Jakie miasta sa fan-clubami Stomilu?

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 07 lis, 2004

kru i ktorego klubu jestes kibicem :?: :?: jakas riposta :?:

kru

Post autor: kru » wt 09 lis, 2004

Witam,

Mając chwilkę czasu chciałbym odpowiedzieć na wszystkie pytania, zastrzeżenia czy też stwierdzenia dotyczące polityki serwisu stomil.olsztyn.pl
intertrans pisze:Chyba wiesz o co chodzi ale jak zapomniales to przypowinam .Twoja czy tam nie wiem kogo jeszcze witryna
Twórców poznasz tutaj: http://stomil.olsztyn.pl/redakcja.php3
intertrans pisze:niby jest oficjalna strona klubu STOMIL OLSZTYN
Serwis nie jest oficjalną stroną klubu żadnych z niżej wymienionych podmiotów:

- OKS 1945 Olsztyn
- KS Stomil Olsztyn
- OKS Stomil Olsztyn
- MOKS Tomil Olsztyn

Strona oficjalna ma z góry nałożone pewne ograniczenia m.in. co do przekazywancyh treści. Już nie raz i nie dwa podkreślalalismy, że chcemy pisać o wszystkim począwszy od laurów a skończywszych na wszelkich wpadkach, a to wyklucza profil strony oficjalnej.
intertrans pisze:To czemu nie ma na niej naszego herbu??
Jeżeli uważnie byś się przyjrzał wypowiedziom na stronie czy forum, na pewno byś szybko zauważył, że niemal każdy z forumowiczów - o zgrozo - akceptuje i uznaje innych herb. My mamy herb jaki mamy, mamy ten, którzy został wybrany i zaakceptowany przez kibiców i nie powienien wzbudzać większych animocji.
intertrans pisze:dobra zgadzam sie ze to my kibice zgodzilismy sie na taka nazwe OKS1945OLSZTYN i na te logo (chciaz zrobila to 1 osoba).
Proszę w takim razie mieć uzusadnione (?) pretensje do tejże osoby.
intertrans pisze:Ale ja jestem byłem i bede nadal kibicem STOMILU OLSZTYN
99% osób mieszkających w Polse, sympatyków piłki nożnej w Polsce, kojarzy Olsztyn ze Stomilem. U mnie, i nie tylko, w sercu jest nazwa Stomil Olsztyn, a nie inne nazwy.
intertrans pisze:utozsamiam sie tylko z ta nazwa i z wlasciwym logo nazwaOKS1945 jest

dla mnie przejsciowa nazwa z ktora nigdy wpelni sie nie bede afiszowal chociaz jest to nasz klub.
My również nie afiszujemy się tym, staramy się prezentować jedynie rzetelnie informacje o tym klubie, który darzą sympatią kibice byłego pierwszoligowca.
intertrans pisze:Mowisz ze nie ma w statucie zapisu, iż kontynuuje sportowe tradycje

Stomilu Olsztyn ok zgadza sie ale propagowani tego wszytskiego w serwisie wskazuja na to ze juz sie pogodziliscie z nazwa i logo i pokazujcie władza klubu ze juz dopileismy swego a tak nie jest.
Czy zapis na stronie http://stomil.olsztyn.pl/historia.php3 "Statut klubu nie zawiera zapisu o kontynuacji tradycji Stomilu Olsztyn" jest jedynie propagowaniem nazwy klubu OKS 1945 Olsztyn. Jest to sucha, zgodna z prawdą, faktami i prawem teoria.
intertrans pisze:Wiec propagujac to wszytsko nie jestes kibicem STOMILU OLSZTYN TYLKO ZWYKLA CHORAGIEWKA NA WIETRZE .........
Dziękuję za Twoje zdanie. Muszę je uszanować. Każdy ma prawo do swojej, kulturalnej wypowiedzi. A powiedz mi, jakie masz zdanie o Gazecie Olsztyńskiej czy Gazecie Wyborczej, w których nie znajdziesz wyrazu Stomil w kontekście drużyny piłkarskiej czy informacji o kontynujacji tradycji Stomilu Olsztyn? Proszę zauważyć, że szanujecie te wydawnictwa, piszecie do nich listy otwarte, nawet cytowane niegdyś na forum.
intertrans pisze:oficjalnie nic do ciebie nie mam kumam ze jestes redaktorem i na tym polega twoje oddanie klubowi ale jedynym klubem jest STOMIL OLSZTYN a jak odcinanie sie od hisorii klubu jest dla ciebie wlasciwe to zmien sobie witryne na www.oks1945olsztyn.pl i nie mieszaj w to fanatykow STOMILU pozdrowienia dla prawdziwych
Chciałbym zauważyć, że serwis - podobnie jak pozostałe media - ma zadanie informować wszystkich fanów mniemających się "ultras", "holls", "pikników", "zgredów", "fetę" i jeszcze kogoś tam o prawdziwych i rzetelnych informacjach, informacjach, które mają potwierdzenie w stanie faktycznym, a nie są jedynie pewnym odczuciem poszczególnych osób. Zapraszam również do odwiedzin serwisu poświęconego wyłącznie sprawom kibiców:
http://kibice.stomil.oslztyn.pl

