Obóz Narodowo -Radykalny

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » śr 05 wrz, 2007

kks pisze: Ład,porządek,radykalny antykomunizm,dobro Ojczyzny,narodu,rodziny,sprzeciw wobec (..)UE,
Natomiast w kwestiach ekonomicznych optuje za tzw.narodowym liberalizmem czyli liberalnym modelem gospodarczym wewnątrz państwa a na zewnątrz nasz rynek byłby chroniony za pomocą interwencjonizmu państwowego przed nadmiernym napływem obcego kapitału i obcych towarów.
Do kks:
Można wiedzieć, dlaczego jesteś negatywnie nastawiony do UE?
Wydaje mi się, że nawet nie wiesz ile możliwości rozwoju powstało po wejściu naszego kraju do UE.

A jeżeli chodzi o twoja teorie ekonomiczną naszego kraju, to nawet tego nie skomentuje, bo nie ma sensu.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » śr 05 wrz, 2007

Można wiedzieć, dlaczego jesteś negatywnie nastawiony do UE?
Wydaje mi się, że nawet nie wiesz ile możliwości rozwoju powstało po wejściu naszego kraju do UE.
przepraszam ze sie wtrącę, UE nie ma jednej dobrej twarzy ma dwie. Pierwsza jest taka na razie że więcej wyciągamy niż wkładamy, potem to sie zmieni. A druga niedopuszczalna dla mnie to promocja wszelakich zboczeń seksualnych.

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » śr 05 wrz, 2007

No właśnie, rozpatrujecie wszystko tylko w jednych kategoriach: "pedalstwo, pedofilia, narkomania" i to dla was jest UE. W takim wypadku mało wiecie...

Awatar użytkownika
tendragon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 190
Rejestracja: wt 17 sty, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tendragon » śr 05 wrz, 2007

nie jestem zadnym znawca ekonomii i polityki ale kilka minusow unii europejskiej moge wskazac:
- nadmierna rozbudowa opieki socjalnej, ktora zamiast aktywizowac do dzialania, sprawia ze narody gnuśnieją - w efekcie ci co pracuja, pracuja na tych co im sie nie chce ruszyc dupy z domu.... czesto zresztą emigrantow, cyganow itd...

- doplaty, to nieoplacalnych upraw i chodowli... za komuny tez doplacano... zamiast przekwalifikowwywac rolnictwo tak by przynosilo zyski, to sie laduje w nie kupe pieniedzy niepotrzebnie.

- okresy przejsciowe dla nowych czlonkow.

jest tez kilka plusów

otwarte rynki no i niektore granice
ale czy do tego nie wystarczylaby sama EWG?

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » śr 05 wrz, 2007

Do tendragona:
Jak wyobrażasz sobie UE, działającą tylko w pierwszym filarze, czyli EWG?
II i III filar jest niezbędny do funkcjonowania całości i spójności. Być może,jest możliwość w teorii przesunąć poprzez klauzulę pomostową wszystkiego w jeden filar, ale w praktyce to nie wyjdzie nikomu na dobre.

-jak wyobrażasz sobie implementowanie decyzji, dyrektyw UE przykładowo w Turcji czy Bośni bez okresu próbnego? To nie wypali. Każdy kraj poprzednio "musi się sprawdzić" czy podoła zadaniu.

-co do opieki socjalnej to częściowo się zgodzę, aczkolwiek jest to problem głównie W.Brytanii i Niemiec Trudno powiedzieć, jak to wszystko ewoluuje za kilka lat. Oby w dobrą stronę.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » śr 05 wrz, 2007

-co do opieki socjalnej to częściowo się zgodzę, aczkolwiek jest to problem głównie W.Brytanii i Niemiec
A Francja :?:

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » śr 05 wrz, 2007

Owszem-Francja także...

tomazschemik
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: tomazschemik » śr 05 wrz, 2007

Do The Core:
Nie jestem z Gdańska ale z okolic Olsztyna, od kilku lat tylko moje drogi tak się potoczyły, że mieszkam w Gdańsku.

A co do nazwy Wolne Miasto Gdańsk to nie odnoszę się do historycznego znaczenia, tylko do obecnych czasów i "łaskawie nam panujących" panów K. i PiSółki, tfu spółki.
Tu w Gdańsku mamy swoją wolność nie tuszowaną kaczyzmem.

