Obóz Narodowo -Radykalny

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » ndz 19 sie, 2007

Reggie pisze:(z wyjątkiem partii faszystowskich)
Wiadomo, że nikt z nas we Włoszech kandydował nie będzie. Nie jesteśmy "narodem wybranym", by startować w wyborach w innych krajach.

jarzab
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: śr 01 sie, 2007

Post autor: jarzab » ndz 19 sie, 2007

Fire Fighter bardzo ladnie przytoczyl kwestie Żydowską. 100% poparcia

przemo1945
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007

Post autor: przemo1945 » ndz 19 sie, 2007

jarzab pisze:A ja zawsze myślałem że Stomil ma najbardziej prawicowych kibiców w województwie. Chyba jednak sie pomyliłem.
ma i bedzie mial tu wypowiedzialo sie 2 czy 3 smierdzieli ktorzy siedza tylko na necie i sie wymondrzaja nie maja swojego zdania tylko czytaja co pisza lewackie ugrupowania np szmieszna antifa na stadionie nikt z antify nie jest obecy nie ujawnia sie.sraja po gaciach zreszta kto takie cos by wpuscil na stadion.zawsze po prawej stronie www.prawy.pl

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » pn 20 sie, 2007

Witam ponownie. Widzę że zdania na temat ONR-u i jego działań są podzielone, jednak zadowalająca większość popiera naszą idee Wielkiej Silnej Polski Narodowej. Niezmiernie cieszę się faktu, że wśród pokolenia młodych Polaków są ludzie, którym los ojczyzny nie jest obojętny. Takie posty jeszcze bardziej mobilizują nas do działania i pogłębiają nasza wiare że to co robimy jest słuszne. Dziękuje .

Fanatycy... Antysemici... Bojówkarze... Ciężkie buty... Skini...
A więc tacy podobno jesteśmy. Tak ponoć wygląda polski nacjonalizm, tak jest przedstawiany w mass-mediach. Zastanówcie się jednak czy warto wierzyć we wszystko co serwują programy typu: pedalski Rower Błażeja , czy lewacki Kuba Wojewódzki ? Przecież każdy z nas ma swój rozum. Nie dajcie się zwieść lewackiej propagandzie! Nie pozwólcie na rozprzestrzenianie się tej chorej lewackiej modzie !
Większość z was wie co to jest Mołotov Caffe i co za ludzie tam urzędują. Przecież to jest chore. Smród wydobywający się z tego śmietnika poraża już na samym wejściu na naszą piękną starówkę. Czy naprawdę chcecie żeby ten brud się rozprzestrzeniał? Bo my stanowczo mówimy NIE ! Mówimy NIE lewactwu ! Mówimy NIE syfowi ! Mówimy NIE dzisiejszym gejom, którzy jutro będą pedofilami ! Mówimy NIE związkom pederastów a szczególnie ich pomysłom typu : adoptowanie dzieci !


Myślisz podobnie? A może po prostu się boisz, bo słyszałeś w telewizji jakieś dziwne plotki? Przekonaj się sam. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z ONR.

Wspomóż nas w naszej walce dla dobra swojego i swoich potomków!!!


WE MUST SECURE THE EXISTENCE OF OUR PEOPLE
AND THE FUTURE FOR WHITE CHILDREN
14 WORDS

MUSIMY CHRONIĆ BYT NASZYCH LUDZI
I PRZYSZŁOŚĆ BIAŁYCH DZIECI
14 SŁÓW


Z Narodowym Pozdrowieniem Koordynator ONR bryg. WiM

Soldier

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 20 sie, 2007

..:. prawda .:..
Salomon - król Izraela i myśliciel - powiedział: Każda droga człowieka wydaje mu się PRAWA, lecz tym, który bada serca, jest Pan.
..:. konsekwencje .:..
Apostoł Paweł napisał: Co człowiek zasiał, to samo i zbierać będzie. Jeśli kto sieje na gruncie grzesznej natury ludzkiej, ten zbierać będzie plon śmierci; a kto sieje na gruncie duchowym, ten zbierze plon życia wiecznego. do Galacjan 6,7-8 Współczesny Przekład
..:. zaufanie .:..
Starożytna mądrość: Powierz Panu swą sprawę, a spełnią się twoje zamiary.

