Barcelona w Olsztynie

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tendragon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 190
Rejestracja: wt 17 sty, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tendragon » pn 26 cze, 2006

jedno zero zgibił, a wy już się śmiejecie...ehhh :roll:

;)

edit:
Kaczorzasty pisze:Michal, co do podpisu - Nie przypominam sobie Takiej wypoweidzi z mojej strony :?
pisałeś w temacie o inwazji na elbląg dobrze pamiętam :)

Awatar użytkownika
Lookcash
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 86
Rejestracja: śr 26 kwie, 2006

Post autor: Lookcash » pn 26 cze, 2006

Kaczorzasty pisze:Michal, co do podpisu - Nie przypominam sobie Takiej wypoweidzi z mojej strony :?
Kaczorzasty chce chyba jeszcze dziś dobić do 200 postów i pisze co mu ślina na język przynosi...
Chłopaku daj już spokój, bo tylko się pogrążasz.

I mam taką radę dla Ciebie na przyszłość: więcej czytaj mniej pisz...

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pn 26 cze, 2006

Lookcash pisze: Kaczorzasty chce chyba jeszcze dziś dobić do 200 postów i pisze co mu ślina na język przynosi...
Chłopaku daj już spokój, bo tylko się pogrążasz.
ja chce do 500 i mi sie udało ;)

a ja jeszcze siebie zacytuje
Marcin(S) pisze:
Pamietajcie o akcjii
ULTRAS ALLEGRO
zbierane jest wszystko co ze sportem zwiazane:
:arrow: koszulki
:arrow: proporczyki
:arrow: ksiazki
:arrow: szaliki

zainteresowani dalej wiedza co i jak pod linkiem
:arrow: http://stomil.olsztyn.pl/forum/viewtopi ... 5&start=15

z pozdrowieniami
i przy okazji prosze o zamkniecie tematu bo chyba wszystko zostalo powiedziane.

Kaczorzasty
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 193
Rejestracja: wt 02 sie, 2005
Lokalizacja: ze Stomilowa

Post autor: Kaczorzasty » wt 27 cze, 2006

marcin, KOlejny co mnie cytuje :F

Prosze was, dajciespokoj z podpisami :)

Tendragon, Michal podeslal mi na pw link , Faktycznie , to bylo na starym koncie, grubo ponad rok temu. Wzracam honor i wstydze sie za tamta wypoweidz :)

siostra
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: wt 06 cze, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: siostra » wt 27 cze, 2006

Powiem jedno :!:
nie rozumiem waszego oburzenia... wy chyba im zazdrościcie ze osiągneli swój cel i zrobili coś w kierunku żeby było widać i słychać że Barca jest ich życiem... popieram to co zrobili bo kocham Barce tak jak OKS Stomilowców i znam dobrze założycieli i większość członków Fan Clubu...
Powinniście być dumni że to właśnie w Olsztynie powstał oficjalny Fan Club Barcy
Koniec!!!!!!!

Piter
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: śr 11 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Piter » wt 27 cze, 2006

Droga Siostro na pewno masz racje,bo mamy wolny kraj i każdy niech robi to co lubi.....jednak nam bardziej chodzi oto,iż naturalną koleją rzeczy jest to,że kibicuje się drużynie ze swojego miasta i z nim sie utożsamia i jemu sie oddaje całe serce...a że niektórzy szukają gdzieś dalej, to dlatego frekwencja na naszych meczach wyglada tak a nie inaczej...ale niech sobie kibicują barcelonie,takie czasy,że przywiązanie i patriotyzm już dawno poszły w zapomnienie...ważne,ze są wierni....pozdro Stomilowcy...ps.Atletico Madryt!!!! :wink:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 28 cze, 2006

Ja też lubię Barcelonę, ale to jest dla mnie nienormalne aby mając pod bokiem cudowny i to WŁASNY klub wzdychać do idoli zza gór i lasów.
Każdy z nas ma jakieś sympatie w Europie, ale czy to oznacza, że mamy pozakładać kilkadziesiąt fanklubów drużyn europejskich? Przecież mamy własną drużynę!
Zresztą znamienny jest fakt, że taki fanklub nie powstał w miastach, w których z całą pewnością mieszka więcej fanów Barcelony niż w Olsztynie. Mam na myśli np. Warszawę, Kraków, Poznań czy Trójmiasto. Tam po prostu ludzie wiedzą, że najpierw swoja, "tutejsza"drużyna a potem dopiero jakieś fanaberie.
Zresztą mam przeczucie (i szczerą nadzieję), że to kuriozum umrze śmiercią naturalną. Na szczęście znakomita większość Olsztyniaków dystansuje się od tego pożałowania godnego pomysłu.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » śr 28 cze, 2006

siostra pisze:Powiem jedno :!:
nie rozumiem waszego oburzenia... wy chyba im zazdrościcie ze osiągneli swój cel i zrobili coś w kierunku żeby było widać i słychać że Barca jest ich życiem... popieram to co zrobili bo kocham Barce tak jak OKS Stomilowców i znam dobrze założycieli i większość członków Fan Clubu...
Powinniście być dumni że to właśnie w Olsztynie powstał oficjalny Fan Club Barcy
Koniec!!!!!!!
W Olsztynie tylko OKS Stomil Olsztyn, nie ma takiego podziału na Stomil i Stomilowców.