Z pozdrowieniem The Core: Sława i Honor!

Awatar użytkownika
kks
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: kks » śr 05 wrz, 2007

UE jako twór o charakterze lewicowo-liberalnym jest olbrzymim zagrożeniem dla tożsamości wszystkich narodów Europy. Poprzez kosmopolityzm czerwoni z Brukseli dążą do zniszczenia tożsamości,tradycji i zdrowego rozsądku aby zbudować nowy sowiecki sojuz obejmujący całą Europę.Narody całej Europy powinny sie wreszcie przebudzić i odrzucić cały ten neomarksistowski syf,póki jest jeszcze czas.

Awatar użytkownika
1998
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: 1998 » czw 06 wrz, 2007

zachód ma marne szanse sie jak to ująłeś przebudzić bo dobrobyt i lewacka propaganda im juz mózgi przeżarła a miliony imigrantów z afryki i innej dziczy utrudniają całą sprawe :?

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » pt 07 wrz, 2007

Do antifiarzy przeglądających te forum.


ahahah ale z was palanty. 2 naszych ludzi weszlo do waszego lokalu(molotow),wypili wasze piwo,zjedli wasza czekolade,porozklejali wlepy,zamowili piosenke "antifa" i wyrwali panienki.odchodzac krzykneli slawa! ahahh puzniej kiedy zebraliscie 20 pajacow z lancuchami i mieliscie w garsci 2 nieuzbrojonych narodowcow(w towazystwie dziewczyn) i co sie stalo? uciekli. najzwyczajniej w swiecie poszli sobie. ahhahah czego to dowodzi? ze jestescie bandą bezmuzgich,cieciowatych,spedalonych brudasow ktozy niepotrafia zrobic nic nawet kiedy maja taka przewage!

Teraz do kibiców Stomilu:

wlasnie te same barany z antify tamtego (dla nas) zwycieskiego wieczoru powiedzieli ze jestescie banda frajerow ktorych nieobchodzi nic procz szalikow swojego klubu.powiedzieli tez ze nigdy nam niepomorzecie bo sie boicie. ja wiem ze to nieprawda i ze stomil jest po wlasciwej(prawej stronie).

do antify: jestescie smieszni. ahhahahahahahah

1:0 dla narodowcow.slawa!!!

drako1999
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 32
Rejestracja: pn 24 kwie, 2006
Lokalizacja: Nikielkowo

Post autor: drako1999 » pt 07 wrz, 2007

hmmm :( a co to ta antifa ?

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » pt 07 wrz, 2007

radykalna grupa antyrasistowska, czyli poprostu banda lewakow i brudasow. tylko ze ja niewiem gdzie oni widza ten rasizm, bo my nie jestesmy rasistami a nacjonalistami.

[ Dodano: Sob 08 Wrz, 2007 ]
jakis czas temu ktos kogo znam zostal zaatakowany przez grupe antifiarzy za to ze mial na sobie kszulke z napisem Polska. to jest normalne? ja mysle ze niebardzo. dalej. robimy manifestacje, lub skladamy hold bohaterom poleglym w obronie ojczyzny a oni zycaja w nas jajkami. to jest zachowanie godne Polaka? zastanowcie sie i ocencie sami

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 09 wrz, 2007

Do ONRWiM:
Nie znam cię, ale po ostatnich twoich dwóch postach wnoszę, że masz najwyżej 13 lat. A jeśli mylę się i masz lat więcej, to znak, że twój rozwój umysłowy zatrzymał się w tym wieku.
Bądź tak łaskaw i przyjmij do wiadomości, że to forum kibiców piłki nożnej. To, że rozpocząłeś nowy wątek nie związany ze Stomilem, ani z piłką nawet byłoby jeszcze do zniesienia, ale to że próbujesz używac naszego forum do lansowania swoich niedorobionych ideologii już nie. Po kiego grzyba zwracasz się tu do jakichś wyimaginowanych lewaków. Nie wiesz gdzie ich szukać? Znajdź forum Warmii, tam przynajmniej czasami bywają; tutaj nigdy.
A sposób w jaki podlizując się kibicom Stomilu próbujesz zrobić z nich takich kretynów jak sam jesteś, świadczy że albo jesteś idiotą, albo za idiotów uważasz kibiców Stomilu.
I żeby było jasne. Nie mam nic do patriotyzmu, a nacjonalizm nawet lubię i szanuję, ale nie cierpię głupoty. A z twoich postów głupota aż się wylewa.
Czy ty jesteś kibicem Stomilu? Czy ty w ogóle jesteś kibicem? Nie odpowiadasz na niewygodne posty, a zasmiecasz to forum jakimiś podnietami, że ktoś komuś wyżarł czekoladę. Co ty w przedszkolu jesteś? Więc bądź tak łaskaw i zabierz swoją czystą rasowo d*** z naszego forum. Idź oczyszczaj miasto ze śmieci, zamiast tracić czas przy komputerze.
Ostatnio zmieniony ndz 09 wrz, 2007 przez THE CORE, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Majus
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pt 16 wrz, 2005
Lokalizacja: Olsztyn_JAROTY
Kontakt:

