Gadżety - dyskusja

Oferty sprzedaży, kupna, wymiany oraz projekty gadżetów Stomilowskich

Moderatorzy: F.R.T., Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mily_OKS
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: z Olsztyna

Post autor: Mily_OKS » ndz 13 sty, 2008

jak będą ortaliony -jestem zainteresowany ...kontakt tel. 504 288 319 lub GG 4042792 interesuje mnie rozmiar xxl lub xl

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pn 14 sty, 2008

z ortalionami cięzka sprawa -może się wyjaśni na dniach co z nimi


CO DO BLUZ
zamówienie zostało złożone więc już nie pytajcie-wpłacajcie w wyznaczonym terminie ,później bluzy będą kosztować 10 zł więcej ;)

Awatar użytkownika
sZaQaLu$
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 106
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: Olsztyn->Pieczewo

Post autor: sZaQaLu$ » pn 14 sty, 2008

A ja mam fajny pomysł na koszulkę, tylko nie mam jak go zrealizować. Zarzucę pomysł, może ktoś go pociągnie dalej jak ma zdolności artystyczne i programik jakiś.
A mianowicie koszulka z przodu na klacie z napisem "Stomil mam w sercu", jakiś herb może czy inny "rysuneczek", a na plecach napis "a wrogów mam tutaj" i jakaś fajnie narysowana strzałka w dół, dająca jasno do zrozumienia gdzie mamy wrogów.
Ostatnio zmieniony pn 14 sty, 2008 przez sZaQaLu$, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Marcin - Jaroty
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: AUTONOMIA JAROTY

Post autor: Marcin - Jaroty » pn 14 sty, 2008

sZaQaLu$ pisze:A ja mam fajny pomysł na koszulkę, tylko nie mam jak go zrealizować. Zarzucę pomysł, może ktoś go pociągnie dalej jak ma zdolności artystyczne i programik jakiś.
A mianowicie koszulka z przodu na klacie z napisem "Stomil mam w sercu", jakiś herb może czy inny "rysuneczek", a na plecach napis "a wrogów mam tutaj" i jakaś fajnie narysowana strzałka w dół, dająca jasno do zrozumienia gdzie mamy wrogów.
:D

Co do projektu koszulek, to myślę że bardzo fajnie by się prezentowaly koszulki takie w sumie proste jesli chodzi o wzor, mianowicie sprzodu na srodku napis Stomil Olsztyn, zas na plecach duzy herb Stomilu. Może kiedyś w przyszlosci ktoś bardziej obeznany w tym temacie zrealizuje taki wzor.
Pozdro.

haczyk
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: czw 10 sty, 2008

Post autor: haczyk » pn 14 sty, 2008

Chyba lepiej dać na piersi herb a na plecach napis Stomil Olsztyn . Najlepiej jednak zrobić jakieś fajne polówki. Ja z 3 sztuki biorę z miejsca 8) .POzdro

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 14 sty, 2008

Zbliza sie wiosna wiec napewno cos nowego wyjdzie:)

haczyk
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: czw 10 sty, 2008

Post autor: haczyk » pn 14 sty, 2008

No właśnie ale lepiej sie nad tym zakręcić teraz a nie kiedy będzie już ciepło.
Polówki na www.kibicowskie.pl są od 23 zł. Czyli cena bardzo niska. Na allegro zrobienie własnej polówki to koszt rzędu 50 zł .

Anonim
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: czw 26 lip, 2007
Lokalizacja: z Jarotowa

Post autor: Anonim » pn 14 sty, 2008

Marcin - Jaroty pisze:
sZaQaLu$ pisze:A ja mam fajny pomysł na koszulkę, tylko nie mam jak go zrealizować. Zarzucę pomysł, może ktoś go pociągnie dalej jak ma zdolności artystyczne i programik jakiś.
A mianowicie koszulka z przodu na klacie z napisem "Stomil mam w sercu", jakiś herb może czy inny "rysuneczek", a na plecach napis "a wrogów mam tutaj" i jakaś fajnie narysowana strzałka w dół, dająca jasno do zrozumienia gdzie mamy wrogów.
:D

Co do projektu koszulek, to myślę że bardzo fajnie by się prezentowaly koszulki takie w sumie proste jesli chodzi o wzor, mianowicie sprzodu na srodku napis Stomil Olsztyn, zas na plecach duzy herb Stomilu. Może kiedyś w przyszlosci ktoś bardziej obeznany w tym temacie zrealizuje taki wzor.
Pozdro.

Dokładnie , prosty konkretny wzor i jedziemy

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » pn 14 sty, 2008

haczyk od 23 zł a pytałeś ile osób trzeba zebrać :?: to nie jest takie proste teraz jest dość zimno to robi się bluzy koszulki nikt nie zobaczy a cen na zimę nie obniżają to nie Alfa centrum :) :) :)

haczyk
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: czw 10 sty, 2008

...

