Kibice Stomilu - sezon 07/08

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » ndz 27 kwie, 2008

no poprostu wypil 2 piwa i szalał i teraz za to zapłaci bo z tego co wiem to jest w tej 10 zatrzymanych ale nie jestem pewien

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » ndz 27 kwie, 2008

No proszę... O śmierci kibica Ruchu w RMF FM cisza, tymczasem w faktach o 18:00 dosłownie przed sekundą podawali "o 10 brutalnych kibicach trzecioligowego OKS-u 1945" i tak dalej.. :|

mwrobell
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: wt 06 lis, 2007

Post autor: mwrobell » ndz 27 kwie, 2008

czyli wracamy tym osobowym o 17.45??

stomilowiec86
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: OLN/Jarotowo

Post autor: stomilowiec86 » ndz 27 kwie, 2008

tak wracamy tym o 17:45 ciuchcia

MaTeUsZ
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 17 kwie, 2007
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: MaTeUsZ » ndz 27 kwie, 2008

no i widzicie bedziecie mieli od razu na pociag :P

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » ndz 27 kwie, 2008

Tylko_STOMIL pisze:No proszę... O śmierci kibica Ruchu w RMF FM cisza, tymczasem w faktach o 18:00 dosłownie przed sekundą podawali "o 10 brutalnych kibicach trzecioligowego OKS-u 1945" i tak dalej.. :|
hehhe bardzo brutalnych dajmy spokoj media robia znas bydlo i dlatego [moderator] im w dupe przepraszam kulturlnychza wulgaryzmy bo sie niekotrzy sadza aze sie ma inne poglady od tych co lansuja media :roll:

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » ndz 27 kwie, 2008

nono 14-15 letnie brutalne dzieci :roll:
dajcie sobie spokoj z mediami, media najlepiej sie pokazaly zdajac "rzetelna" relacje z Mydlinek
zawsze jestesmy tam skazani na porazke i tyle.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » ndz 27 kwie, 2008

DO KUPNA BILETU POTRZEBNY JEST DOKUMENT ZE ZDJĘCIEM ORAZ NR PESEL ! TAKŻE KUPUJCIE BILETY TAK JAK INTER NAPISAŁ WYŻEJ W KLUBIE OD JUTRA 8:00 - 14:00 !


P.S:

:: PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Czy powyższe hasło ma sens w dzisiejszym świecie? Ciężko powiedzieć TAK, w okolicznościach związanych z meczem z Elbląską Olimpią. Tak atrakcyjne spotkanie odbywa się w środę, w dzień gdzie ludzie jeszcze pracują, a patrząc na kalendarz jasno z niego wynika, że mecz bez przeszkód mógłby odbyć się w czwartek, ponieważ jest to dzień wolny od pracy/nauki. Jest to pierwsza przeszkoda, którą stworzyli elbląscy działacze w porozumienia z mundurowymi. Gdy ustaliliśmy, że jedziemy pociągiem, o 14:06, a na mieście pojawiły się już pierwsze plakaty informujące o wyjeździe pojawiła się wkrótce informacja o przełożeniu meczu z 16:00 na 15:00. Podejrzewamy, że tym razem to już ingerencja mundurowych. Jednak i to nam nie straszne na rozwieszonych już plakatach markerami zmienione zostały godziny, to samo stało się na projektach komputerowych. Przesunięcie meczu powoduje, że do Elbląga musimy udać się pociągiem o 10:36, a taka kolej rzeczy sprawia, że ok. 2,5 h przesiedzimy bezczynnie na stadionie. Zapewne takie działanie prewencji ma zniechęcić wielu do tego wyjazdu. Dochodzą jeszcze bilety na stadion w cenie 10 złotych. Pokażmy jednak, że nikt i nic nie zatrzyma naszej miłości i fanatyzmu i będzie nas tam jeszcze więcej niż być by miało o pierwotnej porze rozgrywania meczu.

KrZychu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 103
Rejestracja: wt 16 sty, 2007
Lokalizacja: Dywity/Olsztyn

Post autor: KrZychu » ndz 27 kwie, 2008

MasteR pisze:Bo? W takim razie ten przemarsz miał być okazaniem agresji, siły czy może miłości do klubu? Człowiek chciał sfotografować ludzi,którzy mają jakąś "pozytywną" pasję, których działania trzeba promować i popierać. Jeśli nie zamierzasz robić dymu, to po co zasłaniasz twarz?
Zgadzam się, marsz jest po to by zachęcać ludzi do przyjśćia na mecz i media choć zazwyczaj pier... głupoty, czasami jednak, tak jak tu robiąc foty pomagają...
Z drugiej strony w dzisiejszych czasach idąc na mecz nie masz większego wpływu na to czy ci ktoś zrobi zdjęcie czy nie, bo wszyscy je robią i wykłucanie sie jest bezsensu.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » ndz 27 kwie, 2008

Powiem tak, wrzucając wszystkie media do jednego worka, popełniacie ten sam błąd, który was i mnie z resztą też tak bardzo wkur.....

Chodzi mi mianowicie o właśnie takie uogólnianie wszystkiego. Na meczu było 4 tysiące ludzi, nie popisało się kilku z nich, a dostaje się nam wszystkim kibicom. Czyli po prostu ładuje się nas wszystkich do jednego worka. Tak samo, jak ktoś wcześniej wspomniał było na przemarszu.

Po co więc robić to samo i ładować wszystkich do jednego wora?
KrZychu pisze:Zgadzam się, marsz jest po to by zachęcać ludzi do przyjśćia na mecz i media choć zazwyczaj pier... głupoty, czasami jednak, tak jak tu robiąc foty pomagają...
Dlatego właśnie nie kumam tego, co tam zaszło. Nie wiem, może za stary już jestem.... :D
Ostatnio zmieniony ndz 27 kwie, 2008 przez MasteR, łącznie zmieniany 3 razy.

