OKS w IVlidze 06/07 - kibice

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Pawello
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 62
Rejestracja: pt 16 wrz, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/ Jaroty
Kontakt:

Post autor: Pawello » śr 04 paź, 2006

Jeśli ktoś ma więcej fotek z meczu z Jeziorakiem lub jakieś filmy niech napisze na pw.

Z góry DZIĘKI

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » śr 04 paź, 2006

Policja zawinela 5 kolejnych 'Chuliganow' :roll:

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » śr 04 paź, 2006

I dobrze chuliganów trzeba tępić. Następnym razem się zastanowią zanim pójdą na stadion.

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » śr 04 paź, 2006

Jeden lubi smalec a drugi jak mu nogi śmierdzą :wink: ...
Rzecz normalna że na meczach są pikniki,szalikowcy,ultrasi...rzeczą równie jasną jest też to ze istnieje równiez grupa ludzi mocnych wrażeń... Nie wiem czy jeśli ktoś wyrywa krzesełko to od razu staję się chuliganem...wiem jedno nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni takie zdarzenia mają miejsce bo to też jest część futbolu...

A.C.A.B.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » śr 04 paź, 2006

Kleofas pisze:I dobrze chuliganów trzeba tępić. Następnym razem się zastanowią zanim pójdą na stadion.
ty [moderator] wez zamknij morde nie moge czytac wypocin takich burakow jak ty i cala reszta co gada w kolko o tym zdarzeniu juz ludzie niekotrzy siedza za darmno wiec sie pajace nie wypowiadajcie jak nie zancie tematu psy pokazowke robia typowa ludzie ktorzy sa w aresztach sa przypadkowymi zawinientymi teraz mecza wezwaniami ludzi ktorzy nie brali udzialu szuzkaja sami nie wiedza czego dali dupy i tyle interwencja podczas meczu byla idiotyczna na co ta sikawak podjechala jak juz byl spokoj nie mogli bramek zamknac i sie wycofac nie oni wola glosna akcje zrobic na przyapl zawinac byle kogo aby statystyki sie zgadzaly chcieli zrobic rozglos swoim poczynaniom udalo im sie teraz sie wykazuja jaka maja wykrywalnosc Sady zrobia pokazowe rozprawy psy beda zadowolone prasa bedzie zadowolona tylko ludzie kotrzy dostana po dupie nie beda szczesliwi

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » śr 04 paź, 2006

No wlasnie Manio dobrze mowi..
Jak mowili ze zlapali okolo 20 'Chuliganow' to rozglos byl konkretny, a jak sie okazalo ze zarzuty przedstawili tylko 2 (z tego 1 na 100% jest nie winny bo widzialem jak zawijali go z osoba ktora znam i mowila mi ta osoba ze zawineli ich bo nie chcialo im sie gonic tych ktorych powinni) to tak naprawde dowiedzieli sie tylko o tym Ci ktorych to bardzo interesuje..

CH.W.D.P :!: :evil:

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Stomil

Post autor: adam » śr 04 paź, 2006

W Wyborczej piszą coś o Szmicie podobno wysłał nawet list do Listkiewicza z prośbą o pomoc OKS-owi........
Szmit na prezydenta.....Olsztyna oczywiście 8)

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » śr 04 paź, 2006

Hiena wyborcza i tyle.
Małkowski był na tym meczu i po pierwszej połowie się gdzieś zapodział...

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » śr 04 paź, 2006

no no ciekawe co na to Małkowski 8)
co do wydarzen to jak zawsze akcja pokazowa milicji ,90% ludzi zatrzymanych nie miało nic wspolnego z stadionowymi zamieszkami
duzo ludzi dostało tez wezwania w dniu( i godzinie meczu)wyjazdu do Dobrego Miasta
co do Litwinskiego i jego szacowan strat to sa tez bardzo mocno przesadzone
krzesełek poszło 6 bo bylismy na stadionie na 2 dzien ,nie wiem skad te 50??innych zniszczen nie stwierdzono

