popieram.stomil.olsztyn.pl

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pn 02 lip, 2007

podobna akcje powinniśmy zrobic z naszym stadionem
bo już chodzą ploty ,że zniknie a kase włoża na stadion Warmii

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » pn 23 lip, 2007

Już 3500 osób nas poparło chlopaki jazda dalej z akcją.... TYLKO STOMIL !!!

FC BARCZEWO
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 86
Rejestracja: pn 28 sie, 2006
Lokalizacja: barczewo

Post autor: FC BARCZEWO » śr 25 lip, 2007

dzisiaj w olstzynskiej jest ciekawy wywiad.oj chyba oks 1945 bedzie bez kibiców

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » śr 25 lip, 2007

Moze ktoś ten wywiad tu zamiescić ??
z góry dzięki

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » śr 25 lip, 2007


Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » śr 25 lip, 2007

Kod: Zaznacz cały

klubu nie można nawet uchwalić zapisu, że OKS 1945 jest kontynuatorem tradycji piłkarskich MOKS Stomil
SĄ NAPRAWDE NIEPOWAŻNI :!:
wszyscy cały czas mówimy o zmianie nazwy na OKS STOMIL 1945 a nie zaden MOKS!!

i jak nie moga nawiązywac do tradycji Stomilu to niech się od tego oficjalnie odetną!!

FC BARCZEWO
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 86
Rejestracja: pn 28 sie, 2006
Lokalizacja: barczewo

Post autor: FC BARCZEWO » śr 25 lip, 2007

Obrazek

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » śr 25 lip, 2007

ja nie mogę!!! :(

na 100 % jest jakiś sposób wystarczą tylko chęci.
:!: NADZIEJA UMIERA OSTATNIA :!:

FC BARCZEWO
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 86
Rejestracja: pn 28 sie, 2006
Lokalizacja: barczewo

Post autor: FC BARCZEWO » śr 25 lip, 2007

pewnie ze jest sposob popropstu niechca i mydla oczy jakimis bzdurami.

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » śr 25 lip, 2007

No MOKS STOMIL :roll: chyba ich troche pokręciło...

stomilowiec-dychu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: pn 08 maja, 2006
Lokalizacja: Morąg- okolice
Kontakt:

Post autor: stomilowiec-dychu » śr 25 lip, 2007

Ładnie bedzie na stadionie bez kibiców. gdzies mam takie układy ze nic nie da sie załatwic. NARA działaczom!!!!!

