Szaliki

Oferty sprzedaży, kupna, wymiany oraz projekty gadżetów Stomilowskich

Moderatorzy: F.R.T., Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » wt 27 sty, 2004

ty OUDIRAN to jest dobre!!!!!!!!ciekawy jest twoj pomysl

Oudiran

Post autor: Oudiran » śr 28 sty, 2004

KIEDY BEDA SZALIKI KTO WIE OBY JAK NAJSZYBCIEJ

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » wt 10 lut, 2004

Czemu nie ma czetnych na szaliczki? Ja bardzo bardzo bym chciał SOBIE KUPIC NOWY SZALICZEK

Klimek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 22
Rejestracja: pt 12 wrz, 2003
Lokalizacja: Jeziołka

Post autor: Klimek » śr 11 lut, 2004

Przeczytałem co sie dzieje, to mam pytanie: to za ile będzie jeszcze nowszy? Za dwa miesiace może kolejna zmiana? Bo widzę jest tu gorzej niż modzie. Co sezon (nie piłkarski, ale ten pór roku) widzę zmiana trendów. Wiec to mniej więcej jest tak, że wdupmy 3 dyszki tu, 3 dyszki tam, a za 2 lata będę mógł w zimę nosić co tydzień inny szalik i będę przebierał i zastanawiał siektóry dzis założyć. Trochę powagi do tego co robicie !! To nie rewia mody !!

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » śr 11 lut, 2004

Ale taka jest prawda ze np, ja nie mam jeszcze szalika STOMIL-u! Mysle, ze duzo jest takich osob jak ja. Ale tak na serio no na kiedy moglyby być szaliki? Mogą być i te ''STOMIL TO WIARA, KTORA NAS ŁĄCZY - TA MIŁOŚĆ SIE NIGSDY NIE SKOŃCZY''

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » czw 12 lut, 2004

Hmmm.... wybacz ale ja wogóle ciebie nie rozumiem. O co ci chodzi?? Czy byłeś np. na internetwym sklepie legii?? Czy widziałeś ile jest szali w ich asortymencie??? Czy uważasz żej est coś złego w tym, że kibice mają wybór w szacie graficznej szali??? No sorki ale twoje zarzuty wydają sie nieco śmieszne. Troszkę powagi, bo jak na razie to rewię to masz ty- w głowię. pozdrawiam

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pt 13 lut, 2004

Czy w koncu moze sie wypowiedziec na ten temat jakas osoba odpowiedzialna za szaliki? Bo ciagle widze ze wpisuja sie osoby chetna na szaliki jesli tak bedziemy robic to nigdy nie bedzie nowych szali...

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » sob 14 lut, 2004

Spokojnie, to jest troche tak jak z kalendarzami, niby było zainteresowanie ale jak przyszło co do czego to nie było chętnych aby wyłożyć forsę. Wg mnie ten kto chce szal powinien najpierw wpłacić pieniądze za niego, a następnie w zależności od ilości wpłat ( czytaj:chętnych) można by było zrobić zamówienie. No bo kto ma wyłożyć pieniądze??
Do kibola: Szale robi człowiek który te szale robi profesjonalnie od dawna- niestety nie zadarmo

Klimek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 22
Rejestracja: pt 12 wrz, 2003
Lokalizacja: Jeziołka

Post autor: Klimek » sob 14 lut, 2004

ty, smarek, rzucam w ciebie jakies obelgi ? nie , to sie powstrzymaj

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » sob 14 lut, 2004

Klimek pisze:ty, smarek, rzucam w ciebie jakies obelgi ? nie , to sie powstrzymaj
No chwileczke, a stwierdzenie że odbywa się rewia- to nie jest obelga??. A po drugie postaraj się ustosunkować do moich słów dotyczących reszty postu.

Klimek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 22
Rejestracja: pt 12 wrz, 2003
Lokalizacja: Jeziołka

Post autor: Klimek » ndz 15 lut, 2004

To niech sobie bedą i tysiące, whatever. Jak każdy mam prawo do innego osądu. Bo może ktoś ma zdanie, ze mogłoby być coś oficjalnego, cos co by sie kojarzyło z elitarnościa grupy, ale spoko, ma byc dywersyfikacja, to niech sobie będzie. Widze twój punkt i przyjmuje, ale nie mówie że masz nie pokolei w głowie, że masz tam sieczkę jakąś, bo ty tak o mnie stwierdziłeś. Wiec trochę mniej sarkazmu, a wiecej zrozumienia, bo na dialog na "spokojnie" jeszcze nikomu nie zaszkodził.

