OKS w IVlidze 06/07 - kibice

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Re: STOMIL-Jeziorak

Post autor: Preze(S) » ndz 01 paź, 2006

Mario pisze:
intertrans pisze: autor najładniejszego transa zostanie nagrodzony (niespodziewanka 8) )
Gadalem w trakcie meczu z ptr. I powiedzial mi ze bezkonkurencyjnie wygral pewien trans z Olsztynka (ktorego niestety nie widac bylo w trakcie prezentacji) jaka nagroda itp ? Poniewaz Kolega nie ma tu konta kazal mi bym dowiedzial sie czy to co zacytowalem na gorze jest jeszcze aktualne..
cos bedzie tylko sam nei widziałem wszystkich transów wiec nie moge teraz nic napsiac ;)

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » ndz 01 paź, 2006

wiecej fotek dajcie

na meczu dobry hools byl i gicior

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » ndz 01 paź, 2006

vk pisze:wiecej fotek dajcie

na meczu dobry hools byl i gicior
heh ;d wiecej fotek to pewnie musisz sie popytac na pw.

DawidJaroty
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: pt 14 lip, 2006
Lokalizacja: ....
Kontakt:

Post autor: DawidJaroty » ndz 01 paź, 2006

Nie no dym byl niezly tylko z tymi krzeselkam lipa ciekawe jaka bedzie teraz kara :?:

eR.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: śr 21 wrz, 2005
Kontakt:

Post autor: eR. » ndz 01 paź, 2006

Z forum Jezioraka...
W Olsztynie na sektorze gości zameldowało się 205 fanów Jezioraka (3 autokary, bus i kilka fur). Od początku wyjazdu problemy robiła policja i przez ich durne pomysły główna ekipa autokarowa (150 osób) dociera do Olsztyna spóźniona. W tym czasie na sektorze gości byli już ludzie którzy dojechali prywatnymi samochodami. Na stadion wchodzimy w około 30 minucie meczu. Mamy 3 flagi i transparent skierowany do kibiców Stomilu "Dziś jest nasze święto, wasze 8 marca". Co do Stomilu. Wywieszają kilkanaście flag, z oprawy mają transparenty i flagi na kijach podświetlone stroboskopami. Co do liczby w młynie... wg ich samych 500 osób... naszym zdaniem ta liczba jest grubo przesadzona,spokojnie przekrzykiwaliśmy Stomilowców mimo tego że akustyka stadionu działała na ich korzyść (siedzieli na trybunie krytej). Zresztą ich doping który skupiał się głównie na wrzutach na Nas. Na początku 2 połowy Stomil przerywa mecz. Wyłamują bramkę i wysypują się przed swój sektor. Kilka osób zapędziło się trochę dalej ale nikt nie dobiegł pod nasz sektor. Z naszej strony wyskakuje kilka osób ale do niczego nie dochodzi. Wszystko kończy się wjazdem polewaczki. Oczywiście śpiewamy w tym momencie przyśpiewki antypolicyjne oraz "Stomil trzymaj się" za co Stomilowcy "dziękują" nam głośnym "buda buda łańcuch pies to Jeziorak Iks"..... Nasi kopacze sprawili nam ogromną niespodziankę wygrywając z liderem 4-0. Warto też odnotować, że po meczu na udających się w kierunku tunelu do szatni naszych grajków posypały się krzesełka, kamienie, rurki od transparentów i butelki... Zawszebyło wiadomo że Olsztyn jest na wschodzie ale że aż tak daleko??? Po meczu na parkingu mamy jeszcze drobne starcia z białymi kaskami. Niespodzianka na boisku sprawiła że jeszcze długo po meczu w Iławie świętowano na ulicach miasta... KTO NIE BYŁ NIECH ŻAŁUJE

marek_bull
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn 15 sie, 2005

Post autor: marek_bull » ndz 01 paź, 2006

I jak tu z rodziną na mecze chodzić? Stłoczą Cię z trzodą chlewną na krytą i jeszcze Cię wodą potraktują. Wstyd panowie, wstyd.... Tak "kochacie" swój klub, że własny stadion niszczycie. Śmieszne to jest. Powinni zrobić klatki na bocznych sektorach dla bydła.

kibolek75
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: czw 27 kwie, 2006
Lokalizacja: O-yn

