Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery w Stomilu Olsztyn

Post autor: adam » śr 17 lis, 2004

Myślę, że przyda się nowy temat odnośnie przygotowań Naszych piłkarzy do drugiej rundy. Omówienia meczów sparingowych, ewentualnych transferów itp.
A tak na marginesie czy ma ktoś informacje o dzisiejszym sparingu w Lubawie?!
Ostatnio zmieniony sob 13 cze, 2009 przez adam, łącznie zmieniany 4 razy.

HuHo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: czw 19 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty

Post autor: HuHo » śr 17 lis, 2004

Wygrana z Motorem
2004-11-17 17:01
W zakończonym niedawno spotkaniu OKS 1945 wygrał w Lubawie z tamtejszym Motorem 3:1. Bramki dla olsztyńskiego zespołu zdobyli: Broz, testowany z Mamr Giżycko, Grzegorz Kulpaka oraz Tomasz Laskowski. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Harmaciński.

Na głównej w Aktualnościach jest.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » śr 17 lis, 2004

Panowie redaktorzy może udało się ustalić skład, chodzi głównie o to, kto grał z nowych twarzy. A ten Broz to jakiś junior, czy starszy zawodnik?!
p.s. meczyk musiał był zaj.b.sty, skoro bramę walnął Kulpaka :lol:

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » śr 17 lis, 2004

Broz "Diabeł" to środkowy pomocnik lub nawet napastnik. w Mamrach grał na środku pomocy a w juniorach w ataku. Strzelał w 5 lidze sporo bramek. Dobre technicznie, niezły strzał w Mamrach wyróżniający się. wiek coś koło 1985r choć nie jestwm pewien.

agr3s0r
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: sob 13 lis, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: agr3s0r » śr 17 lis, 2004

Broz będzie dobry :lol: myśle że w 3 lidze też sobie poradzi

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » czw 18 lis, 2004

Z tego co mówił red.Dabkus w R.O. to zagraliśmy bez Wszystkich "starych" napastników, bez Lecha, Paszkiewicza w sumie bez połowy składu. Z testowanych wyróżnili się Broź(ś)- tak wymawiał wspomniany red. i Sendrowski(Sędrowski) z Tempa. Słabiej wypadł Ruszkul i jeszcze jeden zawodnik z Działdowa.Następny sparing w sobotę w Ostródzie z Sokołem.

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » czw 18 lis, 2004

MALESZEWSKI - ŻYTKIEWICZ, ŁACHACZ, KULPAKA, SĘDROWSKI, KUKUĆ, MISIURA, BROŻ, KLUCZKOWSKI, RUSZKUL, JAKIŚ NOWY Z DZIAŁDOWA

ps. w bramce Motoru wystapił Piotr Skiba! Jego występ spowodowany był brakiem bramkarzy w Motorze.

Awatar użytkownika
Pytoo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: ndz 15 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn, Kormoran

Post autor: Pytoo » pt 19 lis, 2004

To pewnie oni nas napierali cały mecz i te trzy gole padły po trzech strzalach OKS, ktore z litosci puscil Skiba :wink:

Gość

Post autor: Gość » pt 19 lis, 2004

Mam pytanko O.K.S. gra jutro z Sokołem Ostróda. Ale gdzie w Olsztynie?

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » sob 20 lis, 2004

Może ktoś wie coś więcej o dzisiejszym sparingu, np. kto to i skąd jest Wółkiewicz?!

kru

Post autor: kru » pn 13 gru, 2004

Działacze Unii Janikowo nadal są bardzo aktywni na transferowym rynku. Wczoraj pozyskali dwójkę młodzieżowców m.in.: Damiana Sandrowskiego z OKS 1945 Olsztyn.

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Re: Sparingi, transfery

Post autor: Fanatyk_OKS » wt 14 gru, 2004

adam pisze:Może ktoś wie coś więcej o dzisiejszym sparingu, np. kto to i skąd jest Wółkiewicz?!
Wółkiewicz jest z działdowa napastnik dobrze grający głową bodajrze

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » czw 06 sty, 2005

Dla tych, którzy chcą posłuchać nowych (starych) zawodników (Wyłupski, Holc, Siniczyn). Sobota R.O. , audycja " sobota ze sportem" od godz. 14.00

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » sob 08 sty, 2005

Nie wiem jak Wy, ale ja słuchałem tej audycji. Ogólnie mówiąc jestem trochę zawiedziony tym co mówił S.Wyłupski. Chwalił kibiców Arki i atmosferę tam panującą, nie wspominając nic o kibicach olsztyńskich.Nie chodzil na mecze OKS. A już naprawdę mnie rozwalił wypowiedzią, że gra tutaj tylko dla trenera Janowskiego i gdyby nie on to w ogóle by tutaj nie grał :!: :!: :!:
Nie wiem może źle zrozumiałem jego słowa. Któryś z Was zrozumiał to inaczej?!