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » wt 17 lut, 2004

HA HA HA
Smarek masz chyba nienajlepszy dzien na rozmowy - same klu/ótnie dzisiaj
HA HA HA


POZDRO

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » wt 17 lut, 2004

Jakie tam klotnie - trudne debaty - Smarek nie boi sie wyzwan i wpada w zawile polemiki...
Ciezkie zycie moderatora....

Oudiran

Post autor: Oudiran » sob 21 lut, 2004

CZY KTOS WIE CZY MOZNA BEDZIE ZALATWIC SZALIKI JAK TAK TO NIECH O TYM NAPISZE POZDRO DLA PRAWDZIWYCH OKS NA ZAWSZE

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pn 23 lut, 2004

Ten szalik mi sie osobiscie wogole nie podoba. Wolalbym miec taki jakie mozna bylo kupic na ssk! ZAMÓWCIE JE, bo ten temat jest juz od dawna, a my nic nie robimy!

Oudiran

Post autor: Oudiran » wt 24 lut, 2004

A WIEC PROPONUJE ZAMOWIC WIEKSZA ILOSC SZALIKOW NIZ 40 SZTUK BO CHETNI NAPEWNO BEDA AHA I JESZCZE JEDNA SPRAWA PRZYSYLAJCE PROJEKTY NA NOWY SZALIK POZDRO DLA PRAWDZIWYCH STOMIL NA ZAWSZE W DUSZY W SERCU I W PAMIECI

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » wt 24 lut, 2004

Wkońcu cos ruszyło z tymi szalikami!!na dzisiajszym spotkaniu mowilismy o tym ze za tydzień beda nowe projekty szalikow! Oby tak bylo, bo ja na pewno kupie jeden szalik. POZDRO DLA STOMILOWCÓW!!!!

Taro
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 03 wrz, 2003

Post autor: Taro » pt 27 lut, 2004

A może by tak z dziesięć szalików danego rodzaju wystawić na allegro, jakiś uniwersalny wzór np OKS 1945, który większości by się spodobał. Celem tego byłaby orientacja jakie zainteresowanie budzą szaliki Stomilu na "arenie" ogólnopolskiej. Co z tego, że szaliki są dostępne na wtorkowych spotkaniach, skoro sympatyk z Nowego Targu lub Zgorzelca nie może pozwolić sobie na kupno takiego gadżetu. Allegro jest bardzo popularne wśród klekcjonerów i kibiców, to może otworzyć nowe perspektywy sprzedaży, przyszłościowej reklamy etc.

Pozdro!

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pt 27 lut, 2004

Czy szaliki będą dostępne za pomocą wysłki. Bo ja jestem chętny. Pozdrowienia dla wszystkich

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » pt 27 lut, 2004

Ja chcialem tylko napisac, ze w Nidzicy tez jest kilku chetnych na szale...

Oudiran

Post autor: Oudiran » ndz 29 lut, 2004

OJ PANOWIE NO TO BEDZIE TRZEBA ZAMOWIC JEDNAK WIEKSZA ILOSC NIZ TE 40 SZTUK BO CHETNI SA I NAPEWNO JESZCZE BEDA POZDRO DLA PRAWDZIWYCH

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » ndz 29 lut, 2004

Tak TAk ale ci hcętni to są tylko w necie czy macie ich w olsztynie bo na 100 procent to ja nie wiem czy będą kupywali. JA bym chciał nowy szalik ale mieszkam za daleko i nie bardzo mam jak go kupić ale sie postaram go zdobyć.

Tylko Stomil OKS

ForEver
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ForEver » śr 03 mar, 2004

Chetni na szaliki juz sa wiec nie powinno byc problemu z zamowieniem :) osobiscie obojetne mi jest czy bedzie to powielelnie wczesniejszego wzory czy nowe wzory..ale na 100% sie pisze na szalik

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » śr 03 mar, 2004

Ja tak samo na 100% kupuje szalik. Forever - no to juz jestesmy we dwoje!

Oudiran

Post autor: Oudiran » ndz 21 mar, 2004

MIECZNIK DOKONCZ TEN PROJEKT CO GO ZACZELISMY MYSLE ZEBY SIE SPODOBAL LUDZIOM JAK NIE TO TRUDNO MAM JESZCZE DUZO POMYSLOW I JAK WPADNE DO CIEBIE KIEDYS TO SKROBNE JAKIS LEPSZY PROJEKCIK ALE MYSEL ZE TEN CO ROBILEM JEST SPOKO TYLKO GO LADNIE WYKONCZ I PUSZCZAJ NA FORUM POZDRO DLA MIECZNIKA

ODPOWIEDZ