Co zrobić aby było lepiej?

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Co zrobić aby było lepiej?

Post autor: Dawid » wt 20 gru, 2005

Temat założyłem ponieważ wiem że jest wśród nas sympatyków , kibiców Stomilu dużo indywidualistów którzy chcą coś robić ale albo samemu albo "boją" się odezwać do konkretnych ludzi ze swoimi pomysłami z chęcią pomocy w różnego rodzaju akcjach mających na celu działanie z miłości do Stomilu tzn. dla jego dobra !!!
Chciałbym aby w tym temacie udzielili się ci ktorzy mają jakieś pomysły co zrobić aby np. na mecz przychodziło więcej ludzi tzn. tych którzy mają bezinterswoną , zdolnść poświęcenia dla Jedynej Dumy Warmii i Mazur Wszytkich > Lokalnych Patriotów < :) !!!
Spróbuję zacząć od siebie a więc moim pomysłem jest aby Zainfekować jak największą grupe ludzi poprzez np. pojawienie sie "infikatorów" tj. Gazetka "To My Kibice" , gazetka kibiców Stomilu "Stadion" itp.( w bibliotekach szkolnych gdzie znajdują sie tzw. Czytelnie ) :) !!
Kolejnym moim pomysłem jest nagłośnienie i zorganizowanie turnieju kibiców Stomilu dla Gimnazjalistów czy Licelistów itp. przyciągając ich np. karnetami czy Szalami ( konkret tj. STOMIL-POLONIA czy STOMIL-POLSKA ) Koszulkami bluzami , proporczykami , kalendarzami , wpinkami itd. Wiem że potrzeba na to "troche" $$$ oraz pracy żeby to wypaliło ale teraz nie ma meczy a próżnowac nie można :idea: :!:
PS. LiczeMY na odzew :idea: :!:

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » wt 20 gru, 2005

Tego typu tematów było już kilka, ale o ile się dobrze orientuje to w żadnym nie padły konkretne propozycje.
Obie te zaproponowane przez Dawida są nawet ciekawe, poza tym infekowanie może się w tym wpadku rozegrać na wiele sposobów nie tylko porzez gazetki ale też dobrym pomysłem jest już wiele razy wspominane radio internetowe. Musiałoby mieć one jednak dobrą formułę i myślę, że jeśli można by było posłuchać w nim dobrej muzyki jak to jest przykładowo w Cyberstacji przyciągnęłoby to sporo słuchaczy. A co jakiś czas zorganizować można by było jakąś audycję na temat piłki nożnej i oczywiście Stomilu.
Pomysł turnieju jest równie ciekawy. Można by stworzyć kilka kategorii wiekowych i coś takie zorganizować. Nagrody sfinalizowane byłyby z wpisowych (oczywiście niezbyt dużych żeby nie zniechęcić grających ekip) oraz z jakiś drobnych sposnorów, bo myślę, że tacy by się znaleźli. A taki turniej byłby też doskonałą okazją do odkrycia nowych talentów na miarę Stomilowców i Bundesligi :)

Kyniu
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 260
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kyniu » wt 20 gru, 2005

Myślę MasteR, że z chęcią skorzystamy z tego rodzaju skautingu, tym bardziej, że po awansie do A klasy musimy mieć grupę juniorów... A żeby przyciągać ludzi na mecze i "infekować" ich Stomilem, to bardzo dobry pomysł... Do tego sami myślimy o uatrakcyjnieniu Naszych meczy w Bundeslidze, jeśli wracamy na Stadion na S. P. 25, to wrócimy do pewnych pomysłów na upowszchnienie meczy jako imprez... A robić coś musimy, bo nam Wiara umrze śmiercią naturalną...

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » wt 20 gru, 2005

pojawienie sie "infikatorów" tj. Gazetka "To My Kibice" , gazetka kibiców Stomilu "Stadion" itp.( w bibliotekach szkolnych gdzie znajdują sie tzw. Czytelnie ) !!
Zapomniałeś dodać ''Głosu stadionu'' :roll:

Prędzej przeszło by ''Życie na gorąco'' niż te gazetki. Co by to dało? Miało by to propagować i zachęcać do przyjścia na stadion... :lol: Kup sobie grudniowy numer, przeczytaj go i zastanów się nad tym co napisałeś.

