Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Saymon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 155
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Osiedle Mazurskie

Re: Sparingi, transfery w OKS STOMIL

Post autor: Saymon » śr 15 gru, 2010

jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów kontraktów z Łukaszem Tumiczem i bramkarzem Piotrem Skibą, który wraca z wypożyczenia do Morąga. A pierwszemu z nich właśnie kończy się okres wypożyczenia z Jagiellonii, więc chcielibyśmy, żeby trafił do nas na stałe. I tak się pewnie stanie, jeśli tylko Łukasz zaakceptuje olsztyńskie warunki — kończy Królikowski.

Więcej światła na kwestię zimowych ruchów kadrowych w zespole rzuca wiceprezes OKS 1945 Ireneusz Sobieski. — Wiemy, kogo chcemy, i spokojnie szukamy bramkarza, lewego obrońcy, środkowego pomocnika i jakiegoś dobrego młodzieżowca. Do środka boiska szukamy nie tylko bardzo dobrego piłkarza, ale też gościa, który będzie liderem tej drużyny. Jedną z opcji jest Grzegorz Lech, z którym jesteśmy w kontakcie, ale to się wyjaśni najwcześniej po pierwszym obozie Korony Kielce — twierdzi prezes Sobieski.
http://sport.wm.pl/29573,Co-slychac-w-O ... sztyn.html

Awatar użytkownika
skorupa
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: czw 14 gru, 2006
Lokalizacja: FC Lidzbark Warmiński

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: skorupa » czw 23 gru, 2010

Poszukiwania bramkarza trwają. 90minut.pl wskazuje na zainteresowanie bramkarzem Korony Pawłem Sochą,więc może coś jest na rzeczy.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=11228

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Emilozo » pt 24 gru, 2010

:arrow: http://dwadozera.pl/106/Trzeci-bramkarz ... -1945.html

Po odejściu Rafała Gikiewicza i Pawła Nerka działacze II-ligowego OKS 1945 Olsztyn muszą rozejrzeć się za nowym golkiperem. W środowisku piłkarskim mówi się, że spore szanse na grę w Olsztynie ma Paweł Socha z Korony Kielce.

stomilowiec99
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: wt 13 paź, 2009
Lokalizacja: Łukta

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: stomilowiec99 » pt 24 gru, 2010

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,titl ... omosc.html

Po tym transferze już chyba jest 4 bramkarzem:)

I przy okazji Wesołych Świąt i szczęśliwego Stomilowskiego nowego roku;)

Awatar użytkownika
Pawelloo2399
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: wt 13 lip, 2010

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Pawelloo2399 » śr 29 gru, 2010

I tak Zbychu bedzie bronił bo jest najlepszy

marco
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: pn 14 wrz, 2009

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: marco » śr 29 gru, 2010

Nie ważne czy jest 1 czy 4 w kielcach czy w innym miescie, najważniejsze by był numer 1 u nas i był bardzo dobry na naszą lige.

Awatar użytkownika
Saymon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 155
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Osiedle Mazurskie

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Saymon » śr 29 gru, 2010


Awatar użytkownika
Saymon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 155
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Osiedle Mazurskie

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Saymon » pt 31 gru, 2010

- A Twój kolejny powrót do Olsztyna w ogóle nie wchodzi w grę?

- Nie ukrywam, że przed świętami spotkałem się z prezesem Świniarskim i rozmawialiśmy sobie o przyszłości OKS. Prezes mówił, że wszystko idzie ku dobremu i pytał o mój ewentualny powrót. Na razie trudno powiedzieć, czy byłoby to możliwe. Gdybym był wolnym zawodnikiem, to moglibyśmy porozmawiać konkretniej, ale na razie mam kontrakt z Sandecją. Przyznam, że marzy mi się gra w Olsztynie, ale nie ukrywam też, że mam określone wymagania. Piłka to przecież moja praca i nie jeżdżę grać w piłkę na drugi koniec Polski wyłącznie dla przyjemności. Córeczkę mam w drodze, jutro (31 grudnia – przyp. red.) biorę ślub cywilny. Trzeba już myśleć o tym, by zapewnić byt rodzinie. Inna sprawa, że z klubem z Olsztyna rozmawiałbym na pewno inaczej, niż z każdym innym…
http://dwadozera.pl/131/P-Kulpaka-Rozma ... rocie.html