Przysłów 16,3 Biblia Tysiąclecia
..:. działanie .:..
Apostoł Paweł napisał do wierzących w Jezusa: Trwajcie zawsze niezachwianie w owocnej pracy dla Pana i bądźcie pewni, że wasz trud, dzięki Panu, nie pójdzie na marne.

1 do Koryntian 15,58 Współczesny Przekład
..:. postawa .:..
Starożytna mądrość: Nie bądź mądry we własnych oczach, Pana się bój, zła unikaj.

Przysłów 3,7 Biblia Tysiąclecia
Z wieloma rzeczami się nie zgadzam :arrow: :idea: :!: Sam nie jestem idealny wiem ;) . Jeżeli będziecie jakieś pozytywne akcje robili to myśle że kilkanaście osób ze Stomilu napewno znów wam pomoże dla dobra narodu Polskiego ;) 8) :idea: :!: Nie ma co pisać za dużo na forum bo wiadomo że trzeba w takich tematach uważać co sie pisze , w manifie brało udział kilkanaście osób ze Stomilu ;) dla nich pozdrowienia 8) :idea: :!:
PS. Słowa zmieniające życie www.lc-words.com :wink: Nie bój się zmiany na lepsze :!:

jarzab
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: śr 01 sie, 2007

Post autor: jarzab » pn 20 sie, 2007

on ma racje. zygac sie chce jak sie patrzy na takiego lewaka czy punka, a molotov caffe to skaza na twarzy naszego miasta

Gocha
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 21 paź, 2005
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Gocha » wt 21 sie, 2007

Chciałam pisać list do władz miasta, pisałam do kolesia z ONR ale olał;/ I co? Jak można liczyć na wasza pomoc? Sama list napisze ale list to nie wszystko co trzeba zrobić w sprawie tej speluny. Trzeba sie zając tym mołotovem, nawet zebrałam sporo argumentów przeciw jego istnieniu.
Dzisiaj przez miasto idzie gej a na koszulce sierp i młot. Tak samo jak Zaułek, był tam ktoś? bo ja weszłam i od razu wyszłam z przerażeniem. Lesby, geje. Takie miejsca mają wielki wpływ na młodzież.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 22 sie, 2007

Do ONRWiM:
czy mogę usłyszec jaki macie pomysł na gospodarkę?

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » śr 22 sie, 2007

czy mogę usłyszec jaki macie pomysł na gospodarkę?
ONR to nie partia a organizacja mająca na celu wychowanie młodych pokoleń.

Awatar użytkownika
Wiktor
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 29 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Wiktor » śr 22 sie, 2007

Ol(S)ztynianin pisze:
czy mogę usłyszec jaki macie pomysł na gospodarkę?
ONR to nie partia a organizacja mająca na celu wychowanie młodych pokoleń.
Rozumiem, ze zastepuja rodzicow i szkole?
Rozumiem tez, ze ONR maja jedyna i sluszna wizje mlodziezy w Polsce i mlodzi ludzie nie maja prawa miec wlasnego zdania chyba, ze jest zgodne z ONR?

Prosze tez o wyjasnienie jak ma sie proba zamykania lokali, wyzywanie innych i szerzenie nienawisci w zwiazku z "wychowywaniem mlodych pokolen" oraz walka o silna Polske?

Prosze tez wyjasnic w jaki sposob punk, cpun, pedal, frajer, menel, ktora placi podatki dla Polski przyczynia sie do szkodzenia krajowi?

Jabol
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: czw 19 kwie, 2007
Lokalizacja: Morąg

Post autor: Jabol » śr 22 sie, 2007

Wiktor pisze:Prosze tez wyjasnic w jaki sposob punk, cpun, pedal, frajer, menel, ktora placi podatki dla Polski przyczynia sie do szkodzenia krajowi?
Swoją skromną osobą na przeciętnej ulicy i nie chodzi tu o finanse państwa a o obywateli i powszechne zasady obowiązujące w naszym kraju. Polska nie jest raczej krajem tolerancyjnym i mi się to osobiście podoba.

