Kibice Stomilu - sezon 07/08

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » ndz 23 wrz, 2007

350 to moze ich bylo z białymi kaskami :)

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » ndz 23 wrz, 2007

Wielka prośba :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Mamy swoją stronę, prawda?
To po co niektórzy z was wchodzą na strony Olimpii i się napinają?!
Pisząc żenujący komentarz/post piszesz nie tylko za siebie ale też za pozostałych kibiców Stomilu...
:!: :!: Koniec z napinką internetową :!: :!:

p.s Jak już będzie coś jasne to proszę o info odnośnie wyjazdu do Łodzi na PW.

klusek_pisa
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: pn 02 paź, 2006
Kontakt:

Post autor: klusek_pisa » ndz 23 wrz, 2007

Devoy pisze:
V.N.A pisze:
Przybyś pisze:Relacja z wm.pl :lol: :shock:
88 minuta - olsztyńscy kibice śpiewają "Olimpia, IV liga, IV liga, Olimpia!"
Slyszal to Ktos?
Nie przypominam sobie tego...
Kryta zaczęła to śpiewać po drugiej bramce ale jeszcze wcześniej odrazu po 2 golu poleciało:"Ćoście tak cicho, wy k..." ekhmm wiadomo ;)

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » ndz 23 wrz, 2007

Studio pisze:Witam!
Bylem na WIELKICH DERBACH.
Wiec przedstawie swoje skromne zdanie (badz co badz ale obiektywne).
Derby jak derby wszyscy zapewne przezywali juz dzien przed. Cala atmosfera udzielila sie takze i mi. Kilka godzin pprzed meczem juz nie moglem sie doczekac tego swieta WASZEGO. Jest godz 14:50 wychodze z mojego M zachodze do sklepu caly czas podekscytowany spotykam grupki mlodszych lub starszych Stomilowcow kazdy mowi o tym co bedzie za niespelna godzine.Kupuje tigera (byl w promocji hehehhe) pestki(postanowilem ze jednak odwiedze piknikowa trybune). Dobra mniejsza z tym co robilem;) Jade sobie srodkiem komunikacji miejskiej Zblizajac sie do stadionu widze Starszych Stomilowcow ,(bardzo okazala ekipka) bylem pod nie malym wrazeniem, kilku tam, kilku tu ogolnie wygladalo jak by chcieli "przywitac" Gosci. Wychodze z w/w srodka transportu. I moim oczom ukazal sie swietny widok bark kolejek do kas jakie podobno byly za komuny. Kupujac bilet wacham sie czy moze nie odwiedzic SBNu no ale rozsadek zwycieza :p Wchodzac na trybune glowna widze sporasna grupke Olimpii, na Sbnie powoli tworzy sie mlyn. Zaczelo sie. Stomilowcy na sam poczatek daja super sektorowke z pasami po boku. Efekt [moderator]. Pilkarze wchdza i jest pilka w grze. Doping pierwsza polowa u Stomilu - Wilki PLUS. Olimpia tez nie najgorzej. Ach jaki we mnie wywolal zdziwienie spiew Olimpii "Gramy u siebie..... ". Trzeba wiedziec kiedy mozna to krzyknac kiedy nie. Wasza Piknikowa tez nie najgorzej Dopinguje co w sumie daje swietny efekt jak na tylu ludzi! Jakiz byl by dzien bez malej wtopy. Mianowicie prze strzelonej bramce Olimpii ktora byla w niebieskich strojach krzyknelem jest, no co, to byl poczatek a ja nie wpatrywalem sie w boisko i nie wiedzialem kto jest kto zreszto nie tylko ja zaliczylem taka wtope kilku mlodych na trybunie tez. ALe wtedy dostalem spojrzen od ludzi ale sie usmialem z siebie. Druga polowa glownie jej sam poczatek to slaby doping z Waszej strony lecz ze strony Olimpii tez. Potem jakos to polecialo. Ogolnie brak oprawy byl widozczny chodzi o piro ale w to nie w nikam co i dlaczego. Olimpia tworzy bardzo dobra prezentacje z ta sektorowka flagowiskiem i strobo. Podobalo mi sie. Przy plocie kilku Stomilowcow machajacych w strone Olimpii. Byla takze dobrze widozczna Chuliganka Stomilu stojaca z boku jak na moje oko pare dziesiat osob. Sami dobrze wiecie ile ja nie chce oceniac. Koniec meczu, ku mojemu zdziwieniu zamiast wszyscy isc do domu to stoja, to bylo bardzo fajne, tylko pojedyncze osoby wychodza z trybun. Ps. podczas meczu piknikowa zazuca kilka razy gola gola ........ itd. ;) Duzo osob sie tego podjelo co wyszlo fajnie i nie bylo codziennym zjawiskiem. Stojac na przystanku kilka osob jedzie na dworzec "pozegnac" Olimpie lecz ktos mowi "hej starzy mowia ze nie..." i spora grupa sie wycofuje i rozchodzi. Cytuje to co slyszalem. Ogolnie moje wrazenia Super lecz jeszcze raz powtorze, mam maly niedosyt po braku piro. To sa moje wypociny (staralem sie) wiec prosze o wyrozumialosc. POzdrawiam i do nastepnego!!!!!!
fajny opis :)
a do tych co maja nieposkromione palce opanujcie je troche i nie spinajcie sie na stronach Olimpi bo robicie przypal :roll:

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: ARDIAN » ndz 23 wrz, 2007

Jak tak patrze na zdjecia i na frekwencje to az sie lezka w oku kreci, pare pierwszoligowych klubow nie ma takich kibicow jak Duma Warmii :tylkostomil: Jak zaluje ze nie moglem byc na meczu :cry:
Ostatnio zmieniony ndz 23 wrz, 2007 przez ARDIAN, łącznie zmieniany 1 raz.

drako1999
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 32
Rejestracja: pn 24 kwie, 2006
Lokalizacja: Nikielkowo

Post autor: drako1999 » ndz 23 wrz, 2007

Panowie :brawa: na wiosne wszyscy w elblagu. brakowało wrzutów legia to stara [moderator] itp wieksza agresja = lepszy doping :lol:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » ndz 23 wrz, 2007

drako1999 pisze:Panowie :brawa: na wiosne wszyscy w elblagu. brakowało wrzutów legia to stara [moderator] itp wieksza agresja = lepszy doping :lol:
bez przesady a co tu Legia ma do tego mamy swoj klub to odopingujmy go a na co zbedna napinka ja wiem ze niektorym ulzy jak powyzywaja jakis klub ale gdy dochodzi do kontaktu wzrokowego z inna ekipa to juz nie sa chetni do wyzwisk wiec wniosek jest jeden

drako1999
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 32
Rejestracja: pn 24 kwie, 2006
Lokalizacja: Nikielkowo

Post autor: drako1999 » ndz 23 wrz, 2007

To nie zadna napinka moje osobiste odczucia.Wiadomo czyim fc jest olimpia jakos STOMIL nigdy nie lizal dupy silniejszym od siebie . a kontakt był nie tylko wzrokowy :chytry:

turli
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: pt 28 kwie, 2006
Lokalizacja: OLIMPIA ELBLĄG
Kontakt:

Post autor: turli » ndz 23 wrz, 2007

fajnie ze nas policzyliscie na tej fotce, tylko szkoda ze ta fotka nie byla zrobiona wtedy kiedy na sektorze byli wszyscy [ekipa samochodowa dojechala pozniej].
Twoje wyliczenia potwierdzaja nasze obliczenia, na zdjeciu jest 300 osob plus ekipa samochodowa [50] wiec wynik jest prosty 350.

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » ndz 23 wrz, 2007

drako1999 pisze:Panowie :brawa: na wiosne wszyscy w elblagu. brakowało wrzutów legia to stara [moderator] itp wieksza agresja = lepszy doping :lol:
z tym anty dopingiem to jednak troche racji jest ;) i z tym kazdy sie zgodzi, ze jak zaczynaja sie wyzwiska to doping jest duzo glosniejszy :lol: tylko w sumie to do niczego nie prowadzi, ani nie pomaga naszym zawodnikom.
w sumie to raz czy dwa mozna bylo sie przyczepic do tego, ze nie odpowiedzielismy im na ich przyspiewke z tramwajami oraz gdy bylo spiewane "wygramy wygramy wygramy" i pozniej "Olimpie pokonamy". Bo jednak badz co badz Olimpia Elblag nie jest zespolem lubianym przez Olsztynian.
Ostatnio zmieniony ndz 23 wrz, 2007 przez SzEFoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » ndz 23 wrz, 2007

SzEFoo pisze:
drako1999 pisze:Panowie :brawa: na wiosne wszyscy w elblagu. brakowało wrzutów legia to stara [moderator] itp wieksza agresja = lepszy doping :lol:
z tym anty dopingiem to jednak troche racji jest ;) i z tym kazdy sie zgodzi, ze jak zaczynaja sie wyzwiska to doping jest duzo glosniejszy :lol:
w sumie to raz czy dwa mozna bylo sie przyczepic do tego, ze nie odpowiedzielismy im na ich przyspiewke z tramwajami oraz gdy bylo spiewane "wygramy wygramy wygramy" i pozniej "Olimpie pokonamy". Bo jednak badz co badz Olimpia Elblag nie jest zespolem lubianym przez Olsztynian.
to nieoznacza ze musimy wyzywac bo to pokazuje kompleksy jezeli Elblazanie maja kompleks Olsztyna ich problem a jakies porblemy sie rozwiazuje w inny sposob a nie przez wyzwiska A jeszcze co do anty dopingu to niektorzy bardziej sie skupiaja na wyzwiskach niz dopingu dla zespolu

Awatar użytkownika
siaku89
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: śr 16 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: siaku89 » ndz 23 wrz, 2007

troszke [moderator] ze nam okolice stadionu pomazali... nabluzgali zdeczka na nas...

