Buki

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

WujekDobraRada
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: czw 25 cze, 2009

Buki

Post autor: WujekDobraRada » pn 29 cze, 2009

jako że panowie mamy pojęcie o piłeczce co sądzicie wzajemnej pomocy polegającej na obstawianiu meczy u buków. W ten sposób można zarobić ale też stracić - chociaż myślę że wspólnymi siłami byśmy dali rade coś razem zgarnąć. Kasa zarobiona w ten sposób napewno pomogła by ludziom w uzbieraniu na wyjazdy, zrzutki na oprawę itd. Jeśli temat niepotrzebny proszę o skasowanie przez admina. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
TomSonx
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pt 19 cze, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: TomSonx » wt 30 cze, 2009

Myślę,że to nie głupi pomysł..
Ale zobaczymy co inni o tym sądzą.. :lol:

Bobi
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: ndz 12 lis, 2006
Lokalizacja: Morąg

Post autor: Bobi » wt 30 cze, 2009

Każdy kto choć trochę w tym siedzi wie, że obstawianie piłki to naprawdę w 70% loteria i odpuszcza grając tenis, hokej czy nawet siatkówkę, mankamentem piłki nożnej są remisy. Pomysł szlachetny ale, żeby wygrać naprawdę konkretną kwotę, wkład musi być co najmniej 3 razy mniejszy więc nie wiem czy warto tyle ryzykować.

WujekDobraRada
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: czw 25 cze, 2009

Post autor: WujekDobraRada » wt 30 cze, 2009

powoli do celu i by sie udalo siedze troszke w tym i mogę pomóc jak trzeba. Jest taki system 15 i przy wkładnie zaczynającym np. od 2 zł przy 10 kroku mamy juz do wyciągniecia jednorazowo okolo 100 zł

Awatar użytkownika
TomSonx
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pt 19 cze, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: TomSonx » wt 30 cze, 2009

Może przeczekajmy jeszcze z tym wpłacaniem na jakiegoś buka i może najpierw sprobujemy poczekac na jakiegos free beta ..Bo są takie np. 5 $ czy 5 Euro.
Kto jest kumaty to wie o co chodzi.

Lub na meczu zrobimy składke po 2zł i ktoś kumaty pojdzie do STS cos obstawic, przy takiej wyzbieranej stawce mozna obstawic jeden mecz w STS..
I taka kasa będzie, że hej...

Spróbowac można..
Ostatnio zmieniony wt 30 cze, 2009 przez TomSonx, łącznie zmieniany 1 raz.

kreatywny
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: sob 09 maja, 2009

Post autor: kreatywny » wt 30 cze, 2009

przecież myślałeś, że to głupi pomysł :) Moim zdaniem nie jest zły jak dużą sumkę postawi się na pewniaków

Awatar użytkownika
TomSonx
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pt 19 cze, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: TomSonx » wt 30 cze, 2009

Za taką stawkę np. 100 zł można 1 mecz nawet postawić, ale po co ksoro bedzie malo do wygrania...

Lepiej postawic pare meczy moze z 3 czy 4 (same pewniaczki) i się modlić żeby weszło to...

Awatar użytkownika
tendragon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 190
Rejestracja: wt 17 sty, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tendragon » wt 30 cze, 2009

Najpewniej to grac w remisy. Wybierasz sobie jedną druzyne ze srodka tabeli co ma najwiecej remisow i obstawiasz X co kolejke, az do skutku, za kazdym razem potrajając stawke. Wymaga to sporych nakladow finansowych ale wygrana jest pewna, chyba, ze przestana remisowac.

Awatar użytkownika
Dawid92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: czw 23 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Dawid92 » wt 30 cze, 2009

ja przy kasie jak jestem zawsze stawiam wieksza sumke na jeden lub dwa mecze i tak z pięćdziesięciu zł jest sto pięćdziesiąt zł zawsze stówka na plus, a o wynik sie nie martwię.
Ostatnio zmieniony wt 30 cze, 2009 przez Dawid92, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zielak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: pn 07 sty, 2008
Lokalizacja: Ol(S)tyn/gdańsk

Post autor: zielak » wt 30 cze, 2009

Może lepiej w tym temacie zająć się typowaniem konkretnych meczy z uzasadnieniem wyboru a nie gadkami w stylu:

Ja stawiam najczęściej 3 mecze za 10 zł, a ja stawiam 2 remisy za piątaka, a ja jeden mecz za 100...itp

Chociaż z tym trzeba się wstrzymać az się ligi rozpoczną bo na razie to grają ligi finlandzkie, norweskie itp

eR.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: śr 21 wrz, 2005
Kontakt:

Post autor: eR. » wt 30 cze, 2009

Lepiej wpłacajcie te drobne sumy na konto Ultrasów, każdy grosz się liczy. :wink:

WujekDobraRada
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: czw 25 cze, 2009

Post autor: WujekDobraRada » wt 30 cze, 2009

chętnych zapraszam do typowania tak jak kolega wyżej napisal. nie chodzi o to żeby pisać za ile się gra tylko mecz z uzasadnieniem może gotowy kupon. Jeśli ktoś chętny to zakładam na forum bukmacherskim temat i umieszczam link w którym mozna typować mecz bo te forum jest o naszym klubie a nie bukmacherce.

