OKS STOMIL w IV lidze - temat ogólny

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

tworek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: wt 10 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg
Kontakt:

Post autor: tworek » czw 01 wrz, 2005

Praktycznie każdy mecz wyjazdowy to burdy :x To ma być kibicowanie ??!!
Wioche robicie poza miastem !! Suki zakowają w kajdany sedzia przerywa mecz... tragedia :shock: Takim sposobem to w Polsce sie nie pokażecie a mówice że bedzie o nas głośno, no tak bedzie głośno tylko z innej strony :twisted:

[ Dodano: 01.09.2005, 10:37:39 ]
a pozatym grają piłkarze a nie trener :evil: nawet jakby Biedrzycki wrócił to sadze że też było by tak słabo :evil: Zarząd to ćwoki, nie umieja zarządzać klubem

tworek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: wt 10 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg
Kontakt:

Post autor: tworek » czw 01 wrz, 2005

Nakielski, Murinho itp. nie wyjdą na boisko za piłkarzy i nie zagrają za nich.
Może być dobra drużyna i słaby trener i wygrywają i dobry trener i słaba drużyna i moga każdy mecz przegrywać.

Bez zaaganzowania i ambicji drużyny nie ma co marzyć o wynikach.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » czw 01 wrz, 2005

Zgodze sie z Dylusiem że ,,prawdziwi kibice skończyli sie po tym jak Stomil spadł z 1 ligi, a teraz przychodzą na mecze wypić piwko,,
przemysl to co napisales w kontekscie swojego podpisu pod postami....

tworek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: wt 10 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg
Kontakt:

Post autor: tworek » czw 01 wrz, 2005

przemysl to co napisales w kontekscie swojego podpisu pod postami....


to było do tematu
a pozatym grają piłkarze a nie trener Evil or Very Mad nawet jakby Biedrzycki wrócił to sadze że też było by tak słabo Evil or Very Mad Zarząd to ćwoki, nie umieja zarządzać klubem
a co do pseudo Stomilowców zdania nie zmienie jadą na mecze nie by kibicować lecz by robić burdy ... żałosne :x

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » czw 01 wrz, 2005

Jak patrzyłem sie na Biedrze prowadzi klub to jest tam [moderator] atmosfera, wychodzi pierwszy do piłkarza który schodzi przybija piatkie, a Dylus szkoda gadac ledwo reke poda, a Biedrz na meczu do Lewandowskiego krzyknoł " Lewy synku uspokuj sie !" jak sfałlował bez sensu zawodnika z Dobrego Miasta a Dylusiowi pyska by nie chciało sie otworzyc. Nie ma co mysles o 3 lidze a nawet 4 z takim trenerem. [moderator] DYLUSIA NIECH SPIERDALA DO TYLKOWA.

tworek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: wt 10 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg
Kontakt:

Post autor: tworek » czw 01 wrz, 2005

Gmoch też krzyczał do Dudki synu tylko że ,, dalej synu,, :o

1945

Post autor: 1945 » sob 03 wrz, 2005

OKS 1945 Olsztyn 2-1 Płomień Ełk

Olimpia Elbląg 1-1 Olimpia Olsztynek 8)
Lepka 62 - M.Hartliński 50

Mrągowia Mrągowo 0-1 DKS Dobre Miasto
Radziwon 18

Polonia Pasłęk 2-1 Rominta Gołdap
Wielgat 24, Szuchyta 32 - Michał Nowak 37

Orlęta Reszel 3-1 Victoria Bartoszyce

Kaczorzasty
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 193
Rejestracja: wt 02 sie, 2005
Lokalizacja: ze Stomilowa

Post autor: Kaczorzasty » sob 03 wrz, 2005

OKS - Plomien 2-1
10' 1-0
30' 1-1
70' Zytkiewicz (k) 2-1

Mecz stał jak na 4 lige nawet na wysokim poziomie. Wedlug mnei najlepszym pilkarzem meczu byl zawodnik z numerem 7 jezeli sie nei myle to Gabrusewicz. Prezentowal bardzo dobry dribling szybkos 3/4 akcji on przeprowadzal prawa strona.
Warto pochwalic takze Piotra Skibe

