Stomil w TV

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
KaszuB
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 83
Rejestracja: pn 14 lut, 2005

Stomil w TV

Post autor: KaszuB » sob 26 lut, 2005

19,02,2005
Wiadomość:

- Otrzymaliśmy prawa na 3,5 roku - mówi dyrektor programowy Media 5, Piotr Wojciechowski. - Nie mogliśmy się zgodzić na możliwość, by po pół roku PZPN rozwiązał z nami umowę.

Tym samym fakt relacji ze spotkań III i IV ligi stał się faktem. - Zaczniemy wraz z pierwszą kolejką rundy wiosennej, czyli 13 marca - informuje Wojciechowski. - Nie będą to relacje na żywo. W programach Polonia 1 oraz Tele 5 przewidujemy retransmisję z drugiej połowy spotkania oraz pięciominutowy skrót z pierwszej. Specjalny program ma ukazywać się w poniedziałek. Natomiast planujemy w niedzielę wieczorem prezentować magazyn podsumowujący wyniki spotkań rozegranych w weekend.

Które kluby mają największe szanse na przyjazd telewizji na swój stadion? - Te, które spełnią określone warunki - wyjaśnia Wojciechowski. - Na stadionie musi być przynajmniej jedna trybuna, którą moglibyśmy wykorzystać przy transmisji. No i będziemy musieli mieć pewność, że będzie pełna, że nie zostaniemy zmuszeni do filmowania pustych miejsc. Nasza relacja musi być wydarzeniem dla klubu pełniącego rolę gospodarza i jego kibiców. Te spotkania muszą także cieszyć się zainteresowaniem nie tylko kibiców z miejscowości, z których występują drużyny. Tak więc spore szanse mają drużyny z czołówki tabeli. Ale to nie wszystko. Bardzo mile widziane jest, aby trenerami czy prezesami drużyn były jakieś znane postaci w polskim futbolu - na przykład byli reprezentanci kraju. Będziemy ich zapraszać do specjalnego studia.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » ndz 27 lut, 2005

Nasz stadion i frekwencja raczej nie spełnii warunków TV5. Stadion nasz duży, a kibiców jak na lekarstwo. To nie wygląda medialnie. Nasz plus to oflagowany stadion i doping. Na transmisje mają szanse spotkania Stomilu wyjazdowe z ŁKS Łomża i Drwęcą... I ponoć ma być mecz Jeziorak Iława - Sokół Ostróda...

ps. wykasowałem posty nie związane z tematem, własne animozje wyjaśniać na privach :twisted:

Gość

Post autor: Gość » ndz 27 lut, 2005

Wyjazd do Łomzy powinnien byc transmitowany. Pokazany w telewizji
Oni maja zorganizowana grupe kibicow i stadionu złego nie maja.
No i my jako goscie przyjedziemy spora liczba osob. W pełni sie z toba Emil zgadzam.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » ndz 27 lut, 2005

Oglądałem jeden z meczy w TV5 chyba 4 liga i grali na bardzo małym stadionie kameralnym wrecz było około 500-600 widzów i zorganizowana grupa dopingujaca.

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » wt 01 mar, 2005

A WIĘC GDYBY STOMIL BYŁ W TV... :oops:
BO JUŻ NIE PAMIETAM KIEDY OSTATNIO LECIAŁ JAKIŚ MECZYK STOMILU...

Kolek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: wt 15 lut, 2005
Lokalizacja: Osiedle Kościuszki

Stomil w TV

Post autor: Kolek » pt 04 mar, 2005

Fajnie by było żeby nas pokazali bo z tego co pamietam ostatni mecz w telewizji był z Radomiakiem Radom tuż przed awansem Stomilu do I ligi.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Stomil w TV

Post autor: adam » pt 04 mar, 2005

A ja pamiętam mecz w Poznaniu z Lechem, 2:2 chyba się skończyło. To było w 1 lidze więc na pewno później niż ten z Radomiakiem.

