Dni Dewiacji w Olsztynie

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Piki
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 88
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Piki » wt 26 maja, 2009

Danton pisze: ps. jeszcze kiladziesiąt lat temu odpowiednie komando pieskowe otworzyło by ogień bez rozkazu podczas takiej manifestacji a teraz......
W Twoim toku rozumowania to takie "komando pieskowe" by otworzylo ogien przy pierwszym wyjsciu z pod ratusza...

Sorry za OT , a co do tego calego pedalskiego zejscia to brak mi slow...ale puki nie robia tego pod moim oknem to mam na to [moderator].

jurasss1
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr 27 maja, 2009

Post autor: jurasss1 » śr 27 maja, 2009

Ludzie, zastanówcie się zanim coś napiszecie!
zwracam się do 16-18 latków odiwedzających forum, także do starszych!
Jestem kibicem Stomilu od wielu wielu lat, wielu z Was srało w pieluchę jak zaczynałem. Krzycząc o Dumie Warmiii w Poznaniu, Gdańsku, gdziekolwiek mnie rzuciło, miałem niejedną nieprzyjemną sytuację (utarczki, bijatyki), albo - o dziwo - wyrazy szacunku. Jako 25- letni chłop powiem Wam - mam gdzieś czyjąś orientację seksualną, a zaglądniae komuś pod pierzynę budzi we mnie obrzydzenie. Pójdźcie na "dni dewiacji" ale nie wypowiadajcie się w imienu moim, ani Klubu. Opamiętajcie się ludzie, większoś Was krzyczy w imieniu Boga, który oprócz nakazu miłości damsko-męskiej nakazał miłośc bliźniego i tolerancję. ( dygresja - a oprócz tego czystośc przedmałżeńską - a ilu spośród Was jest prawiczkami do ślubu????? ). Jakmi prawem, drodzy koledzy, uzurpujecie sobie zatem prawo do mówienia co jest moralnie poprawne a co nie?
Panowie - moaj propozycja - skupmy nienawiśc (!) na ekipach przeciwnych drużyn, zostawmy w spokoju sprawy obyczajowe. Uwierzcie, że macie więcej znajomych (gejów), którzy za skarby nie przyznają sie do tego (dlaczego?)
niech nie mówią, bo nie będą mieli życia!
a teraz z innej beczki:
rozumiem, że wpływ gejów na spoleczeństwo może miec w Waszy mniemaniu negatywne skutki. To pytam Was - co zmieni ewentualne wpier.....lenie delikwentom?? utwierdzi ich w przekonaniu, że to o co walczą jest słuszne! jeżeli chcecie wytoczyc działa - rozmawiajcie, przekonujcie, zero agresji. W życiu, historii, agresja - potęguje anty-agresję i ruchy wyzwoleńcze, zatem, jeżeli cokolwiek chcecie zrobic - nie róbcie nic - pokażcie, że macie ich "dewiacje" gdzieś. Wierzę że jest wielu z Was, których tak naprawdę to nie obchodzi, ale nie chcecie się sprzeniewierzyc Kolegom.\
Żyję w Gdańsku - mam Kolegę o dośc prawicowych poglądach, i On jest niesamowicie dobrym mówcą. I + nawet On, powiedzial - "ze nie ma nic przeciwko milosci dwojga ludzi, bo to przeciez piekne uczucie" (facet zonaty, dalekoooo starszy od Was wszystkich), a watpliwosc wyrazil jedynie przciwko "afiszowaniu" swojej odmiennosci (i wplywie na moje, Twoje dzieci, etc).
Moj apel - jestescie przeciwko TOLERANCJI (homo-tolerancji), zjawcie sie prosze, i postwcie glos na NIE w obrazie! walczcie w imieniu swoim, szalik daje Wam prawo jedynie do miosci do Klubu.
Jak da rade, bede, wtedy, na dniach "dewiacji", i kto - oprocz mnie - Kibicow Stomilu, postawi glos na TAK???? w imieniu Boga, lub kogo chcecie? sa tacy?
ewentualnie, jesli kogos baaaardzo gryzie co pisze zapraszam na priv - wyzwiska? cokolwiek chcecie, face2face tez - (ale!!! najpierw argumenty!!!!!!)
[email protected]
jerzu (hetero)

