MRĄGOWO - pomoc

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

MRĄGOWO - pomoc

Post autor: Siasiu88 » pt 18 wrz, 2009

Czesc. Niedawno przeprowadzilem sie z Olsztyna na jakis czas do Mragowa(minimum kilka miesiecy - a moze i na zawsze). Zupelnie nie znam tego miasta a bardzo interesuje mnie uzyskanie odpowiedzi na kilka nurtujacych mnie pytan...

1) Czy i gdzie jest jakas silownia oraz jakie sa koszty uczeszcznia (karnecik itp)
2) cos slyszalem od znajomej na temat basenu w jakims hotelu - czy jest on tylko dla gosci hotelowych czy rowniez dla ludzi "z zewnatrz"?
3) Moze jakies ciekawostki? Fajne miejsca do zobaczenia z zoną itp..? Generalnie mozecie troche poreklamowac okolice co bym wiedzial co i jak.

Z gory wszystkim dziekuje :)
Ostatnio zmieniony pt 18 wrz, 2009 przez Siasiu88, łącznie zmieniany 1 raz.

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » pt 18 wrz, 2009

Siłowni masz bardzo dużo zależy na jakim osiedlu mieszkasz to Ci doradzimy,coś co nazywa się u nas w mieście basenem masz na ulicy Głowackiego tam gdzie jest hala OSiRu, okolica u nas w Olsztynie jest wszędzie piękna, gdzie nie pójdziesz będziesz zadowolony, w końcu najładniejsza stolica wojewódzką w Polsce to Olsztyn :D

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » pt 18 wrz, 2009

z Olsztyna na jakis czas do Mragowa
czytanie ze zrozumieniem
Ostatnio zmieniony pt 18 wrz, 2009 przez SzEFoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » pt 18 wrz, 2009

wszystko masz w jednym miejscu :P Hotel Mercury :) najpiekniejsze krajobrazy starowka i okolice jeziorka :)

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » pt 18 wrz, 2009

o kur*wa :roll: :roll: :roll: rzeczywiście hahahaha proszę o usunięcie moich postów w tym temacie

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pt 18 wrz, 2009

opcja z zona:
-osobiscie polecam posmigac rowerem wzdluz jeziora ( w strone amfiteatru )
-popykac w tenisa ( korty nad jeziorem,musisz miec wlasne rakiety )

opcja bez zony:
-balety np. w Paradise ;)

przy okazji jezeli bedziesz robil zakupy w sklepie polecam ,,Delikatesy u Teresy'' 8) (pozdro F.)

goro
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: czw 28 sie, 2003

Post autor: goro » pt 18 wrz, 2009

Siema.
Co do baletow to Paradise juz nie ma :) Glowne miejsce baletow to Viva, niedaleko komendy:)
Co do sklepow to rzeczywiscie Delikatesy u Teresy daja rade hehe.
Silownie masz pod Zielonym Marketem, to jest na ulicy Skłodowskiej ( od ronda w górę).
Poza tym jak chcesz potrenować MMA, to jest sekcja we wtorki i piątki w LO1, od godziny 18.30.
Basen w hotelu jest tylko dla gości hotelowych. W wakacje był otwarty dla ludzi z miasta w poniedziałki za 20zł, ale chyba już tej opcji nie ma.

Nie wiem co jeszcze napisać, jak coś to pytaj.
Pozdro

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » sob 19 wrz, 2009

Dzieki za szybki odzew... Szczegolnie Spokojnemu_ ;)

Mam jeszcze pytanie o ta silownie na Sklodowskiej. Moze mi ktos (o ile tam uczeszcza) opisac jak to wyglada? Czy jest sporo miejsca, czy przychodza tlumy ludzi.., jakiego rodzaju bywaja tam najczesciej klienci (czy same "koksiki", czy sa tez kobiety i normalni szarzy ludzie...), czy jest tez sprzet w stylu: rowerki, bieznie, stempery.... Oczywiscie istotne info to - cena :)

Aha... i zapomnial bym tez o najwazniejszym... GDZIE SĄ "DELIKATESY U TERESY"???? Bo bardzo mnie ten sklep jak i nazwa zaintrygowala :cwaniak:

OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: OKS Ostróda » pn 21 wrz, 2009

zeby nie zakladac nowego tematu zapytam tutaj gdzie w olsztynie dobrze i w miare tanio robia tatuaze? z gory dzieki

czy21
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 39
Rejestracja: sob 02 lip, 2005

Post autor: czy21 » pn 21 wrz, 2009

z tego co mi wiadomo w "Dukacie" obok Alfy ziomuś dobrze dziara i nad "impulsem" na starówce widziałem kilka dzieł niezłych stworzyli..

darekhg
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: wt 28 lis, 2006

Post autor: darekhg » wt 22 wrz, 2009

w dukacie juz dawno nie ma salonu, przeniosl sie kolo Wysokiej Bramy
http://www.mansarda.olsztyn.pl/tatuaz-piercing

No i zalezy jaki chcesz wzor,bo jedni sa dobrzy w jednym stylu a inni w innym ;)
W olsztynie dziaranie jest zasadniczo drogie-chyba ze sa to twoi kolesie to wtedy robia po kosztach.

OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: OKS Ostróda » wt 22 wrz, 2009

dzieki za informacje

Insane
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: śr 08 kwie, 2009

Post autor: Insane » śr 23 wrz, 2009

Siasiu88 ja mieszkam w Mrągowie to ci moge powiedziec pare rzeczy co i jak. Co do siłowni to jak chodzilem rok temu to placilem bodajze miesiecznie za 3 razy w tygodniu 50 zl. Mysle ze chyba nie zmienili cen silowni. Silownia jak na Mrągowo(małe miasto) moim zdaniem bogato wyposazona...sa miedzy innymi 3 typy laweczek, bieznia, atlas, z 20 rowerkow, spory wybor hantelek, i roznego typu sprzet na plecy, nogi, klate oraz miesnie brzucha. Atmosfera jest jest bardzo fajna...zawsze znajda sie karki ale z reguly porzadni ludzie tam przychodza...kobiety tez czesto są tam widziane. A co do innych miejsc...to polecam zimą stok narciarski po drugiej stronie jeziora Czos. Góra zwie sie Góra Czterech Wiatrów(G4W) i mozna tam naprawde dobrze spedzic czas...na miejscu jest duzo wypozyczalni sprzetu oraz restauracja gdzie zawsze mozna wyskoczyc na ciepłe kakao lub zimne piwko 8) jesli bedziesz mial dalsze to pytania to pisz. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » śr 23 wrz, 2009

Dzieki za info :) Chwilowo jestem poza Mragowem ale po weeckendzie wracam i zamierzam wbic sie i samemu ocenic Wasza silownie... Z tego co pisales to raczej nie powinienem byc rozczarowany. p.s. O ile dobrze zczailem to ta silownia jest gdzies na przeciwko biedronki? Tam gdzie ten Zielony Market i jakis sklep sportowy?? p.s.2 Gdzie te Delikatesy u Teresy?? :lol:

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » czw 24 wrz, 2009

Delikatesy u Teresy znajdziesz na przeciwko starego osrodka/schroniska/internatu dla dzieci (?)z polem namiotowym.sklep znajduje sie na wzniesieniu,nie daleko glownej plazy.troche ciezko wytlumaczyc jak tam dotrzec ale dla chcacego nic trudnego.....


Dawno nie bylem w Mragowie,ciekaw jestem czy widnieje jeszcze napis na murze ( okolice deptaka )------> Beata Kozidrak goli jaja :lol:

pozdro

ODPOWIEDZ