Post autor: Majus » czw 13 wrz, 2007

Darmowe buty

Tylko zazdrościć nam takim krajom?
W których za darmo buty rozdają...

Nie są za piękne, ani szczególne,
Za to - darmowe, takie - ogólne.
Kiedy nadejdzie chlapa czy zima,
To obywatel - zawsze wytrzyma!
A jak już z wiekiem drą się pomału,
To się należą buty z przydziału.
Są soc-komisje i specjaliści,
Żeby nie było ludzkiej zawiści.

No bo ludziska, już kombinują:
„Dajcie mi nowe - stare szwankują,
Buty wymieńcie!" - piszą podania -
„Lewy za ciasny!" - są odwołania...
Muszą komisje wszystko ustalić,
Żeby nikt nie mógł głupa im palić:
Komu - do domu, komu - dla sportu,
A komu buty z pierwszego sortu
Żeby nie było oszukiwania,
Biorą komisje - pokwitowania.

Ale i biorą ponoć łapówki
Od elegantów, co chcą mieć nówki\

Na spec-komisje przyszła już pora
Bo się korupcja zrobiła spora.
Tajne agencje też są konieczne,
Żeby zwalczanie było skuteczne.
Śledzą komisje inne komisje,
Każda komisja ma swoją misję...

Rosną urzędy i ministerstwo,
Żeby nie rosło butów paserstwo,
Żeby nie brano fantów i w łapę!
Bierz but - bez kantów i nie na gapę!

Jakiś tam Korwin - gada coś - głupi:
„Buty niech każdy, sam sobie kupi!
Jeden - na miarę, drugi - drewniaki..."
Mówi. że lepszy jest system taki.
„Zmniejszyć podatki! Dość biurokracji!
Wszystkie komisje - do likwidacji!"
Jeszcze coś mami, że niby draństwo.
Że się butami zajmuje państwo!
Mądrze tłumaczą socjal-działacze:
Że buty kupią, tylko bogacze,
A biednych nie stać będzie na buty
l będą boso - jak przyjdzie Luty!
A jak zamarzną? - To czyja wina?
Niech nikt nie słucha głupot Korwina!
No i za darmo uczą już młodzież:
Fajna by była darmowa - odzież,
Fajnie by było darmo się leczyć...
Trudno młodzieży temu zaprzeczyć.

Choć darmowemu nie jestem wrogi,
Czuję się niczym - but z lewej nogi...
No bo czasami widzę to czarno,
No bo skąd mają na to - za darmo?

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » pt 14 wrz, 2007

Mam wiecej niz 13 lat.To czy jestem kibicem to moja sprawa.Do nikogo sie nie podlizuje.Mylisz sie mowiac ze tu lewusy nie zagladaja.Kretynem niejestem i nigdy nienapisalem ze kibice Stomilu nimi są.

darekhg
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: wt 28 lis, 2006

Post autor: darekhg » ndz 30 wrz, 2007

ONRWiM pisze:.
1:0 dla narodowcow.slawa!!!
Stary to macie sukces na koncie: weszliscie do lokalu, wypiliscie piwko, zjedliscie czekoladke, poprosiliscie o piosenke i pozniej nie dostaliscie oklepu od 20 osob(jak twierdzisz przestraszyli sie was, ja jednak sadze ze sie po prostu zlitowali)

To naprawde powod do podniecania sie na forum! I pisanie do niewiadomo kogo w 1 osobie.Bo chyba zadnej "antify" tu na forum to nie ma...