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » śr 04 paź, 2006

Manio pisze:
Kleofas pisze:I dobrze chuliganów trzeba tępić. Następnym razem się zastanowią zanim pójdą na stadion.
ty [moderator] wez zamknij morde nie moge czytac wypocin takich burakow jak ty i cala reszta co gada w kolko o tym zdarzeniu juz ludzie niekotrzy siedza za darmno wiec sie pajace nie wypowiadajcie jak nie zancie tematu psy pokazowke robia typowa ludzie ktorzy sa w aresztach sa przypadkowymi zawinientymi teraz mecza wezwaniami ludzi ktorzy nie brali udzialu szuzkaja sami nie wiedza czego dali dupy i tyle interwencja podczas meczu byla idiotyczna na co ta sikawak podjechala jak juz byl spokoj nie mogli bramek zamknac i sie wycofac nie oni wola glosna akcje zrobic na przyapl zawinac byle kogo aby statystyki sie zgadzaly chcieli zrobic rozglos swoim poczynaniom udalo im sie teraz sie wykazuja jaka maja wykrywalnosc Sady zrobia pokazowe rozprawy psy beda zadowolone prasa bedzie zadowolona tylko ludzie kotrzy dostana po dupie nie beda szczesliwi
Mi chodziło o to że na takim meczu takich incydentów nie powinno być. Tym bardziej że wiadomo jaka jest sytuacja finansowa klubu. Na ten mecz przyszło sporo osób rodziny z dziećmi. Powiedźcie czy tak ma wyglądać mecze, a póżniej się dziwimy że na mecze Stomilu przychodzi mało osób że nie ma sponsorów. Jak mają ich być skoro rzekomi kibice demolują własny stadion. I nie nazywaj mnie burakiem bo nawet mnie nie znasz. A konsekwencję mogą być wysokie kary finansowe nałożone na klub prawdopodobnie zamknięcie stadionu i mecze bez udziału publiczności a cierpią na tym prawdziwi kibice którzy kochają ten klub.
Na ten mecz czekałem z niecierpliwością miał być piłkarskim świętem, a był najgorszym koszmarem. Może chuligani którzy uczestniczyli w tych eksesach pokryli by karę jaką zostanie nałożona na klub zrozumieliby swoje postępowanie i by się zastanowili zanim sprowokują taką zadymę. A o takich sytuacjach trzeba mówić i eliminować wprowadzać kary by na Stadion Stomilu przychodziło jak najwięcej ludzi( ludzie z całymi rodzinami), ale nie będą przychodzić jak będą takie ekcesy będą się bać o swoje zdrowie, a nawet życie i mówie to z pełną odpowiedzialnością. Mówisz że akcja z sikawkami była niepotrzeba w porządku a czy wyrywanie krzesełek było w porządku według ciebie i czy wbiegnięcie"kibiców" na stadion było również w porządku nic się według ciebie nie stało. Bo według mnie się stało a konsekwencję tego wszystkiego poniesie jak zwykle klub którego przecież kochamy ponad wszystko. Czyli jak tak bardzo kochamy nasz ukochany Stomil takie sytuację powinny mieć miejsca bo według mnie nie. Czy nie może być tak jak w Hiszpani czy w Wielkiej Brytanie że mecz to jest dla kibiców święto. Ja mimo wszystko będe nadal kibicem ukochanego klubu Stomil bo na nim zostałem wychowany zze Stomilem mam najpiękniejsze wspomnienia i nadal je mam mimo incydentu jaki wydarzył się w Olsztynie. Głęboko wierzę w awans Stomilu do III ligi i będe nadal kibicował Stomilowi. To tyle w temacie.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » czw 05 paź, 2006

Mówisz że akcja z sikawkami była niepotrzeba w porządku a czy wyrywanie krzesełek było w porządku według ciebie i czy wbiegnięcie"kibiców" na stadion było również w porządku
a jak myslisz czemu krzesselka polecialy bo debile z policji poodjechali sikawka i sikali stali przed sektorem jak debile i nie wiem na co czekal przecierz to prowokuje tlum dlanich to na reke bylo Wszyscy byli na sektorze wiec po co sikali i stali pod sektorem nie mogli zamknac bramik i sie wycofac A tak jeszcze jedno ta woda ktora sie lala to uszkodzila duza czesc stadionu poniewaz jak sami wiemy elewacja byla zle poloznona robole chyba cement sprzedali i sie rozpadala a woda z duzego cisnienia pomogla jej w tym Litwinski teraz placze jakie to szkody wkoncu ma na kogo zwalic wine Tak zeby bylo jasne jestem przeciwny rozwalaniu stadionu sam powstrzymalem 3 malolatow co chcieli wyrwac krzeselka jak by ci co tak krzycza ze stadion zniszczony zareagowali to by nikt nie wyrwal nic Placzesz ze ludzie nie przyda na mecz powiedz mi gdzie oni byli w tamtym sezonie w 2 lidze jak Stoml spadal jak klub sie rozpadl moge wiele wymieniac sytuacji co ta sa za kibice Po czesci to jest wina klubu ze doszlo do demolki stadionu poniewaz Kibice z SBN chcieli stac na swoim sketroze wtedy ludzi postronni by nie ucierpieli i stadion A w ramach wyjasnienia nie jestem zwolennikiem awantur na stadionach bo jest to za duzy przypal

