Dni Dewiacji w Olsztynie

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lacoste
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: wt 10 lut, 2009

Dni Dewiacji w Olsztynie

Post autor: Lacoste » czw 21 maja, 2009

http://kultura.wm.pl/Dni-Rownosci-w-Olsztynie,71229

tak niedawno było w Krakowie , a teraz doszło do nas :roll:
Ostatnio zmieniony czw 21 maja, 2009 przez Lacoste, łącznie zmieniany 1 raz.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » czw 21 maja, 2009

Pederasci maja glos, ginie swiat. :roll:

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » czw 21 maja, 2009

w sobotę marsz na mecz spod ratusza, obowiązkowo przez wysoką brame.

"happening malarski- mieszkańcy Olsztyna tworzą obraz i w ten sposób mówią swoje TAK lub NIE dla tolerancji. "

Wszyscy na NIE ;)

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » czw 21 maja, 2009

Przynajmniej będą siedzieć w tym swoim klubiku o "wysokim poziomie tolerancji" (ale tylko dla odmieńców).

W dupach się ludziom przewraca. To będzie nasza elita społeczeństwa za kilka lat:
http://www.pardon.pl/artykul/8565/geje_ ... dofile_tez
A wszystko to w imię "tolerancji"...

Awatar użytkownika
FanatykOKS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 19 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn - Jaroty

Post autor: FanatykOKS » czw 21 maja, 2009

Zainteresowani imprezą niech wpadają o 14 pod wysoką bramę... Potem prosto na mecz :)

Nie organizujcie żadnych zorganizowanych akcji bo inwigilacja ze strony psów jest na prawdę ogromna...

Wszelkie info na PW.
Ostatnio zmieniony czw 21 maja, 2009 przez FanatykOKS, łącznie zmieniany 2 razy.

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » czw 21 maja, 2009

A dajcie se spokój z tymi pedałami. Im tylko zależy na naszych protestach bo to da im rozgłos. Najlepiej ich olać. Czym mniej osób bedzie tym więcej ludzi zrozumie gdzie mamy te [moderator] cioty.

Awatar użytkownika
FanatykOKS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 19 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn - Jaroty

Post autor: FanatykOKS » czw 21 maja, 2009

(Stomil Fan) pisze:A dajcie se spokój z tymi pedałami. Im tylko zależy na naszych protestach bo to da im rozgłos. Najlepiej ich olać. Czym mniej osób bedzie tym więcej ludzi zrozumie gdzie mamy te [moderator] cioty.

A może Ty od nich jesteś, że ich tak bronisz? Milczenie oznacza zgodę!

P.s Nikt ci nie każe iść z nami.

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » czw 21 maja, 2009

Pokaz mi gdzie ich bronie?

Mowie tylko ze im zalezy na rozglosie.

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » czw 21 maja, 2009

Rozglos i tak i tak beda mieli bo cale te je..e media za nimi sa, wazny jest nasz sprzeciw jak damy im organizowac spedy dewiacji to dalej bedzie jak na zachodzie (zapewne wiekszosc z was wiedziala o tym gownie 4club gdzie pedalstwo sie schodzi - siedzieli tam nie promowali wyntaurzen to moge im i okazac ta smieszna tolerancje(jakze naduzywane slowo dawno nie majace nic wspolnego z prawda) ale jak wylaza na miasto i promuja zboczenie mowimy temu zdecodawne NIE!!! Olsztyn wolny od zboczencow!!! Wiec zadne dyskusje w tym temacie sa zbedne. Przylaczam sie do nieoficjalnego apelu zeby przed meczem o 14stej wpasc pod wysoka brame. Jak bedzie duzo psow najlepiej podzielic sie na mniejsze 14sto osobowe grupki(niepotrzebne jest zezwolenie na demo) i w klika(kilkanascie) tych grup polaczyc sie w okrzyku.

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » czw 21 maja, 2009

Najlepiej porozstrzelać to pedalstwo i konie dyskusji.

