Nowe propozycje

Wasze komentarze, wskazówki i propozycje

Moderatorzy: zicoo, Emilozo

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Nowe propozycje

Post autor: MasteR » ndz 28 maja, 2006

Tak sobie myślałem i wymyśliłem :D
Można by dać pare nowych działów na stronce, typu archiwalne bilety, relacje, autografy z dawnych czasów. Można by też troche ożywić stronkę, bo ostatnimi czasy coś cieńko z nią. Wiem oczywiście, że autorzy mają mało czasu, ale myślę, że nie brakowałoby chętnych do pomocy.

Awatar użytkownika
Levyspor
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: wt 21 mar, 2006
Lokalizacja: Olsztyn, Kielce

BIBLIOTEKA MECZY z lat 1994-2002

Post autor: Levyspor » ndz 28 maja, 2006

Jestem jak najbardziej ZA !!! Fajnie byłoby założyć interaktywną bibliotekę meczy, zgrać z VHSów mecze Stomilu i przerobić na DivX, i co tydzień wrzucać na serwer nowy mecz do ściagnięcia!!! Pomyślcie o tym, mogę pomóc w zgryaniu meczy z VHS na format cyfrowy, mówiłem już o tym paru osobom, czekam tylko na kogoś kto udostępni swoje archiwum VHS.
POZDRO DLA OLSZTYNA z ŁODZI
Obrazek

stomilowiec-dychu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: pn 08 maja, 2006
Lokalizacja: Morąg- okolice
Kontakt:

Post autor: stomilowiec-dychu » pn 29 maja, 2006

SUPER POMYSŁ!!!!! ja mam kasete pt. 'TYLKO STOMIL' którą mozna byloby tez jakos zgrac. bardzo dobry pomysl z tą biblioteką!!!

kru

Post autor: kru » pn 29 maja, 2006

stomilowiec-dychu pisze:SUPER POMYSŁ!!!!! ja mam kasete pt. 'TYLKO STOMIL' którą mozna byloby tez jakos zgrac. bardzo dobry pomysl z tą biblioteką!!!
Tylko czy twórca filmu zgodził się na zamieszczenie by jego w serwisie?

stomilowiec-dychu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: pn 08 maja, 2006
Lokalizacja: Morąg- okolice
Kontakt:

Post autor: stomilowiec-dychu » pn 29 maja, 2006

bo ten film jest zrobiony przez moks stomil olsztyn i sklada on podziekowania firmie stomil olsztyn i innym firmom

stomilowiec-dychu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: pn 08 maja, 2006
Lokalizacja: Morąg- okolice
Kontakt:

Post autor: stomilowiec-dychu » pn 29 maja, 2006

Przepraszam byłbym zapomniał moze to mało wazne ale kaseta dokladnie nazywa sie 'NASZ STOMIL"

Awatar użytkownika
Levyspor
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: wt 21 mar, 2006
Lokalizacja: Olsztyn, Kielce

NASZ STOMIL

Post autor: Levyspor » pn 29 maja, 2006

też mam ten film, "Nasz Stomil", już z niego zrobiłem wersję DVD !!! Jedną kopię ma Emilozo więc jak coś to się z nim dogadujcie, niech Wam zrobi kopię i pójdzie to dalej naturalnym biegiem rzeczy!!!
A propos, ten film to straszny beton jest!!! Jak Sokołowski Tomek kąpie córeczkę albo Czereś opowiada jak to z klewek na basen jeździł!!!
A Zejer Adaś!!! To jest dopiero wykręt, jak mu Dabkus zadał pytanie o rodzinę to się jąkał chyba z 30 sekund zanim powiedział, "Tia, rodzina, Moja żona, ma na imię Iwona", on to chyba miał kochankę bo tak się długo zastanawiał. "Nasz Stomil" to komedia "pierwsza liga" POLECAM

Brzozky
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: pt 07 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: Brzozky » pn 29 maja, 2006

dobry pomysl!!! ja mam jeszcze autografy ramelisa bykowskiego bodajze wiem ze kumpel mial malkowskiego ja mam chyba jeszcze preksaitisa!!!biletow tesh mam kupe nawet z meczu POLSKA-LITWA mialem wtedy 10 lat a pamietam jakby ten mecz byl wczoraj.Przeczytajcie sobie ksiązke Kowal Prawdziwa Historia jest opublikowana na portalu 90minut.pl polecam cala prawda o polskiej i nie tylko polskiej lidze a i w koncowce ksiazki jest watek o olsztynie jw.o meczu polska litwa w ktorej kowal strzelil bramke i o tym jak legia dostala baty w olsztynie 2-1 i od tego zaczela sie jej zla passa pozniej 0-2 u siebie z gks i wyjazdowy remis z wroclawiem 1-1 az wreszcie porazka z orlenem 1-0!!!ciekawe sytuacje goraco polecam

Flaber007
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 68
Rejestracja: śr 16 lut, 2005

Post autor: Flaber007 » wt 30 maja, 2006

A ktoś w ogóle ma te kasety VHS z meczami Stomilu? jeżeli nie można ich wrzucić na neta to ja jestem bardzo zainteresowany porzyczeniem/odkupieniem kopii tych meczy.. obojętnie czy na dvd czy vhs czy jeszcze na czymś innym..

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » wt 30 maja, 2006

Przy okazji, ktoś pamięta jeszcze telewizję Copernicus i słynny program Z. Wytrążka z ś.p. Józefem Łobockim? W tamtych czasach puszczali pełne 90 minut retransmisji meczów Stomilu z całego sezonu, a był to sezon kiedy Stomil wywalczył awans do ekstraklasy. No i nieśmiertelne teksty w programie, gdy obaj panowie mówili jednoczesnie na dwa różne tematy. :lol:

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » wt 30 maja, 2006

Dokładnie :lol:
Szkoda, że już nie mamy takiej telewizji...mimo róznych wpadek...Przynajmniej wtedy ktoś się tym interesował....