Post autor: kibolek75 » ndz 01 paź, 2006

akcja z krzesełkami to straszna wiocha - niestety rzutuje na nas wszystkich :(

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » ndz 01 paź, 2006

+ Dobra liczba w młynie , dobra liczba z naszego Fc , dobry doping w 1 połowie , 1 prezentacja nawet dobra ,
- wyrywanie krzesełek , całkowicie nie zroumiałe rozwalanie swojego stadionu ( nie wyrwano ich nie wiadomo ile ale jednak kilkanascie zostało wyrwanch ) , potrzebny jest megafon bo przy takiej liczbie jak wczoraj w młynie kilkanaście osób chce prowadzić doping a wiadomo że za to odpowiedzialna jest jedna osoba bo inaczej to nic dobrego z tego nie wychodzi :? a i jeszcze minus to zniszczone auta w tym prawdopodobnie jedno sponsora :? i rzucenie chłopca do podawania piłek racą :x
Co do piłkarzy mam nadzieje że ten mecz to taka terapia wstrząsowa ktora na dobre nam wyjdzie , niespodzianką jest tak duża porażka na własnym boisku . Pilkarze ostanie kilka meczy grali słabiej mam nadzieje że teraz wezmą się w garść i na wiosne wygrają , bo te 2 mecze w Olsztynie i Ilawie jak wiadomo będą mialy kluczowy wplyw na awans . Teraz muszą wygrywać każdy mecz a Jeziorak straci punkty napewno :wink:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 01 paź, 2006

duzo sytuacji było troche załosnych, do opisu powyzszego mozna dodac połamane kije od flag i transów rzucane w policje ?naprawde duzo krzywdy robia takie kijki :? ale sa osoby co maja w du[pie prace innych i wkłady finansowe
ludzi było naprawde sporo i juz moze sie to nie powtorzyc niestety
duzo przypadkowych ludzi niepotrzebnie znalazło sie w młynie(to raczej wina organizatorów)i juz raczej tez predko nie odwiedza stadionu

cała ta sytuacja moze negatywnie odbic sie na naszym klubie,kary moga byc wysokie a klub bogaty nie jest ,awans sie moze oddalic a jak nie awansujemy to kto wie czy komus sie nei znudzi 4 ligowe sponsorowanie
czas pokaze

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » ndz 01 paź, 2006

co do kijkow to racja ktos nie pomyslal a moze to sie skonczyc zakazem wnoszenia tego typu rzeczy na stadion.....

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » ndz 01 paź, 2006

No wiec moim zdaniem wiele minusow, chociaz nie tylko. Na plus to ze przyszlo naprawde duzo ludzi kolejki od kasami juz dawno nie widzialem. Doping w pierwszej polowie calkiem niezl. No i minusy niepotrzebne wyrywanie krzeselek, fatalny doping w II polowie, o wyniku juz nie wspomne. Policja jak zwykle powijala kogo popadnie. Szkoda mi ludzi ktorzy przygotowywali oprawe. I tych ktorzy byli na meczu pierwszy raz od dluzszego i pewnie po tym co zobaczyli dlugo ich nie zobaczymy. Szkoda... Mialo byc tak peknie...
No ale coz trzeba liczyc na potkniecia ilawy i wygrywac, no i oby ludzie wspierajacy klub nie odwrocili sie od niego...

denaturat_boy
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: czw 27 lip, 2006
Lokalizacja: Dywity
Kontakt:

Post autor: denaturat_boy » ndz 01 paź, 2006

Fanatyk_OKS pisze:No wiec moim zdaniem wiele minusow, chociaz nie tylko. Na plus to ze przyszlo naprawde duzo ludzi kolejki od kasami juz dawno nie widzialem. Doping w pierwszej polowie calkiem niezl. No i minusy niepotrzebne wyrywanie krzeselek, fatalny doping w II polowie, o wyniku juz nie wspomne. Policja jak zwykle powijala kogo popadnie. Szkoda mi ludzi ktorzy przygotowywali oprawe. I tych ktorzy byli na meczu pierwszy raz od dluzszego i pewnie po tym co zobaczyli dlugo ich nie zobaczymy. Szkoda... Mialo byc tak peknie...
No ale coz trzeba liczyc na potkniecia ilawy i wygrywac, no i oby ludzie wspierajacy klub nie odwrocili sie od niego...
Mój znajomy przyszedł po 4 latach na mecz :) ale go jeszcze na mówie zeby przyszedł. Co do dopingu w drugiej połowie to zgodze sie ze był żałosny ale tez było kilka niezłych tekstów :twisted: z tego co widac było po składanych flagach przez organizatorów to w drugiej miał byc jak zwykle pkt kulminacyjny oprawy - szkoda ze nie było.
Zawsze pozostaje reważ z Iławą w nastęnym sezonie. Choc teraz najważniejsze jest wyjść z dołka po porażce ....

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » ndz 01 paź, 2006

w przeciwienstwie do was ja dostalem kilka razy pala od Policjikilka razy mnie zawineli(ale nigdy nie niszczylem Stadionu). Jasne broncie idiotów, ktorzy niszcza stadion . Ja nie mowie ze powinac wszystkich. Ale prowodyrów tych ktorzy przychodza nie kibicowac lecz wszynac bojki na h..j na tacy kibice. Chialbym kiedys przyjsc na stadion z zona i dzieckiem ale to co bylo wczoraj na meczu, sorry. Stadion jest miejscem kibicowania jak nie potraficie powstrzymac sie to lecie sie z Policja innym kibolami ale poza stadionem niech nie karaja naszego klubu ktory i tak ledwo wiae koniec z koncem za beznadziejne zachowanie garstki kibicow. I niech zaplaca za szkody. Przedewszystkim
Ostatnio zmieniony ndz 01 paź, 2006 przez WSPTEAM, łącznie zmieniany 1 raz.

eR.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: śr 21 wrz, 2005
Kontakt:

Post autor: eR. » ndz 01 paź, 2006

WSPTEAM pisze:w przeciwienstwie do was ja dostalem kilka razy pala od Policji dostałem kilka razy mnie zawineli.
:?

