Wlepki

Oferty sprzedaży, kupna, wymiany oraz projekty gadżetów Stomilowskich

Moderatorzy: F.R.T., Pojezierski, Moderatorzy

Klimek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 22
Rejestracja: pt 12 wrz, 2003
Lokalizacja: Jeziołka

Post autor: Klimek » pt 12 wrz, 2003

Witam wszystkich kibicow Stomilu. Podoba mi sie ta akcja ... Byle panowie nie przesadzic, bo zaklejenie polowy miasta moze obrocic sie na niekorzysc tego zaszczytnego celu. "A." ma racje, vlepka powinna byc widoczna, ale nie upierdliwa. Juz nie moge sie doczekac az wroce do Olsztyna i zobacze prace vlepkowiczow :lol: Dzialajcie, dzialajcie, a niedlugo tez sie do was dolacze. STOMIL FOREVER !!

Mackib
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mackib » pt 12 wrz, 2003

Witam,
wlepki wyraźnie przyjeły się już zarówno na forum jak i na ulicach Olsztyna (co prawda póki co mało ale spotkać można dosyć prosto...). Sam od jutra zaczynam rozlepiać (wkońcu tusz mam!...) i myśle iż jesli bedzie tak robić coraz wiecej osob to akcja odniesie u ludnosci miasta jakis sukces(co prawda jak powstanie nowy Stomil to MPK chyba niezbyt chetnie chcialoby byc sponsorem :) ). A wracajac do wlepek... czy rozlepiajacy mogliby nieco inaczej je przyklejac, tzn. jade autobusem i wokol mnie 10 tych samych naklejek, a z drugiej czesci autobusa ani jednej... ps. jakies pajace juz probuja je odklejac! :evil: ba, niektore zostaly juz nawet zerwane... Na to rady niema, ale trzeba na takich cwaniakow co odklejaja zwrocic uwage. Mam rowniez jedno pytanie : Czy rozlepianie wlepek w instytucjach publicznych (chodzi mi glownie o szkoly) ma jakis sens? bo wiadomo, rozlepic mozna, ale czy nie wplynie to zle na pozycje zarowno stowarzyszenia jak i calej akcji?
Pozdrawiam i życze dalszych projektów wlepek jak i sukcesów w ich rozprowadzaniu!

astrris
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: pt 12 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: astrris » pt 12 wrz, 2003

troche przerobione wlepki, moze to byc duza wlepa, albo po prostu tapeta na pulpit
http://2c.vlo.w.interia.pl/stomil.jpg

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

JESTEM Z WAMI

Post autor: Świder » sob 13 wrz, 2003

Słuchajcie jestem z wami ja w swoim mieście będe rozklejał z chłopakami też niema sprawy. Tylko powiedzcie mi na jakim papierze drukujecie i na co przyklejacie bo wydaje misie ze niema sensu na normalnym papierze bo on zaraz sie rozklei.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

wlepki

Post autor: kaczmar » sob 13 wrz, 2003

witam piekna idea popieram z calego serca (szkoda ze nie przed wakacjami bo by cala Polska zobaczyla :) sam bede rozklejac tylko musze kupic papier do drukarki :) pytanie do astrris: jesli jestes z loV olsztyn to napisz mi mejla - [email protected] chetnie poznam kibica w mojej szkole.....

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » sob 13 wrz, 2003

hehe ja jestem z lo5 i za bardzo mi sie ta szkola nie podoba ale widze ze jest dobrze bo sa w niej prócz mnie jacys stomilowcy!! :lol:

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » ndz 14 wrz, 2003

Jedno pytanko: Posiada ktos moze emblemat stomilu zrobiony w grafice wektorowej (np. w corelu)? Moglby mi ktos je podrzucic przez mejla? Z gory wielkie dzieki...

Klimek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 22
Rejestracja: pt 12 wrz, 2003
Lokalizacja: Jeziołka

Post autor: Klimek » pn 15 wrz, 2003

Hey SeBA i Mazur ! Pozdrowienia od kogos kto sie meczyl z Bodzio Dzusem i wie jak upierdliwa jest szkolka, ale jak sie trafi na spoko nauczycieli, to da sie przezyc :lol:

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

wlepki

Post autor: kaczmar » pn 15 wrz, 2003

Siema prosze wszystkich z loV a kontakt mejlowy - [email protected] fajnie by bylo miec znajomych w szkole byloby ciekawiej...:) a tak poza tym STOMIL OLSZTYN FOREVER do MAZURA: jak mozesz daj znac mejlem (mam sprwe zwiazana z wlepkami... ) z góry dzieki...
BYŁ JEST BĘDZIE STOMIL OLSZTYN OKS

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » pn 15 wrz, 2003

Panowie nie rozmywajcie wątku :wink: Wracając do tematu, to wczoraj rozlepiełem troszkę wlepek w Warszawie :wink:

Widzę, że są jeszcze problemy techniczne. Mam taką propozycję do tych bardziej "kumatych".
Może ktoś by był taki uprzejmy i pomocny dla innych i taki gotowy szablon wlepkowy wstawił na serwer i tu podał link, tak by każdy mógl sobie sciagnąc i wydrukować. Bo widać, że nie wszyscy sobie radzą, a szkoda by nie wykorzystać zgromadzonego potencjału i zapału. Z góry dziekuje i zachęcam do lepienia. :wink:

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 16 wrz, 2003

Sadze ze najlepszym pomyslem byloby umieszczenie zakladki VLEPKI np w dziale Tylko OKS ktora umozliwialaby pobor matryc do pozniejszego wykorzystania. Potrzebne sa dwie zgody:
- producenta konkretnego pomyslu na wykorzystanie jego pracy
- oraz Adminow strony na skomponowanie takiego dzialu
I w tym momencie zwracam sie z uprzejmym zapytaniem o te sprawy.