Rozmowa z P.Kulpaka.. zawodnik podaje wczesniej, ze informacja wystawienia go przez klub na liste transferowa jest zaskoczony, chocby z tego powodu ze Sandecja zatrudnila nowego trenera, ktory nie mogl ocenic przydatnosci poszczegolnych pilkarzy do zespolu. Gdyby jednak kontrakt z nim rozwiazano chyba jedyna szansa na powrot do Olsztyna tkwilaby w tym ze Piotrek do rozpoczecia rundy pozostalby bez klubu.. to ze Tumicz zostac nie chce wiele dobrego nie wrozy.
jutro (31 grudnia – przyp. red.) biorę ślub cywilny.
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia.;)

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Darek » czw 13 sty, 2011

I kolejny dzień ciszy, milczenia ze strony włodarzy klubu, które na pewno nie poprawia nam samopoczucia. Zastanawia mnie taka polityka klubu. Nie chodzi o to, żeby brać wszystkich co "uganiają się za piłką", ale żeby cokolwiek w tym kierunku się działo, a jeśli nawet się dzieje za zamkniętymi drzwiami, to przynajmniej wydać jakieś oświadczenie, że "coś robimy". Kim jest kibic dla prezesów i dyrektorów klubu? Powoli zaczynam odnosić wrażenie, że nikim...i tylko jak nawiedzony każdego dnia po X razy odpala stronę www, by zobaczyć czy może coś się zmieniło w sprawie transferów. A zapomniałem napisać: no zmienia się... niestety in minus.

Nie wiem jakie były powody rezygnacji z usług "Zambera", ale ponownie mamy problem z obsadą bramki i znów szukamy.

Nie wiem czy Gabrusewicz jest aż takim złym piłkarzem, że nie warto mu się nawet przyjrzeć i pozwolić pokopać piłkę na treningach, obserwować i na podstawie dyspozycji, predyspozycji zdecydować, czy nadaje się do drużyny czy nie.

A sprawa Tumicza?- zakrwawa o kpinę. Albo się dogadujesz z piłkarzem, albo nie. Tumicz wyjeżdża na testy, a Królkikowski się budzi i mówi "będziemy rozmawiać z zarządem na ten temat". K....- że tak powiem!, kiedy chcą rozmawiać? Za miesiąc, dwa? Znów będą szukać, a przecież mają piłkarza, za którego nie trzeba płacić wykupując go z innego klubu, a jedynie zapłacić za grę w klubie. A po co nam kolejny napastnik ktoś zapyta? A po to bo:

Eduardo- jest strasznie kontuzjogenny
Suchy- gra z głową spuszczoną w dół
Miłkowski- marnuje b. dużo 100
Nie ma w klubie Różewicza
Łukasik nie będzie grał u nas, bo ma managera Citkę, który wypchnie go wszędzie, aby tylko zarobić 10 groszy więcej.

No, ale Stomil to Real (wróć- real- mam nadzieję, że się nie narażę:)) i może sobie pozwolić na pozbywanie się lekką ręką wartościowych piłkarzy.

Idąc dalej. Lech stwierdził, że nie wróci, bo nie po to wyjeżdżał - i co teraz? Michałkowski z Tunkiewiczem dalej będą ciągnąć drugą linię?- jak dla mnie nie mają predyspozycji.

A może by tak zapytać Mrągowie, o Kuśnierza, który zbierał bardzo dobre noty w Iławie, a tam grać już nie będzie? W Kuna też nie wierzę- chyba marzy mu się gra w Legii...

Mamy dziś 13 stycznia, a kadry jak nie było, tak nie ma, a pragnę przypomnieć, że 1,5 miesiąca temu skończyła się runda jesienna. Czasu coraz mniej Panowie, coraz mniej...

I na sam koniec: Podobno brakuje nam lewego obrońcy (jest podobno "na oku" świetny DIVO, którego widziano już z 2x na VHS. A konkurencja się zbroi i nawet udało jej się wyciągnąć zdolnego chłopaka:

http://www.90minut.pl/news/144/news1445 ... Plock.html

A my mamy czas... oby któregoś dnia go nie zabrakło, bo historia ma to do siebie, że lubi zataczać koło. Obym się mylił i żeby nie było sytuacji, że latem będziemy mieli zespół, który walczył będzie o prym w III lidze.

Pozdrawiam wszystkich fanów STOMILU...
Do zobaczenia na stadionie...