[ Dodano: Sro 27 Maj, 2009 ]
sorki, po...bełem daty, to juz było... ;)
aczkolwiek, watpliwosci rozwiewam nadal

[ Dodano: Sro 27 Maj, 2009 ]
DEREKGH , SZAM, szacunek za niezależne zdanie :brawa:

Andrzej
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: sob 09 maja, 2009

Post autor: Andrzej » śr 27 maja, 2009

Jeżeli mówisz że geje to sprawa obyczajowa to sorry ale cały h.u.j. wiesz.... To jest choroba (udowodnione zmiany w mózgu). Wiec nie mów mi i innym że Ty jesteś taki dorosły, dojrzały itp... I to na tyle w tym temacie... (aha i jeszcze jedno... mam więcej NORMALNYCH znajomych niż gejów)

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » śr 27 maja, 2009

jakies typy sie specjalnie porejestrowali zeby napisac w tym temacie zal poprostu -homolobby nie spi. Od poczatku pisane ze to nic nie mialo wspolnego ze S. i idzie kto chce to nie dociera do betonu no coz... ze chodzi o promocje zboczen na ulicy, a nie zagladanie do łozka - ale co tam zamet mozna zrobic... a tego twojego smiesznego boga to mam gdzies(czlowieczku z niezlym refleksem) wielcy medrcy sie znalezli... zaaaaal

Temat do zamkniecia :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: kmwtw :P

Tak jak juz pisalem ktos na forum kiedys zalozyl temat i sie zalil na ta wielka "homofobie" znajdzie sobie go i tam wylewajcie zale, bywalcy klubow pedalskich,hipisi i inni.
Ostatnio zmieniony śr 27 maja, 2009 przez vk, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » śr 27 maja, 2009

jurasss1 pisze:Pójdźcie na "dni dewiacji" ale nie wypowiadajcie się w imienu moim, ani Klubu.
Czy ktokolwiek napisał/powiedział że kibice Stomilu nie akceptują homo-niewiadomo?? Są to zdania pojedynczych osób napisane w dziale "Hyde Park"...
jurasss1 pisze:Opamiętajcie się ludzie, większoś Was krzyczy w imieniu Boga
A co ma do tego Bóg?! :roll: :roll: :roll:
jurasss1 pisze:Jakmi prawem, drodzy koledzy, uzurpujecie sobie zatem prawo do mówienia co jest moralnie poprawne a co nie?
Na tym forum znajdziesz ludzi z wielu warstw społecznych, młodych i tych starszych, biednych i bogatszych - jednym słowem "społeczeństwo" a to wg mnie społeczeństwo określa tzw "normy społeczne"
jurasss1 pisze:mam Kolegę o dośc prawicowych poglądach, i On jest niesamowicie dobrym mówcą. I + nawet On, powiedzial - "ze nie ma nic przeciwko milosci dwojga ludzi, bo to przeciez piekne uczucie" (facet zonaty, dalekoooo starszy od Was wszystkich), a watpliwosc wyrazil jedynie przciwko "afiszowaniu" swojej odmiennosci (i wplywie na moje, Twoje dzieci, etc).
Bo właśnie o to nam wszystkim chodzi. Chcą się walić po kątach? Proszę bardzo, ich wybór, tylko po co wychodzić z tym na ulicę? Czy ja jako w pełni heteroseksualny facet mam teraz iść na miasto ze swoją kobietą i gadać wszystkim że z nią sypiam?! NIE! To jest moja sprawa - tego samego oczekuję...

Bez odbioru...

Awatar użytkownika
FanatykOKS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 19 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn - Jaroty

Post autor: FanatykOKS » śr 27 maja, 2009

Temat jest w dziale Hyde Park czyli sobie powymieniać poglądy można.

Co do pedałów: Tak jak część osób mówi, dopóki nie afiszuje się dwóch facetów, że nocami ładują się w du*pska to jeszcze nie jest tak najgorzej ale jeżeli wychodzą oni na ulicę z grubsza w bliżej nie określonym celu (prawdopodobnie żeby pokazać się, że istnieją) to już mnie to drażni. Osobiście żadnego geja nie znam i taki stan mi odpowiada. Nie wiem czy sąsiad który mieszka na przeciwko mnie od 10 lat nie jest gejem, jeżeli jest to przynajmniej się z tym kryję a ja nie wnikam w niczyje życie prywatne więc się prawdopodobnie tego nie dowiem (oczywiście był to przykład).

