Marsz w Olsztynie

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

ludar
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pn 27 lis, 2006

Marsz w Olsztynie

Post autor: ludar » pn 27 lis, 2006

Dnia 9 XII odbedzie się marsz przeciwko dewastacji społeczeństwa - przeciw homoseksulastom i aborcji. Bardzo mile widziane bedą pochodnie. Wszystkich serdecznie zapraszam. Dalsze info później. Chętni pisać

Awatar użytkownika
tendragon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 190
Rejestracja: wt 17 sty, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tendragon » pn 27 lis, 2006

idea szczytna zwłaszcza, że w Olsztynie żadnych gejparad nie było
kto to organizuje?

Rzadziak88
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pn 13 lis, 2006
Lokalizacja: ABW

Post autor: Rzadziak88 » pn 27 lis, 2006

Idea bardzo szczytna :) ja to organizuje ;) zalezy Nam na jaknajwiekszej liczbie osob,zeby cos tym "zdziałać". Naprawde bardzo chetnie zapraszamy !!!! No bo czy ktos z Was lubi pedałów?? wątpię. Czy ktoś z Was pozwoliłby na to aby zabito niczemu niewinne dziecko?? tez wątpię. Więc? Zapraszamy!!!

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 27 lis, 2006

Napiszcie troche więcej , lub dajcie link do jakiejś organizacji itp. kto sie tym zajmuje , ja raczej powinienm być 8) :!: ZAWSZE PO PRAWEJ STRONIE !

ludar
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pn 27 lis, 2006

Post autor: ludar » pn 27 lis, 2006

A więć głównym organizatorem jest ONR(obóz narodoworadykalny) WiM, tyle, że rejestrujemy to na NOP. Więcej na gg: 1478906 - koleżanka odpowiada za akcje
Ostatnio zmieniony pn 27 lis, 2006 przez ludar, łącznie zmieniany 1 raz.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pn 27 lis, 2006

uwazam ten temat by mozna było przykleić :!:

pan b.
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 32
Rejestracja: pt 30 cze, 2006
Lokalizacja: cała polska

Post autor: pan b. » pn 27 lis, 2006

szczytno bedzie napewno



ZAKAZ PEDAŁOWANIA !!!!!!

Rzadziak88
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pn 13 lis, 2006
Lokalizacja: ABW

Post autor: Rzadziak88 » pn 27 lis, 2006

po więcej inormacji zgłaszajcie sie do mnie na gg ;) fajnie ze jest jakikolwiek odzew z Waszej strony :) czekam na gg (bed o 22 na 100%) nr.1478906

cassgox
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 25 paź, 2003

Post autor: cassgox » pn 27 lis, 2006

Nie rozumiem po co organizować taką manifestacje ? Póki co jest względny ład i porządek w Olsztynie, więc według mnie zbędne jest rozdmuchiwanie tego tematu. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale taka akcja może spowodować reakcje - parady równości i inne takie duperele. Chcecie tego ? Bo ja zdecydowanie nie...

kru

Post autor: kru » wt 28 lis, 2006

Niestety ale nie wszyscy podchodzą do pewnych spraw w sposób inteligentny i przemyślany. Nie będę tutaj "rozkminiał tematu, ponieważ większość i tak nie zrozumie. Powiem tylko tak: cassgox myśli dobrze. Nie napisałem "bardzo" dobrze.

p.s. co ma manifestacja do Stomilu? To może przykleimy też to, iż sprzedam kompam? :)

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » wt 28 lis, 2006

p.s. co ma manifestacja do Stomilu? To może przykleimy też to, iż sprzedam kompam? :)


temat jest w hyde parku wiec o co ci chodzi tutaj sa tematy nie koniecznie zwiazane ze Stomilem A jesli chodzi o manifestacje tylko mnie ciekawi czy to nie da powodu do kontr manifestacji tym pederastom ale w sumie oni moga manifestowac swoje dewiactwo To czemu normalni ludzie nie moga zamanifestowac ze nie podoba im sie takie zachowanie ktore z natury jest nie normalne

Awatar użytkownika
tendragon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 190
Rejestracja: wt 17 sty, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tendragon » wt 28 lis, 2006

dla mnie warto tam byc chocby tylko aby poprzec Ruch Narodowy, sam marsz jest przecierz znakiem sprzeciwu wobec postępującej dewastacji spoleczenstwa a to nie tylko promocja dewiacji seksualnych ale takze zabijanie nienarodzonych dzieci, sytuacja w polskich szkolach, brak kary smierci dla mordercow, to wszystko powoduje ze nasze spoleczenstwo jest chore, przyłaczajac sie do marszu mozemy zwrocic uwage ludzi na te problemy, a w Olsztynie miescie trzymanym przez postkomunistyczną sitwe ma to tez swoj podtekst ;)