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » śr 22 sie, 2007

Jak powiedział kolega Ol(S)ztynianin: ONR nie jest partią polityczną.Nie pchamy sie do sejmu i nie obchodzą nas stołki.Chcemy uświadomić młodym rodakom co tak naprawde jest ważne.A ważny jest patriotyzm,tradycja i kultura. ONR nie zastąpi rodziców ani szkoły i niema takiego zamiaru.My tylko wspomagamy wychowanie wpajając patriotyzm i oddanie ojczyźnie.Każdy ma prawo do własnego zdania, ale jeżeli jest to zdanie anty polonijne,antynarodowe, to czy jest normalne? Normalne jest że ktoś od X lat konsumuje Polski chleb a później na niego pluje? Czy jest normalne że nie szanuje sie ojczystych barw i drwi z nich?Ze swojego kraju? Bo dla ONR-u to niejest normalne i wyrwiemy każdy język który będzie zle mowil o Polsce.Teraz kwestia lokali: tak, takie lokale jak Molotov Caffe czy Zaułek mają wpływ na młodzież.Z całą konsekwencjo stwierdzam że jest to wpływ negatywny,bo promuje sie tam zboczenia,ostre drugi,ustrój komunistyczny(antypolski) i wszelkie inne zachowania które odbiegają od norm społecznych. Trzeba zamykać takie lokale !

[ Dodano: Sro 22 Sie, 2007 ]
Do Wiktora.Jeżeli ten punk o którym mówiszj est prawdziwym punkiem to nie placi zadnych podatków.Jest przeciwko wszystkiemu i wszystkim.Zyje zyciem,ja sama nazwa wskazuje " śmiecia".
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez ONRWiM, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wiktor
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 29 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Wiktor » śr 22 sie, 2007

ONRWiM pisze: Do Wiktora.Jeżeli ten punk o którym mówiszj est prawdziwym punkiem to nie placi zadnych podatków.Jest przeciwko wszystkiemu i wszystkim.Zyje zyciem,ja sama nazwa wskazuje " śmiecia".
Ilu jest takich punkow w Polsce? Ilu z nich stac na to by chodzic do knajpy?:)
W ktorym momencie ludzie sluchajacy muzyki innej niz Wy i majacy inne poglady niz Wy pluja na Polske i odwaracaja sie od postaw patriotycznych? Wyjasnij to bo nie jestem w stanie tego zrozumiec na te chwile.
A jesli problemem sa drugi to moze zaczniecie "wplywac" na takie miejsca jak 22, Impuls itp - z tego co sie orientuje to tam XTC i speed jest na porzadku dziennym. Jesli chodzi o wychowanie mlodziezy na ktorym tak Wam zalezy to moze zacznijcie "wychowywac" laseczki co za drinka robia pale i kolesi co stawiaja te drinki by puknac malolate?
Po za tym mam rozumiec, ze kazdy Polak, ktory wyjechal z kraju za chlebem nie jest patriota i jemu tez nalezy "wyrwac jezyk"?

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » śr 22 sie, 2007

Każdy kto zakłada koszulke z Che Guevarą, każdy kto propaguje ustrój komunistyczny tym samym pluje na nasze barwy ojczyste.Każdy prawdziwy anarchista nie toleruje ani narodowców ani lewaków,gdyż obie strony to polityka, a anarchia nie uznaje zadnej wladzy. Dalej.Widocznie jest ich stać na chodzinie do tego śmietnika zwanego Mołotovem skoro ten jeszcze niezbankrutował.Wiem jak jest w Impulsie i innych dyskotekach bo niekiedy tam bywam.Za te "laseczki" też sie wezmiemy ale pokoleji.Najpierw brud. Teraz kwestia emigrantów. Polacy wyjezdzają. Wiem o tym bo ktos z mojej najblizszej rodziny tez wyjechał, ale ma zamiar wrucic i zainwestować zarobione tam pieniądze w kraju. To ze ktos przebywa za granicą to nieoznacza jeszcze ze niejest patriotą.Jeżeli czuje więz z ojczyzną i jego wyjazd moze przyniesc efekt dodatni w Polsce to się raczej chwali.Bo czemu niezainwestować tych pieniędzy u nas? Jednak jeżeli ta osoba zostanie tam zaatakowana,badz dozna szykanowania,lub dyskryminacji ze strony np.Niemieckich, lub Norweskich nacjonalistów to juz jego problem.Każdy wie co robi prawda? I przy każdym wyjezdzie za granice trzeba liczyc się z tym że niezawsze bedziemy tam mile widziani. Chociarz z Niemcami to jest jeszcze inaczej bo ich społeczeństwo się starzeje.Oni to juz wogule przestali sie rozmnarzać i gdyby nie imigranci to ich gospodarka dawno juz by padła.Uzależnili się od obcej dziczy.Nie możemy dopuścić do takiego stanu rzeczy u nas.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » śr 22 sie, 2007

Wiktor, Ty pewnie jestes z tych klimatów st pauli i te sprawy i powiedz mi czemu jak komuś powiem jakiemuś punkowi (nie komuś z naszywką che guevary) o tym że w Olsztynie pojawiły sie pewnego czasu wlepki "antifa hooligans" to wybucha tylko śmiechem ?

