Przyszlosc Stomilu ???

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

adioks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 01 lis, 2003
Lokalizacja: Dolina Drwęcy

Przyszlosc Stomilu ???

Post autor: adioks » śr 02 lut, 2005

Nie siedze moze wewnatrz klubu,ale wydaje mi sie, ze nie istnieje jak na razie zadna spojna koncepcja dalszego rozwoju Stomilu. Panuje marazm i ogolne przekonanie - jakos to bedzie :? A jak Wy sobie wyobrazacie przyszlosc naszego klubu? Co Waszym zdaniem powinno zostac zrobione? jakie sa priorytety? jakie zmiany nalezaloby wprowadzic, aby w perspektywie kilku lat, powrocic do najwyzszej klasy rozgrywkowej :?: a moze Waszym zdaniem "nasi" dzialacze dobrze wiedza co maja robic i nic nie nalezaloby zmieniac :?: :wink:

Piszcie nawet o najbardziej abstrakcyjnych Waszych pomyslach, czasem takie okazuja sie byc najbardziej trafnymi :)

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » śr 02 lut, 2005

Eeeee, jakoś to będzie. :D
Nie chce mi się za bardzo nawet pisać bo i tak nikt z tym głosem w zarządzie się nie liczy.
Napisze jednak krótko: nowi, młodzi ludzie, chcący budować, kreatywnie myślący i działający. Ważne by byli to ludzie z regionu, związani sercem z tą ziemią i klubem. Reasumując: coś podobnego jak dzieje się w Krakowie z Cracovią.
Aha, a prezesem powinna zostać kobieta. 8) :D

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » śr 02 lut, 2005

A JA MIALEM PIEKNY SEN.MIANOWICIE MIALEM HAJSU JAK ABRAMOWICZ I ZE STOMILU ZROBILEM POLSKA CHELSEA :)
MOZE KIEDYS SIE SPELNI WSZAK NADZIEJE TRZEBA MIEC ZAWSZE 8)
POZDRO A. :wink:

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » śr 02 lut, 2005

Leszkowy pisze:A JA MIALEM PIEKNY SEN.MIANOWICIE MIALEM HAJSU JAK ABRAMOWICZ I ZE STOMILU ZROBILEM POLSKA CHELSEA:)
MOZE KIEDYS SIE SPELNI WSZAK NADZIEJE TRZEBA MIEC ZAWSZE 8)
POZDRO A. :wink:
Lechu, byłem ostatnio w tym lokalu co żeśmy wtedy byli. Kibel bardzo staranie odmalowali po Twojej wizycie hehehehhe. I jak ma być dobrobyt jak Ty tyle wódki rozlewasz- nie zawsze tam gdzie trzeba. :) Pozdro.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » śr 02 lut, 2005

Skomandus i tego własnie w Polsce nie ma. W [moderator] działaczy w klubie i to wszystko. Fajnie jakby zarząd Stomilu wyglądał tak:

Prezes Klubu - odpowiada za wszystko
Księgowy - Odpowiada za kase
Sekretarka - Organizuje wyjazdy na mecze itp
Ktoś z SSK - kontrolowałby czy nie ma przekrętów
Woźny - odopowiada za przygotowanie stadionu, murawy do meczu
Trener - wiadomo co robi