Awatar użytkownika
Anty-Jeziorak
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 138
Rejestracja: śr 20 kwie, 2005
Kontakt:

Post autor: Anty-Jeziorak » wt 28 lis, 2006

!! :arrow: Tez przyjde :twisted:

Pokazemy Lewką Gdzie ich miejsce !!

darekhg
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: wt 28 lis, 2006

Post autor: darekhg » wt 28 lis, 2006

Organizuje onr ale rejestruje nop? A dlaczego tak i dlaczego nic na miescie nie ma onru. No i kolejne pytanie-dlaczego biora sie za to ludzie pokroju Ludara (z ktorym zreszta chodze do szkoly... nie Dareczku?) ktorzy nagle sobie przypomnieli sobie o srodowisku stomilu. Wczesniej kiedys z toba gadalalem to miales inne zdanie, nie bede juz wnikal ze jestes pipka wolowa i chodza sluchy ze sprzedales na paly paru kolegow z barczewa...

A teraz sie tu na forum prezysz i zachecasz ludzi - prowokacja jakowas nowa?

darekhg
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: wt 28 lis, 2006

Post autor: darekhg » wt 28 lis, 2006

tendragon pisze:dla mnie warto tam byc chocby tylko aby poprzec Ruch Narodowy, sam marsz jest przecierz znakiem sprzeciwu wobec postępującej dewastacji spoleczenstwa (...)

Tylko ze nie kazdy z kibicow popiera ruch narodowy w formie prezentowanej przez ludzi pokroju Ludara czy radziaka88 :twisted: i ja za bardzo nie chce zeby stomil byl kojarzony z ruchem narodowym.niech na mecze przychodzi sobie kazdy a nie tak jak pare lat temu bylo jak byla spora ekipa nazi ze byly kwasy bo ten ma za dlugie wlosy albo ze "lewak" i ze nie wejdzie...
Bardziej mi sie podoba jak na murach jest oks bez celtyki niz z celtyka, bo nawet odbior szarego obywateal jest wtedy inny-nie kojarzy sie nas z banda lysych bandziorow kochajacych adolfa h. ( a ten rzadziak widac jaki ma nick 88? kolezanko moj dziadek zostal zamordowany przez takich ludzi ktorymi sie podniecasz, a byl polakiem i walczyl w AK...).

To moze zamiast takiego czegos zrobimy marsz przeciwko sadom 24 godzinnym albo przeciwko zakazowi uzywania rac. Bo to bardziej zywotny temat dla nas kibicow. jak wejdzie ta ustawa to w ciagu 24h beda mogli ci wlepic nawet do dwoch lat bo dwoch gliniarzy sie zmowi i powie ze na niego krzyczales czy mu groziles i beda ich zeznania przeciwko twoim i dupa...

kru

Post autor: kru » wt 28 lis, 2006

Fakt, nie zauważyłem, że do Hyde Park :roll:

Osobiście popieram kilka aspektów "marszu", ale także kilka słusznych zdań napisał "darekhg" i wato by było je wziąść pod uwagę.

Awatar użytkownika
tendragon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 190
Rejestracja: wt 17 sty, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tendragon » wt 28 lis, 2006

darekhg pisze: Tylko ze nie kazdy z kibicow popiera ruch narodowy w formie prezentowanej przez ludzi pokroju Ludara czy radziaka88 :twisted:
Nie wiem w jakiej formie ruch narodowy jest prezentowany przez Ludara i rzadziaka88, więc w jakiej?
darekhg pisze:( a ten rzadziak widac jaki ma nick 88? kolezanko moj dziadek zostal zamordowany przez takich ludzi ktorymi sie podniecasz, a byl polakiem i walczyl w AK...).

Fakt nick do dupy jak cała ta fascynacja narodowym socjalizmem... :roll:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » wt 28 lis, 2006

darekhg pisze:
tendragon pisze:dla mnie warto tam byc chocby tylko aby poprzec Ruch Narodowy, sam marsz jest przecierz znakiem sprzeciwu wobec postępującej dewastacji spoleczenstwa (...)

