1% podatku

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Markus
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Bie(S)al
Kontakt:

1% podatku

Post autor: Markus » śr 04 sty, 2012

Jeśli ktoś jeszcze nie wie co zrobić ze swoim 1% podatku to w imieniu swoim i członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Biesalu zachęcamy do przekazania nam procencika. Pieniądze zebrane w ten sposób przeznaczone zostaną na zakup sprzętu potrzebnego do ratowania mienia, zdrowia i życia ludzi. Więcej info tu: www.biesal.osp.org.pl lub na mailu: [email protected]

rafitd
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: śr 26 paź, 2011
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 1% podatku

Post autor: rafitd » śr 04 sty, 2012

Ja wiem co z nim zrobię... Mój 1% dostanie, jak zwykle z resztą, Olsztyński Klub Sportowy Stomil Olsztyn!

Awatar użytkownika
FFM
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: śr 15 cze, 2011
Lokalizacja: Nagórki

Re: 1% podatku

Post autor: FFM » czw 23 lut, 2012

rafitd pisze:Ja wiem co z nim zrobię... Mój 1% dostanie, jak zwykle z resztą, Olsztyński Klub Sportowy Stomil Olsztyn!
mój tez!

darekhg
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: wt 28 lis, 2006

Re: 1% podatku

Post autor: darekhg » śr 29 lut, 2012

Kolega mi przekazał, że w tym roku ktoś dał dupy i nie złożył na czas rozliczenia i nie można przekazywać 1%. Czy to pewne na 100%? Pod koniec marca chciałem się rozliczyć i dołożyć koło 80zł na Stomil. Nie wiele ale zawsze coś! A tu takie info. Czy ktoś wie, jak z tej sytuacji chce wyjść klub?

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Re: 1% podatku

Post autor: Emilozo » śr 29 lut, 2012

darekhg pisze:Kolega mi przekazał, że w tym roku ktoś dał dupy i nie złożył na czas rozliczenia i nie można przekazywać 1%. Czy to pewne na 100%? Pod koniec marca chciałem się rozliczyć i dołożyć koło 80zł na Stomil. Nie wiele ale zawsze coś! A tu takie info. Czy ktoś wie, jak z tej sytuacji chce wyjść klub?
Pewne na 100 procent. Wystarczy wejść na http://stomil.olsztyn.pl

FC Szczytno
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 35
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Re: 1% podatku

Post autor: FC Szczytno » śr 29 lut, 2012

tak ktos dal dupy ja rozliczalem sie w styczniu i babka powiedziala mi ze konto jest nieaktywne i musialem zmienic chyba panowie z biura przespali to i tak przepadlo pare tys niestety

ODPOWIEDZ