Awatar użytkownika
Kot
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 163
Rejestracja: wt 13 kwie, 2010

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Kot » czw 13 sty, 2011

Divo to prawdopodobnie drugi Brazylijczyk po Eduardo, który przyjeżdża do Polski na chłodne ale za to dobrze płatne wakacje. Nie wierzę, że w Polsce nie ma lepszych zawodników od tych dwóch, którzy mogliby grać w Olsztynie. Że nawet w Europie nie ma zawodnika na poziomie zbliżonym do średniaka trzeciej z kolei ligi polskiej. Transferów nie ma, jest pic na wodę. Nie będzie wzmocnień to i II ligi może nie być.

ishtar69
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: ishtar69 » czw 13 sty, 2011

Kot pisze: Nie wierzę, że w Polsce nie ma lepszych zawodników od tych dwóch, którzy mogliby grać w Olsztynie.
może warto byś złożył swoje CV do siedziby klubu i aplikował na skauta na zasadzie wolontariatu...

Jeżeli klubu nie stać na zatrzymanie przyzwoicie prezentującego się Tumicza to nie ma co liczyć na jakiekolwiek znaczące wzmocnienia, a potencjał piłkarski młodego pokolenia z regionu jest tak marny że nieliczne obiecujące jednostki są na bierząco wyłapywane do mocniejszych klubów a zostają same pseudopiłkarzyny dla których 3tys miesiecznie na ręke + weekendowe balety na mieście to szczyt ambicji.

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: tommy1976 » pt 21 sty, 2011

Może jednak Lech powinien zastanowić się nad grą w Stomilu....

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37358,titl ... omosc.html

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Emilozo » śr 26 sty, 2011

http://sport.wm.pl/34567,OKS-1945-jedzi ... rywac.html

OKS 1945 Olsztyn solidnie przygotowuje się do rundy wiosennej, a kolejnym ważnym punktem programu jest sparing z Wisłą w Płocku.

Awatar użytkownika
Saymon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 155
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Osiedle Mazurskie

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Saymon » pn 07 lut, 2011

co z Kulpaka?


Gdyniard
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 18 lut, 2011

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Gdyniard » pt 18 lut, 2011

Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi jutrzejszego meczu widzianej z naszej perspektywy:

http://www.sksbaltyk.com/baltyk/aktualn ... morza.html

MakOz
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 164
Rejestracja: śr 31 paź, 2007

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: MakOz » śr 02 mar, 2011

Co do transferu tego Ormianina, to zadałem znajomemu, który zna się na piłce z tamtych rejonów, zapytanie na temat owego jegomościa i oto jaką wiadomość otrzymałem:

"Był siódmym obrońcą (wg ilości minut na boisku) czwartej drużyny ligi ormiańskiej. W pierwszej jedenastce wybiegł słownie SZEŚĆ razy. Nigdy nie zagrał w reprezentacji Armenii, w której w pierwszym składzie do dziś gra prawie 40-letni Sargis Hovsepyan. Nie wiem jak gra Stomil obecnie, ale ten zawodnik to zwykły ormiański szaraczek. To jest transfer w stylu Mateusz Kowalski dołącza do Gazowika Iżewsk."

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Spokojny_ » śr 02 mar, 2011

Liczyłeś że przyjdzie do nas reprezentant Armenii która potrafiła pokonać reprezentację Polski na własnym boisku w eliminacjach do ME? :lol:

Poczekajmy na jego występy a nie już oceniajmy

MakOz
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 164
Rejestracja: śr 31 paź, 2007

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: MakOz » śr 02 mar, 2011

Wskażesz w mojej wypowiedzi miejsce, w którym oceniłem tego piłkarza? A no nie, gdyż tego nie zrobiłem. Przedstawiłem po prostu opinię znajomego, który orientuje się w tamtych klimatach i tyle.

Awatar użytkownika
Barthezz199
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 119
Rejestracja: czw 21 maja, 2009
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Barthezz199 » wt 05 lip, 2011

Czy sparing z Olimpia Grudziadz odbedzie sie na stadionie Olimpii Olsztynek?

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Emilozo » wt 05 lip, 2011

Tak

ozk22
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt 12 lip, 2011

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: ozk22 » wt 12 lip, 2011

Piotr Karłowicz w Wiśle Kraków
http://wislaportal.pl/news.php?id=20482

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Fanatyk_OKS » śr 13 lip, 2011

Co z Alanem wiadomo czy już na pewno odejdzie??

Miechu
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw 30 wrz, 2010

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: Miechu » śr 13 lip, 2011

Poki co Alan wychodzi w pierwszym skladzie, w kazdym sparingu Polonii Bytom. Nawet w dzisiejszym przeciwko Rozwojowi Katowice. Wyglada wiec na to, ze zostanie w Bytomiu.

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sparingi, transfery w OKS 1945

Post autor: tommy1976 » śr 13 lip, 2011

szkoda chłopaka, mógłby u nas troche pograć. po za tym w Polonii mają prezesa co obiecuje "gruszki na wierzbie" a potem zawodnicy nie mają za co żyć....

ODPOWIEDZ