Szacunek dla tych co byli!
STOMIL PONAD WSZYSTKO

Było, minęło temat do zamknięcia...

denaturat_boy
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: czw 27 lip, 2006
Lokalizacja: Dywity
Kontakt:

Post autor: denaturat_boy » ndz 01 paź, 2006

RuBiNeK pisze:
WSPTEAM pisze:w przeciwienstwie do was ja dostalem kilka razy pala od Policji dostałem kilka razy mnie zawineli.
:?

Szacunek dla tych co byli!
STOMIL PONAD WSZYSTKO
dobre dobre :P :P choc tez wole normalne kibicowanie ... ale czasami dobrze ze sie cos dzieje

stommil
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006

CHAMSTWO

Post autor: stommil » ndz 01 paź, 2006

Mam małe pytanie ile zmian mozna przeprowadzac w 4 lidze...... o ile mi sie wydaje to tylko 3....a Jeziorak Przeprowadzil 4-5 ....4 to napewno wiec cos trzeba z tym zrobic.....najpierw w 5 minucie zszedl bambo a pozniej jeszcze 3 albo 4 zmiany(mozna cos z tym zrobic)KIBIC

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » ndz 01 paź, 2006

w 4 lidze można zrobić 4 zmiany !!!!

stommil
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006

COS TRZEBA ZROBIC

Post autor: stommil » ndz 01 paź, 2006

Niewiecie Gdzie to mozna zglosic zeby sprawdzilii???? jestem pewnien bo liczylem zmiany....jezeli mozna wiecej niz 3 to ok ale jezleli tylko 3 to cos jesst nietakk trzeba to zglosic i Bedzie WALKOWER

stommil
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006

Zmiany

Post autor: stommil » ndz 01 paź, 2006

Turbo pisze:w 4 lidze można zrobić 4 zmiany !!!!
napewno 4 ?? a nie 3??

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Re: COS TRZEBA ZROBIC

Post autor: Ol(S)ztynianin » ndz 01 paź, 2006

stommil pisze:Niewiecie Gdzie to mozna zglosic zeby sprawdzilii???? jestem pewnien bo liczylem zmiany....jezeli mozna wiecej niz 3 to ok ale jezleli tylko 3 to cos jesst nietakk trzeba to zglosic i Bedzie WALKOWER
mozna zrobic 4 zmiany.

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » ndz 01 paź, 2006

Mialbyc to mecz rundy jesiennej a wyszlo...jak kazdy wie :? Na mecz przyszlo duzo ludzi (Ja sam nie pamietam kiedy ostatnio tylu ludzi bylo u nas na meczu) Przyszly cale rodziny z dziecmi , ludzie ktorzy przyszli pierwszy raz od tych pieknych lat i ludzie ktorzy juz dlugo nie przyjda :roll: :( Klub poniesie duze kary finansowe i stadion pewnie zostanie zamkniety... "A zaczynalo byc tak pieknie...."

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » ndz 01 paź, 2006

(S)ebek pisze:Mialbyc to mecz rundy jesiennej a wyszlo...jak kazdy wie :? Na mecz przyszlo duzo ludzi (Ja sam nie pamietam kiedy ostatnio tylu ludzi bylo u nas na meczu) Przyszly cale rodziny z dziecmi , ludzie ktorzy przyszli pierwszy raz od tych pieknych lat i ludzie ktorzy juz dlugo nie przyjda :roll: :( Klub poniesie duze kary finansowe i stadion pewnie zostanie zamkniety... "A zaczynalo byc tak pieknie...."
Na Olimpi i Grocklinie tez były tłumy. A do konca sezonu jakos frekwencja sie nie zwiekszyła w stosunku do poprzednich meczy.

Pawello
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 62
Rejestracja: pt 16 wrz, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/ Jaroty
Kontakt:

Post autor: Pawello » ndz 01 paź, 2006

Teraz będzie bardzo wysoka kara finansowa i myślę że również Zamkną Stadion do końca rundy jesiennej :oops: Mi osobiście lepiej podobał się mecz rok temu z Olimpią ( kulturalny doping, bez bluzgów, dobra prezentacja i co najważniejsze nikt nie niszczył stadionu). :?

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 01 paź, 2006

jak ktos che sie powymieniac fotkami to na PW

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Re: Zmiany

Post autor: MichalMKS » ndz 01 paź, 2006

stommil pisze:
Turbo pisze:w 4 lidze można zrobić 4 zmiany !!!!
napewno 4 ?? a nie 3??
do III ligi (włącznie) można dokonywać po CZTERY zmiany!

Zablokowany