Kibice Stomilu - sezon 07/08

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

FC BARCZEWO
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 86
Rejestracja: pn 28 sie, 2006
Lokalizacja: barczewo

Post autor: FC BARCZEWO » pt 10 sie, 2007

nowosc na sbn od lat 14 stu młodzi nie maja wstepu heheheh i ochrona motze sprawdzac dokumenty hehe PARANOJA wojna :)

[ Dodano: Pią 10 Sie, 2007 ]
artykuł zachecajacy zeby tłumy przyszły na stadion bilety po 10 zł ograniczenia wiekowe na sbn i ochrona morze wszystko hahaha pozdro :)
Ostatnio zmieniony pt 10 sie, 2007 przez FC BARCZEWO, łącznie zmieniany 1 raz.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pt 10 sie, 2007

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków piłki nożnej w Olsztynie i województwie do kibicowania drużynie OKS 1945 w rozgrywkach trzecioligowych.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pt 10 sie, 2007

a jest cos planowane na sam mecz?

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pt 10 sie, 2007

FC BARCZEWO pisze:nowosc na sbn od lat 14 stu młodzi nie maja wstepu heheheh i ochrona motze sprawdzac dokumenty hehe PARANOJA wojna :)

[ Dodano: Pią 10 Sie, 2007 ]
artykuł zachecajacy zeby tłumy przyszły na stadion bilety po 10 zł ograniczenia wiekowe na sbn i ochrona morze wszystko hahaha pozdro :)
niewiem czy mam plakac czy sie smiac to juz jakas paranoja to co oni wymyslaja a jak np bede chcial syna wziasc na mecz na sbn to co nie bede mogl paranoja i tu widac glupote paru panow kij im w ryj na wyjazdach chociaz nie bedzie takich cyrkow :) alc oglnie sami odstraszaja kibicow od pilki a pozniej mowia ze to chuliganstywo stadionowe jest tego przyczyna zycze im z calego serca spadku wtedy moze sie debile zreflektuja widze odeszlo im od dupy jak spadli ostatnio z 3 ligi to kto przychodzil na mecze nie pamietaja szkoda mi pilkarzy dorobkiiewicze chyba niewiedza ze my zostaniemy z klubem do konca oni uciekna jak ich interesy nie beda po mysli

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pt 10 sie, 2007

JUTRO ZBIORKA POD KASAMI GODZINA 15 :00

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pt 10 sie, 2007

Kamas pisze:a jest cos planowane na sam mecz?
czy Wy wszystko musicie miec napisane na necie :?: przyjdzie pod kasy i na mecz i zobaczycie

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pt 10 sie, 2007

kaczmar pisze:
Kamas pisze:a jest cos planowane na sam mecz?
czy Wy wszystko musicie miec napisane na necie :?: przyjdzie pod kasy i na mecz i zobaczycie
zgadzam sie z przedmowca nie srajcie na necie jezeli ktos ma ochote zeby cos sie dowiedziec to pod kasy tak jak jest wyznaczone tam bedziecie wiedzieli co zrobic kazdy zrobi jak bedzie chcial oczywiscie tyle na ten tamt

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pt 10 sie, 2007

no spoko wystarczy powiedziec.A nie od razu wkraczaja nerwy.

Stomilowiec16
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 117
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007

Post autor: Stomilowiec16 » pt 10 sie, 2007

mysle ze niektore osoby tu wesza ktore nie powinny wszystko wiedziec

Gumis
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 58
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn/Kormoran

Post autor: Gumis » pt 10 sie, 2007

To teraz ochrona zacznie prowokować.
Co za czasy.

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » sob 11 sie, 2007

Stomilowiec16 pisze:mysle ze niektore osoby tu wesza ktore nie powinny wszystko wiedziec
Czy chodzi ci o policje czy panow z zarzadu.... :cwaniak: :cwaniak: :cwaniak:

Stomilowiec16
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 117
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007

Post autor: Stomilowiec16 » sob 11 sie, 2007

i o jednych i o drugich wszyscy ci sa siebie warci

Gocha
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 21 paź, 2005
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Gocha » ndz 12 sie, 2007

Wczoraj na krytej widziałam paru policjantów po cywilnemu.

