Sztuka Stomilowska

Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Sztuka Stomilowska

Post autor: smarek » pt 27 maja, 2005

Sluchajcie, mam kumpla który zajmuje sie rysowaniem. przyznam szczerze bez skromnosci ze robi to dobrze:) a ja to wykorzystuje. wlasnie teraz splodzil dla mnie niesamowita rzecz, moze kogos to zainteresuje :) rysunek wykonany technika olowkowa na papierze -?? duzym :)


Obrazek w trakcie robienia

Obrazek
juz zrobione arcydzielo !!


Obrazek i jeszcze jedno zdjatko


nie ukrywam ze bardzo jestem dumny z tego ze to wlasnie ja jestem szczesliwym posiadaczem tego plakatu. wpadlem przy okazji na taki pomysl, jezeli ktos bylby zainteresowany czyms takim w takim formacie lub w mniejszym to moglbym cos takiego sprzedac zainteresowanej osobie, natomiast pieniadze szly by na stowarzyszenie czyt.: przekazywalbym je Emilowi i on juz by wiedzial co z nimi robic. Oczywiscie prawa autorskie nalezy przestrzegac, wiec kopiowanie powielanie bez mojej zgody ZAPRONIONE. przeciez wszystkim nam powinno zalezec na dobru naszego klubu.
Ostatnio zmieniony pt 27 maja, 2005 przez smarek, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: SNICKERS » pt 27 maja, 2005

Co tu dużo gadać - [moderator] :!:

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pt 27 maja, 2005

No to powiedz ile chcesza za to dzieło 8) ? Radzę się streszczać żeby na gadaniu sę nie skończyło , bo sezon się skończy i ciężko będzie większości kupić ten plakat a Emil chyba też nie będzie się co " 5 minut " ustawial :wink: :!: Kilka plakatów napewno znajdzie odbiorców $ :) :!: Może na ostani meczu ze Zniczem będzie można skorzystać z tej oferty a zarazem zrobić coś dla dobra klubu i wspomóc stowarzyszenie :wink: :!:
PS. > Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie , jestem zainteresowany 8) :idea: 8) :!: pzdro

Oudiran

Post autor: Oudiran » pt 27 maja, 2005

Nawet fajne pracki chlopaczyna ma pojecie o malowaniu .

Józio
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: sob 26 cze, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Józio » pt 27 maja, 2005

Wywalisty obraz :D . A jakim ołowkiem on to robił ?

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » pt 27 maja, 2005

jest tylko jedna kwestia, bo dzieło jest tylko jedno, więc w grę wchodzi wyłącznie kopia, druga sprawa nie wiem czy są takie ksera co kopiują takie duże formaty i to jeszcze rysowane ołówkiem, jezeli ktoś się zna to prosze o jakieś wskazówki. Na początku zebral bym zamówienia i potem ewentualnie skopiował tyle sztuk ilu chętnych. Cene ustalam na 10 zeta od sztuki, myślę ze to jest mało w porównaniu z tym ile chlopak sie napracował. Oczywiście cała suma idze na konto stowarzyszenia. czekam na oferty

P.S. ołówek : HB 4 :)

Młody fan
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 31
Rejestracja: sob 13 mar, 2004
Lokalizacja: os. Mazurskie

Post autor: Młody fan » sob 28 maja, 2005

a moglby zrobic inne projekty??

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » sob 25 cze, 2005

Facet ma talent :!: :!: :!:
Zarąbiste :!: :!: :!:

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » pn 27 cze, 2005

No bez kitu dzieło sztuki ale pewnie tego nie sprzedasz :)

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pn 04 lip, 2005

Jeśli będzie dostępny to składam zamówienie. Wybieram ten jaśniejszy rysunek.

tworek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: wt 10 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg
Kontakt:

Post autor: tworek » pn 04 lip, 2005

i teraz na mury nich to przeniesie :wink: :roll:

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pn 04 lip, 2005

Kleofas pisze:Jeśli będzie dostępny to składam zamówienie. Wybieram ten jaśniejszy rysunek.
Przecież jest napisane, że te jasne to w trakcie robienia! :P :oops:

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pn 04 lip, 2005

pisze już zrobione arcydzieło

Kryss
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 43
Rejestracja: śr 02 lut, 2005
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Kryss » wt 05 lip, 2005

Bardzo pięknie zrobione arcydzieło!!

