 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: dwoogie » pt 19 cze, 2009

Celna uwaga z tym Pasymiem. Moim zdaniem w ogole powinno sie zwrocic uwage na druzyne Blekitnych. Jest tam paru chlopakow z potencjalem, a druzyna potrafi grac z zebem i efektownie. Nie wiem dlaczego tak szybko zrezygnowano w Stomilu z Lukaszewskiego, ale mysle, ze powinien dostac u nas jeszcze jedna szanse. Tyle, ze teraz to moze byc juz za pozno, bo pewnie o jego 50 bramkach slyszeli nie tylko w Olsztynie ;). Na powazne wzmocnienia nie ma jednak co liczyc. Trzeba sie skupic na utrzymaniu kadry i wynalezieniu jakis perelek, ALE TYLKO I WYLACZNIE U NAS W REGIONIE. NAJEMNIKOW NIE POTRZEBA!!! PS. no chyba, ze przyszedlby Frankowski albo Lampard, to wtedy ok ;) Poki co to srednio sytuacja wyglada - Alan na wylocie, Lechu chce odejsc, a Lukasik ma niezle wziecie i pewnie go ta Polonia wykupi. Nie wiadomo co z Piesiem, jakies tam propozycje mieli Koprucki i Kulpi. Tylko Wrobla cos nikt nie chce ;) Generalnie trzeba byc jednak optymista. Aha i co do Budzilka, to ok - moze byc. Tylko, ze to znowu jakies takie tymczasowe rozwiazanie... W zeszlym sezonie przez te zmiany trenerow uciekl nam awans. Oby w tym sezonie nie bylo podobnie...

marekS
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 29
Rejestracja: śr 07 sty, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: marekS » pt 19 cze, 2009

Dziś jest te zebranie, mam nadzieję, że nic się nie mzieni w związku z ty. Moim zdaniem piłkarzy trzeba jeszcze zatrzymac, zeby oczywiscie pomogli Nam w następnym sezonie. :lol: θ

Też mam nadzieję, że na nowy sezon nie dojdzie do tej sytuacji, że runde jesienną skonczymy na 10-12 miejscu.
Nie opłaca się ściągać młodzików, z tego powodu, że mieliśmyt tu juz jednego takiego i nic Nam nie pomógł.
PS. Nasz prezes Grzegorz Koprucki powinien zainterersować się zawodnikami z wyższych LIG.
A może Nawet sami będą chhcieli do Nas przybyć.
Pożyjemy zobaczymy :D

Awatar użytkownika
TomSonx
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pt 19 cze, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: TomSonx » pt 19 cze, 2009

marekS pisze:Dziś jest te zebranie, mam nadzieję, że nic się nie mzieni w związku z ty. Moim zdaniem piłkarzy trzeba jeszcze zatrzymac, zeby oczywiscie pomogli Nam w następnym sezonie. :lol: θ

Też mam nadzieję, że na nowy sezon nie dojdzie do tej sytuacji, że runde jesienną skonczymy na 10-12 miejscu.
Nie opłaca się ściągać młodzików, z tego powodu, że mieliśmyt tu juz jednego takiego i nic Nam nie pomógł.
PS. Nasz prezes Grzegorz Koprucki powinien zainterersować się zawodnikami z wyższych LIG.
A może Nawet sami będą chhcieli do Nas przybyć.
Pożyjemy zobaczymy :D

To nie zależy od Naszego prezesa czy zawodnicy będą chhcieli zostać.
Ale każdy by chhciał zapewne żeby zostali i pomogli Nam awansować bezpośredio do 1 ligi.
A jeśli chodzi o transferki do Nas to myślę, że z tym Pasymien to nie głupi pomysł.

Także zobaczymy jaka informacja przywędruje do Nas z dzisiejszego zebrania :D

Prezes
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 19 cze, 2009

Post autor: Prezes » pt 19 cze, 2009

:aniolek:
I to jest charakterny zawodnik , inni niech biorą przykład z "Pepiego"

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » pt 19 cze, 2009

Jak to nie zależy od naszego prezesa? Zależy. Tylko hajsu na tych grajków mało. :cry: :lol: :lol:

http://www.90minut.pl/news/95/news95091 ... sztyn.html - tak na marginesie.
Ostatnio zmieniony pt 19 cze, 2009 przez czerkasow, łącznie zmieniany 1 raz.

forumowicz
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009

Post autor: forumowicz » pt 19 cze, 2009

Trzeba się zaje.biście szanować, żeby rozwiązac kontrakt po to, aby na testy można było jeździć ;).

SPW
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: czw 18 cze, 2009

Post autor: SPW » pt 19 cze, 2009

I dupa zamiast za piłkarza wziąć forsę a na pewno przejdzie na bang do jagi to odchodzi za darmo jaga już taka biedna nie jest.

Awatar użytkownika
Saymon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 155
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Osiedle Mazurskie

Post autor: Saymon » pt 19 cze, 2009

i tak Jaga spadnie..

Za Kulpake do skladu wraca Aziewicz, wiec nie jest tak zle. I jesli Koprucki zostanie srodek obrony wciaz bedzie silny.

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » pt 19 cze, 2009

Kulpaka przyszedł do nas w jasnym celu pograć i przejść do lepszego klubu i my i on tylko na tym skorzystaliśmy. Dzięki temu, że klub puścił go bez problemów, mamy szanse, że więcej piłkarzy takiej klasy będzie chciało u nas grać.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pt 19 cze, 2009

Niech odchodzą jak chcą, na siłę nikogo tutaj nie trzymać, niech grają w Stomilu tylko Ci którzy z tym klubem czują więź, a nie traktują go jako kolejny klub w karierze lub odskocznie - takie moje zdanie. Piłkarze to reprezentanci naszego miasta.

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » pt 19 cze, 2009

A jak wygląda sytuacja z młodzieżowcami ? Bo jeśli brać pod uwagę odejscie Alancewicz i Piesia to ja to jest lekko smutny.

Zostaje wtedy Głowacki, Karłowicz, Różowicz, Sokołowski, Smetana czyli wieje nudą, o ile jeszcze ich nam nikt nie zabierze...

Drogi zarządzie.... WSTAJEMY !

:boks:

Awatar użytkownika
FanatykOKS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 19 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn - Jaroty

Post autor: FanatykOKS » ndz 21 cze, 2009

Mam pytanie.


Zarząd przygotowuje się do ściągnięcia do klubu jakiś poważniejszych zawodników? Bo na razie to w tym temacie cisza w mediach.

kibic87
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: sob 10 sty, 2009

Post autor: kibic87 » ndz 21 cze, 2009

dobre pytanie, myślę, że wszyscy chcieliby to wiedzieć, ale musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać.

ODPOWIEDZ