Przypomnij moze jakies inne sukcesy onr w olsztynie?- marsz obstawiany przez policje albo becki jakie dostaliscie na srodku dwrocowej jakies 4 miesiace temu ;)
Widzialem cala akcje bo stalem z ziomkami pod klatowka 20 metrow od calej akcji!
Nawet lancuchy wam ta "antifa" zabrala co nimi machaliscie. Jak rozumiem to tez zapewne byl wielki sukces ;)

Zeby bylo smieszniej byl z wami jakis koles w koszulce stomilu ("antifa" mu ja skroila bo nie widziala co bylo napisane na niej i jak tlumaczyli mysleli ze byly jakies nazistowskie hasla).Ale zeby bylo jeszcze smieszniej 2 dni pozniej dostal ja moj koles ktory zna tych typkow.Przeprosili i oddali nawet uprana i zszyta.Jak ten kolo to czyta to niech zglosi sie na pw, skontaktuje go z kolega i odzyska.

A co do ONROwcow-gadalem z tym waszym szefuniem Dareczkiem kiedys + z jakas wasza kolezaneczka moj koles.
I co sie okazuje-ze wy to na Stomil jednak nie chadzacie(a wasze facjaty pamietam i NIGDY was nie widzialem na meczu chyba ze z piknikami siedzicie).Tak samo macie troche "inne" sympatie klubowe : Sraxa (moze to wy malowaliscie ten wrzut na przejsciu podziemnym? cracovia fc mazury ). Albo sympatie do Legii warszawa...

taka prawda-wiec po co wbijasz na forum Stomilu? Nie kumam tego. Zbieraj gdzie indziej sobie przydupasow...

Sami na swoich stronach i forach piszecie ze dla was nie ma podzialu na kluby sportowe liczy sie to ze ktos jest dobrym nacjonalista.
Sorki ale mi to nie robi roznicy czy jakis typ np. z Jezioraka Ilawa jest nacjonalista czy nie- mam go tak samo w dupie.Ale dla was jest roznica bo wy przedkladacie inters "nacjonalizmu" nad interes klubu(ktoremu zreszta nie kibicujecie ;)

Shogun
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007

Post autor: Shogun » ndz 30 wrz, 2007

ONRWiM pisze:1:0 dla narodowcow.slawa!!!


nie no koles niezly jestes to sie nabrechtalem :hahaha:

gieroi
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007

Post autor: gieroi » ndz 30 wrz, 2007

ONRWiM pisze:Mam wiecej niz 13 lat.To czy jestem kibicem to moja sprawa.Do nikogo sie nie podlizuje.Mylisz sie mowiac ze tu lewusy nie zagladaja.Kretynem niejestem i nigdy nienapisalem ze kibice Stomilu nimi są.
Moze i nie jestes ale napinke prowadzisz jak 13 latek jakis (nie wspomne o pisowni "nie" lacznie i oddzielnie panie kolego-jak chesz byc takim narodowcem i patriota, pouczac wszystkich o Polskosci i Polakach, lansowac swoja smieszna organizacyjke jako cos co ma ksztaltowac nowa mlodziez to sie najpierw naucz poprawnie w tym jezyku operowac bo to tylko cie osmiesza i pokazuje twoj poziom).

3 lata mieszkalem w Toruniu-przeprowadz sie tam, tam znajdziesz pelno kolegow onrowcow w elanie torun (pewno to twoi kolesie i swietnie sie z nimi dogadujesz krecie).

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » pn 01 paź, 2007

Wreszcie jakiś mądry komentarz odnośnie próby zastosowania i propagowania pewnej ideologii, która nie ma racji bytu na tym forum. Ideologią tego forum jest STOMIL OLSZTYN i tego się trzymajmy.