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 02 lut, 2005

Odniosę się tylko do postu Skomandusa.
No, lipa Panie Skomandus :lol: Sam napisałeś, że to jest system z superbowl. A ponieważ wszystko można interpretować dwojako to ja chcę zwrócić uwagę, że po za Ameryką taki system nie przyjął się nigdzie. Europa twardo stoi ligą. A Azja i Afryka stoją za Europą. Taki system rozgrywek jak prponujesz moim zdaniem jest niedobry. Pierwszy powód podałem powyżej. Drugi to to, że jest dla przeciętnego kibica zbyt trudny do ogarnięcia. Trzeci, bardzo ważny, to to, że wiele drużyn nie spotkałoby się nigdy - a teraz mogą przynajmniej na poziomie 2 ligi. Jestem przeciwnikiem wszelkiej maści "plejofów", bo moim zdaniem powinna wygrać drużyna najlepsza a nie najsprytniejsza. Najlepszy jest ten kto w konfrontacji z innymi ligowcami uzbiera najwięcej punktów. A w play off ważne jest aby wygrać jeden, dwa mecze. Parę lat temu polonia Warszawa dostała po dupie od Amiki 5-0 ale wygrała ligę. W play off byłoby już po ptakach. Nie lubię wcale Polonii ani Amiki, ale wtedy sędzia "wygwizdał" Polonię. Jeden mecz w plecy przez sędziego to jeszcze nic, gdy gra się 30 meczy w lidze, ale w play off...? Od sensacji jest Puchar polski, który z założenia ma być okazją dla maluczkich. Zresztą w polskiej rzeczywistości taka np. Olimpia Olsztynek nie mogłaby potykać się z Legią, bo nie ma stadionu przygotowanego na przyjęcie kibiców (?) gości.
Moim zdaniem można by uatrakcyjnić rozgrywki zwiększając liczbę spadków i awansów. Pierwszej ligi nie ruszam, bo 16 drużyn to świętość, ale w 2. zamiast 20 mogłoby grać np. 24 w 4 grupach bez kryterium geograficznego i dajmy na to spadałyby 3 ostatnie drużyny z grupy. Czyli 12 do wymiany. Ale osobiście i tutaj wolałbym jedną grupę.
Co do działaczy to się zgadzam, bo jest to nowotwór żerujący na zdrowej tkance. Najczęściej są to niestety pasożyty.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » śr 02 lut, 2005

komisja rewizyjna - do czego ona jest??

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 02 lut, 2005

Liga Mistrzów to nie są rozgrywki krajowe. Przecież drużyny do LM nie trafiają z nikąd tylko z lig właśnie!!!
A to, że kibice kochają takie mecze jak Monaco-Real? No, chyba nie masz na myśli kibiców Realu. Poza tym plejofy wyrabiają we wszystkich (kibicach, zawodnikach) mentalność: nie udało się? trudno za rok (miesiąć, tydzień) będzie inaczej/lepiej. Kiedyś na taki mecz Real-Juventus czekało się cały sezon. A teraz co tydzień są po dwa takie hity. Mi to już obrzydło. Nie mogę mówić za innych, ale ja nie oglądam LM, bo mnie nudzi. Nie wiem czy mi uwierzysz, ale większe emocje wywołuje we mnie 7 liga, w której grają dwie drużyny z Olsztyna. Liga to jest liga!

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 02 lut, 2005

Skomandus pisze: Mam jedynie nadzieje, że jak kiedyś Stomil zagra w Lidze Mistrzów, to bedziesz dalej chodzić na mecze.
Oby moje słowa się nigdy nie spełniły :arrow: mam jedynie nadzieję, że jak kiedyś Stomil będzie grał w 7 lidze, to będziesz dalej chodzić na mecze.

Wiedziałem, że mi nie uwierzysz. Ale to prawda. Nieskromnie powiem, że moje credo kibica Stomilu opublikowała Olsztyńska 23.06.1999.
Ty naprawdę interesujesz się LM? Mi to zwisa. Cyborgów mogę pooglądać grając w Fifę. Ale to już inny temat.

p.s. jak Stomil zagra w LM, to jakoś to przeboleję :D

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » śr 02 lut, 2005

JA TAKZE NIE LUBIE OGLADAC LM NP.TAKI REAL TO DLA MNIE KOMERCJA ZE AZ NA RZYGI SIE ZBIERA.OGLADAM JEDYNIE POCZATEK MECZU JAK SA PEWNE SZANSE ZE BEDZIE JAKIES ULTRAS.NP MILAN
ZDECYDOWANIE POLSKA LIGA :!: 8)

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » śr 02 lut, 2005

Ja lubie LM ... ale nie REAL . Który kupuje [moderator] wie kogo i potem np. ściagna takie Robinho talent pogra przez miesiąc i co i bedzie spasły ja Ronaldo. Np. jak gra takie Macabi Hajfa i ogrywa MAN UTD to jest to .
BARCELONA nie jest przekreklamowana 8) i dlatego wygra LM :D

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » czw 03 lut, 2005

Dzięki, że odpowiedzieliście na pytanie....