Kto nie skacze ten jest pedał, hej , hej ;D

Awatar użytkownika
Dawid92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: czw 23 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Dawid92 » czw 21 maja, 2009

A więc namawiajcie kazdy kazdego ziomka rodzine znajomych zeby szedl w sobote na mecz i przy okazji o 14:00 przyszedl pod ratusz! namalujemy im piekny obraz :twisted:
przydało by się żeby ktoś tą akcjębardziej ogarnął :) niech ktoś bardziej kompetentny tym zarządzi
Ostatnio zmieniony czw 21 maja, 2009 przez Dawid92, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » czw 21 maja, 2009

Mysle o 14 stej to byc pod brama, pod ratuszem i w okolicach :wink: nalezaloby sie zebrac gdzies 13.45(zanim sie wszyscy zejda) i isc grupami pod brame.
Ostatnio zmieniony czw 21 maja, 2009 przez vk, łącznie zmieniany 1 raz.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » czw 21 maja, 2009

jak coś organizujecie to mądrze -tak jak wyżej ktoś napisał oni maja teraz poparcie medialne bo takie tęczowe zabawy są tera z w modzie ,mało tego tvny to nawet promują takie atrakcje

TYM TOKIEM ROZUMOWANIA

TOLERANCJA DLA PEDOFILII :!:
TOLERANCJA DLA KAZIRODZTWA :!:
NAWET DLA FASZYSTÓW KTÓRYCH TAK POTĘPIAJĄ TEZ MUSI BYĆ WSZECHOBECNA TOLERANCJA :!:
tolerancja dla gwałcicieli!
dla morderców! itd

I OCZYWIŚCIE TOLERANCJA DLA LUDZI OO ODMIENNYCH POGLĄDACH -BO JAK SIĘ PROMUJE TOLERANCJE TO I TRZEBA MIEĆ TOLERANCJE DLA KOGOŚ KTO MYŚLI INACZEJ

WIĘC JAK KTOŚ CHE OFICJALNIE PROTESTOWAĆ JAKO STOMILOWIEC NIECH TO ROBI NA KONKRETNE ARGUMENTY NP TAKIE JAK WYŻEJ

najlepiej zrobić też coś oficjalnie jako manifestacje -każdy pełnoletni może to załatwić



"chcą praw do adopcji lecz nie ma takiej opcji " :cwaniak:
Ostatnio zmieniony czw 21 maja, 2009 przez Preze(S), łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
FanatykOKS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 19 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn - Jaroty

Post autor: FanatykOKS » czw 21 maja, 2009

Propaganda!

Obrazek
Ostatnio zmieniony czw 21 maja, 2009 przez FanatykOKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » czw 21 maja, 2009

Widzę że mój pomysł się przyjmuje.

Dobrym pomysłem byłaby oficjalna demonstracja, z hasłami-transparentami; coś w stylu przedstawianych wyżej.
intertrans pisze:TOLERANCJA DLA PEDOFILII
TOLERANCJA DLA KAZIRODZTWA
NAWET DLA FASZYSTÓW KTÓRYCH TAK POTĘPIAJĄ TEZ MUSI BYĆ WSZECHOBECNA TOLERANCJA
tolerancja dla gwałcicieli!
dla morderców! itd

I OCZYWIŚCIE TOLERANCJA DLA LUDZI OO ODMIENNYCH POGLĄDACH -BO JAK SIĘ PROMUJE TOLERANCJE TO I TRZEBA MIEĆ TOLERANCJE DLA KOGOŚ KTO MYŚLI INACZEJ
Przydałby się też jakiś akcent który dosadnie, lecz nie dosłownie pokazuje że się od tego odcinamy, np "Czy właśnie tego chcemy?"; "Tak ma wyglądać Polska?" itp.