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » czw 05 paź, 2006

Kleofas pisze: Mi chodziło o to że na takim meczu takich incydentów nie powinno być. Tym bardziej że wiadomo jaka jest sytuacja finansowa klubu. Na ten mecz przyszło sporo osób rodziny z dziećmi. Powiedźcie czy tak ma wyglądać mecze, a póżniej się dziwimy że na mecze Stomilu przychodzi mało osób że nie ma sponsorów.
Stomil - Olimpia na stadionie 1500 osob ładna oprawa, nie ma awantur, pewnie całe rodziny z dziecmi. A na nastepny mecz gdzie sie oni wszyscy podziali?

Stomil - Grocklin - 2000 osob na stadionie, bez awantur równierz całe rodziny z dziecmi. A na nastepnym meczu jaka frekwencja?

Danio
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: czw 20 sty, 2005

Post autor: Danio » czw 05 paź, 2006

na frekwencję wpływ ma wiele czynników, głównie klasa przeciwnika i ranga spotkania. w czwartej lidze nie ma , przy pełnym szacunku, "ciekawych" drużyn, takie będą w trzeciej za rok (Olimpia, Radomiak, może Łomża) a na pewno już w drugiej.
Na stadion przyciągają też gwiazdy, na awans czy ściągnięcie dobrych zawodników potrzeba jednak pieniędzy i pomocy władz miasta. A sobotnie ekscesy w ich pozyskaniu na pewno nie pomogły.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » czw 05 paź, 2006

intertrans pisze:Wysyłajcie List otwarty gdzie sie da ;media(gazeta,radio,tv) do naszego klubu,osiru,prezydenta itp
,zasypmy ich mejlami
[email protected]>,
[email protected]>,
[email protected]>,
http://www.oks1945.pl/index.php?option= ... t&Itemid=3
[email protected] <osir>
[email protected]
[email protected]
znalazłem tyle narazie
List otwarty Stowarzyszenia
Oficjalne stanowisko Stowarzyszenia Sympatyków Klubu OKS 1945 Stomil Olsztyn dotyczące sobotniego meczu.

Mecz z Jeziorakiem miał być świętem wszystkich kibiców i całego środowiska piłkarskiego w naszym regionie. Już kilka tygodni przed długo wyczekiwanym terminem spotkania członkowie naszego stowarzyszenia przygotowywali oprawę i rozwieszali plakaty mające na celu przyciągnięcie na stadion przy alei Piłsudskiego całych rodzin z dziećmi. Cel ten niewątpliwie się udał, gdyż frekwencja tego dnia znacznie przekroczyła oczekiwania klubu i - jak wiemy - część kibiców zmuszona została do powrotu do swoich domów z powodu niewystarczającej liczby biletów.

Ranga spotkania i nadmierna ilość widzów na trybunie krytej spowodowała, że obok siebie, w bliskim sąsiedztwie, zasiedli kibice prowadzący doping ze stadionowymi chuliganami, niemającymi z kibicowaniem nic wspólnego. Niezajęcie sektora zgodnego z ustaleniami zarządu klubu wynikało z presji ludzi niezszeszonych w naszych szeregach. Po rozmowach z agencją ochrony zabezpieczającą spotkanie, postanowiliśmy nie prowokować niezadowolonej części kibiców. Wszyscy byliśmy pewni, ze to spotkanie bedzie świętem olsztyńskiej widowni, która licznie przybyła na to spotkanie.

W pierwszej połowie mecz odbywał się w zdrowej i sportowej atmosferze. Niestety, w drugiej części spotkania grupa chuliganów wyłamała bramki i znalazła się na płycie boiska. Do bójki ze służbami porządkowymi użyli oni części oprawy nad którą przez wiele dni ciężko pracowali i w którą włożyli sporo środków finansowych kibice zrzeszeni w naszych szeregach. Zarząd i członkowie stowarzyszenia nie mieli żadnych szans aby zapanować nad tłumen i opanować sytuację na stadionie. Nad zaistniałą sytuacją szczerze ubolewamy w związku z czym chcielibyśmy przeprosić zarząd klubu, piłkarzy i kibiców za sobotnie wybryki stadionowych bandytów, nie mających na sercu dobra naszego ukochanego klubu. Mamy nadzieję, iż wszystkie osoby biorące udział w zakłócaniu porządku publicznego podczas, jak i po meczu z Jeziorakiem, zostaną zidentyfikowane i doprowadzone do odpowiedzialności karnej. Z sobotniego spotkania wnioski powinna wyciągnąć również olsztyńska policja, której działania, wbrew pozorom, pozostawiały wiele do życzenia. Bezzasadne i niezrozumiałe było użycie armatki wodnej, która zniszczyła elewacje stadionu i gazu, podczas gdy na trybunie zapanował już spokój. Dzięki tym działaniom ucierpiał głównie prawdziwy kibic, a stadionowi chuligani sprowokowani zostali do dalszych zamieszek. Po meczu, większość osób zatrzymywana była losowo, często nie mając absolutnie nic wspólnego z burdami, podczas gdy głównej grupie prowyderów czynnie biorących udział w zamieszkach, wybryki uszły bezkarnie.

