Ochrona

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Ochrona

Post autor: zicoo » ndz 10 paź, 2004

Zdążyłem się już przyzwyczaić do przedmeczowych kontroli, których nie powstydziło by się nie jedne lotnisko czy przejście graniczne, a po wczorajszym meczu mogłem się przekonać, że panowie z Atutu poszli dalej. Nasunęło się kilka wniosków:

Patrząc na traktowanie kibiców stadion dzieli się na dwie części: przeznaczony dla kibiców ("dzień dobry", uśmiech na twarzy witających przy wejściu osób z obsługi, daszek nad głową, możliwość zakupu gastronomii) i dla zbędnych zwierząt (dopuszczalne jest grzecznie stanie w wyznaczonym miejscu i posłuszeństwo ochronie albo wy... opuszczenie stadionu)

A co do tej "gorszej trybuny":

Krążący niczym niemiecki kapo "szef" (?) ochroniarzy czuwający nad spokojnym przebiegiem spotkania na trybunach w razie drobnych uchybień w przestrzeganiu regulaminu nie waha się pokazać swojej "wyższości" nad kibicem.

Stanie za górną barierką jest niedopuszczalne, a spytany o powód ochroniarz potrafi dosadnie zripostować "Coś nie pasi? To wyp***!".

Dopasowanie się do poziomu kultury ochroniarza może owocować pojedynkiem "sam na pięciu większych".

Zrobienie przed meczem zakupów uniemożliwi zobaczenie meczu, bo oczywiście zakupiony przykładowy dezodorant jest przedmiotem niebezpiecznym (tak jak i serpentyna).

Podobnie z resztą jak wypicie przed meczem popularnego napoju, jakim jest chłodne piwko ...

Z czego to wynika... Z zaleceń zarządu? Z niedowartościowanego życia ochroniarzy? Nie wiem... Ale wiem, że nie chce się czuć na wlasnym stadionie jak obywatel podległej Czeczeni.

Rozumiem, że najprościej jest zaprowadzić porządek siłą, ale jeżeli chcemy w końcu normalności na naszym stadionie, to nie tędy droga panowie z zarządu...

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » ndz 10 paź, 2004

mi tam osobiście nic nie wadzi, ale ten ''kapo'' co chodzi ubrany w same dzinsy to slysalem ze niezła szuja

Dębowy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 60
Rejestracja: wt 18 lis, 2003
Lokalizacja: PIeczewo
Kontakt:

Post autor: Dębowy » ndz 10 paź, 2004

[moderator].... dziwki i tyle, szkoda slow na tych debili

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 10 paź, 2004

Mnie od kilku dni gorączka męczy, w łóżku leże, ale na mecz z Kozienicami chciałem iść.

Padało, pomyślałem, parasol wezmę... ale po chwili nastąpiła refleksja ze pewnie i tak by mnie z nim nie wpuścili, do tego niepotrzebne kłótnie. Zaryzykowałem zdrowiem więc i poszedłem bez parasola.

Podzielam zdanie, że ochrona na stadionie owszem jest, ale jej obsada to ludzie z łapanki, mający chyba niewielkie doświadczenie w tej branży. Do tego klub im płaci spore $ za każdy mecz.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 10 paź, 2004

Uwazam ze ta ochorona to juz naprawde przeszadza. Po pierwsze zawsze jest jakis problem z flagami. Po drugie nie wolno wnosci serpentyn (bo stanowia zagrozenie zycia :D ). I oczywiscie ta kontrola, chyba jeszcze takich na meczu nie widzialem nawet jak Stomil grał w 1 lidze. Ale to co zobaczylem na ostatnim meczu to juz kur*a ludzkie pojecie przechodzi nakaz stania za barierką ( co to kur*a więzienie czy co ? ) boja sie chyba ze bedziemy spacerowac i cos dostanie sie na stadion przez kraty co nie psauje działaczom ( a podobno na odkryta mieliśmy wnosci co tylko chcemy- oczywiscie w ramach rozsądku). A ten ich szefunio to sie wrzystkiego czepia, a jak juz zadasz jakies pytanie to odpowiedz jest bardzo grzeczna i na temat oczywiscie. :wink: A to co robi zarząd to chyba tylko po ta by zniechęcic jakichkolwiek kibców do odwiedzenia stadionu, nwet nam ultrasom, zeby miec pretekst pewnie neidlugo powiedzą- Za mało ludzi przychodzi więć zamykamy odkryta bo przynosi straty a w obecnej sytuacji klubu nie mozemy sobie na to pozwolic-. A teraz troche z innej beczki. Jak zarzuci sie zarządowi zbyt słabe rozrekalmowanie meczu, to oni odrzucają zarzuty i mówią - rozklejamy 50 plakatów po mieście-. Ja sie pytam 50 plakatów ??? A co olsztyn liczy 2 tysiące miezkanców zeby tylke rozklejać. Tyle to ja sam podczas akcji plakatowania potrafie rozwiesic na jednym osiedlu. Więc panowie z zarządu proszę o przemyslenie tyche postów bo napewno je czytacie i podjęcia jakis konkretnych kroków bo to juz robi sie nie śmieszne ale zalozsne.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 10 paź, 2004

Moze i pomyls z przyplaeniem dobry ale z powrotupod kryta to raczej nie bedzie. A co do ohcorony do olac ich i juz.