darekhg
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: wt 28 lis, 2006

Post autor: darekhg » czw 21 maja, 2009

Ale tutaj chyba doszlo do pomieszania - z tego co ja rozumiem z opisu akcji na GO to to beda jacys studenci, malarze robili z uwm-u a nie pedzie czy les... i tam zadnej parady nie bedzie - wiec moze lepiej przyjsc i po prostu na tym obrazie im postawic kropki na NIE, kto chce, a nie sie spinac ze jak beda psy to na grupki sie rozbijac albo po katach sie chowac itp ;)
no chyba ze chodzi o wielki i strategiczny sukces - rozgonienie paru dziewczyn z pedzlami w ramach walki z gejostwem ;)

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » czw 21 maja, 2009

Chcesz sobie podyskutowac to byl kiedys taki temat twoj kolega zalozyl to sobie podyskutuj czy wolisz to robic z chlopakiem czy dziewczyna. Pewnie ty bylbys dopiero oburzony gdyby na plakacie bylo - bedzie zbiorowy anal potem obrabianie gały przechodniom. Jesli nie wiesz co to KPH i Robert Biedroń, ci wielcy oswieceni studenci walczacy "sztuka"(sic!) o wolnosc, pedryle z klubu 4club to zamilcz. Jak chcesz to mozesz nawet do tych "malarzy" sie przylaczyc... A my przyjdziemy i powiemy nie pederastom i nie wiem skad ty tu bierzesz jakies akcje o gonieniu pedałów jak chcesz to mozesz sie sam z nimi gonic bo mi to nie podrodze... Ajak nie wiesz co chodzi z 14osobowymi grupkami to twoj problem.

Na marginesie chyba nie ma co tlumaczyc(zrobie to specjalnie dla darekhg) ze najpierw zaczyna sie od skromnego promowania(ich srodowisko sie integruje, wychodza z cienia), a potem juz otwarta droga przez parady, tv do tego co jest na zachodzie. Ten cytat chyba mowi wszystko: "Finał Dni Równości odbędzie się w 4club, to tu podsumujemy te dwa dni i zaplanujemy to, co za rok. " domyslam sie ze jak pojdzie im gladko to o "barwna" parade przez pol masta sie postaraja.

I tym postem chcialbym zakonczyc zasmiecanie tego tematu(darekhg poszukaj tematu o pedziach i podysktuj jak ktos bedzie o tym chcial)
Ostatnio zmieniony czw 21 maja, 2009 przez vk, łącznie zmieniany 2 razy.

darekhg
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: wt 28 lis, 2006

Post autor: darekhg » pt 22 maja, 2009

Widze ze ten temat cie bardzo fascynuje-troche to niezdrowe, mnie tam wali kto z kim sypia i jak - jezeli nie robi tego z dzieciakami i zwierzetami. nie przeszkadza mi tez malowanie jakis obrazkow - ich sprawa.
Nie zabraniam ci tez isc, chesz to idz - wiec po co odrazu mi insynuujesz ze jestem homo? Nie masz innych argumentow? mnie uczyli ze nie tyka sie gowna bo pozniej bardziej smierdzi. ty sie lubisz babrac-okej, babraj sie. uwazam ze im mniej by sie mowilo o takich akcjach w mediach to same by zdechly smiercia naturalna. ty masz inna wizje i super ale nie wciskaj mi ze stoje po ich stronie.


calujacy sie faceci sa dla mnie malo estetyczni, ale dziewczyny juz nie.Jak pewno dla 3/4 facetow. Ale to nie oznacza odrazu ze popieram adopcje czy "malzenstwa" homo.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » pt 22 maja, 2009

Mówisz o [moderator] z niskobudżetowych filmów czy o lesbach??

:arrow: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... n_kiss.jpg

Podoba wam się to?

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » pt 22 maja, 2009

Prosze nie rozmywajcie tematu, jak chcecie prowadzic ideologiczne dysputy to nie w tym temacie :!:

Awatar użytkownika
FanatykOKS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 19 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn - Jaroty

Post autor: FanatykOKS » pt 22 maja, 2009

Aro pisze:Mówisz o [moderator] z niskobudżetowych filmów czy o lesbach??

:arrow: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... n_kiss.jpg

Podoba wam się to?