Tylko ze nie kazdy z kibicow popiera ruch narodowy w formie prezentowanej przez ludzi pokroju Ludara czy radziaka88 :twisted: i ja za bardzo nie chce zeby stomil byl kojarzony z ruchem narodowym.niech na mecze przychodzi sobie kazdy a nie tak jak pare lat temu bylo jak byla spora ekipa nazi ze byly kwasy bo ten ma za dlugie wlosy albo ze "lewak" i ze nie wejdzie...
Bardziej mi sie podoba jak na murach jest oks bez celtyki niz z celtyka, bo nawet odbior szarego obywateal jest wtedy inny-nie kojarzy sie nas z banda lysych bandziorow kochajacych adolfa h. ( a ten rzadziak widac jaki ma nick 88? kolezanko moj dziadek zostal zamordowany przez takich ludzi ktorymi sie podniecasz, a byl polakiem i walczyl w AK...).

To moze zamiast takiego czegos zrobimy marsz przeciwko sadom 24 godzinnym albo przeciwko zakazowi uzywania rac. Bo to bardziej zywotny temat dla nas kibicow. jak wejdzie ta ustawa to w ciagu 24h beda mogli ci wlepic nawet do dwoch lat bo dwoch gliniarzy sie zmowi i powie ze na niego krzyczales czy mu groziles i beda ich zeznania przeciwko twoim i dupa...
zgadzam sie z toba ale nie mieiszajmy tu Stomilu kazdy kto chce isc na ten marsz idzie jako prywatna osoba my jakos Stomilowcy tego marszu nie organizujemy a jezeli ktos kto chodzi na mecze sobie chce isc to nie oznacza ze wszyscy Stomilowcy Powtarzam ze jak ktos ze Stomilu idzie na ten marsz to jest prywatna osoba Stomilowcy nie oraganizuja tego marszu kazdy jak chce isc idzie na walsna reke i niech nikt nie podpina nas czyt. Stomilowcow pod ten marsz

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 30 lis, 2006

Polemika zeszła jak zawsze na temat inny niż początek dlatego skasowałem posty...

Tu jest temat o marszu w Olsztynie i proszę nie wiązać tego z naszym klubem - jak ktoś chce iść niech idzie jako prywatna osoba i koniec dyskusji, na ten temat...

Dyskutować o celach, zaletach, plusach i minusach tego marszu

Awatar użytkownika
Pankracy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 116
Rejestracja: śr 17 maja, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pankracy » czw 30 lis, 2006

cassgox pisze:Nie rozumiem po co organizować taką manifestacje ? Póki co jest względny ład i porządek w Olsztynie, więc według mnie zbędne jest rozdmuchiwanie tego tematu. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale taka akcja może spowodować reakcje - parady równości i inne takie duperele. Chcecie tego ? Bo ja zdecydowanie nie...
Zdecydowanie popieram - zróbcie lepiej jakiś marsz, który czemuś służy, jednoczy, a nie tylko wywołujecie animozje!

tedi21
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 06 gru, 2006

Post autor: tedi21 » pt 08 gru, 2006

Przybyś pisze:tedi21: manifa to nie żadna ściema

Sobota godz. 15 pod ratuszem
Eeee no nie zgodze sie-nie ma zadnego marszu o godz 15:00 w sobote zalegalizowanego.
Pracuje w urzedzie (nie jako urzedas, zeby nie bylo ;) i specjalnie przeszedlem sie do wydzialu spraw obywatelskich.

jedyna jaka jest to pozniej bo od 16 do 17.przeciwko "podziemu aborcyjnemu".

Podsumowujac:

1) autorzy tematu nie za bardzo wiedza przeciwko czemu jest manifestacja? Bo napewno nie tak jak pisali w temacie przeciwko aborcji i homoseksualistom.

2) nie jest to marsz tylko stacjonarne demo (na max 50 osob ;)

3) rejestrowane na jakiegos kolesia z trojmiasta (nie wiem dlaczego ;)

W kazdym razie- pozdrawiam napinaczy forumowych co wszystko lepiej wiedza, ale u zrodla juz im sie nie chce sprawdzic + "oragnizatorow" ktorzy wywolali cala dyskysje a sami sie nie orientuja przeciwko czemu robia demo i nawet nie chce im sie poinformowac i dac dokladnych danych.

Rzadziak88
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pn 13 lis, 2006
Lokalizacja: ABW