Widzow Koło 500 Młyn 30 osob


Eddit: Olsztynek sprawil nam Mila niespodzianke :)

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » sob 03 wrz, 2005

Mecz średni ładna bramka Gabrusewicza
Ostatnio zmieniony sob 03 wrz, 2005 przez pztrz, łącznie zmieniany 1 raz.

misiek74
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 51
Rejestracja: ndz 07 sie, 2005
Lokalizacja: Gągławki

Post autor: misiek74 » sob 03 wrz, 2005

a jednak ambicje mają wielką i chwała im za to....zagrali na nowego trenera :D :D :D :D brawo chłopaki

paragon
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 265
Rejestracja: pt 31 paź, 2003
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: paragon » ndz 04 wrz, 2005

a dlaczego nie grał Zahorski :?:
kontuzja :?: kartki :?: czy się nie załapał :?:

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » ndz 04 wrz, 2005

Lukas pisze:Jak to nie grał Zahor, gdzie ty to wyczytałeś?
Na stronie zapewne. Kolega zicoo zapomniał go do składu dodać. Ale Tomek grał. Gdybyś przeczytał relację to nawet byś wiedział, że coś wojował na tym boisku. 8)

paragon
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 265
Rejestracja: pt 31 paź, 2003
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: paragon » ndz 04 wrz, 2005

no właśnie dowiedziałem się że grał
ale z relacji chłopaków którzy byli na meczu to Zahor przeszedł obok meczu
a nie wojował
podobno, bo ja na meczu nie byłem

Kaczorzasty
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 193
Rejestracja: wt 02 sie, 2005
Lokalizacja: ze Stomilowa

Post autor: Kaczorzasty » ndz 04 wrz, 2005

Nie ma co rozkminiac [moderator] gra Gabrusewicz ON sie nadaje na 2 lige conajmniej

1945

Post autor: 1945 » śr 07 wrz, 2005

Rozmowa z trenerem OKS Andrzejem Nakielskim

Andrzej Nakielski ma za sobą debiut w roli szkoleniowca OKS 1945 Olsztyn. - Wynik jest OK, ale do ideału jeszcze daleko - mówi Nakielski.

- Udało się Panu już zmienić coś w zespole? Zwycięstwo w meczu z Płomieniem Ełk sugeruje, że być może tak.
- Rzeczywiście, wynik jest OK, ale do ideału jeszcze bardzo daleko. Na razie mamy za sobą dwa rozruchy i jeden mecz. Widzę, że zespół jest przygotowany na pracę, że jest świetny klimat do treningu i to mnie bardzo cieszy.

- Co Pan powie o debiucie?
- Drużyna pokazała charakter, wygraliśmy mimo trudnej sytuacji. Graliśmy czwórką obrońców w linii i nie ustrzegliśmy się błędów, ale mam świadomość, że takie są koszty zmian. Zresztą jestem niemal pewny, że w środowym meczu ze Startem w Nidzicy będzie podobnie. Nie jestem Davidem Copperfieldem i nie umiem poprawić jakości grania natychmiast, i to tylko przez rozmowy z piłkarzami. Do tego trzeba treningów, a na razie nie mamy takich możliwości, bo co trzy dni gramy. Trudno, trzeba jakoś dotrwać do sobotniego meczu z Warmiakiem Łukta, po którym będzie tydzień przerwy. Dotrwać i oczywiście grać z największą zaciętością o zwycięstwa, bo w spotkaniach ze Startem i Warmiakiem to my będziemy faworytami.

- W pierwszym meczu zmienił Pan kilku piłkarzom pozycje.
- No tak, największy szok mógł przeżyć Jacek Gabrusewicz, który zagrał na prawej obronie. Ale on, ze swoją dynamiką, doświadczeniem i umiejętnościami idealnie tam pasuje, co udowodnił już w pierwszym meczu. Teraz będziemy musieli poszukać kogoś z podobnymi parametrami na lewą stronę obrony. No i jeszcze Tomek Żakowski zagrał na środku obrony, Grzesiek Lech w ataku, a Sebastian Spychała na lewej pomocy. I nie mogę powiedzieć, że to były nietrafione zmiany.