Z przykrością słuchaliśmy o możliwych karach finansowych dla naszego klubu oraz dewastacji stadionu, miejsca dla nas wyjątkowego, w którym dzielimy naszą pasję. Ze swojej strony, gotowi jesteśmy czynnie pomóc w naprawieniu szkód wyrządzonych przez pseudokibiców oraz mamy kilka pomysłów aby pomóc w spałceniu kar finansowych. Ubolewamy nad tym co się stało i sami zastanawiamy się czy nasza dalsza praca ma w ogóle sens. Naszym celem jest współpraca z klubem tak, aby przywrócić dawną świetność najbardziej zasłużonego oraz najpopularniejszego zespołu piłkarskiego na Warmii i Mazurach. Jak widać naszą ciężką pracę potrafi zniszczyć kilkudziesięciu stadionowych chuliganów, dla których dobro klubu i pozytywny wizerunek kibica nie ma najmniejszego znaczenia...

Z wyrazami szacunku.

Zarząd Stowarzyszenia Symaptyków Klubu O.K.S. Stomil 1945 Olsztyn.


--------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony czw 05 paź, 2006 przez Preze(S), łącznie zmieniany 1 raz.

DawidJaroty
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: pt 14 lip, 2006
Lokalizacja: ....
Kontakt:

Post autor: DawidJaroty » czw 05 paź, 2006

Mecz byl ubezpieczony to wszystkie staraty ubezpieczenie pokryje a byla taka afera ze bedzie po klubie jedyne co to bedzie kara za wtargniecie na boisko a nie za straty juz tyle dni sie otym mowi w innych miastach takie burdy sa na wiekszosci meczy i nikt takiej afery nie robi



Tylko OKS !

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » czw 05 paź, 2006

2000 PLN i mecze bez publiczności. taka kara spotkała nasz klub.

Awatar użytkownika
Pycior
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 231
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Pycior » czw 05 paź, 2006

Przybyś nie wiesz moze na ile meczow kara bez publicznosci ?

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » czw 05 paź, 2006

Do końca roku

denaturat_boy
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: czw 27 lip, 2006
Lokalizacja: Dywity
Kontakt:

Post autor: denaturat_boy » czw 05 paź, 2006

Beznadziejnie, załamka myslałem, ze se przyjde jeszcze w tym roku przynajmniej na ostatni mecz ;/ poczekamy do wiosny...

Awatar użytkownika
Pankracy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 116
Rejestracja: śr 17 maja, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pankracy » czw 05 paź, 2006

jeżeli policja miała kamery i był jako taki monitoring to osoby które robiły zadymę moim zdaniem powinny zostać zidentyfikowane i nie powinno się ich wpuszczać na stadion - nie widziałem dokładnie kto sprowokował chuliganów do takiego zachowania ale podejrzewam że musiał być tam jakiślider - moze 2 moze 3... tym już dokładnie powinna zając się policja - mając 1500 kibiców na meczu, z czego 500 bardziej aktywnych - w sile jaką miała policja - każdy z prowokatorów powinien moim zdaniem być znany z imienia i nazwiska i to oni powinni zostać pokryci karą jaka została nałożona na klub, a także powinni ze swoich środków odnowić zniszczenia. Mecze bundesligi, czy premiership są doskonale monitorowane, nie stawia się klatek dla kibiców jak w zoo - a prawdziwi fani są na tyle blisko graczy, że moga powąchać czy się któryś spocił... u nas jak widać nadal napinka, ciśnienie i wulgarność.