pozdrawiam,

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » pn 10 sty, 2005

mam pytanie do bardziej rozeznanych: LIDZBARK WARMIŃSKI a Stomil? nigdy za bardzo nie słyszalem o FC z Lidzbarka a w końcu to spore miasto no i klub tez nie tak dawno był w 3 lidze. może mnie ktoś oświecić co z tym Lidzbarkiem?

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » pn 10 sty, 2005

pietraszka pisze:mam pytanie do bardziej rozeznanych: LIDZBARK WARMIŃSKI a Stomil? nigdy za bardzo nie słyszalem o FC z Lidzbarka a w końcu to spore miasto no i klub tez nie tak dawno był w 3 lidze. może mnie ktoś oświecić co z tym Lidzbarkiem?
Kiedyś jeździły jednostki, ale jako zorganizowana grupa pod znakiem FC to chyba nigdy. Myślę że do tej pory są tam wierni fani Stomilu, być może nawet ktoś tu do nas przyjeżdża dalej.
Pamiętajmy też, ze sporo osób jest tu na studiach, nie którzy tez tu pracują. Być może ktoś tu cos napisze bezpośrednio z Lidzbarka, to sprawa się wyjaśni.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Jakie miasta są....

Post autor: adam » pn 10 sty, 2005

O ile się nie mylę z forumowiczów to z L. Warm. jest Major.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 10 sty, 2005

Kolega Major jest z Lidzbarka :)

DEXX
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 10 sty, 2005
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: DEXX » pn 10 sty, 2005

A co myslicie o FC. Margowie? Moim zdnaiem jest jak jest ale wiasna chyba bedzie lepiej.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 10 sty, 2005

Mrągowo ma jak dla mnie spory potencjał. Ale jest nie wykorzystywany do końca... Szczególnie na wyjzdach...

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » wt 11 sty, 2005

Ładnie się o tym mówi, szkoda tylko ze połowa ludzi tworzących młyn to sa fc. A moje pytanie, a gdzie ludzie z samego Olsztyna?? Jak by tak zliczyć to sam Olsztyn jest prawie tak duży jak wszytskie fc razem wzięte. To jednak chyba cos jest tu nie tak. Należalo by coś z tym zrobić, bo deficyt na kibiców Stomilu w samym Olsztynie jest chyba, powiedzmy sobie szczerze zatrważający.

zenek1991
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005
Lokalizacja: FC Szczytno
Kontakt:

Jakie miasta sa fan-clubami Stomilu?

Post autor: zenek1991 » wt 11 sty, 2005

No Swiderek jak na tramkarza to nie zle :P a tak pozatym bardzo wielkim fan-clubem Somilu JEST :

SZCZYTNO a wraz z nimi FANATYCZNI KOZACY"04 pozdro dla wszystkich STOMILOWCOW :D no i wchodzcie na forum szczycieńskich KOZAKÓW :p

DEXX
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 10 sty, 2005
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: DEXX » wt 11 sty, 2005

Mom zdnaiem bardzo dobrze sie sprawuje teraz Fc. Dobre Miasto.
Pozdrawiam

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » czw 20 sty, 2005

Ja z kumplem jako czlonkowie Fc Olsztynek nie bylismy tylko na dwóch meczach , mysle że teraz bedzie lepiej i więcej nas ! Chciałbym zacząc od wyjazdu do Grajewa myśłe ze pojedzie nas z 3 !