Awatar użytkownika
Wiktor
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: czw 29 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Wiktor » śr 22 sie, 2007

Po pierwsze primo (powtorze sie):
Jak ktos, kto nie zna polskiej ortografii i robi wiele bledow w jednej wypowiedzi moze nazywac sie bojownikiem o Polske? Dla mnie to hipokryzja:)
Po drugie primo:
Wydaje mi sie, ze dazenie do zwyklego bicia sie z brudasami przyslania Ci troche rozumienie sensu moich wypowiedzi. Swoje odpowiedzi sprowadzasz jedynie do tego, ze oni sa zli nie argumentujac tego w zaden sposob. Rozumiem to.
Moge sie zgodzic co do ludzi, ktorzy nosza emblematy Zwiazku Radzieckiego - nie znaja historii Polski i nie zdaja sobie sprawy co propaguja.
Po trzecie primo-ultimo:
Zrobicie co bedziecie chcieli. Nie wnikam w to. Chcialem tylko sie dowiedziec czegos wiecej co Wami kieruje, co (oprocz zwyklej checi pobicia wroga Polski jakim sa brudasy i pedaly) motywuje Was do dzialania - czy sa to jakies wyzsze cele czy poprostu cisnienie.

W pozniejszej czesci chcialem sie spytac o Wasze podejscie do hiphopowcow, ktorzy sluchaja czarnych i pala blanty, ale pomyslalem, ze teraz wiekszosc muzyki jest czarna wiec nie dowiem sie niczego konstruktywnego.

A na sam koniec chcialem Ci podziekowac za podjecie chociaz proby rozmowy. Osobiscie nie stoje i nie bede stawal po zadnej ze stron, bo mnie to nie kreci. Byc moze po moich wypowiedziach wychodze na lewaka, jak to niektorzy odbieraja, trudno. Nie zamierzam na sile udowadniac, ze nie jestem wielbladem. Oczywiscie nie zaprzecze stwierdzeniu, ze Was nie popieram i nie popre, ale nie stwierdze tez "hasta la victoria siempre" etc.

[ Dodano: Sro 22 Sie, 2007 ]
Ol(S)ztynianin pisze:Wiktor, Ty pewnie jestes z tych klimatów st pauli i te sprawy i powiedz mi czemu jak komuś powiem jakiemuś punkowi (nie komuś z naszywką che guevary) o tym że w Olsztynie pojawiły sie pewnego czasu wlepki "antifa hooligans" to wybucha tylko śmiechem ?
Nie wiem, ale pewnie sie z Ciebie smieje:)
Ostatnio zmieniony śr 22 sie, 2007 przez Wiktor, łącznie zmieniany 1 raz.

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » śr 22 sie, 2007

Nie.To ty nierozumiesz drogi Wiktorze.Ja niemówie że jak sie kogos pobije to będzie super.Tu niechodzi o to żeby ich zmieszać z gównem ( czego robić zresztą nietrzeba ).Ale skoro ja,lub ktoś z mojej brygady zostaje zaatakowany,to dlaczego mamy pozostać bezczynni? Są trzy stare jak świat zasady i rozumie je każdy uliczny wojownik:
1.Starszemu należy się szacunek
2.Matke szanuj, bo matke masz jedną
2.Dup możesz mieć wiele,ale kumpli masz jednych na całe życie.Tylu samo idzie się bić i tylu samo wraca.

Ulica rządzi sie zwoimi prawami których najwyrazniej nierozumiesz.Jeden za wszystkich,wszyscy za jednego.Jeżeli jednemu z nas dzieje się krzywda, reszta rzuca wszystko i biegnie na pomoc. I niezasłaniaj sie tu moimi błędami ort., bo jak sie pisze w pośpiechu to sie w to nie wnika.

