Oświadczenie

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

kru

Oświadczenie

Post autor: kru » śr 09 sie, 2006

W związku z sytuacją, która miała miejsce na stadionie Warmii Olsztyn podczas meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski pomiędzy OKS Stomilowcy Olsztyn a miejscową Warmią, podaję do oficjalnej wiadomości, iż z dniem dzisiejszym zaprzestaję dotychczasowych działań na rzecz kibicowania na naszym stadionie. Zaniechaniu poddane zostają wszelkie rozpoczęte projekty, który miały finansowo zwiększyć jakość kibicowania, a o których wiedzą tylko nieliczni.

Proszę już więcej NIE pisać w/s zdjęć, movie czy innych prac graficznych. Ze swojej strony dziękuję za dotychczasową współpracę od strony wszelkich wątków powiązanych z Stomilem Olsztyn [OKS 1945 Olsztyn]. Nie będę tutaj komentował w szczególności zachowania prezesa SSK, które było nie na miejscu i świadczy o nim samym.

Nie robię nikomu na złość, tylko starałem się zawsze działać jak najlepiej, jednak... przyniosło to taki efekt, o którym napisałem powyżej.

dopisek z godziny 20:27 - Gratuluję bujnej wyobraźni dla osób, które mówią, iż "sprzedaję fotki". Po raz kolejny informuję, iż każdy ma możliwość otrzymania aktywnego linku poprzez mail, PW czy GG, podobnie jak media czy osoby, które mnie znają bądź nie znają. Dla niedowiarków mogę - notarialnie - udowodnić, lub z pomocą prawnika, iż NIE sprzedałem TERAZ i NIGDY nikomu żadnych zdjęć, a dostęp ma do nich praktycznie każdy, bo ZAWSZE i TYLKO to co robię, a raczej robiłem to jedynie z myślą o Was...

Zablokowany