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » śr 25 lip, 2007

Intertrans jaknajbadziej masz racje !!!!!!!!!!!!! :idea: :idea:
po przeczytaniu tego artykułu ,aż musiałem sie przejśc ,bo myslałem ,ze mnie szklag jasny trafi !!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Panie prezesie -jaki MOKS??? :?: ???????Kto mówi o MOKSie?My kibice?? Widac Pan nawet nie wie czego my oczekujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co zreszta tylko potwierdza fakt ,ze mydli Pan strasznie oczy wszystkim -dziennikarzom (na szcżescie nie wszystkim -Red. Jarząbek) , oraz chce zamydlić kibicom -ale niestety nie uda się tego Panu zrobić !!!!!!
Mówi Pan o tym ,ze zadano pytanie dwóm niezależnym prawnikom -w tym jednemu , który orientuje sie w sprawch piłkarskich na WM . Pytam kto to taki ?Dlaczego nie ośmielił sie Pan podać imienia i nazwiska tego prawnika ?Czy boi się Pan tego ,ze My kibice również moglibyśmy zadać owe pytanie co do zmiany nazwy na OKS Stomil Olsztyn (nie MOKS)i wówczas zdanie prawnika byłoby inne ?? A może wówczas trzeba byłoby zacząć w końcu działać na rzecz zmiany nazwy - do czego widać Pan jest strasznie nieprzychylny !!!!!!!!!!! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
"Powrót do nazwy Stomil może nieść ze soba konsekwencje czyli żadnia spłaty dawnych długów" Wiięc sam Pan sobie zaprzecza w dalszej czesci artykułu cały czas podająć MOKS !!!!!!!!Owszem w takiej sytuacji gdyby chodziło o MOKS Stomil to tak ,ale nie w przypadku , o który walczymy !!!!!!!!!!!!!Nam chodzi o OKS Stomil Olsztyn !!!!!!!W każdym słowie mówił Pan o MOKSie! Dlaczego czy naprawde uwaza Pan ,ze My kibice jesteśmy , aż tacy ciemni?????Otóż nie !!!!!!!i Tak łatwo się nie poddamy !!!!!!!!!!!!A z tym jak powiedział Pan ,ze podczas przyszłotygodniowego walnego zgromadzenia członków klubu niemożliwe jest wpisanie do statusu kontynuowanie tradycji Stomilu (a Pan oczywiście w kółko o MOKSie) to już przesadził Pan strasznie !!!!!!!!Czy my chcecmy wpisac kontunuowanie tradycji jak Pan powiedział MOKS Stomil Olsztyn ,a wiec klubu , który powstał w takim razie po 1994 roku . (wówczas miasto weszło do współpracy z klubem stąd doszła literka M) NIE !!!NIE NIE :idea: :idea: :idea: Chodzi o całokształt klubu ,a Pan trzyma się tego MOKSu jako bardzo mocnego argumentu ,ale po przeczytaniu Pana wypowiedzi naprawde tak w gruncie rzeczy nie ma Pan żadnego arumentu , który byłby jakiś wiążacy . Jak juz wspomniałem mydli Pan oczy wszystkim bzdurnymi wypowiedziami ,ze powrót do MOKS...bla bla bla jest niemożliwy !!!!!No pewnie ,ze nie !!!!I MY kibice to wiemy i tego nie checemy !!!!!!!!!!!!
My chcemy OKS Stomil Olsztyn !!!!!!!!!!Widzi Pan k*** różnice niż MOKS Stomil Olsztyn ??
i jeszcze jedno -chcieć to móc !!!!!! A do łez przez złość(niestety) doprowadziły mnie Pana słowa "miastu zależy na kibicach " A to Panu nie ? Panu na nas nie zależy ?"Ja jestem otwarty chętnie zapoznam się z jakąś inna opinią prawną , która potem dam o konsultacji do ratuszaa" Do Ratusza? :roll: Zaraz to gdzie w takim razie klub na swoją siedzibę ? Koło pl. Jana Pawła II , czy na Piłsudskiego ?? :roll: I prosze nie mówic ,ze jest Pan otwarty na propozycję , bo po tym artykule widac ,ze wcale niezależy Panu na tym ,aby wrócic do nazwy Stomil . Ale to nie znaczy ,że nam kibicom na tym nie zależy. Wręcz przeciwnie!!My w przeciwieństwie do Pana się nie poddamy !!Zresztą śmieszne jest to ,ze w kółko te same argumenty Pan podaje . Nawet główny sponsor klubu(DAF) w wywiadzie dla gazety wyborczej powiedział -PIłKA NOżNA JEST DLA KIBICóW i uznał ,ze jeżeli bedzie duża presja to nie bedzie żadnych przeciwskazań to powrotu nazwy
A Pan znowu twierdzi odwrotnie ......
Można pisac i pisac ...
Ale jest mi lżej . Musiałem wylać swoje odczucia ,bo myślałem ,że wyjde z siebie :evil: :?: :?:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » śr 25 lip, 2007

nie tylko ty;)

klub nie nawiazuje nawet do tardycji wiec dla mnie nie istnieje

FC BARCZEWO
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 86
Rejestracja: pn 28 sie, 2006
Lokalizacja: barczewo

Post autor: FC BARCZEWO » śr 25 lip, 2007

potym widac ze niemaja zamiaru zmienic nazwy!! a niehcca powiedizec tego w prost bo wiadomo jaka by była reakcja.dlatego wygaduja takie bzdury ze niemorzna bo długi MOKSu. niehc bedize OKS STOMIL 1945 OLSZTYN tu morzna rózne kombibnacje zastosowac ale tzreba chciec !!

stomilowiec-dychu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: pn 08 maja, 2006
Lokalizacja: Morąg- okolice
Kontakt:

Post autor: stomilowiec-dychu » śr 25 lip, 2007

Mam pomysl lepiej wziąc przykład z kibicow Gks Katowice.
Z WIKIPEDII:
GKS Katowice – śląski klub piłkarski z Katowic. Działa obecnie jako Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Górniczy Klub Sportowy Katowice i gra w II lidze.

Prezesem został Piotr Dziurowicz, który mimo narastających kłopotów finansowych utrzymywał drużynę w gronie najlepszych. W 2003 roku trenerowi Janowi Żurkowi udało się nawet zakwalifikować do europejskich pucharów. Wynik ten okrzyknięty został jedną z większych niespodzianek w historii polskiej pierwszej ligi. Niestety paradoksalnie odbił się naszym piłkarzom czkawką. Długi zaciągnięte przez Piotra Dziurowicza zaczynały rosnąć do niebagatelnych sum. W 2004 roku z truden udało się utrzymać ekstraklasę, ale rok później katowiczanie okazali się za słabi i opuścili pierwszoligowe szeregi. Piotr Dziurowicz postanowił pożegnać się z klubem, który na dodatek nie otrzymał licencji na grę w drugiej lidze. Zespół objęli członkowie Stowarzyszenia Sympatyków Klubu "GKS Katowice", którzy postanowili wziąć wszystko na swoje barki, rozpoczynając grę od czwartej ligi (po raz pierwszy w historii GKS gra niżej w drugiej lidze), ale i bez długów.
Więc moze my powinnismy coś takiego wymyślic?
Ostatnio zmieniony śr 25 lip, 2007 przez stomilowiec-dychu, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » śr 25 lip, 2007

Skoro klub nawet nie nawiązuje do tradycji, to nie jest naszym klubem bo my jesteśmy kibicami OKS STOMIL OLSZTYN a nie OKS 1945.