Awatar użytkownika
Levyspor
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: wt 21 mar, 2006
Lokalizacja: Olsztyn, Kielce

Post autor: Levyspor » śr 28 cze, 2006

Patryk się troszeczkę obruszył faktem, iż śmiałem nazwac go "wieśniakiem", a że się już tochę znamy to pozwolę sobie jednak przeprosić go za moje wypowiedzi godzące w jego poczucie wartości.
Udzielam się w tym temacie wyłącznie przez pewną wątpliwość, co Fan Club Barc'y (pisana z jakimś tam ogonkiem) ma przynieść polskiemu futbolowi?!?! Czy nie lepiej założyć stowarzyszenie klultury fizycznej i dać szansę pograć młodzieży wyczynowo w piłkę??!?! Przecież można założyć B klasową Barcelonę i grać w strojach ala Katalończycy w ten sposób dając uznanie Klubowi z ogromnymi tradycjami oraz bardzo medialnemu... może nawet jeśli
taki B klasowy FC Barca zwróciłby się do katalońskiego klubu z prośbą o wsparcie w postaci strojów i innych rzeczy przydatnych bezpośrednio do czynnego uprawiania sportu to by ją szybciej otrzymał niż jakieś tam śmieszne gadżety w postaci smyczy i innych klubowych pierduł!!!

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 28 cze, 2006

Levyspor!! Zajedwabisty text!! Nic dodać, nic ująć!!

Awatar użytkownika
Pycior
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 231
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Pycior » wt 04 lip, 2006

Ostatnio i w Szczytnie pojawily sie vlepki Barcy

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » wt 04 lip, 2006

siostra napisał:
Powiem jedno Exclamation
nie rozumiem waszego oburzenia... wy chyba im zazdrościcie ze osiągneli swój cel i zrobili coś w kierunku żeby było widać i słychać że Barca jest ich życiem... popieram to co zrobili bo kocham Barce tak jak OKS Stomilowców i znam dobrze założycieli i większość członków Fan Clubu...
Powinniście być dumni że to właśnie w Olsztynie powstał oficjalny Fan Club Barcy
Koniec!!!!!!!


W Olsztynie tylko OKS Stomil Olsztyn, nie ma takiego podziału na Stomil i Stomilowców.
Właśnie przez takie czepianie się pojedynczych wyrazów czy zwrotów i podkreślanie słowa "podział" sam prowadzisz do sytuacji w której można mieć wrażenie, że jakiś podział jest... Nikt nikomu nieczego nie zabroni - tym bardziej miłości. Ja osobiście kocham OKS Stomil Olsztyn, OKS Stomilowcy i oczywiście swoich bliskich i rodzine.
Pzdr

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » śr 05 lip, 2006

Luka pisze:
siostra napisał:
Powiem jedno Exclamation
nie rozumiem waszego oburzenia... wy chyba im zazdrościcie ze osiągneli swój cel i zrobili coś w kierunku żeby było widać i słychać że Barca jest ich życiem... popieram to co zrobili bo kocham Barce tak jak OKS Stomilowców i znam dobrze założycieli i większość członków Fan Clubu...
Powinniście być dumni że to właśnie w Olsztynie powstał oficjalny Fan Club Barcy
Koniec!!!!!!!


W Olsztynie tylko OKS Stomil Olsztyn, nie ma takiego podziału na Stomil i Stomilowców.
Właśnie przez takie czepianie się pojedynczych wyrazów czy zwrotów i podkreślanie słowa "podział" sam prowadzisz do sytuacji w której można mieć wrażenie, że jakiś podział jest... Nikt nikomu nieczego nie zabroni - tym bardziej miłości. Ja osobiście kocham OKS Stomil Olsztyn, OKS Stomilowcy i oczywiście swoich bliskich i rodzine.
Pzdr
Tylko ze takie coś nie powtarza sie pierwszy raz. I coraz częsciej ludzie odcinaja sie od Stomilu i podkreślaja swoje "związki" tylko z OKS Stomilowcy.

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » śr 05 lip, 2006

pierwsze słysze :o

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » śr 05 lip, 2006

Tylko ze takie coś nie powtarza sie pierwszy raz
Ale co rozumiesz przez "takie coś"?