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » wt 30 maja, 2006

Telewizja, radio... pamiętam, jak w Radiu Olsztyn na żywo transmitowali całe mecze, później już tylko fragmenty :? Przynajmniej, jak nie dało rady iść na mecz czy mecz był na wyjeździe, a na wyjazdy byłem wtedy za młody, to się zawsze posłuchało w radyjku. Jeden z meczy to nawet nagrałem na tasiemke, ale gdzieś mi tę kasetkę wcieło :lol:
Co do autografów to mam ich mnóstwo, w tatmtych czasach w moim ówczesnym wieku to była niezła zajawka.

Awatar użytkownika
Levyspor
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: wt 21 mar, 2006
Lokalizacja: Olsztyn, Kielce

KOLEKCJA MECZY NA DVD

Post autor: Levyspor » wt 30 maja, 2006

Jest ktoś kto ma wszystkie mecze Stomilu z 1 ligi u siebie i trochę wyjazdów, czekam aż się ujawni i wejdzie we współpracę. Propozycja jest jeszcze taka aby zrobić kolekcję DVD z każdego sezonu i sprzedawać to zainteresowanym a zysk przeznaczyć na działalność ULTRAS

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » sob 30 wrz, 2006

Komu można podesłać relację z meczu?

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » sob 30 wrz, 2006

No takie plytki dvd z meczami to by byla super sprawa. Ale czy mozliwe jest to do zrealizowania :?:

kru

Post autor: kru » sob 30 wrz, 2006

Pawel pisze:No takie plytki dvd z meczami to by byla super sprawa. Ale czy mozliwe jest to do zrealizowania :?:
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko chcieć :)

Awatar użytkownika
dajtki-oks
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Olsztyn(dajtki)
Kontakt:

...

Post autor: dajtki-oks » pn 02 paź, 2006

mam kilka biletow archiwalnych np: Stomil Olsztyn-Gks katowice 10.08.1996. fotke fajna z meczu Polska-Stomil Olsztyn nie pamietam roku :D i kilka fajnych rzeczy jak bedzie potrzebne:D

kru

Re: ...

Post autor: kru » pn 02 paź, 2006

dajtki-oks pisze:mam kilka biletow archiwalnych np: Stomil Olsztyn-Gks katowice 10.08.1996. fotke fajna z meczu Polska-Stomil Olsztyn nie pamietam roku :D i kilka fajnych rzeczy jak bedzie potrzebne:D
Nie pytaj, tylko ślij, tutaj masz kontakt do admiralicji strony http://stomil.olsztyn.pl/redakcja.php

Markus
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Bie(S)al
Kontakt:

Post autor: Markus » pn 02 paź, 2006

Mam kilkanascie biletów głownie z pierwszych sezonow gry Stomilu w I lidze. Jak coś to PW albo GG i podrzucam gdzie trzeba :)
A co do relacji...Oj fajnie by było usłyszeć znowu w Radiu Olsztyn relacje na zywo z olsztyńskiego stadionu....Aż sie łezka w oku kręci... jak nie mogłem iśc na mecz to zawsze w miom małym garażyku sobie słuchalismy relacji przy kratuni dobrego bro :)
...ech stare dobre czasy....mam nadzieje ze kiedys jeszcze wrócą....

darekhg
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: wt 28 lis, 2006

Post autor: darekhg » śr 29 lis, 2006

Tez pamietam te czasy jak byly relacje w radiu.Jeszcze szczylik bylem, jak stary nie mogl isc ze mna to mnie rodzieciele nie puszczali na mecz ;) i sie sluchalo w domu. Gdzies mialem nawet cala kolekcje nagranych meczy ale pewno kasety juz dawno zagrane :/ Hehe to byly czasy. Tylko ze teraz nawet nie ma fajnego komentatora ktory by mogl emocje jakies oddac i tu problem jest nawet jakby zaczeli znowu puszczac...

FC Stomil
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Lokalizacja: SZCZYTNO

OKS

Post autor: FC Stomil » czw 07 cze, 2007

Mozna by bylo wprowadzil na strone dzial juniorzy bo nic nie wiemy co sie dzieje w juniorach w mlodzikach i mlodszyc grupach

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: OKS

Post autor: zicoo » czw 07 cze, 2007

FC Stomil pisze:Mozna by bylo wprowadzil na strone dzial juniorzy bo nic nie wiemy co sie dzieje w juniorach w mlodzikach i mlodszyc grupach
Nie mam nic przeciwko. Tylko potrzeba osoby, która chciała by się tym zajmować.

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » czw 07 cze, 2007

ja gdy mieszkałem na jarotach to zawsze z kolegą słuchaliśmy relacji z radia, niewiele pamiętam bo byłem małym szczeniakiem ale z miłą chęcią bym sobie odswieżył pamięć. :D

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » czw 20 wrz, 2007

Proponuję by odświeżyć trochę dział o naszym stadionie. Wiecie, zrobić nowe zdjęcia bo te są mało szczegółowe, przedstawić jego historię, zamieścić archiwalne zdjęcia itp. Pozostawiam to do rozpatrzenia administratorom strony :wink:

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » czw 20 wrz, 2007

goleo6 pisze:Proponuję by odświeżyć trochę dział o naszym stadionie. Wiecie, zrobić nowe zdjęcia bo te są mało szczegółowe, przedstawić jego historię, zamieścić archiwalne zdjęcia itp. Pozostawiam to do rozpatrzenia administratorom strony :wink:
Proponujesz nam swoją pomoc? :wink:

ODPOWIEDZ