Gość

Post autor: Gość » pt 21 sty, 2005

Dawid nie badz taki skromy uzbiera sieconajmniej z 7 ludzi........ 8)

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pt 21 sty, 2005

moze tak byscie przestali sie chwalic kiedy to byslicie kiedy nie i ile was bylo albo ile was bedzie. Z tego co wiem mieliscie byc w Pruszkowie i co ?? nie bylo was.

Gość

Post autor: Gość » pt 21 sty, 2005

Czego sie prujesz. Mielismy byc ale nas nie bylo....No i co cos sie wielkiego stalo. A poza tym juz sie usprawiedliwililem dla jednej osoby wiec sie nie czepiaj bo nie ma czego! :twisted: :twisted:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pt 21 sty, 2005

Wcale sie nie pruje. Tylko mówie ze zamiast gadac na forum lepiej działać!

Gość

Post autor: Gość » pt 21 sty, 2005

No to dobrze. I wcale sie nie chwalimy! Ej, gdybyśmy nie dzialali to bysmy nie mieli w Olsztynku FC. A poza tym treaz od tej rundy zaczniemy jezdzic regularnie na wyjazdy. Bo unas naprawde zaczelo sie duzo działać 8)

kru

Post autor: kru » pt 21 sty, 2005

Olsztynek to ciekawa mieścina. Na blokach napisy Stomilu, Wisły Płock, Legii Warszawa... W poniedziałek widziałem w Olsztynku gościa w szalu Lechii Gdańsk :wink:

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pt 21 sty, 2005

Ale jest jeden plus w Olsztynku nie a juz napisów legii na dworcu bo pkp go odmalowalo.

Gość

Post autor: Gość » pt 21 sty, 2005

Co ty Kru opowiadasz. Widziales najwyzej jakiegos dzieciaka co mama zalozyla mu szalik zeby nie byl chory. A z tymi napisami tez nie przesadzajcie bo zbieramy fundusze na zamazanie Napisow typu''Legia'' itp. Zamiast tych napisow pojawia sie nowe a wszytskie beda o Stomilu.

FABIAN
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: czw 23 gru, 2004
Lokalizacja: BARCZEWO

Post autor: FABIAN » pn 24 sty, 2005

FC BARCZEWO

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 24 sty, 2005

Dobra wiecie co , całe życie co nie którzy placzecie (narzekacie) trzeba wam wszystko dobitnie uswiadamiać , traktujecie nasz Fc. jak jakiejś wrogiej druzyny nie tylko nas że Granicy nie lubicie ( ja jestem mlodzik to się nie udzielam na temat granicy bo jestem kibicem Stomilu na reszte mam [moderator] ) >to co Handel nie moze być kibicem Stomilu ? Forum chyba sluży do wyrażania wlasnego zdanie i chyba jakieś zasady panują skoro jakiś koleś zadaje pytanie ile razy było jakies fc na meczch w tym sezonie to ma napisać bez napinki (?) oczywiście bo zaraz jakieś komentarze [moderator] przeciesz nie napisalem od tak że my to wszystko wiemy wszędzie jestesmy itd. Weżcie co nie którzy sie opanujcie "w Olsztynku gościa w szalu Lechii Gdańsk " gościa to tylko przejazdem ewentualnie dzieciaka :evil: :!: od tej pory będę robił co moge i przypadkiem nie gadajcie ( bo u nie ktorych to możliwe :? ) że jak się ktoś nie udziela na forum to nic nie działa ci co szanują swoich ludzi w fc. tak sie nie zachowuja to raz a 2 sami może kiedyś docenicie działanie kogoś z po za was :? Nie komentujcie / zrozumcie !!! ...
Ps. Wszyscy wiemy że ci nowi zawsze mieszają ale to oni kiedyś bedę udzielać wskazówek , będą należeć do tych którzy najpierw myślą potem mówią tak jak zdecydowana większośc więc jak dziecko pyta odpowiadajmy :idea: PZDR ...

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » czw 27 sty, 2005

A ja ostatnio widzialem goscia w szaliku Wisly"WHITE STAR DIVISION" na jarotach kolo H&B.... Wiec nietylko w Olsztynku mozna spotkac kogos kto niejest z tego miasta :krzywy:

DEXX
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 10 sty, 2005
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: DEXX » czw 27 sty, 2005

Panowie sa pojedyncze osoby ktore nasza szaliki innych klubow :(
Ale ejst ich malo ale w mare moziwosci sie je tepi 8)

Fc.Mragowo!!!!!!!

ODPOWIEDZ