Zespół OKS Stomilowcy nie tworzą miłośnicy Lecha czy Radomiaka...Tylko STOMILU. Sama nazwa STOMILOWCY ma pokazywać, że stanowią ją ludzie będący największymi miłośnikami piłkarskiego symbolu Olsztyna! Cóż, wystarczy choćby wspomnieć w jakim momencie powstała teraz już A klasowa drużyna... Uwierz mi, że Stomilowcy mają za zadanie łączyć naszą STOMILOWSKĄ rodzinę a nie ją dzielić!
Pozdrawiam

1945

Post autor: 1945 » śr 05 lip, 2006

Obecnie w zarzadzie SSK zasiada 2 prezesow OKS Stomilowcy i to powinno wystarczyc.

Do giANt:
Mowisz, ze coraz czesciej ludzie sie odcinaja od Stomilu na rzecz Stomilowcow.
My nikogo takiego nie znamy.
Jak ty znasz to pogadaj z nimi i niech oni ci to wytlumacza.

Z naszego punktu widzenia wyglada to calkowicie na odwrot. Wystarczy przejsc sie na mecze obu klubow by zobaczyc kto gdzie chodzi.

Z zarzadu OKS Stomilowcy wszyscy jezdza na wyjazdy w 4 lidze (nie wszystkie oczywiscie). Z zarzadu SSK na wyjazdy z OKS Stomilowcy jezdza tylko ludzie z OKS Stomilowcy, wiec dokladnie widac jak to wyglada naprawde.

Jednak jezeli masz naprawde duze watpliwosci, to musisz wiedziec, ze klub OKS Stomilowcy byl robiony z mysla aby przyciagal glownie ludzi, ktorzy dawno odeszli od kibicowaqnia. I poprzez bardziej amatorski i piknikowy klimat zachecic ich do odwiedzania meczy wraz z calymi rodzinami. Poprzez to wciaz beda oni zwiazani ze Stomilem i ich dzieci beda wychowywane w duchu Stomilu. Wiadomym jest, ze potem ci mlodzi ludzie beda szukac wiekszych przezyc i zaczna jezdzic na wyjazdy ze Stomilem.
Gdzies w archiwum jest list intencyjny zalozycieli klubu i byl on nawet publikowany w gazetach, wiec mozna o tym tam wiecej poczytac.

OKS Stomilowcy nigdy nie odcinali sie od Stomilu i nigdy tak nie bedzie, a jezeli znajda sie pojedyncze jednostki to zapewne zostana odpowiednio uswiadomione.

kru

Post autor: kru » śr 05 lip, 2006

Może troszkę odejdę od tematu, ale napiszę tak: Wszem i wobec wiadomy jest, iż gdzie się nie pojedzie, co się nie będzie robić zawsze wychwala się Stomil, wiadomo dlaczego. Stomilowcy są natomiast taką miła odskocznią od poważniejszej piłki i jej wizerunku. Nie ukrywam, ale sam moja kobieta mówi mi, iż woli chodzić "na mecze drużyny Emila" niż na Stomil z kilku względów: wulgaryzmy, niekiedy miernota piłkarska. W B-, czy A-klasie panuje pewien taki specyficzny klimat, tworzą ją też ludzie, którzy współżyją z kibicami... To tak po krótce.

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » czw 06 lip, 2006

Szanuje zarząd jak i piłkarzy OKS Stomilowcy, których okazje miałem poznać :) Chodzi mi o niektóre osoby które podkreślaja swoje większe uczucie i zangazownie w sparyw OSK Stomilcy niz Stomilu.

1945

Post autor: 1945 » czw 06 lip, 2006

Czyzby chodzilo o mnie?

A moze chodzi tu o kilka osob, ktorych pierwszy kontakt ze Stomilem nastapil dopiero poprzez OKS Stomilowcy. Jak dla mnie to kazdy ma wlasna filozofie bycia kibicem i kazdy robi co chce. Najwazniejsze by czuli sie Stomilowcami (nie mowie tu o OKS Stomilowcy :wink: ).

siostra
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: wt 06 cze, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: siostra » czw 06 lip, 2006

giANt pisze:Szanuje zarząd jak i piłkarzy OKS Stomilowcy, których okazje miałem poznać :) Chodzi mi o niektóre osoby które podkreślaja swoje większe uczucie i zangazownie w sparyw OSK Stomilcy niz Stomilu.
pewnie miałeś mnie na myśli :D
i się mylisz bo moje zainteresowanie piłką nożną zaczęło się właśnie od Stomilu i nie miałam zamiaru w moim poście wykazać wyższości któregoś z olsztyńskich klubów :)
Pozdrawiam :D

Zablokowany