Hip-hopowcy? Ja też słucham HH. Nie widze w tym nic złego.Przeciwnie.Fajnie że ruchem interesują sie inne subkultury.Nie każdy ONR-owiec jest skinheadem.

[ Dodano: Sro 22 Sie, 2007 ]
A palenie blantów? Nie każdy hio-hopowiec pali blanty. Muzyka HH wcale nie musi byś o paleniu blantów czego doskonałym przykładem jest Zipera-Patriota, czy PC Park- Kraj. Powstają także składy hip-hopowe, które robią bardzo fajne kawałki o tematyce pro narodowej.Polecam Hasana i PLegion.Jezeli nieznasz to tylko dlatego że nieusłyszysz tego na VIVA Polska, ani w Radiu ZET.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » śr 22 sie, 2007

Fakty - Narodowcy zawsze walczyli o Polske w roku 1920 tuz po uzyskaniu niepodległosci w Bitwie zwanej "Cudem nad wisłą" ( Nazwa wzieła sie od Narodowcow, którzy zdefiniowali o Cudzie Boga który pomógł w tej bitwie, degradując glosy, ze cud wywalczył socjalistyczny Piłsudski, tak czy siak tak sie przyjeło ) w tej walce walczyli Narodowcy którzy niecierpili Pilsudskiego ze wzgledu na socjalizm. Jednak to Narodowcy zwycięzyli i walczyli długo o Polske.
Pojęcie narodowiec nie rozni sie niczym w dzisiejszych czasach. jest to Polski Nacjonalista.

Ideologia społeczna - Łysy, chodzi i zabija. no niestety taki mamy kraj.


w wiekszosci walczą o sluszne względy, lecz daleko mi do prawdziwego Narodowca ( poprostu nie ze wszystkim sie zgadzam )

pozdrawiam ;)

kru

Post autor: kru » śr 22 sie, 2007

Niezłe tutaj bajki. Już na "dzień dobry" Falanga – symbol ONR, źle się kojarzy...
jarzab pisze:Czy murzyna można nazwać Polskiem? bo w-g mnie to niemożliwe.
Współczuję...
jarzab pisze:Nikt niepracuje na emerytury,nikt nienapedza gospodarki.No chyba ze ściągniemy sobie żółtków żeby robili za 2 zł to samo co Polak zrobi za 10zł, ale czy to jest dobre?
Faktem jest, iż ściąganie - ach, jak kochamy kolokwializmy - "żółtków" nie jest dobre, jednak kolega chyba nie zna raportów gospodarczych z poprzedniego roku. Taki US - wie kolega - jakie miał dochody wobec roku 2005? Aż 1/4 większą, bo 37 mld zł. Skąd bierze się z ten wzrost? Więcej zarabiamy, więcej wydajemy, więcej zyskuje państwo z podatków. OKej, wielu wyjechało do Anglii, ale tylko naprawdę idioci zgadzają się pracować na czarno przez więcej niż np. trzy miesiące. Chyba każdy wie, iż nawet pracując zagranicą zarabia się na emeryturę.
jarzab pisze:nikt niezabrania obywatelom innych państw przyjechać,pozwiedzać i wystarczy.Ale dlaczego ja mam żyć w sąsiedztwie np.murzyna?

A co, Ty jesteś nadczłowiekiem? Tak samo jakbym powiedział, iż "nie chcę żyć z gościem, który ma jedynie podstawówkę". Mądre to jest?!
jarzab pisze:I teraz wyobraz sobie ze pojechales do Anglii i siedzisz tam 10 lat.Chcesz wrucic do Polski i pracować.Niedostaniesz zadnej pracy bo taki ukrainiec czy litwin zrobi to samo co ty za mniejsze pieniądze.
Tak, masz rację, to jest chore, tylko sami sobie tworzymy takie chore podziały wybierając debili do rządu... Gratulacje! [temat był już poruszany na tym forum]
ONRWiM pisze: Widzę że zdania na temat ONR-u i jego działań są podzielone, jednak zadowalająca większość popiera naszą idee Wielkiej Silnej Polski Narodowej. Niezmiernie cieszę się faktu, że wśród pokolenia młodych Polaków są ludzie, którym los ojczyzny nie jest obojętny. Takie posty jeszcze bardziej mobilizują nas do działania i pogłębiają nasza wiare że to co robimy jest słuszne.
Szkoda, iż większość tych ludzi nie umie poprawnie interpretować historii POlski, ale to już temat na inną rozmowę.
ONRWiM pisze:pedalski Rower Błażeja
Na Radiostacji ostatnio leci "Kochamy pedały" :)
ONRWiM pisze:lewacki Kuba Wojewódzki
Co jak co, ale gość jest bardziej inteligentny niż wielu na tym forum.