Awatar użytkownika
Devoy
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: pn 02 paź, 2006
Lokalizacja: Olsztyn . P-wo

Post autor: Devoy » czw 05 paź, 2006

http://www.oks1945.pl/ pisze:Za ekscesy piłkarskich chuliganów podczas meczu z Jeziorakiem ,jak można było oczekiwać, zapłaci klub. Wydział Dyscypliny Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej ukarał OKS 1945 karą finansową w wysokości 2 tysięcy złotych. Postanowił także, że do końca tego roku mecze w Olsztynie odbędą się bez udziału publiczności. Kara dotkliwa, ale nie ekstremalna powiedział przewodniczący Wydziału Ryszard Przybyliński i trudno się z tym nie zgodzić. Jedno jest pewne. Trzeba walczyć z chuligaństwem na stadionach i do tego powinni włączyć się wszyscy. Może wreszcie wtedy imprezy sportowe przebiegać będą w normalnych warunkach.

Flaber007
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 68
Rejestracja: śr 16 lut, 2005

Post autor: Flaber007 » czw 05 paź, 2006

Pankracy pisze:jeżeli policja miała kamery i był jako taki monitoring to osoby które robiły zadymę moim zdaniem powinny zostać zidentyfikowane i nie powinno się ich wpuszczać na stadion - nie widziałem dokładnie kto sprowokował chuliganów do takiego zachowania ale podejrzewam że musiał być tam jakiślider - moze 2 moze 3... tym już dokładnie powinna zając się policja - mając 1500 kibiców na meczu, z czego 500 bardziej aktywnych - w sile jaką miała policja - każdy z prowokatorów powinien moim zdaniem być znany z imienia i nazwiska i to oni powinni zostać pokryci karą jaka została nałożona na klub, a także powinni ze swoich środków odnowić zniszczenia. Mecze bundesligi, czy premiership są doskonale monitorowane, nie stawia się klatek dla kibiców jak w zoo - a prawdziwi fani są na tyle blisko graczy, że moga powąchać czy się któryś spocił... u nas jak widać nadal napinka, ciśnienie i wulgarność.
Oby mniej było takich ludzi jak pankracy..

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » czw 05 paź, 2006

Zobaczcie, że każda strona ma trochę racji. Nie należy popierać takiego zachowania na stadionach, bo tam obecne są całe rodziny (i co z takich dzieci wyrośnie?) i ja na przykład bałbym się wziąć z sobą moje dziecko na taki mecz. Może na rodzinę jesteście za młodzi, ale wczujcie się chociaż przez chwilę w tę rolę, rolę tatusiów.
Tym bardziej, że cierpią na tym też i ci, którzy w zamieszkach nie brali udziału - następnego meczu w Olsztynie sobie nie obejrzymy. Większość i tak ma to w dupie, bo przyszła tylko na jeden mecz w sezonie i teraz im to wisi.
Akcji policji nie komentuję, bo wszystkiego nie widziałem, a nie chcę negatywnie oceniać pracy bezmózgich pałkarzy.
Mimo iż takich akcji jak ostatnia nie popieram, nie jestem za tym, by teraz wszyscy byli zatrzymywani. Wiem, że każdy popełnia błędy, a w tenże sposób, śmiesznie karając, za wiele i tak się nie zdziała.
Trzeba znaleźć lepszy sposób, by nad wszystkimi zapanować. Mam nadzieję, że teraz wszyscy, bogatsi w doświadczenia, na drugi raz takiego błędu nie popełnimy, bo to może kosztować nas dużo więcej.

Awatar użytkownika
Pankracy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 116
Rejestracja: śr 17 maja, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pankracy » czw 05 paź, 2006

Flaber007 ale z czym masz problem?
nie byles chyba na żadnym meczu za granicą - nie poczules tej wspanialej atmosfery.. wolisz chyba byc cisnieniowcem i napierdalac sie z przyjezdnymi i policją .. jeśli masz takie niskie ambicje to sorr

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » czw 05 paź, 2006

Nikt chyba karą nie jest zaskoczony. Zakaz na wyjazdy i mecze u siebie do końca rundy... zabawnie to się trochę prezentuje jak na IV ligę. Kara finansowa budżetu klubu nie zrujnuje więc wracamy do normalnego życia koniec już tematu meczu z jeziorakiem... Nadejdzie czas rewanżu na wiosnę 2007. Oby tylko nie dostać żadnego zakazu wyjazdowego na wiosnę który ograniczył by inwazje na iławę. Stomil - kopacze - pora przejść do gry z początku sezonu i dokończyć zwycięstwami rundę. Można przegrać i 2 mecze z jeziorowcami jeśli pozostałe mecze zakończy się zwycięstwami bo iks nie raz punkty jeszcze straci. Myślę ze walka będzie do ostatniej kolejki... i 3 liga zawita do Olsztyna...

Zablokowany