Post autor: Rzadziak88 » pt 08 gru, 2006

manifa jest zarejestrowana na 50 osob. Jak bedzie mniej to bedzie.jak bedzie wiecej to bedzie wiecej - przeciez liczyc nie beda. Od poczatku bylo mowione ze rejstrowana jest na NOP Pomorze a Trojmiasto jest gdzie...?No wlasnie. W papierach zostalo napisane przeciwko aborcji i tak tez jest. Przy okazji bedzie przeciwko demoralizacji i tym podobnym Czyli przeciwko pedalom takze.Gdybysmy mieli sie rozpisywac przeciwko czemu to by Nas wogole nie zrozumieli :P:P:P swiruje. Ten kto ze mna pisal - dowiedzial sie ze nie dostalismy zgody na przemarsz, nigdy nie ma sprezyzowanej liczby osob. wiec co? mielismy wogole zrezygnowac z akcji?nieee. Zarejestrowana jest na 15.30 bo zanim my sie zbierzemy i media minie troche czasu.
Glowne powody manify zostaly podane. Jezeli ktos ma jakies pytania - jest moje gg.
Jezeli ktos zrezygnuje z wziecia udzialu w manifestacji tez zrozumiem. Tylko pamietajcie - sobota godzina 15.
Acha, ten kto bedzie chcial przyjechac i jest spoza Olsztyna niech sie odezwie do mnie na gg jaknajszybciej i poda godzine przyjazdu to wyjde po Was ok?

tedi21
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 06 gru, 2006

Post autor: tedi21 » sob 09 gru, 2006

Gratuluje w takim razie odwagi temu kolesiowi z pomorza co to wzial na siebie (sami sie boicie czy co? czy moze ty faktycznie z tego ABW jestes? przeciez nie ma przeszkod zeby brac to na osobe prywatna... ). Czy on tez bedzie na manifie? Czy nie bedzie pana organizatora z pomorza ;) buhaha.

Ciekawe czy wie ze zamierzacie robic akcje inna niz mieliscie w planach-bo policja jest dosc cwana / i cieta na prawicowcow-w szczegolnosci tych skrajnych i malo rozgarnietych/ i przestrzega przepisow i jak macie demo przeciwko podziemiu aborcyjnemu a bedziecie wznosic okrzyki przeciwko homoseksualistom i innym dewastacjom to jest to powod do rozwiazania demonstracji :lol:

ciekawe co bedzie jak cos sie zacznie dziac-np. policja zacznie spisywac ludzi czy cos. Kto wtedy oficjalnie do nich zagada i zarzada wyjasnien? Ty? Oficjalnie nie jestes oraganiztorem!

Moze pozniej powiesz ludziom ze to nie twoja wina i ze przepraszasz, tylko ze to im dowala jakies kary i beda ich ciagac po sadach.

Gratuluje glupoty!

P.S
Zawiadomiliscie media czy tez zrobiliscie podobnie jak na zasadzie informacji ktora tu wrzuciliscie. Czyli nie dokladnie, niedbale i w ostatnim momencie? A moze liczycie ze czytaja hyde park na stomilu te "media".

Zawsze wychodzilem z zalozenia ze jak cos juz robic to dobrze i dokladnie a nie na walka i na zasadzie ze jakos to bedzie.no ale wasza akcja, wasze dupy. Szkoda tylko kolegow ktorzy przyjda ze stomilu jezeli cos sie bedzie dzialo.

P.S2
Jak bede mial czas to wpadne /wole sobie pograc w pileczke w tym czasie, co radze tez szanownym kolegom bo pogoda ladna i to sprawa bardziej konstruktywna/ i popatrze jak tam sobie radzicie-buhehehe.
Pochodni nie zabiore ze soba bo niestety o tej porze co robicie to jeszcze jasno jest. buhahaha

Uradowany pozdrawiam.

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » sob 09 gru, 2006

I Z CZEGO RZYSZ GEJU?WIDAC ZE STRASZNIE CIE TO BOLI ZE BEDZIE MARSZ.(KTORY UWAZAM ZA SLUSZNY)

1.STOMIL PISZE SIE Z DUZEJ LITERY

2.IDZ POGRAJ SOBIE W NOGE,TYLKO UWAZAJ JAK BEDZIESZ SCHYLAL SIE PO PILKE :lol:

DODAM ZE MNIE NIE BEDZIE NA MIESCIE.
NIE POZDRAWIAM

tedi21
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 06 gru, 2006

Post autor: tedi21 » sob 09 gru, 2006

Łał, masz ty chlopie poziom intelektualny!

1) nie krzycz na forum bo po co? nie wazne z jakiej litery, wazne co o nim mysle(w kazdym watku sprawdzach jak ludzi pisza nazwe Stomil?), jak cie urazilem to trzeba bylo na priv.

2) Zart stulecia-moze u ciebie tak jest po kazdym meczu-nie przekladaj jednak swoich doswiadczen na innych.Ja mam zone, dzieciaka i takie "zabawy" mnie nie rajcuja, ciebie widac tak jezeli o nich wspominasz.

Marsz (a reczje demonstracje, gdbys nie zauwazyl zmian planu) sam w sobie uwazam za sluszny- o czym wczesniej pisalem, jednak opowiadam sie za dobra organizacja a nie za robienie takich rzeczy na odwal.

Zablokowany