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 23 wrz, 2007

siaku89 pisze:troszke [moderator] ze nam okolice stadionu pomazali... nabluzgali zdeczka na nas...
Rewanż w 2 rundzie :D :chytry:

RUCH-CHORZOW
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: FC-GLIWICE

Post autor: RUCH-CHORZOW » pn 01 paź, 2007

naprawde kibicow Stomilu musze pochwalic w tym meczu pokazaliscie na co Was stac chodz moje jedno male ale :) macie tyle fajnych flag a ich nie wywieszacie no chyba ze nie widzialem wszystkich zdjec :) Mlyn naprawde okazaly pytanie do przdstawicieli FC Stomilu ( czy moglibyscie podac liczby obecnych poszczegolnych FC z tego meczu ) Olimpia tez ladnie sie zaprezentowala ale ich nie bede ocenial :) Pamietajcie ze to co robicie dla swojego klubu jest naprawde wazne caly Ruch kibicowski obseruje to co dzieje sie na meczach innych druzyn sledzac co dzieje sie na innych stadionach,sa tez tacy ktorzy sledza wyniki meczu - to nie jest wazne, wazna jest dobra zabawa na trybunach a taka wlasnie stworzyliscie na meczu z Olimpia !!

OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: OKS Ostróda » pn 01 paź, 2007

Ostróda razem 22 osoby

Kola
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 112
Rejestracja: ndz 05 lut, 2006
Lokalizacja: Fanatyczny Olsztynek

Post autor: Kola » pn 01 paź, 2007

Olsztynek ponad 30

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pn 01 paź, 2007

Barczewo 10-15 8)
Ostatnio zmieniony pn 01 paź, 2007 przez Preze(S), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » pn 01 paź, 2007

Morąg trudno powiedzieć ale teraz wybiera się Około 15 młodszych + Starsi a nie wiem ile ich jest ( może ktoś powie ;)
Pozdrawiam Każde FC :wink:

Awatar użytkownika
Pycior
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 231
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Pycior » pn 01 paź, 2007

Szczytna nie ma dokladnej liczby ale mniej wiecej 20

B.
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 123
Rejestracja: sob 02 kwie, 2005

Post autor: B. » pn 01 paź, 2007

Dobrego Miasta około 20 :wink:

RUCH-CHORZOW
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: FC-GLIWICE

Post autor: RUCH-CHORZOW » pn 01 paź, 2007

po waszych wpisach wnioskuje ze Olsztynek jest najlepszym FC Stomilu troche sie zdziwilem tak bardzo slaba liczba chlopakow z Ostrody czym jest to spowodowane slabym dojazdem ??

aaa i tu nie chodzi o to ze ja biore liczbe osob ktore przybyly na to spotkanie ale patrze tez na inne mecze gdzie bodajze rok temu w meczu z Jeziorakiem chlopakow z Olsztynka bylo ( kolo 50 osob ) jesli sie myle niech ktos mnie poprawi . Kazdy FC powinien pokazywac sie z jak najlepszej strony ale to juz Wy dobrze wiecie :) Pozdro
Ostatnio zmieniony pn 01 paź, 2007 przez RUCH-CHORZOW, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pycior
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 231
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Pycior » pn 01 paź, 2007

nie ma sensu kminic kto jest najlepszym Fc :) .. Jedno Fc jest wiekszą liczbą na jakims meczu inne na innym ;) .. w każdym badz razie Szacunek dla Olsztynka jak i reszty Fc ;)

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 02 paź, 2007

nie liczy się ilość, a jakość :wink:

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » wt 02 paź, 2007

Kilka plakatow (ok 20) zostało porozwieszanych z informacja o meczu z Orłem.Od Tesco do Dworca na prawie każdym przystanku,moze i nie potrzebnie ale wiadomo ze przeciwnik nie jest z najwyzszej półki wiec z frekwencja moze byc krucho.Moze dzieki tym kilku plakatom na stadionie zjawi sie kilka osob wiecej :)

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » wt 02 paź, 2007

Kamas pisze:Kilka plakatow (ok 20) zostało porozwieszanych z informacja o meczu z Orłem.Od Tesco do Dworca na prawie każdym przystanku,moze i nie potrzebnie ale wiadomo ze przeciwnik nie jest z najwyzszej półki wiec z frekwencja moze byc krucho.Moze dzieki tym kilku plakatom na stadionie zjawi sie kilka osob wiecej :)
Dobra inicjatywa :brawa:

ODPOWIEDZ