- Na Start też Pan szykuje niespodzianki?
- Muszę coś kombinować, czymś zaskoczyć rywala (śmiech). A tak poważnie: zmian będzie sporo, bo kontuzjowani są Michał Łachacz i Łukasz Lewandowski, do gry nie jest gotowy Maciej Paszkiewicz, a za kartki pauzuje Tomek Żakowski. Dodatkowo na miesiąc zawieszony jest Darek Frankowski, który popełnił błąd młodości i zagrał kilka minut w meczu A-klasy w barwach Korony Klewki. Ale do Nidzicy jedziemy po zwycięstwo.

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » śr 07 wrz, 2005

To co prezentuja nasi pilkarze to jest juz lekka przesada. Jesli nie mozemy wygrac z takim przeciwnikiem to powiedzmy sobie szczeze ze ta druzyna poprostu nie ma szans na awans do wyzszej klasy rozgrywkowej :!: :!: :!:

Maks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 58
Rejestracja: wt 16 sie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Maks » pt 09 wrz, 2005

trzeba wieżyć że nakielski dobrze pokieruje tą drużyna i zobaczymy OKS w III lidze

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » sob 10 wrz, 2005

Stomil - warmiak 5-2 :D 8) :D :!: Teraz czekaMY na Zwycięstwo z E(L)blągiem :twisted: :!: Wszyscy na mecz :evil: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » ndz 11 wrz, 2005

Stomil - Warmiak 5:2... Rzeczywiście trzeba umierać z radości, szczególnie, że jeszcze trzy lata temu te zespoły dzieliła różnica 5 klas. (Stomil - I liga, Warmiak - A Klasa)

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » ndz 11 wrz, 2005

Gdybyśmy patrzyli na to co było lat naście temu i w taki sposób porównywali aktualną klasę zespołów to Stomil mógłby śmiało występować w europejskich pucharach :D
Trzeba cieszyć się z tego co jest, z tego, że wreszcie zdobywamy jakieś punkty i strzelamy dużo bramek. Oby tak dalej :)

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » ndz 11 wrz, 2005

Każde zwycięstwo powinno cieszyć, ja jednak jakoś nie mogę odczuwać nazdzwyczajnej radości, z powodu zwycięstwa z drużyną z podmorąskiej gminy. Coż, ech, pewnie się starzeje...

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » ndz 11 wrz, 2005

Jaksię nie ma co się lubi to się lubi co się ma :lol:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 11 wrz, 2005

Nephilim, wydaje mi się, że Cię rozumiem. Ja jednak mam nieco inny "problem". Odkąd w B-klasie gra Stomil straciłem zainteresowanie 4. ligą. Owszem, przeczytam sobie wyniki w Olsztyńskiej, życzę im awansu do 3. ligi i dalej, ale moim numerem jeden jest Stomil w 7. lidze.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » wt 13 wrz, 2005

THE CORE pisze: Odkąd w B-klasie gra Stomil straciłem zainteresowanie 4. ligą. Owszem, przeczytam sobie wyniki w Olsztyńskiej, życzę im awansu do 3. ligi i dalej, ale moim numerem jeden jest Stomil w 7. lidze.
Ja się nie dziwie temu zjawisko w końcu stworzyliście drużynę od podstaw wybudowaliście boisko zgłosiliście drużynę do rozgrywek powołaliście kadre piłkarzy która będzie grała w lidze. Wreszcie działa klub oparty na jasnych i czystych zasadach a nie jak miało do tej pory i jest to nasz klub stworzony przez kibiców stomilu olsztyn a nie działaczy i dlatego myśle stąd wynika taka postawa.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » wt 13 wrz, 2005

Ja nie wiem czy na takich czystych... 8) W ciemnych kręgach chodzą słuchy, że Emil kupuje i sprzedaje to i owo, temu i owemu... :D

ODPOWIEDZ