Ja nie lubie LM a szczegulnie na polsacia a jeszcze szczegulniej p.Borka i jego komentarzy typu " ale to jeszcze nie koniec tej akcji offensywnej" i powtarza sie 10 x na połowe. Z LM lubie ogladać mecze gigany konta kluby typu Dynamo Kijów. Ich ostatni mecz z Realem 2:2 to był mecz a nie " wielkie mecze" typu Milan : Baraca co wyniki sa 0:1 lub 0:0 mecze bez emocji. Wole polska 4 ligę na tele5 bo jak ktoś już powiedział tam piłkarze duzo bigają i sie staraja grać.

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » czw 03 lut, 2005

A ja zawsze lubie oglądac mecze w tej lidze jakiej gra Stomil. Nieważne czy to 1 czy 7 liga. Za czasów extraklasy znałem nawet składy niektórych drużyn z 1 ligi a teraz nawet niewiem kto był mistrzem rok temu bo Stomil niegra w 1 lidze.

Gość

Post autor: Gość » czw 03 lut, 2005

Jezeli juz tak rozmawiamy o meczach w telewizji dla mnie najlepszym meczem był finał ligi mistrzow w 97r. Borussia - Juventus. I jeszcze lubie ogladac mecze jak wokol siebie mam pełno kanapek slonecznik piwko. Wtedy kazdy mecz jest ciekawy... 8) :lol:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 16 lut, 2005

No i co jest z Michelinem? Tyle się mówiło, że jak Francuzi otworzą to swoje centrum logistyczne to sypną kasą na klub. I co? Ktoś coś słyszał?

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Przyszłość Stomilu

Post autor: adam » śr 16 lut, 2005

Obawiam się, że żabojady raczej nie dadzą kasy na klub. Obiecanki cacanki. Na początku mówiło się o zainwestowaniu w Olsztynie 500 mln. Euro, dzisiaj po podpisaniu umów mówią, że zainwestują (narazie??!!) tylko połowę tej sumy.Jak więc im wierzyć. Myślę, że szybciej na klub da trochę kasy Indykpol jak wybudują w końcu to Makro.

biedrza
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: pt 27 sie, 2004
Lokalizacja: Biskupiec

Stomil spadnie z 3 ligi

Post autor: biedrza » pt 18 lut, 2005

Witam
Wiem ze OKS ostatnio w sparingach i meczach kontrolnych wygrywa raz zremisowal ale to co jak i tak ich forma nie utrzyma sie do rozpoczecia rudndy rewanzowej . Zatrudnienie trenera nowego trenera a nie zostawienie Pana Andrzeja Biedrzyckiego bylo wielka pomylka zarzadu.
Za 2 zremisowane mecze nie zwalnia sie trenera z doswiadczeniem ktory gral ponad 200 meczy w 1 lidze. Z OKSU nie bedzie juz zaden klub .
Nie znajda zadnego pozadnego sponsora.

Gość

Post autor: Gość » pt 18 lut, 2005

Biedrza - ostry masz Avantor - C.Ronaldo. To chyba Twój idol, a może jestes... yhyhy Nie, lepiej nie bede pisał... :wink:

biedrza
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: pt 27 sie, 2004
Lokalizacja: Biskupiec

Post autor: biedrza » pt 18 lut, 2005

Witam
Przepraszam za moje zachowanie
Wiem przepraszam kazdego kibica stomilu a takze wladze klubu.
Zachowalem sie zle ale przepraszam za moje zachowanie .
Nie potrzebnie tylko zwolnili Andrzeja Biedrzyckiego.

Zablokowany