:O :shock: ooO Ale to i tak nie miejsce na wymianę ideologii

Zamiast tutaj rozwodzić się czy warto iść czy nie iść lepiej zachęcajcie znajomych powiedzcie o tym znajomym, wszystkim zainteresownym, skinom i szerzcie propagandę GG, NK itd.
Ostatnio zmieniony pt 22 maja, 2009 przez FanatykOKS, łącznie zmieniany 2 razy.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pt 22 maja, 2009

Zapraszamy na pierwsze w Olsztynie DNI RÓWNOŚCI.

Start: sobota 23 maja, godzina 14, miejsce Wysoka Brama

happening malarski- mieszkańcy Olsztyna tworzą obraz i w ten sposób mówią swoje TAK lub NIE dla tolerancji.

Cztery godziny później o 18 wpadnij do 4club na INTRO, tu spotkasz się z organizatorami i rozpocznie się wielkie świętowanie.

Zaledwie dwie godziny później bo o 20:00 wystartuje tęczowa impreza w 4club. To będzie długa noc, którą uświetni występ Drag Queen Lady Brigitte.

Po sobotnich szaleństwach damy Ci się wyspać do 14:30, wtedy zapraszamy do Sceny Margines na projekcję filmu i rozmowy panelowe, w których wezmą udział m.in. Yga Kostrzewska, Marta Abramowicz i Nina Derej.

Finał Dni Równości odbędzie się w 4club, to tu podsumujemy te dwa dni i zaplanujemy to, co za rok.

AfterParty w 4club to oficjalne zakończenie Dni Równości i oczywiście jak na 4club przystało bardzo dobra zabawa. ZAPRASZAMY!
nom i macie tutaj napisane idźcie namalujcie co myślicie i tyle -tu nie ma mowy o jakiejś demonstracji czy parady -ktoś źle nakreślił imprezę

ale wracając do tematu to jak STOMIL nikt oficjalnie nie organizuje nic ,jako kibice Stomilu odwiedzający "imprezę" pamiętajcie ,ze nie reprezentujecie wtedy całego STOMILU tylko swoje poglądy
jak ktoś będzie robił bezsensowne zagrywki niech nie liczy na wsparcie

resztę imprez macie tez opisane

"MĄDRZE" NIE NA PRZYPAŁ-TEGO SIĘ TRZYMAJCIE :!:
:!:

Danton
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: wt 12 sie, 2008

Post autor: Danton » wt 26 maja, 2009

proponuje zrzucić sie na bilet w jedną strone dla woych odmieńców



ps. jeszcze kiladziesiąt lat temu odpowiednie komando pieskowe otworzyło by ogień bez rozkazu podczas takiej manifestacji a teraz......

Awatar użytkownika
Dawid92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: czw 23 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Dawid92 » wt 26 maja, 2009

czy ktos czytal poniedzialkowa olsztynska? na 8 lub 9 stronie napisali o tym.

szam
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: pt 07 lis, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/Torun

Post autor: szam » wt 26 maja, 2009

Danton pisze:proponuje zrzucić sie na bilet w jedną strone dla woych odmieńców



ps. jeszcze kiladziesiąt lat temu odpowiednie komando pieskowe otworzyło by ogień bez rozkazu podczas takiej manifestacji a teraz......
[moderator] jak tak to hwdp, ale jak cos się nie podoba to od razu komado pieskowe ma strzelac. nieźle.

mam odmienne zdanie dotyczace tego tematu niż pewnie większośc bo mam paru znajomych gejów, baa nawet na paru gejowskich imprezach byłem i nie uważam tego za coś strasznego. Kazdy ma prawo manifestowac to co uważa za słuszne i co chciałby przekazac innym. Dopóki konstytucja nie zabrania to dla mnie luz.

Ja pewnie mam inne poglądy(od wielu z was) jeszcze w wielu sprawach jednak ich nie wypowiadam, bo z polityką nie powinno sie wchodzić na stadion. łaczy nas klub a cała reeszta niech nas nie obchodzi jak mówimy o klubie.

ODPOWIEDZ