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » śr 25 lip, 2007

Panowie nie poddajemy się !! Spokojnie, jeszcze będzie dobrze, zawsze coś się wymyśli, p. Świniarski wyraźnie nie chcę zmiany nazwy co mnie bardzo dziwi, ale powinien sobie uświadomić, że nie będzie dopingu w 3 lidze jak nie będzie Stomilu!
Poza tym " Rozumiem, że kibicom OKS 1945 Olsztyn zależy nie tylko na tym, żeby klub zmienił nazwę, ale też na tym, żeby zespół był silny i grał coraz wyżej." Proponuję może znowu wystosować jakiś list, ale tym razem tylko i wyłącznie do p. Świniarskiego, że w Olsztynie i miastach Fan Clubowych, NIE MA kibiców OKS-u 1945 Olsztyn i możemy doszczętnie pokazać to, poprzez pusty SBN w 3 lidze! Po drugie, żeby nie pier****ł, że chcemy nazwę MOKS Stomil, bo jeżeli tak sądzi, to ma ładnie poplątane w główce...

TYLKO STOMIL OKS!

stomilowiec-dychu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: pn 08 maja, 2006
Lokalizacja: Morąg- okolice
Kontakt:

Post autor: stomilowiec-dychu » śr 25 lip, 2007

Mysle ze mozna zmienic nazwe tylko wystarczy zarejestrować klub jako Stowarzyszenie Sympatyków Klubu "OKS STOMIL OLSZTYN",

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » czw 26 lip, 2007

Tylko_STOMIL pisze:NIE MA kibiców OKS-u 1945 Olsztyn
dokładnie, bo jak by byli to by nie chcieli zmieny nazwy.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » czw 26 lip, 2007

Nie jestem kibicem piłki nożnej ale mam rade dla kibiców nie dajcie się omamić to są bzdury co pan prezes mówi. Miejski Olsztyński Klub Sportowy Stomil oraz Olsztyński Klub Sportowy Stomil 1945 to dwa zupełnie da rózne podmioty prawne dwa różne regony. A takie “zabiegi” są stosowane nie tylko jeśli chodzi o kluby piłkarskie ale również w biznesie. Zbierzcie kilka groszy i poprosicie kogoś aby zrobił wam taka ekspertyzę potem jakaś mała konferencja prasowa z udziałem obu stron. Konfratacja. A do prezesów Panowie niedawno czytałem wypowiedz prezesa Realu Madryt cytat “Sprawy Marketingowe i Finansowe nie mogą zakłócić ducha Klubu” Każdy klub ma taka swoją duszę klimat w Olsztynie jest to i był Stomil czy Warmia Olszty. Odcinając się na siłę od tradycji i kibiców “wasz” klub straci ducha i będzie takim bezpłciowym tworem bez kibiców patrz Hydrobudowa w Bydgoszczy. Nawiązując do Warmii czy nie zmieniła ona nazwy z Kolejowego Klubu Sportowego Warmia na Koleżeński Klub Sportowy Warmia ?? Bo tak coś mi się o uszy obiło.

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » czw 26 lip, 2007

Widze, że wypowiedział się ktoś znający sie na rzeczy. Chcieć to móc, sprawa prosta, prezes jest przeciw zmianie nazwy, szuka nieistniejących przeszkód i stara się mydlić oczy nam i wszystkim wokół.

bgs
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 41
Rejestracja: sob 24 cze, 2006
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: bgs » czw 26 lip, 2007

Myślę że z tą konfrontacją to [moderator] pomysł. Co z tego że my wiemy że nazwę można zmienić. Niech wszyscy wiedzą że na przeszkodzie nie stoi prawo, a zarząd.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » czw 26 lip, 2007

Dzwoniłem do kilku adwokatów w Olsztynie powiedzieli żebym przyszedł z dokumentami to wtedy udzielą czy można bez przeszkód zmienić nazwę na OKS Stomil 1945 Olsztyn. Myśle że tą sprawą powinien się zająć Inter który jest bardziej kompetentny ode mnie. I wtedy by był koniec mydlenia oczu przez prezesa i byśmy wiedzieli na czym stoimy. Myśle że trzeba zdobyć te dokumenty i pójść po poradę prawnę.

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » czw 26 lip, 2007

Tym bardziej, że mając takową poradę byłby to naprawdę mocny argument w dążeniu do naszego celu :idea: :idea: :idea: . Zastanawia mnie tylko co wowczas pan Prezes by na to wszystko powiedział. 8)
Pewnie dał by ją do skonsultowania do .. :arrow: Ratusza :roll: :roll: :roll:

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » czw 26 lip, 2007

nie, został by przy swoim Moks ;))

ODPOWIEDZ