Swiss5
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 02 sty, 2005

ja

Post autor: Swiss5 » ndz 09 sty, 2005

Kiedy ja piszę, ze to frajerskie transfery to wy sie zachwycacie starymi pierdołami - też słuchałem tej audycji. Żenada - Siniczyn i Wyłupski to tylko dla kasy tu przychodzą, a ja myslałem, że chca utrzymac OKS w 3 lidze.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi, transfery

Post autor: adam » wt 11 sty, 2005

No dosyć ciekawie rysuje się skład ŁKS-u Łomża. Myślę, że będzie to obok Drwęcy Nasz najtrudniejszy przeciwnik do jednego z 2 pierwszych miejsc. Musieli gdzieś trafić na żyłę złota, bo jeszcze nie tak dawno nie było tam kasy....

Tiger
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: wt 28 gru, 2004

Post autor: Tiger » czw 13 sty, 2005

Zmian to sporo sie szykuje w tej naszej grupie. Faktycznie Lomza wyglada ciekawie i pewnie powalcza z Drweca o I miejsce. Poza tym w Paradyzu i Kozienicach sporo przetasowan i raczej te ekipy pojda w gore. Odpusci Pelikan, slabo wyglada Glowno. Co do Nas-moze te 9 pkt da sie jakos odrobic i zalapiemy sie na baraze! Pzdr

zenek1991
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005
Lokalizacja: FC Szczytno
Kontakt:

Sparingi, transfery...

Post autor: zenek1991 » czw 13 sty, 2005

No no ciekawy temat panowie tylko tak dalej jak chcecie cos wiedziec ze Szczytna to piszcie na gg :D

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

ZAWODNICY

Post autor: Świder » śr 26 sty, 2005

Kurde moze Stomil mogl by sie zastanowic nad sciagnienciem Jacka Bykowskiego grajacego w Olimpi Sztuma a wczesniej w Elblagu chlopak ma 19 lat a w ostatnich pieciu meczach strzelil 5 bramek mlody by nam sie przydal, albo bramkarza mlodego tez 19latka ktory gra w jezioraku Sobiech wrocil niedawno z francji trenowal w drugoligowm klubie moze by sie ktos w koncu rozejzal za jakimis mlodymi objecujacymi pilkarzami w tym klubie

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » śr 26 sty, 2005

mlodzi obiecujacy :brawo: jestem za ale jak OKS gral sparing z Olimpia elblag to niestety bykowski J nawet nie stworzyl zadnej dogodnej sytuacji bramkowej a co do Sobiecha to po co nam trzeci bramkarz ??

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 26 sty, 2005

3 bramkarz w OKSie napewno nie jest potrzebny, bo P.Skiba to też młody obiecujący bramkarz, ale może chceć odejść jeżeli przegra rywalizacje o miejsce w bramce z Wyłupskim i wtedy będzie potrzebny i bardzo zdolny bramkarz dla OKSu. A co do Jacka Bykowskiego to z Zahorskim twprzyli by bardzo młody i świetny atak :wink: .

kaczor
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: pt 28 sty, 2005
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor » pt 28 sty, 2005

Witam. Z pewnych źródeł (pewne na 90%) słyszałem że Radziszewski ma przejść do Sokoła Ostróda wzamian za Damiana Dąbrowskiego od nas? A jeszcze do nas mają Kokuć , Misiura i Maleszewski. Wie ktoś o tym coś więcej czy nie? I jakimi o ni są zawodnikami ?

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Sparingi,transfery

Post autor: adam » pt 28 sty, 2005

No no to i Radziszewskiego chcą oddać. Chociaż to pewnie tylko wypożyczenia. Co do tego Dąbrowskiego, to nie słyszałem pewnie jakiś młodzieżowiec. Co do całej wymienionej czwórki piłkarzy, to myślę że dla Sokoła będzie to naprawdę spore wzmocnienie.

kaczor
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: pt 28 sty, 2005
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor » pt 28 sty, 2005

Nom, na pół roku w zamian za Dąbrowskiego jak napisalem (rocznik '83 grający na obronie choć za Radziwona szkolony na napastika a teraz jest Dyluś ble) to on strzelił piękną bramke z rzutu wolnego 25-30 metrów w sparinu w listopadzie (2-4) a na awans i tak już szans nie mamy został tylko puchar. Adam piszesz że to by było wzmocnienie. Mam nadzieje że nie takie jak Zimowski, Niestatek i Łazar.

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Marek » sob 29 sty, 2005

Z jakiego klubu jest Sasin? Na jakiej gra pozycji? Ile ma lat? Jeden Sasin gra już w Lechu! Jak spisał się Mamendow, walczył?

ODPOWIEDZ