C.N.T.O.W
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: pt 01 paź, 2004
Kontakt:

Post autor: C.N.T.O.W » ndz 10 paź, 2004

krótko i na temat "OCHRONIARZE H...J WAM W TWARZE" :D :!:

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: SNICKERS » pn 11 paź, 2004

Racje to i Wy macie ale...zawsze jest jakieś ale...jakby ich nie było to bóg jeden wie co by się działo...tego wiedzieć - nie wiecie

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » pn 11 paź, 2004

Snickers ale nikt tu nie mowi zeby usunieto calkowicie ochrone tylko zeby oni sie zachowywali normalnie jak przystalo na ochroniarza....kultury troche....w atucie chyba to jakies pedalki sa bo te obmacywanie to chyba ich rajcuje...jedno jest pewne najwieksza menda wsrod nich wszystkich jest ten siwulec bo on kozaczy i mysli ze cos znaczy a jest pizda jakich malo...

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pn 11 paź, 2004

Ciekawe co dziać by sie miało :?: Rozróba z Piknikami , a może z kibicami gości których nigdy nie ma :lol:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 11 paź, 2004

SNICKERS pisze:Racje to i Wy macie ale...zawsze jest jakieś ale...jakby ich nie było to bóg jeden wie co by się działo...tego wiedzieć - nie wiecie
A po co wogole ta ochrona przedkim oni nas chronia Jeszcze niewidzialem zeby tyle ochrony bylo na 3 ligowych meczach Klub placze ze pieniedzy nie ma a na 3 agencje ochrony to sie znajduje kas Mowia ze kibicow malo ale jak ktos ma bilet to i tak na stadion wejsc nie moze bo pan Ś. ma jakis problem ze ten nie wchodzi bo mu sie niepodoba lub pijany itd. To jak ludzie maja przychodzic na te meczeaz sie odechcewa tam chodzi
Ś musi odejsc

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » pn 11 paź, 2004

Ten siwy to pewnie jakis legionista i dlatego tak cfaniaczy :twisted:

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pn 11 paź, 2004

MOZE ONI PRAGNA TEGO ZEBY SPOTKAL ICH ,,DESZCZ METEORYTOW,,TAK JAK PO MECZU Z LKS LODZ :D :D :D
POZDRO MANIO I POJEZIERSKI...PIJE WASZE ZDROWKO 8)

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

[moderator] wam w ryj

Post autor: Świder » pn 11 paź, 2004

Siwy to jest kawal kur.. nie wpuszcza ludzi ktorzy mu sie nie podobaja (zboczeneic) na kazdy mecz nie wchodzi po 5-10 osob ale to juz sie robi norma jezeli wyjdziesz w czasie przerwy do sklepu bo ejstes glodny to juz nie wjejdziesz bo siwy krzyczy z daleka ze jestes pijany a jak cos bracniesz do niego to wystawi ci 5 goryli glupsi niz losie ale to juz ich sprawa.ostatnio na meczu byl maly incydent koles normalnie wchodzil na mecz spoznil sie chyba 10 min ten w zoltym przerwal mu bilet a siwy podbieg i powiedzial ze on nie wchodzi bo jest pijany ludzie to juz jest paranoja pozniej mowi do tych swoich przydupaso ze jak mu sie cos nie podoba togo lejcie idjota siwy musi dostac i wyniesc sie z tego stadionu razem z przydupasami inaczej tak bedzie caly czas ze nie bedzie wpuszczal ludzi za wyglad albo za jakas [moderator] bzdure ktora sobie ubzdura ten [moderator] ma zawiasy [moderator] moze go wsadzimy do paki

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Re: [moderator] wam w ryj

Post autor: ptr » pn 11 paź, 2004

Świder pisze:Siwy to jest kawal kur.. ma zawiasy [moderator] moze go wsadzimy do paki
popieram :lol2:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pn 11 paź, 2004

Leszkowy pisze:MOZE ONI PRAGNA TEGO ZEBY SPOTKAL ICH ,,DESZCZ METEORYTOW,,TAK JAK PO MECZU Z LKS LODZ :D :D :D
POZDRO MANIO I POJEZIERSKI...PIJE WASZE ZDROWKO 8)
HEHE .... Chyba trzeba będzie deszcz meteorytów .... Pojebom walonym po ryju i tyle...

W trakcie meczu mozna by:
SIWY
-CO ??
-TY Kur...... (ewentualnie zboczeńcu)

dp
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pn 11 paź, 2004
Lokalizacja: Pieczewo

ochrona

Post autor: dp » pn 11 paź, 2004

Przegięcie co się dzieje! Aż odechciewa się iść na mecz!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pn 11 paź, 2004

Jezeli jeszce raz cos takiego sie powtórzy to proponuje tak jak juz ktos wspomniał zrobic deszcz meteorytów i dolorzyc kilka butów dla nich. W konuc chyba nie mozemy sobie pozwolic na traktowanie ???
STOMIL OLSZTYN FANS HOOLIGANS :wink: :lol: :lol: :lol:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » śr 13 paź, 2004

Pozdro LESZKOWY ŚWIDER&SZCZYTNO
SIWY CH.. musi odejsc

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » czw 14 paź, 2004

Zal dupe mnie sciska nasza ochrona nie warta kondona heh wole sie nie wypowiadac bardziej na ich temat bo moje epitety moga nie byc zbyt qltularne ;)

Zablokowany