Kaczorzasty
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 193
Rejestracja: wt 02 sie, 2005
Lokalizacja: ze Stomilowa

Post autor: Kaczorzasty » wt 20 gru, 2005

Hmmm.

Co do radia to trzeba miec Dobre lacze albo wykupic Serwer Shoutcast z odpoweidnia iloscia slotow ( Miejsc ) Mysle ze kolo ~200 zl starczylo by na 2 miesiace radia z 30 miejscami dla sluchaczy.
MOge sie postarac o ewentualnie jakis sponsoring lub dolozyc kilka zlotych.

Co do turnieju to mozna przez te polroczE (do wakacji) uzbierac duuzo kasy ( nie wypalac rac na meczu z Olsztynkiem.... ( ? ) ) I uzbierac kase wynajac na kilka dni uranie i Zrobic DZIKICH druzyn, pod nazwa STOMIL czy cos w tym stylu to by napewno zachecilo Mlodziez.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » wt 20 gru, 2005

Gdy by na stronie głownej pojawil sie projekt plakatu informujacego o meczu i kazdy kto che to sobie drukuje kseruje i rozwiesza, to by mogła byc propagacja Stomilu na wlasan reke, spontaniczna. Albo akcja "Przyprowadz kogos na Stadion". Kazdy wybierajcy sie na mecz przyprowadza ze soba kolege itp ... .

Kaczorzasty
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 193
Rejestracja: wt 02 sie, 2005
Lokalizacja: ze Stomilowa

Post autor: Kaczorzasty » wt 20 gru, 2005

HieHie ;]
Ostatnio zmieniony śr 21 gru, 2005 przez Kaczorzasty, łącznie zmieniany 1 raz.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » wt 20 gru, 2005

Myślę, że tańsza od Uranii byłaby hala Startu, tam też się dobrze gra.
Poza tym możnaby stworzyć ze 3 kategorie wiekowe i jak już pisałem zwerbować kilku sponsorów. Łatwe to pewnie by nie było, ale...

Kaczorzasty
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 193
Rejestracja: wt 02 sie, 2005
Lokalizacja: ze Stomilowa

Post autor: Kaczorzasty » wt 20 gru, 2005

Jednak pozostal bym przy urani...
Flagi, Kibice nieliczni.
Zawsze lepiej niz w starcie gdzi enie ma gdize popatrzec na mecz

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » wt 20 gru, 2005

Kaczan dzieki za pozdro. Jak bys nie wiedzial M... to ja bo tu istaniej mozliwosc zmiany nicku. Mam nadziej ze jeszcze porozklejamy.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » śr 21 gru, 2005

Marcin(S) pisze:Gdy by na stronie głownej pojawil sie projekt plakatu informujacego o meczu i kazdy kto che to sobie drukuje kseruje i rozwiesza, to by mogła byc propagacja Stomilu na wlasan reke, spontaniczna. Albo akcja "Przyprowadz kogos na Stadion". Kazdy wybierajcy sie na mecz przyprowadza ze soba kolege itp ... .
Najbardziej relany pomysł. Myśle ze przed każdym meczem na stroni moglyby sie pojawiac plakaty kazdy ściagnął by sobie wydrukowal i rozwiesil, a nie jak do tej pory sporadyczne akcje raz albo dwa razy na runde.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » śr 21 gru, 2005

No kurde to fakt w Starcie nie ma trybun ale są przecież okna i grzejniki, tam też można usiąść :D
Poza tym wynajęcie Startu na jakieś 10 godzin kosztowałoby tyle ile Uranii na godzinę :?
A pomysł z plakatem dobry też jest :)
Z tego co pamiętam taki plakacik był dostępny przed meczem z Elblągiem :)
W sumie nie musiałby to być wielki plakat ale nawet jakaś ulotka formatu A4 czy A5 w kolorze czarno-białym.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » śr 21 gru, 2005