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » pn 13 sie, 2007

Gocha pisze:Wczoraj na krytej widziałam paru policjantów po cywilnemu.
przeciez oni lubia ten sport :lol: :lol: :lol:

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » wt 14 sie, 2007

Może nie powinienem tego pisać na ogólnym ale już czas podjąć decyzje co do naszej postawy w sobote . Proponuje do 2 września
- Wchodzimy na SBN wywieszamy flagi dopingujemy piłkarzy , przy tym dając do zrozumienia działaczom co myślimy o "OKP" itd czyli połaczony doping dla piłkarzy z anty przeciwko działaczom
- Ktoś z SSK wykona telefon przed mecze z Wigrami do najbardziej normalnego człowieka z zarządu odnośnie wyjaśnienia z zakazem wywieszania transnów i flag na SBN
- zarząd jeżeli chce z nami współpracować powinien wykonać telefon do prezesa SSK (ostatecznie to ktoś od nas może to zrobić ale jeżeli pan prezes Świniarski chce współpracować to niech to udowodni czynami ) z propozycją kompromisów np. piłkarze wychodzą z transparentem www.popieram.stomil.olsztyn.pl , nie ma zakładania spraw skoro my nie zakładamy niektórym ludziom z zarządu , jest zgoda na to żeby osoba od nas chodziła z puszką i zbierała od "pikników" pieniądze na NIEZALEżNEGO PRAWNIKA odnośnie zmiany nazwy ( o czym ma być powiadomiona ochrona i policja żeby osoba która się tego podejmie nie miała problemów ) jest zgoda na prowadzenia np. akcji ulotkowej na trybunie krytej odnośnie celu naszych działań i próśb o poparcie , spiker powinien mieć polecenie , poproszenia o zrozumienia dla najwierniejszych kibiców Stomilu przez publike z krytej oraz poparcie w miare możliwości tj. poprzez dorzucenia się finansowo na NIEZALEZNEGO PRAWNIKA , dołączenie się do śpiewania " JEDNA NAZWA JEDEN KLUB STOMIL OLSZTYN Aż PO GRóB " jeżeli zarząd nas popiera to niech udowodni że tylko prawo stoi na przeszkodzie zmiany nazyw ( co się okaże gdy sprawę oceni NIEZALEżNY PRAWNIK )
- policja i ochrona ma być "poproszona" przez zarząd o nie zastraszanie oraz o więcej uprzejmości i nie prowokowanie najwierniejszych kibiców bo ważny jest skutek naszych działań np.kary finansowe za petardy itd lecz ważniejsza przyczyna
- kilka razy podczas meczu odwracamy się plecami i krzyczymy np. Szanuj kibica OKS Szanuj kibica itd, oczywiście dopingując piłkarzy stoimy twarzami do boiska
Może to śmieszne co napisałem ale niektórzy są zdezorientowani jak to dalej ma wyglądać , a musi być nas jak najwięcej w naszych poczynaniach aby osiągać cel musimy także postarać się o poparcie pikników i współprace z zarządem przynajmnije do 2 wrzeąnia aby nie mieć sobie nic do zarzucenia i zrobić wszystko aby osiąganąć cel , wiem że to trudne bo sam jestem pełen negatywnie nastawiony wobec tych ludzi . :arrow: :idea:

B.
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 123
Rejestracja: sob 02 kwie, 2005

Post autor: B. » wt 14 sie, 2007

Mecz z Wigrami w niedziele, godz 16:00 :wykrzyknik:

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » wt 14 sie, 2007

100 % poparcia. Piłkarze potrzebują wsparcia. Jesteśmy kibicami piłkarzy a nie zarządu.

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: grzesiu » wt 14 sie, 2007

Popieram Dawida. Większośc osób myśli tak jak on. Dopingujmy piłkarzy. A dla zarządu to my od dawna jesteśmy zbędni.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 14 sie, 2007

trzeba też się z tym liczyć, że niektórzy nie mają zamiaru wspierać OKP dopingiem

a piłkarzy wspierać duchowo :wink:
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 przez MichalMKS, łącznie zmieniany 1 raz.