A czy ty(ONR) zjadłeś czekoladkę jakimś chłopcom albo zabrałeś lizaka koleżance z gimnazjum to już informuj na innych forach. Proponuje nawet napisać bloga o cechach eseju na ten temat. Na pewno liczne grono narodowców będzie cię wspierało i redagowało owe cudo... :|

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 01 paź, 2007

Najważniejsze jest zawsze to co nas łączy w tym przypadku Polska i jej dobro . Może przedstawiciel ONR na tym forum napisze o jakiś akcjach ( nie o tej klubu mołotow z czekoladą
i narażeniem dziewczyn bo mogły oberwać przypadkiem gdyby była bójka a was bylo 3 czy ilu tam na ich 20 a one były w waszym towarzystwie ) . Jeżeli chcesz żeby ktoś wstąpił lub was poparł pomógł itd Bo wiedze to ja szybko moge nabyć , gadać tez moge dużo ale tu trzeba działać a waszych działań ja nie widze . Ja tam wole działać w temacie WIELKA POLSKA KATOLICKA działać nie gadać plus tego jest taki że moge o tym pisać (legal i pozytyw )bo co do działalności narodowej ( także pozytyw) już jest inaczej bo o pewnych sprawach lepiej nie pisac i w tym minus ...ChWDP . Nikt rozsądny nie będzie pisał nawet gdy działa jako narodowiec , nacjonalista itd bo po 1 ideowiec działa bezinteresownie i nie szuka poklasku po 2 problemy z prawem po 3 wiadomo o co chodzi i nie będę wyliczał do 10 czy stu ;) więcej pracy a mniej pier.... 8) pozdro :idea:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pn 01 paź, 2007

Od początku przeglądałem ten wątek nie wpisywałem się bo jest to raczej bezcelowe :aniolek: Co brygady ONR - WiM ich działania są mało widoczne, zamalowanie raz na rok bazgrołów matołów to raczej mało (bo podejrzewam że to wasza akcja). Takze jeśli kolego tutaj jeszcze zajrzysz mam nadzieje, że będzie to dopingujące do waszego działania,bo narazie cienko widać wasze działania. Działanie jako LR są bardziej widoczne.
Bo chyba zadnej "antify" tu na forum to nie ma...
Uff całe szczęście :shock:
próby zastosowania i propagowania pewnej ideologii, która nie ma racji bytu na tym forum.
To jest hyde park mozna rozmawiać o wszystkim :shock:

P.S: WT cokolwiek to znaczy !

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » pn 01 paź, 2007

Do darekhg: Nigdzie nie napisalem ze sie przestraszyli.Podzialy klubowe nas nie interesuja ,jak juz wczesniej pisalem.Darek nie jest szefem.

Do reszty. O naszych akcjach (czesto nie legalnych) nie bede sie tu rozpisywal. Moj post o akcji w Molotowie byl do antifiarzy ktozy przegladaja to forum ( niekoniecznie sie tu wypowiadajac) a tego jestem pewien.A jesli chodzi ogolnie o temat ONR, to jak napisalem juz dawno temu: to jest hyde park czyli mozna rozmawiac o kazdej sprawie ktora nas interesuje. Nie podoba ci sie? Spoko. Nie musisz sie tu wypowiadac.

gieroi
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 18
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007

Post autor: gieroi » wt 02 paź, 2007

ONRWiM pisze: (...) to jest hyde park czyli mozna rozmawiac o kazdej sprawie ktora nas interesuje. Nie podoba ci sie? Spoko. Nie musisz sie tu wypowiadac.
No tak o kazdej sprawie ktora nas interesuje.Ale NAS, czyli kibicow Stomilu.A to ty zakladasz ten watek(zachecajacy do wstepowania do jakiejs oragnizacji) a pozniej sam sie przyznajesz ze ani Stomilowi nie kibicujesz,ani nie robia tego czlonkowie twojej ekipy(i macie jeszcze do tego naprawde dziwne "sympatie" klubowe ktore dla prawdziwego kibica S sa nie do przyjecia) .I jedyne co tu w zasadzie napisales to ta napinka z czekolada.

P.S
Mam pytanie do Przybysia-co to jest te LR? bo cos nie zjarzylem o co chodzi(jak ci sie zechce odp. to pisz na pw).

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » śr 03 paź, 2007

A gdzie napisałem że kibice Stomilu nie wchodzą w skład ONR-u? Jak już mówiłem nie raz: kosy klubowe odstawiane są na boczny tor kiedy chodzi o dobro Polaków. Dlaczego podczas marszu pedałów w Krakowie kibice Wisły i Cracovi potrafili działać razem? Połaczyli siły dlatego, że w grę wchodziło coś więcej niż wojna klubowa.Była to obrona normalności,kultury i tradycji. Dlaczego wy nie potraficie tego zrozumieć?

ODPOWIEDZ