W Olsztynku mój pomysl z TMK w Bibliotece ( w "Zamku" ) przeszedł 8) :!:
Kolejnym moim pomysłem jest działanie na rzecz potrzebujących itp. Jakieś paczki z gadżetami Stomilu ( wiem że juz zapóżno jeżeli chodzi o święta Bożego Narodzenia ) ale można zrobić taką akacje np. gdy będzie dzień dziecka połączoną z turniejem dla dzieci z domów dziecka :idea: !!!
Następnym jest dobra promocja meczów wyjadowych > FC myśle że nie będzie w tym przypadku problemów z policją itp. a i niebezpieczeństwa że "coś " się stanie raczej nie ma :idea: :!:
Żeby było lepiej należy także spotkać się większą grupą ludzi dka których nasz klub nie jest obojętny i ustalenie pewnych spraw , planów , wyjaśnienia jakichś "nijasności" przedstwnie własnych pomysłów oraz wyrażnie ogólnie swojego zdania na tematy nam bliskie :idea: !!!
PS. Licze tu także na głos tzw. kumatych oraz ludzi z SSK ...pozdro :idea: :!:

Kaczorzasty
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 193
Rejestracja: wt 02 sie, 2005
Lokalizacja: ze Stomilowa

Post autor: Kaczorzasty » śr 21 gru, 2005

MasteR pisze: A pomysł z plakatem dobry też jest :)
Z tego co pamiętam taki plakacik był dostępny przed meczem z Elblągiem :)
W sumie nie musiałby to być wielki plakat ale nawet jakaś ulotka formatu A4 czy A5 w kolorze czarno-białym.
http://stomil.olsztyn.pl/forum/viewtopic.php?t=871

:roll: 8)

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » śr 21 gru, 2005

Ale Ty nie rozumiesz o co chodzi, takie akcje jak robilismy w wakacje to co innego a plakaty tez inne. Bo to chodzi o te ze jest na stronie głównej plakata o meczu do sciagniecia. Sciagasz go sobie robisz z 10 kopi na wlasa reke dajesz kolegą i niech kazdy rozwiesii. Niech zrobi 20 osób 10 kopi srednio to 200 plakatów. A jak Ty rozwiesasz masowo tak jak w wakacje. i nie rozwieszalo 20-30 osób tylko maxymalnie 5 bo ludzie nie chcialo sie wyjsc. Ten sposób inforamaji trafi szybciej do odbiorcow.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Re: Co zrobić aby było lepiej?

Post autor: Dawid » pt 23 gru, 2005

Dawid pisze:Temat założyłem ponieważ wiem że jest wśród nas sympatyków , kibiców Stomilu dużo indywidualistów którzy chcą coś robić ale albo samemu albo "boją" się odezwać do konkretnych ludzi ze swoimi pomysłami z chęcią pomocy w różnego rodzaju akcjach mających na celu działanie z miłości do Stomilu tzn. dla jego dobra !!!
Chciałbym aby w tym temacie udzielili się ci ktorzy mają jakieś pomysły co zrobić aby np. na mecz przychodziło więcej ludzi tzn. tych którzy mają bezinterswoną , zdolnść poświęcenia dla Jedynej Dumy Warmii i Mazur Wszytkich > Lokalnych Patriotów < :) !!!
Spróbuję zacząć od siebie a więc moim pomysłem jest aby Zainfekować jak największą grupe ludzi poprzez np. pojawienie sie "infikatorów" tj. Gazetka "To My Kibice" , gazetka kibiców Stomilu "Stadion" itp.( w bibliotekach szkolnych gdzie znajdują sie tzw. Czytelnie ) :) !!
Kolejnym moim pomysłem jest nagłośnienie i zorganizowanie turnieju kibiców Stomilu dla Gimnazjalistów czy Licelistów itp. przyciągając ich np. karnetami czy Szalami ( konkret tj. STOMIL-POLONIA czy STOMIL-POLSKA ) Koszulkami bluzami , proporczykami , kalendarzami , wpinkami itd. Wiem że potrzeba na to "troche" $$$ oraz pracy żeby to wypaliło ale teraz nie ma meczy a próżnowac nie można :idea: :!:
PS. LiczeMY na odzew :idea: :!:

Obrazek

PS> Prosiłem o głos ludzi z SSK oraz tzw. kumatych ... co do reszty ...Stomilowców... ludzie odzywacie się w tematach typu jakiej drużynie kibicujesz w Lidze Mistrzów a nie możecie " nabić głupiego " posta w tak wąznym temacie :evil: (?) :arrow: :idea: :!: ..bez komentarza :x obyście nie zadali sobie zapózno pytania a co ja zrobilem dla Stomilu :roll: (?) :idea: :!:

ODPOWIEDZ