Plebiscyt

Wasze komentarze, wskazówki i propozycje

Moderatorzy: zicoo, Emilozo

B5
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 52
Rejestracja: czw 30 sie, 2012

Plebiscyt

Post autor: B5 » wt 06 lis, 2012

...nie wiedziałem gdzie to dać więc zamieszczam to tu.....

..moze byśmy zrobili plebiscyt,wybory?...na najlepszego zawodnika całej rundy,sezonu?....
...każdy zalogowany forumowicz, mógłby oddać swój typ,głos...
...można by zrobić zrzute i ufundował jakieś nagrody dla zwycięzców.....
..był by to miły gest od Nas kibiców.....

...a moze to już było ,lub jest,lub ktoś taki temat poruszał......przyznam, nie ,sprawdzalem....

MakOz
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 164
Rejestracja: śr 31 paź, 2007

Re: Plebiscyt

Post autor: MakOz » wt 06 lis, 2012

Mogłeś to jednak sprawdzić, ale skoro nie zadałeś sobie takiego trudu, to cię wyręczę. Otóż redakcja stomil.olsztyn.pl po każdej rundzie startuje z plebiscytem na najlepszego piłkarza. Wybory odbywają się za pośrednictwem forum poprzez głosowanie w ankiecie. Mile widziane są także komentarze z uzasadnieniem swojego wyboru, gdyż redakcja potrafi docenić ciekawe opisy. Zwycięzca głosowania otrzymuje statuetkę ufundowaną przez portal.

Tutaj masz nawet newsa oraz temat z głosowaniem z poprzedniego plebiscytu:
http://stomil.olsztyn.pl/Wybieramy-pilk ... e3741.html
http://stomil.olsztyn.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=3218

P.S. Mógłbyś zmienić styl pisania z łaski swojej, bo w języku polskim zdanie rozpoczynamy wielką literą, a kończymy (jedną) kropką (znakiem zapytania lub wykrzyknikiem), a ty z uporem maniaka raczysz nas jakimiś wielokropkami na początku i na końcu wypowiedzi, a to nie wygląda zbyt dobrze. Tak, drażni mnie to.

B5
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 52
Rejestracja: czw 30 sie, 2012

Re: Plebiscyt

Post autor: B5 » wt 06 lis, 2012

...wiesz,bo zemnie to taki typ co sie jaka...i z pisownia tez mi nie idzie...ale będę sie starał....dzięki za info...temat chyba wyczerpany.

ODPOWIEDZ