Link do naszego forum zapraszam

http://www.forum.bukmacherskie.com/show ... hp?t=32912

Kasę wygraną wspólnymi siłami postarajcie się wpłacić na oprawy, przeznaczajcie na wyjazdy itd.

Pozdrawiam

Bobi
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: ndz 12 lis, 2006
Lokalizacja: Morąg

Post autor: Bobi » wt 30 cze, 2009

TomSonx pisze:
Lepiej postawic pare meczy moze z 3 czy 4 (same pewniaczki) i się modlić żeby weszło to...
:lol: Na takich pewniaczkach (np. Hiszpania - USA [Hiszpania strzeli gola]) niejeden już się przejechał. Lepiej wpłacajcie nawet najmniejsze kwoty na konto, jak napisał kolega wyżej.

Awatar użytkownika
TomSonx
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pt 19 cze, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: TomSonx » wt 30 cze, 2009

Atak na marginesie powiem..

Żeby doszło to do skutku to kto by się tym zajmował??

WujekDobraRada
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: czw 25 cze, 2009

Post autor: WujekDobraRada » wt 30 cze, 2009

podałem wyżej link do forum wiec zapraszam

YasQ
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: pn 01 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: YasQ » wt 30 cze, 2009

Jakis czas temu wraz z kolega zajmowalem sie obstawianiem mozna by powiedziec "profesjonalnie". Zrezygnowalismy z tej zabawy z roznych wzgledow ale kilka przemyslen zostalo wyciagnietych.

Fundametalna zasada calej tej zabawy w bukmacherke jest NIE MA PEWNIAKOW ! Chociaz mialem w zyciu okazje obstawiac mecze ktorych zwyciezce znalem przed meczem ale to calkiem inna historia :twisted:

Osobiscie nie lubie grac progresja, zeby miec jakies zadowalajace dochody po trzeba by miec naprawde potezna gotowke i nie wiem czy byl bym w stanie postawic kilkanascie tys zl na mecz, a poswiecac czas i grac na male kwoty jakos mnie nie satysfakcjonuje

Wygrywanie u buka jest trudne poniewaz ma nad nami spora przewage (nawet w porownaniu z jakas glupia ruletka) w sumie wygyrwamy tylko gdy znajdziemy blad (w koncu bukmaher jest tylko czlowiekiem wiec tez sie myli) czyli niedocenienie/przecenienie danego meczu itp. Jest to czasochlone i trzeba sie wykazac naprawde spora wiedza.

Bardzo wazne o ile nie najwazniejsze w tej zabawie jest zarzadzanie kapitalem nie wazne czy dysponujemy 10zl czy 1mln jezeli bedziemy zle zarzadzac kwotami przegramy. Osobiscie preferowalem obstawianie singli ew dubli + raz w tyg jakis zaklad systemowy na tzw pewniaki. Na typy nie patrzylem wygrany/przegrany tylko na dochod/strata niby to samo, ale chodzi o spojrzenie dlugoterminowe czyli ile % jestesmy w stanie wygrac w ciagu miesiaca mi sie udawalo wygrywac 15-20% od kwoty z poczatku miesiaca nie wiem czy to duzo czy malo mi starczalo na moje potrzeby 8)

Najlepiej jest obstawiac sporty 2 drogowe czyli takie w ktorych nie wystepuje remis

I pamietajcie jak chcecie sie w to bawic nigdy nie obstawiajcie wiecej niz mozecie przegrac (chociaz poprawne zarzadzanie kapitalem nie pozwoli nam na to :wink: )

Awatar użytkownika
BelzeBuB92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Os.Mazurskie

Post autor: BelzeBuB92 » pt 10 lip, 2009

Właśnie :P ...nie ma typów pewnych, są tylko prawdopodobne :D
A co do obstawiania,to najłatwiej wskazywać zwycięzce w siatkówce i tenisie:>

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » pt 10 lip, 2009

BelzeBuB92 pisze:Właśnie :P ...nie ma typów pewnych, są tylko prawdopodobne :D
A co do obstawiania,to najłatwiej wskazywać zwycięzce w siatkówce i tenisie:>
A co za tym idzie kursy są o 1.30 zl w dół 8)
Ostatnio zmieniony pt 10 lip, 2009 przez StomilFanatic, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BelzeBuB92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Os.Mazurskie

Post autor: BelzeBuB92 » pt 10 lip, 2009

Nie zawsze:P
Kursy na dane spotkanie są zależne od rangi meczu :wink:

WujekDobraRada
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: czw 25 cze, 2009

Post autor: WujekDobraRada » ndz 12 lip, 2009

http://www.forum.bukmacherskie.com/show ... ost1103646 panowie jedziemy z typami na forum a nie dyskusja kto gra jakie kursy i czemu są takie

ODPOWIEDZ