Post autor: haczyk » pn 14 sty, 2008

Minimum 50 osób. Napisałem tylko że od 23 zł. Zakładam że koszt takiej koszulki będzie wynosił ok. 35 zł. Rozumiem że teraz robi się bluzy ale coś pod nimi trzeba nosić prawda :lol:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pn 14 sty, 2008

koszulki w małych ilościach można już od 20 zł zrobic z nadrukiem dobrej jakościowo

w planach zawsze są jakieś produkcje ale wskazane działania " młodzieży " 8)

stomilowiec55
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 65
Rejestracja: ndz 28 maja, 2006

Post autor: stomilowiec55 » pn 14 sty, 2008

intertrans pisze:z ortalionami cięzka sprawa -może się wyjaśni na dniach co z nimi


CO DO BLUZ
zamówienie zostało złożone więc już nie pytajcie-wpłacajcie w wyznaczonym terminie ,później bluzy będą kosztować 10 zł więcej ;)



To znaczy że bedą do kupienia te bluzy ?? Tylko że o 10zł drozej poprostu tak ??

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » pn 14 sty, 2008

mi się wydaje "później" tzn. chyba bedzie druga edycja :D
Ostatnio zmieniony pn 14 sty, 2008 przez Gie., łącznie zmieniany 1 raz.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 14 sty, 2008

stomilowiec55 pisze:
intertrans pisze:z ortalionami cięzka sprawa -może się wyjaśni na dniach co z nimi


CO DO BLUZ
zamówienie zostało złożone więc już nie pytajcie-wpłacajcie w wyznaczonym terminie ,później bluzy będą kosztować 10 zł więcej ;)



To znaczy że bedą do kupienia te bluzy ?? Tylko że o 10zł drozej poprostu tak ??
Musisz wpłacic kase do 21.A jezeli sie spoznisz mozesz jeszcze wpłacic ale koszt wzrosnie o 10 zł.

stomilowiec55
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 65
Rejestracja: ndz 28 maja, 2006

Post autor: stomilowiec55 » wt 15 sty, 2008

Kamas pisze:
stomilowiec55 pisze:
intertrans pisze:z ortalionami cięzka sprawa -może się wyjaśni na dniach co z nimi


CO DO BLUZ
zamówienie zostało złożone więc już nie pytajcie-wpłacajcie w wyznaczonym terminie ,później bluzy będą kosztować 10 zł więcej ;)



To znaczy że bedą do kupienia te bluzy ?? Tylko że o 10zł drozej poprostu tak ??
Musisz wpłacic kase do 21.A jezeli sie spoznisz mozesz jeszcze wpłacic ale koszt wzrosnie o 10 zł.
A nie bedzie czegoś takiego że np. bedą zamowione bluzy dla tych ktorzy wplacili wczesniej zaliczke i jeszcze przykladowo 10 sztuk tych i 10sztuk tych do kupienia np. w butiku Stomilowca jak koszulki Życia Styl czy coś takiego?

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » wt 15 sty, 2008

tak trudno jest czytac ze zrozumieniem?

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » wt 15 sty, 2008

stomilowiec55 pisze:
Kamas pisze:
stomilowiec55 pisze:


To znaczy że bedą do kupienia te bluzy ?? Tylko że o 10zł drozej poprostu tak ??
Musisz wpłacic kase do 21.A jezeli sie spoznisz mozesz jeszcze wpłacic ale koszt wzrosnie o 10 zł.
A nie bedzie czegoś takiego że np. bedą zamowione bluzy dla tych ktorzy wplacili wczesniej zaliczke i jeszcze przykladowo 10 sztuk tych i 10sztuk tych do kupienia np. w butiku Stomilowca jak koszulki Życia Styl czy coś takiego?
Nie.a jaka bedzie pewnosc ze bluzy zejda i kto tak od razu wyłoży tyle kasy w ciemno za bluzy

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » wt 15 sty, 2008

Kamas i tak większość ludzi jeszcze nie wpłaciła więc raczej zostało zamówionych kilka bluz więcej termin jest do 21 wpłaty a jeżeli poszło zamówienie to na 100 % z jakąś zaliczką
pozdrawiam :wink:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » wt 15 sty, 2008

zastało zamówionych kilka bluz ponad stan (dosłownie) i te jak będą dostępne będą kosztować 10 zł więcej
to samo będzie się tyczyło tych zamówień które wpłaty nie będą uregulowane w terminie

Awatar użytkownika
MisTrzu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: wt 11 kwie, 2006
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: MisTrzu » ndz 20 sty, 2008

Mam na sprzedaż lub wymiane koszulke czarną Stomil - Pojezierze, rozmiaru XL, stan bardzo dobry (raz założona). jak ktos zainteresowany to PW. pozdro

CzarnyTorun
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt 22 sty, 2008

Post autor: CzarnyTorun » śr 23 sty, 2008

Witam. Jestem tu "nowy" i mam jedno pytanko. Intertrans pisałeś, że jest parę bluz ponad stan. Czy to aktualne?

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » śr 23 sty, 2008

się okaże jak ludzie będą odbierać ale jest szansa ,że kilka L i Xl będzie do kupienia

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pt 25 sty, 2008

bluzy "maja" przyjść na początku przyszłego tyg

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » wt 29 sty, 2008

"eksa" była troche skomplikowana technicznie i poprosiłem o 1 próbkę na foto-dlatego termin się wydłużył-w tygodniu "mają być"
próbka czarnej

Obrazek
Obrazek

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 29 sty, 2008

jak dla mnie bluzy prezentują się wybornie 8)

ODPOWIEDZ