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » wt 16 wrz, 2003

Aaaa, tez sie pochwale. Nasze wlepki znalazly sie nie tylko w Warszawie, ale takze w Katowicach i Chorzowie...
Pozdrowienia dla wlepkarzy! :D

Wytrych
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: wt 16 wrz, 2003

Post autor: Wytrych » śr 17 wrz, 2003

Wlepki sa tez w Barczewie :wink:

Klimek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 22
Rejestracja: pt 12 wrz, 2003
Lokalizacja: Jeziołka

Post autor: Klimek » śr 17 wrz, 2003

Przykleilem tez pare w Anglii :D w miescie Plymouth .... Nie zrozumia angole o co chodzi, ale przynajmniej rozszerzylem tez o inne kraje walke kibicow o odzyskanie tego, co im zabrano... Moze jacys turysci i z Polski sie nawina, a napewno nasi marynarze, bo zawijaja statki z nasza bandera do tego portu.

Cinek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: śr 17 wrz, 2003
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Cinek » śr 17 wrz, 2003

Tylko popracujcie nad większym formatem tych wlepek.Bo są troche mało zauważalne.z mojej strony moge obiecać że niedługo perfidnie będzie Grudziądz oblepiony.
TYLKO STOMIL OKS :arrow: JEDYNY KLUB OLSZTYNA
BYLIŚMY JESTEŚMY BĘDZIEMY
Stomil Olsztyn Fani

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » śr 17 wrz, 2003

Pieknie pieknie w weekand zobaczy nas stolica POLSKI :) jesli jeszcze nie wiedziała..... a pozatym tak na mniejszą skalę zobaczy je os. mazurskie ale musze poczekac na tusz do drukarki :) pozdro dla wlepkowiczów i miłej roboty :)
BYŁ JEST BĘDZIE- TYLKO STOMIL OKS!!!!!

Moro
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw 18 wrz, 2003

Etykiety

Post autor: Moro » czw 18 wrz, 2003

Mogłby ktoś podać za ile i gdzie można dostać taki papier samoprzylepny?? Z tego co widziałem to w Officie sporo za niego chcą

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

WLEPKI

Post autor: kaczmar » pt 19 wrz, 2003

Słuchaj MORO ja tam mam je na zwykłym papierze i naklejam na super glue lub tasma klejaca.... a taki papier drogi jest chyba... wiec troche szkoda kasy bo niestety zauważyłem że wlepki SĄ ZRYWANE przez niezidentyfikowane osoby gł. z przystanków MPK...ale nie poddawajmy sie STOMIL zwycięży!!!!!!!!!!!!!!!!
STOMIL OLSZTYN FOREVER

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » sob 20 wrz, 2003

Ci niezidentyfikowani to zapewne pracownicy MPK (szczegolnie jesli nalepiacie na rozkladach - to ich praca) lub osoby ktore zwyczajnie lubia sobie pozrywac odruchowo (np. tak jak siedzac w knajpie odrywasz naklejke z butelki z piwem), wiec chyba nic strasznego. A reszta zapewne jest rzeczywiscie niezidentyfikowana. Ot, takie luzne impresje na temat... Pozdrawiam.

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » ndz 21 wrz, 2003

Wlepki są zrobione bardzo fajnie tylko jeżeli chcecie je wyklejać na miasto to usuńcie z niektórych M bo patrząc na kilka projektów to jest MOKS a nie OKS.

Typek
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: pt 19 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: Typek » ndz 21 wrz, 2003

Róbcie większe te vlepki, bo one są prawie nie zauważalne. Przecież nie każdy ma dobry wzrok, jak zobaczy tą vlepke jakiś dzidek na przystanku to będzie musiał zaginać do domu po okulary, żeby ją przeczytać. Ja będe robił większe tylko kupie kolorowy tusz do drukarki.

POZDRO

Moro
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw 18 wrz, 2003

Post autor: Moro » ndz 21 wrz, 2003

Ja tam se naklejam vlepki o wielkości 5x6 cm. To chyba wystarczjąca wielkość. Pare projektów troche zmodyfikowałem, opracowałem patent jak zastąpić papier samoprzylepny i śmigam z tym po autobusach (i nie tylko) 8)

czolgu
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt 23 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Pieczewo
Kontakt:

Post autor: czolgu » wt 23 wrz, 2003

I ja przystępuje do akcji, moim początkowym kapitałem jest 30 vlepek.

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » wt 23 wrz, 2003

czolgu pisze:I ja przystępuje do akcji, moim początkowym kapitałem jest 30 vlepek.
dobre i to!ja np juz wydrukowałem około 1000 wlepek :) co pochlonelo okolo 40 zl za papier nie liczac tuszu :wink: ale coz dla mojego kochanego STOMILU zrobie wszystko!

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 24 wrz, 2003

Vlepki GieKSy wykladaja calkiem imponujaco. Jezeli bedziecie ta akcja w dalszym ciagu zainteresowani, dalej bedzie ona toczyla sie tak szybkim tempem to mozecie podobne vlepki otrzymac. Projekty mozemy wspolnie zrobic (slawiace nasz Klub kultura nie chamstwem), finanse powiedzmy w 50-80% beda pokrywane przez kase rolniczej samopomocy chlopskiej.. tak wiec wasze kieszenie zostana znacznie odciazone.

ODPOWIEDZ