Teraz może napiszę czemu drażni mnie ujawnianie się gejów.

Z czasem spojrzenie na pewne sprawy u ludzi się zmieniają i u mnie było tak samo. Choć obrzydzenie do dwóch facetów stukających się w dupska mam ogromne to w całym tym happeningu najgorsze jest to, że pedały mówią o homofobii o tym, że trzeba ich tolerować itd. Tworząc takie imprezy dają o sobie znać i wzbudzają wobec siebie zainteresowanie zwracając na siebie uwagę. Dziecko widząc dwóch facetów trzymających się za ręce od razu pyta mamę OCB więc matka tłumaczy takiemu dziecku, że to panowie co się kochają itd. ble ble ble. Psychika dziecka bardzo długo się formuję i zapamiętuje takie rzeczy; teraz do rzeczy... Pomyślcie (szczególnie moi rówieśnicy i bardziej kumaci użytkownicy tego forum) jeżeli to byłby wasz SYN który naoglądał by się w dzieciństwie na takim happeningu gejów zaczął by się tym interesować i w wieku 18 lat oświadczyłby wam, że jest GEJEM to co byście zrobili? (oczywiście każdy sam sobie odpowiada na to pytanie)

Dla mnie to jest powodem do sprzeciwu przed takimi akcjami. Chyba cały sens do nienawiści przed jakimiś grupami, mniejszościami, narodami musi mieć jakieś powody. Równie dobrze mogę opowiedzieć dlaczego nienawidzę żydów i cyganów, a ludzie co krzyczą J***Ć ŻYDÓW a na pytanie dlaczego ich tak nienawidzisz nie potrafią odpowiedzieć są raczej nie do końca w porządku sami ze sobą.

darekhg
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: wt 28 lis, 2006

Post autor: darekhg » śr 27 maja, 2009

zamknijcie ten temat, nie ma co tu juz gadac.
Bylo, minelo. koledzy na meczu mowili ze nawet brali udzial w hepeningu :) na "nie" wiec teczowi pewno tez zadowoleni ze nawet kibicow wciagneli :D i tyle.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » czw 28 maja, 2009

Osobiście uważam, że homoseksualistom należy się prywatność. Jestem za całkowitym niewtrącaniem się w sferę osobistą - nie można nikomu zaglądać pod kołdrę. Jednakże poszanowanie prywatności powinno dotyczyć również (przede wszystkim) "pedałów", którzy tę swoją kołdrę specjalnie odsłaniają, byśmy mogli zobaczyć, z kim oni baraszkują.

Ich wyuzdanie i uliczne marsze czy jakieś inne formy wątpliwej rozrywki uderzają w prywatność nie tylko moją, ale także i wielu innych.

Możecie tu przedstawiać jakieś argumenty o miłości, ale ta miłość nie daje przecież żadnych owoców. Już prędzej powinno się zalegalizować dendrofilię ;)

WIWAT CIEMNOGRÓD!

Swoje zdanie na temat homoseksualistów zweryfikowałem po ujrzeniu dwóch ulizanych "pedziów", z mnóstwem biżuterii, łańcuchów i toną makijażu śliniących się w... wesołym miasteczku.

jurasss1 w ogóle miażdży w tym temacie - jeden post, atakujący przeciwników i zakończony słynnym:
jurasss1 pisze:zapraszam na priv
który specjalnie miał zakończyć dyskusję na jego zdaniu :) Jak się zaczyna rozmowę w jednym miejscu, to warto by ją tam skończyć :)
darekhg pisze:zamknijcie ten temat, nie ma co tu juz gadac.
Bylo, minelo. koledzy na meczu mowili ze nawet brali udzial w hepeningu :) na "nie" wiec teczowi pewno tez zadowoleni ze nawet kibicow wciagneli :D i tyle.
Dziwi mnie Twój tok rozumowania, skoro sukcesem "malarzy" nazywasz ich bądź co bądź porażkę :)

ODPOWIEDZ