Dapan_86
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: ndz 24 lip, 2005
Kontakt:

Post autor: Dapan_86 » ndz 24 lip, 2005

Siemano wszystkim... mój kumpel (siedzący obecnie w szkocji) przysłał mi link z tymi rysuneczkami... ja równiez zajmuje sie rysowaniem i jezeli rysowanie o tematyce Stomil'owskiej... :wink: ...byłoby prowadzone na powaznie to chciałbym sie przyłączyc. Chiałbym poznać twórce tej pracy , być moze jest to jakis koleś z mojej szkoły (liceum plastycznego)... prosze odpowiedź , 3-majcie sie chłopaki... ku chwale ojczyzny :)

Romek12
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Romek12 » wt 26 lip, 2005

fajny rysuneczek mi sie podoba jest cool

kru

Post autor: kru » pt 09 lut, 2007

Ciekawostka...

DYPLOMOWY AUTOBUS
Robert Łokaj uczeń Państwowego Liceum Plastycznego w Olsztynie rozpoczął realizację swojej pracy dyplomowej, którą będą mogli zobaczyć wszyscy olsztyniacy. Z okazji 100 lecia komunikacji miejskiej w Olsztynie Robert pomaluje autobus o numerze taborowym 835.

Dlaczego zdecydowałeś się na realizacje takiego zadania?

Robert Łokaj - Jestem na kierunku reklamy i chciałem połączyć prace dyplomową z moimi zainteresowaniami i technika którą pracuję na co dzień. Mój promotor pan Jarosław Grabarczyk zaproponował mi realizacje tego zlecenia.

Jak początkowo wyglądał projekt?

R.Ł - Pierwsze szkice i projekty były bardzo skoąpliikowane i charakteryzujące się mocna kolorystyką. Projekt okazał się nieczytelny dlatego zdecydowałem się iść w stronę minimalizmu. I tak powstał ostateczny szkic.

Za sobą masz już trzy dni pracy, Co było najtrudniejsze do wykonania, co pochłonęło najwięcej czasu?

R.Ł Najtrudniejsze było pokonanie trudności fizycznych, bowiem pracowałem od 8 do 19 wieczorem z przerwa na obiad. Niestety wykonanie poszczególnych elementów jest czasochłonne, ale efekt jest zupełnie inny niż przy wyklejaniu autobusu różnego typu foliami.

Jarosław Grabarczyk , promotor pracy dyplomowej – Jest to praca samodzielna Roberta i nie ingerowałem za dużo w jego wizje. Jest to kompozycja bardzo dynamiczna, tak samo jak przedsiębiorstwo, które dynamicznie się rozwija. Projekt przedstawia najbardziej charakterystyczne obiekty w mieście, czyli ratusz i zamek. Technika, którą posługuje się Robert, jest mu znana , bowiem od lat udoskonala on swoje umiejętności w tym kierunku. Na pewno jest to dla niego przepustka do rozwijania swoich umiejętności.

Aleksander Kuberski, Dyrektor Państwowego Liceum Plastycznego w Olsztynie- Bardzo się ucieszyłem kiedy dowiedziałem się o tym pomyśle. Dla ucznia który kształci się w kierunku zewnętrznej reklamy wizualnej to doskonała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności. Trudno sobie wyobrazić sobie lepszą promocje Liceum Plastycznego. Na pewno jest to dla nas i dla samego Roberta nowe doświadczenie. Niestety osobiście nie widziałem projektu, ale z przedstawionych zdjęć muszę przyznać, że wygląda to interesująco.

Obrazek

ODPOWIEDZ