90minut.org

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
90minut.org
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pt 19 cze, 2009

90minut.org

Post autor: 90minut.org » pt 19 cze, 2009

Na początek sezonu ligowego musimy poczekać do połowy lipca. Internetowy manager piłkarski 90minut.org umożliwia kibicom rozpoczęcie rozgrywek ligowych jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie w ten weekend.

90minut.org to internetowy manager piłkarski przeznaczony dla osób, które chcą sprawdzić czy drzemie w nich dusza prezesa klubu, managera i trenera w jednym. W ciągu kilku miesięcy od powstania portal zdobył uznanie ponad 2,5 tys. użytkowników. W 90minut od gracza zależy czy klub będzie prowadził dobrą politykę transferową, posiadał fundusze na rozbudowę stadionu i jednocześnie to czy wyniki i morale drużyny będą na odpowiednim poziomie. 90minut oferuje wiele ciekawych opcji. Oprócz podstawowych takich jak: prowadzenie drużyny, planowanie treningu, polityka transferowa do dyspozycji mamy m.in. prowadzenie reprezentacji kraju, grę w zakładach bukmacherskich, kierowanie hotelem i siecią sklepików klubowych, które znajdują się przy stadionie. 90minut.org to realistyczny i najszerzej rozbudowany manager piłkarski dostępny w sieci.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji:
http://90minut.org/index.php?str=rejest ... anego=1438

Danio
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: czw 20 sty, 2005

Post autor: Danio » pt 19 cze, 2009

2,5 tyś użytkowników to nic w porównaniu do prawie 1mln użytkownikow z całego świata. zapraszam na www.hattrick.org

Awatar użytkownika
TomSonx
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pt 19 cze, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: TomSonx » pt 19 cze, 2009

Heh, a więc jestem zainteresowany menagerem 90minut.org !

PS. Rejestrujcie Się i Do dzieła! :lol: :lol:

[ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 ]
Na 90minut.org jestem w lidze 5.100 ! Zapraszam xD

Awatar użytkownika
90minut.org
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pt 19 cze, 2009

Post autor: 90minut.org » czw 25 cze, 2009

Danio pisze:2,5 tyś użytkowników to nic w porównaniu do prawie 1mln użytkownikow z całego świata. zapraszam na www.hattrick.org
Od czegoś trzeba zacząć:))

Awatar użytkownika
KakaReal
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: pn 08 cze, 2009
Lokalizacja: Allenstein

Post autor: KakaReal » czw 25 cze, 2009

90minut.org to shit a nie manager! (wiem bo sprawdzałem)

Polecam managerzone.com ! Bardzo dobry , przyjazny , dopracowany , rozbudowany manager piłkarski! Warto też dodać ,że jest on ogólnoświatowy (manager w pełni po POLSKU). Hattrick się chowa przy zonie ;].

Jako ciekawostkę dodam ,że co dzień rejestruje się około 3,6 tysięcy nowych użytkowników z całego świata! A sam managerzone.com działa od paru ładnych latek :twisted: . W przeciwieństwie do Hattrika , managerzone ma średnio od 0,9 do 1,0 mln ludzi aktywnych a nie ogólnie! Więc macie z kim grać ;].

Więc wybór należy do was co wybierzecie! SERDECZNIE POLECAM!\


Viva STOMIL!
Ostatnio zmieniony czw 25 cze, 2009 przez KakaReal, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
90minut.org
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pt 19 cze, 2009

Post autor: 90minut.org » czw 25 cze, 2009

90minut.org skupia się narazie na użytkownikach z Polski, więc porównywanie go do managerzone.com nie jest najlepsze.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
KakaReal
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: pn 08 cze, 2009
Lokalizacja: Allenstein

Post autor: KakaReal » czw 25 cze, 2009

90minut.org pisze:90minut.org skupia się narazie na użytkownikach z Polski, więc porównywanie go do managerzone.com nie jest najlepsze.

Pozdrawiam
Specjalnie dla ciebie sprawdziłem ranking dla użytkowników Polski:

Użytkownicy: 1467251
Nowi gracze w ciągu 24 godzin: 568.

Warto też dodać ,że Polska jest w ścisłym rankingu państw! W zone jest również reprezentacja Polski , która powołuje naszych najlepszych do kadry ( oczywiście musimy im to zaproponować). Reprezentacje rozgrywają puchary narodowe , ME , MŚ.

Managerzone posiada też różne fora gdzie możemy porozmawiać o grze , zadać pytania lub zaprosić na sparing.

No więc panie 90minut.org nie wymądrzaj się bo nie masz czym :wink: . Bez napinki
Ostatnio zmieniony czw 25 cze, 2009 przez KakaReal, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
90minut.org
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pt 19 cze, 2009

Post autor: 90minut.org » czw 25 cze, 2009

Wiadomo, że bez napinki Panie KakaReal :wink:

PavloNagorki
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: sob 28 mar, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: PavloNagorki » pt 26 cze, 2009

Hmm . Ja oczywiście napisze szczerze mi ten manager podoba się nie to że z własnej woli ale wole to od jakiegoś sokkera.org . :/


1 sparing wygrałem xD

Dudziek-oKs
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: sob 04 kwie, 2009
Lokalizacja: Nagórki

Post autor: Dudziek-oKs » wt 30 cze, 2009

Kolego... żeby porównywać to trzeba trochę pograć, a nie 2 mecze i inny manager lepszy .

szam
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: pt 07 lis, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/Torun

Post autor: szam » czw 02 lip, 2009

no [moderator] te 90minut. Chce wejsc i sprawdzić a tu akurat awaria serwerów. No to nie pogram:]

Awatar użytkownika
Kacper
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 36
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Kacper » czw 02 lip, 2009

a mi sie podobał freekick, już nie gram bo nie ma czasu, może ktoś powie że prosty ale mi sie podobał...

ODPOWIEDZ