B.
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 123
Rejestracja: sob 02 kwie, 2005

Post autor: B. » wt 14 sie, 2007

Popieram Dawida, ale moim zdaniem powinniśmy wywiesić tylko transa www.popieram.stomil.olsztyn.pl. Tak po za tym Organizaja ma być lepsza niż ostatnio i ma każdy się zaangażowac w protest w jeden sposób a nie każdy jak chce.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 14 sie, 2007

to może ja teraz wyrażę swoją opinię, dziwi mnie trochę fakt, że niektórzy Stomilowcy są tak spragnieni wspierania dopingiem OKP Warmii i Mazury (nazywanego teraz OKS-em 1945 Olsztyn), którego działacze nazywają najwierniejszych kibiców chołotą, bydłem, chuliganami, straszą, że ich wywiozą do lasów... podczas mediacji nie chcą dojść do żadnego porozumienia, a co gorsze nie są zadowoleni z naszej obecności na stadionie i na wyjazdach, co rusz podkreślając, że to nie ich kibice... :roll: :roll:

co do niedzielnego pojedynku z Wigrami to jestem za tym, aby na płocie wywieścić tylko transparent z napisem: popieram.stomil.olsztyn.pl i nie dopingować drużyny. podczas tego meczu zarząd będzie miał okazję przekonać się, że teraz wszędzie będą się czuli jak na wyjeździe, kibice gości będą dopingowali swoją drużynę, wspierali ich w ciężkich chwilach, a oni będą mogli liczyć jedynie na jęk zawodu po nieudanej akcji ich klubu.

oczywiście szkoda mi tutaj piłkarzy, którzy podkreślają, że grają dla Stomilu... ale jak protestować to protestować :!: :!: :!:

STOMIL OLSZTYN - JEDYNA SŁUSZNA NAZWA :!:
PIŁKARZE - JESTEŚMY Z WAMI :!:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » wt 14 sie, 2007

MichalMKS pisze:to może ja teraz wyrażę swoją opinię, dziwi mnie trochę fakt, że niektórzy Stomilowcy są tak spragnieni wspierania dopingiem OKP Warmii i Mazury (nazywanego teraz OKS-em 1945 Olsztyn), którego działacze nazywają najwierniejszych kibiców chołotą, bydłem, chuliganami, straszą, że ich wywiozą do lasów... podczas mediacji nie chcą dojść do żadnego porozumienia, a co gorsze nie są zadowoleni z naszej obecności na stadionie i na wyjazdach, co rusz podkreślając, że to nie ich kibice... :roll: :roll:

co do niedzielnego pojedynku z Wigrami to jestem za tym, aby na płocie wywieścić tylko transparent z napisem: popieram.stomil.olsztyn.pl i nie dopingować drużyny. podczas tego meczu zarząd będzie miał okazję przekonać się, że teraz wszędzie będą się czuli jak na wyjeździe, kibice gości będą dopingowali swoją drużynę, wspierali ich w ciężkich chwilach, a oni będą mogli liczyć jedynie na jęk zawodu po nieudanej akcji ich klubu.

oczywiście szkoda mi tutaj piłkarzy, którzy podkreślają, że grają dla Stomilu... ale jak protestować to protestować :!: :!: :!:

STOMIL OLSZTYN - JEDYNA SŁUSZNA NAZWA :!:
PIŁKARZE - JESTEŚMY Z WAMI :!:
podpisuje sie pod tym tez mialem taka wizje niech sie czuja jak na wyjezdzie szkoda mi pilkarzy rowniez
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 przez Manio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » wt 14 sie, 2007

wszyscy pisza na necie co i jak, a jak przychodzi co do czego to ludiz nie ma.

bedzie info odnosnie tego co robimy na meczu z wigrami

co do tego co napisal Dawid, to mozesz zapomniec o akcjach tego typu ze spiker bedzie mowic cos o zmianie nazwy, zarzad poprosi policje i ochrone o nieprowokowanie. itp. itd

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » wt 14 sie, 2007

a na jutrzejszy wyjazd ktos sie wybiera??? a co do niedzieli to mysle ze powinno byc nas jak najwiecej i powinnismy swoim głosnym dopingiem przez całe spotkanie wspierac piłkarzy.Nie mozna dopuscic zeby tak jak na `Swicie` kibice tej drurzyny pozwolili sobie na okrzyki w nasza strone.A i jestem przekonany w 99% ze i tym razem przyjada z Suwałk. :boks: :boks: :boks: :boks:

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » wt 14 sie, 2007

Przecież czas mają do 2 września :!: Jeszcze odczują co tracą , macie w ogromnej części racje z tym co piszecie , oczywiście dostosuje się do podjętych decyzji tak jak powinna zrobić cała "wiara" Stomilu :idea: :!:

ODPOWIEDZ