Ojciec Święty Jan Paweł II

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Ojciec Święty Jan Paweł II

Post autor: Józio » wt 05 kwie, 2005

Napewno wszystkich poruszyła śmierć Jana Pawła II. Odszedł z tego świata jeden z autorytetów wielu ludzi. Ten temat może służyć jako Księga kondolencyjna, tu możesz wyrazić żal po śmierci Jana Pawła II. Równiez proponuje pisać tu o wszystkim związanym z Ojcem Świętym np. pogodzenie się Wisły i Cracowi co o tym myślicie, czy długo wytrzymają. Gdzie mają pochować Papierza. Czy włosi podołają z organizacją pogrzebu. Jak te wydarzenie wpłyneło na was i wasze otoczeni. Kto będzie następca (Czy to będzie Nigeryjczyk?)


,,Ojcze Świety Ty Szukałeś Nas, Teraz My Znaleźliśmy Ciebie"

DEXX
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 10 sty, 2005
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: DEXX » śr 06 kwie, 2005

Odejscie papieza wywolalo we mnie osamotnienie!!!!!!!
Ten czlowiek wspieral nas a teraz go juz nie ma, ale napewno spoglada na nas z gory!!!!!!!!!!!

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 06 kwie, 2005

Śmierć Jana Pawła II była dla mnie wielkim smutkiem i przeżyciem, że umiera tak dobry człowiek który wiele ludzi pojednał. Myślę, że obecnie nie powiniśmy się tak załamywać i tylko żyć dalej bo tego od nas chciał papież, a co to zgody kibiców to myślę, że długo nie wytrzyma i zaraz znowu się zacznie to co było... :?

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 06 kwie, 2005

Jan Paweł II był wspaniałym człowiekiem i nim będzie bo człowiek żyje doputy dopuki ktoś o nim pamięta. Śmierć papieża spowodowała uczucie pustki której nie da się wypełnić umarł z pewnością największy człowiek tego stulecia. Dla mnie Jan Paweł II był kimś więcej a nie tylko papieżem był dla ludzi był otwartym i wspaniałym człowiekiem i wlaśnie za jego osobowość ludzie z całego świata go pokochali. Nigdy wcześniej i zapewne jeszcze długo nikt nie zgromadzi tylu ludzi na sam stadion dziesięciolecia w warszawie przyjechało 1.5 miliona ludzi!! coś niesamowitego.

[*]Świeć Panie nad Jego duszą[*]

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » wt 19 kwie, 2005

No i wybrali nowego Papieża Josepha Ratzingera :) Co sądzicie o nowym papieżu? Ja myśle, że nie wywoła większych zmian niż Jan Paweł II.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 19 kwie, 2005

Józio pisze:No i wybrali nowego Papieża Josepha Ratzingera :) Co sądzicie o nowym papieżu? Ja myśle, że nie wywoła większych zmian niż Jan Paweł II.
Będzie robił wszystko na podobie naszego rodaka, aby nie zrobić zamieszania z siebie i wokół swojej osoby. Jak dla mnie to najlepszy kandydat, od początku byłem za nim! :wink: :wink:

Flaber007
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 68
Rejestracja: śr 16 lut, 2005

Post autor: Flaber007 » śr 20 kwie, 2005

jedna z 2 najbardziej niechcianych osób na tym stanowisku.

boban
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: pn 11 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Jaroty

Post autor: boban » śr 20 kwie, 2005

tak sie skłąda, że kiedy JPII był w wieku BXVI to mial za sobą 20 lat pontyfikatu, ten Papież jest stary ale i schorowany i nie będzie mógł kontynowac sposobu głoszenia słowa jakiego doświadczliśmy przy poprzednim pontyfikacie

...do HJ musiał iść każdy młody Niemiec...

dla Polaków Papieżem pozostanie na zawsze JPII, sytuacja jest taka ze o Papiezu Polaku będa pamietali głownie hjego rodacy i tyle...

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » śr 20 kwie, 2005

Mogli wybrac kogos z krajów latyno gzie zyje 40% wszystkich katolików swiata.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 20 kwie, 2005

Brat, papieża jest wszoko, że to jego wybrali... :? :? :? nie może się z tym pogodzić i jest bardzo zszokowany... :P :P :P !! Zobaczymy jak zacznie rządzić! Dla niech najpierw "beatyfikuje" Jana Pawła II, a potem to już zabardzo nie będą mnie obchodziły rzeczy jakie będą się działy...

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » śr 20 kwie, 2005

stefan pisze:Mogli wybrac kogos z krajów latyno gzie zyje 40% wszystkich katolików swiata
Moim zdaniem też powinien być jakiś z kraju latyno. Nowy paiperz składał 2 razy podanie o emeryture dla Jana Pawła II i on jej nieprzyją to znaczy ze długo niepociagnie. Co myślicie o tym pomyśle by odbył pierwszą pielgrzymkę do Polski? Ja jestem na Tak. A z tym końcem świata co przybyś napisał coś słyszałem ale niewiem na czym to polega, jak ktoś coś wie więcej na ten temat to niech napisze.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » śr 20 kwie, 2005

Nostradamus cos takiego o koncu swiata napisał w swoich wierszach. Ale to wszystko zalezy od interpretacji tych wierszów. A moze nie chodziło o koniec swiat czylko o koniec czegoś innego. Z Niemca bedzie wiecej szkody niz pożytku.

Zablokowany