Flaber007
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 68
Rejestracja: śr 16 lut, 2005

Re: Stomil w TV

Post autor: Flaber007 » pt 04 mar, 2005

adam pisze:A ja pamiętam mecz w Poznaniu z Lechem, 2:2 chyba się skończyło. To było w 1 lidze więc na pewno później niż ten z Radomiakiem.
1:1 lub 2:1 dla nas takie ostatnio padały wyniki między tymi zespołami w poznaniu.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pt 04 mar, 2005

Ten mecz z Radomiakiem (była powtórka karniaka) to był chyba pierwszy mecz Stomilu w TV...
Ja pamiętam mecze Stomilu w publicznej TV z Legią (1:1 - Sokół z karnego), Amica (2:1 - dwa gole Sokoła), Zagłębie (3:0 - gol Rybakowa), Lechem (1:1 sędzia nie uznał gola Matysa), ŁKS (1:1 Kwiatkowski poważnego urazu wtedy dostał). Wydaje mi się, że w telewizji leciał mecz z Widzew (2:2, dwie bramki Kucharskiego)

adioks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 01 lis, 2003
Lokalizacja: Dolina Drwęcy

Post autor: adioks » pt 04 mar, 2005

Wydaje mi sie, ze w pierwszym sezonie w pierwszej lidze telweizja transmitowala tez mecz Stomil-Pogon (2-1 dla nas a zwyciezka bramke bodajze w 86 minucie strzelil Czarek Baca)

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pt 04 mar, 2005

W drugim sezonie gry Stomilu w lidze w TV pokazali mecz 2 kolejki Amica - Stomil. Wygraliśmy 2:1 po golach Sokołowskiego, chociaż do przerwy było 1:0 dla Wronek. Co ciekawe to była pierwsza porażka Amiki na własnym boisku w historii tego klubu!!

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » sob 05 mar, 2005

Pierwsze mecze Stomilu w pełnym wymiarze czasowym można było obejrzeć trochę wcześniej niż ten z Radomiakem, w końcu TV Copernicus puszczał po rozmowach J. Łobockiego z Z. Wytrążkiem całe mecze. Ja pamiętam, że zaczeli bodajże od ostatniego meczu sezonu poprzedzającego następny z awansem do I ligi. Stomil grał wtedy ze Stalą Rzeszów i wygrał 1:0.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » sob 05 mar, 2005

Na Canale + kilka razy były mecze Stomilu i raz na TVN widziałem Wisła 4:2 Stomil. Ciekawi mnie dlaczego nna TV OLSZTYN nie pokazują meczów Stomilu :?:

paragon
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 265
Rejestracja: pt 31 paź, 2003
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: paragon » sob 05 mar, 2005

THE CORE pisze:W drugim sezonie gry Stomilu w lidze w TV pokazali mecz 2 kolejki Amica - Stomil. Wygraliśmy 2:1 po golach Sokołowskiego, chociaż do przerwy było 1:0 dla Wronek. Co ciekawe to była pierwsza porażka Amiki na własnym boisku w historii tego klubu!!
pamiętam ten mecz bo byłem we Wronkach
sympatyczny wyjazd
stare dobre czasy

________________________________
zapalcie jupitery - wszystkie cztery :!:

GITLUDZIE
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: pt 08 paź, 2004

Post autor: GITLUDZIE » sob 05 mar, 2005

Przybyś pisze:Ciekawi mnie dlaczego nna TV OLSZTYN nie pokazują meczów Stomilu :?:
chcialbys ogladac retransmisje z 1 kamery?

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » sob 05 mar, 2005

A JA MYSLE ZEBYSCIE SIE CO NIEKTORZY NIE PODNIECALI TRANSMISJA W TV. LEPIEJ RUSZCIE DUPY I NA WYJAZDY...

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Stomil w TV

Post autor: adam » pn 07 mar, 2005

Niestety Tele 5 pokaże tylko dwa mecze z Naszej grupy w tej rundzie: Łomża - Drwęca i Pelikan - Legia.

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » wt 08 mar, 2005

a przecież tv olsztyn też moglo by pokazywac.. a więc czemu nie choć lipna jakośc, ale ważne kto w tv..

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » wt 08 mar, 2005

TV Olsztyn pokazuje tylko skróty. Mecze travelandu trwa 60 minut a relacja jesy 10-15 minut. Nowiec sobie pomyśl 5 minuut meczu??

Awatar użytkownika
KaszuB
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 83
Rejestracja: pn 14 lut, 2005

Post autor: KaszuB » wt 08 mar, 2005

Lepszy rydz niż nic!!

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » wt 08 mar, 2005

Dokładnie. Lepszy Malcan w grazu niż Opel w TV. Ale więcej pokazaliby w wiadomościach regionalnych.

Gość

Post autor: Gość » śr 09 mar, 2005

No to nie musza pokazywac calego meczu wystarczy jak beda pokazywac
Przynajmniej bramki... :lol:

ODPOWIEDZ