Piłka ręczna - Ekstraklasa w Olsztynie

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Majus
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pt 16 wrz, 2005
Lokalizacja: Olsztyn_JAROTY
Kontakt:

Piłka ręczna - Ekstraklasa w Olsztynie

Post autor: Majus » sob 08 wrz, 2007

Traveland Społem - Focus Park Kiper (zapowiedź)
W niedzielny wieczór szczypiorniści Travelandu Społem Olsztyn zainaugurują rozgrywki ekstraklasy przed własną publicznością. Ich rywalem będzie faworyzowany Focus Park Kiper Piotrków Trybunalski. Początek spotkania o godz. 19:00.
Przed tygodniem oba zespoły grały na wyjazdach i żadna z drużyn nie odniosła zwycięstwa. Lepiej wypadli jednak podopieczni trenera Krzysztofa Kisiela, którzy z Elbląga wywieźli jeden punkt, remisując 28:28. Piłkarze ręczni Travelandu w pierwszej kolejce grali w Puławach z miejscowymi Azotami i pomimo niezłej gry przegrali 27:23. Która z drużyn powiększy ligowy dorobek po drugiej serii spotkań?

Zarówno przed dwoma laty jak i rok temu oba zespoły spotykały się w drugiej kolejce w Olsztynie. Spotkania te kończyły się po myśli zawodników Travelandu Społem, którzy po zwycięstwach nad ekipą z Piotrkowa rozpoczynali marsz w górę ligowej tabeli. O tym, czy powtórzy się scenariusz, do którego przyzwyczaili nas nasi szczypiorniści, przekonamy się w niedzielny wieczór.

W meczu z Kiperem wystąpi Konrad Misiewicz, którego absencja w spotkaniu z Azotami (jego byłym klubem) spowodowana była warunkami umowy wypożyczenia. W spotkaniu z Azotami najskuteczniejszym zawodnikiem był Adam Waśko – autor sześciu bramek.

Serdecznie zapraszamy na niedzielny pojedynek, w którym z pewnością nie zabraknie emocji. Przypominamy, że początek spotkania o godzinie 19:00.

Miejsce: HWS „Urania” al. Piłsudskiego 44
Godzina: 19:00
Bilety: 4zł (ulgowy) i 6zł (normalny)

[ Dodano: Pon 17 Wrz, 2007 ]
W najbliższej kolejce szczypiorniści Travelandu Społem Olsztyn przed własną publicznością spotkają się z beniaminkiem ekstraklasy - AZS AWFiS Gdańsk. Już teraz na to spotkanie serdecznie zapraszamy. Początek meczu w sobotę (22.09) o godz. 18:00 w HWS "Urania".

[ Dodano: Pon 17 Wrz, 2007 ]
W najbliższej kolejce szczypiorniści Travelandu Społem Olsztyn przed własną publicznością spotkają się z beniaminkiem ekstraklasy - AZS AWFiS Gdańsk. Już teraz na to spotkanie serdecznie zapraszamy. Początek meczu w sobotę (22.09) o godz. 18:00 w HWS "Urania".

[ Dodano: Pią 14 Gru, 2007 ]
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - KPR Miedź Legnica 16 Grudzień 2007 godz. 18:40 Urania


Warmiński Bank Spółdzielczy sponsorem meczu!
Sponsorem niedzielnego arcyważnego pojedynku z Miedzią Legnica jest Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie. Jest on fundatorem nagród dla najaktywniejszych kibiców oraz już tradycyjnie w Olsztynie - dla strzelca dwudziestej bramki spotkania. Serdecznie zapraszamy w niedzielę do HWS "Urania" - emocje gwarantowane!


Przyjdź na mecz - pomóż Hani!!
Piłkarze ręczni Travelandu Społem Olsztyn na parkiet hali "Urania" wybiegną w niedzielny wieczór. Na trybunach natomiast trwać będzie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację małej Hani Kirtio, której pomoc jest po prostu niezbędna! Nie bądźmy obojętni i choć najmniejszym datkiem wesprzyjmy ten szczytny cel!
Do naszego klubu trafił apel rodziców małej Hani, którzy pisza:

"...Hania była już w swoim życiu czterokrotnie hospitalizowana. Przeszła dwie poważne operacje: wszczepienia zastawki i operację na kręgosłupie. Przed Hanią jeszcze dwie operacje: operacja stópek oraz operacja kręgosłupa. Operacja stópek będzie przeprowadzona w klinice w Niemczech, a koszty tej operacji sięgają 70 tys. złotych. Dzięki tej operacji Hania będzie mogła w przyszłości chodzić.

Koszty rehabilitacji i zabiegów indywidualnych sięgają około 2 tys. złotych miesięcznie, natomiast koszt turnusu rehabilitacyjnego w specjalistycznym ośrodku wynosi od 3 do 5 tys. złotych. Zabiegi rehabilitacyjno-usprawniające Hani znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe. W związku z tym zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w uzbieraniu środków finansowych na rehabilitację, a przede wszystkim na kosztowną operację. Będziemy Państwu niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę, która pomoże naszej córeczce w wykorzystaniu szansy na powrót do zdrowia i samodzielnego życia..."

Po raz kolejny apelujemy o przyłączenie się do tej wspaniałej akcji. Nasz klub postanowił również na aukcję wystawić piłkę z autografami całego zespołu, którą już niedługo będzie można licytować na stronach zaprzyjaźnionego serwisu www.wm.pl

Więcej informacji na temat licytacji już wkrótce!

ODPOWIEDZ