Reggie: muszę przyznać, iż jesteś niezły z historii.

Jabol
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: czw 19 kwie, 2007
Lokalizacja: Morąg

Post autor: Jabol » czw 23 sie, 2007

kru pisze:Niezłe tutaj bajki. Już na "dzień dobry" Falanga – symbol ONR, źle się kojarzy...
jarzab pisze:Czy murzyna można nazwać Polskiem? bo w-g mnie to niemożliwe.
Współczuję...
ONRWiM pisze:lewacki Kuba Wojewódzki
Co jak co, ale gość jest bardziej inteligentny niż wielu na tym forum.

Reggie: muszę przyznać, iż jesteś niezły z historii.
Zależy w jakiej sytuacji ten murzyn miałby znajdować się w Polsce, bo jeśli przyjechał tu do roboty czy na studia to Polakiem nie jest na pewno i nim nie będzie. Żeby być częścią jakiegoś narodu trzeba orientować się w jego kulturze i obyczajach. Ja bym siebie Anglikiem nie nazwał wyjeżdżając na wyspy i nawet mieszkając tam nawet na stałe... Każdy chyba zna swoje korzenie i ma jakieś pojęcie o swojej narodowości :wink:

Co do Wojewódzkiego - inteligencja nie jest wyznacznikiem poprawności politycznej (mimo, że sam uważam go za inteligentnego gościa)

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » czw 23 sie, 2007

kru pisze:Współczuję...
Ciekawe czy byś bronił np blondynek gdyby 20% z nich miał HIV,
Obrazek
Dane z Wikipedii(tak wiem że z Wikipedii).

ONRWiM
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: sob 18 sie, 2007

Post autor: ONRWiM » czw 23 sie, 2007

Co do Wojewódzkiego - inteligencja nie jest wyznacznikiem poprawności politycznej (mimo, że sam uważam go za inteligentnego gościa)[/quote]


Czy ja napisałem że jest głupi? Nie. Napisałem że ma lewackie poglądy. Część z was wycina i pojeduncze zdania z moich wypowiedzi nieoddając tym samym sensu tekstu. Dokładnie to samo robi Gazeta Wyborcza i potem narodowcy,patrioci wychodzą na nazistów.To najwyżej ja moge współczuć takiego toku rozumowania.

Awatar użytkownika
ucznio
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 93
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ucznio » czw 23 sie, 2007

zdecydowanie wole SLD niz PiS czy inne p.o.j.e.b.a.n.e prawicowe partie. skasujcie ten temat bo to bezsensowna pusta gadka. sram na ten wasz smieszny onr czy inne tego typu gejowskie organizacje. jak jest jakis problem to podbij na meczu ,jesli w ogole smigasz na STOMIL a nie wykorzystujesz te forum dla chorej propagandy. TYLKO STOMIL!

http://youtube.com/watch?v=F66ohZF59cc
Ostatnio zmieniony czw 23 sie, 2007 przez ucznio, łącznie zmieniany 2 razy.

Gocha
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 21 paź, 2005
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Gocha » czw 23 sie, 2007

kru:
Niezłe tutaj bajki. Już na "dzień dobry" Falanga – symbol ONR, źle się kojarzy...

jarzab napisał/a:
Czy murzyna można nazwać Polskiem? bo w-g mnie to niemożliwe.


kru: Współczuję...

Hehe... kru pojedź do afryki i nazwij sie afrykańcem chodź masz białą skórę... Tylko Tobie można współczuć w takim razie, że nie wiesz gdzie Twoja ojczysta ziemia i nie masz do niej szacunku... jeśli nie masz nic przeciwko by mieszały się na niej różne narodowości a więc by straciła swoją Polskość. Dla mnie Twoje gadki są tu bez sensu.

Tiger
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: wt 28 gru, 2004

Post autor: Tiger » czw 23 sie, 2007

Zdecydowanie temat do wycięcia, popieram "przedmówce". Co to ma z klubem wspólnego?
Gdzie indziej z ta agitacją.

ODPOWIEDZ