MaTeUsZ
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 17 kwie, 2007
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: MaTeUsZ » ndz 27 kwie, 2008

przybyś od miesiąca wszyscy wiedzieli że gramy ze soba w srode i wziasc sobie wolne od pracy ... a godz juz nie ma teraz znaczenia...pokazemy wam oprawe roku...

B.
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 123
Rejestracja: sob 02 kwie, 2005

Post autor: B. » ndz 27 kwie, 2008

Już ty o nas się nie martw :wink:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pn 28 kwie, 2008

MaTeUsZ pisze:przybyś od miesiąca wszyscy wiedzieli że gramy ze soba w srode i wziasc sobie wolne od pracy ... a godz juz nie ma teraz znaczenia...pokazemy wam oprawe roku...
W felietonie "przedrukowanym" z sobotniego stadionu chodzi przede wszytskim o samą idee poczynań działaczy i psiarni o nic więcej. Robią wszystko aby utrudnić i aby zmniejszyć potencjalną liczbę, szkoda tylko, że ten problem pojawia się po raz 3. Wy do nas przyjeżdzacie zawsze w normalnym terminie o normalnej porze. Włąsnie w tym problem że dla niektórych może mieć znaczenie bo wyjechać o 10 a o 14 to jest różnica. Bo np. można mieć prace zmianową o 14 kończy się robote a 14 30 pociąg, czy zwolenieni o 12 dopiero z pracy i tak dalej można mówić , a tutaj widzisz cały dzień od razu. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW :!:

turli
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: pt 28 kwie, 2006
Lokalizacja: OLIMPIA ELBLĄG
Kontakt:

Post autor: turli » pn 28 kwie, 2008

MaTeUsZ pisze:przybyś od miesiąca wszyscy wiedzieli że gramy ze soba w srode i wziasc sobie wolne od pracy ... a godz juz nie ma teraz znaczenia...pokazemy wam oprawe roku...
Ty odpowiedzialny jestes za oprawe, ze wypowiadasz sie w naszym imieniu?
Ilu przyjedzie Stomilu, w srode zobaczymy na stadionie. Koniec tematu.
Nikt z Elblaga niech sie tu nie napina!


PILKA NOZNA DLA KIBICOW!

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » pn 28 kwie, 2008

100 biletów juz sprzedanych :!: :!: :!:
Kto jeszcze nie ma niech szybko kupuje bo zostało tylko 300 sztuk :!: :!: :!:
Dziś do godziny 14:00 bilety do kupienia w klubie.
Jutro od 08:00 do 14:00 :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » pn 28 kwie, 2008

WSZYSCY PO BILETY bo szybko schodza...

Najlepiej brac kolegow dokument gdzie jest imie, nazwisko i PESEL i wplacac za tych, ktorzy nie moga w tych godzinach przyjsc po bilety. Mozna tez robic wlasne listy i isc z nimi do klubu ! Dane musza sie zgadzać bo beda sprawdzane w Elblągu !

:szal1: :szal2:
Ostatnio zmieniony pn 28 kwie, 2008 przez SzEFoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jaruś81
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pt 24 lut, 2006

Post autor: Jaruś81 » pn 28 kwie, 2008

Panowie ruszamy po bilety.Musi być nas dużo trzeba się dobrze zaprezentować.Stomil Olsztyn-Duma Warmii

MlodyFan
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: sob 23 cze, 2007
Lokalizacja: os. mazurskie

Post autor: MlodyFan » pn 28 kwie, 2008

media ogolem jak zawsze robia akcje ale nie bez przyczyn bo po co ktos nie wiem kto to byl niosac flage na wysokosci KFC bierze uderza ta flaga w fotografa albo zaczyna rzucać do niego bluzgami ? szkoda ze na tym marszu pojawilo sie kilka osób których tam nie powinno być bo marsz jest po to chyba żeby promować klub i ruch kibicowski w Olsztynie a nie pokazywać takie akcje jak chociazby rzucanie kamieniami w policje :( przykro sie na to patrzy mam nadzieje ze przy okazji nastepnego marszu pojawi sie ktos kto bedzie w stanie zapanować nad niektórymi

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » pn 28 kwie, 2008

MasteR pisze:Chodzi mi mianowicie o właśnie takie uogólnianie wszystkiego. Na meczu było 4 tysiące ludzi, nie popisało się kilku z nich, a dostaje się nam wszystkim kibicom. Czyli po prostu ładuje się nas wszystkich do jednego worka. Tak samo, jak ktoś wcześniej wspomniał było na przemarszu.

Po co więc robić to samo i ładować wszystkich do jednego wora?
No cóż... kilka postów powyżej jest wpis o relacji w RMF o 10 kibicach którzy rzucali odłamkami betonu(to może się zgadzać) i drewnianymi elementami(nie wiem skąd na SBN drewniane elementy, bo chyba nie z ławek :?: :lol: ) Media(przynajmniej niektóre, te bardziej rzetelne) nie ładują więc wszystkich do jednego wora jak ty to sugerujesz. Martwi mnie to że kibice, którzy nie brali udział w ekscesach również ucierpieli. Wielu z nich było zapewne pierwszy raz a po tym co się stało pewnie i ostatni. Ci, co wyskoczyli przez płot na początku meczu niech następnym razem(o ile jeszcze będą mieli okazję) zastanowią się chwile zanim coś zrobią bo cierpią na tym prawdziwi kibice.

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » pn 28 kwie, 2008

goleo6 pisze: Ci, co wyskoczyli przez płot na początku meczu niech następnym razem(o ile jeszcze będą mieli okazję) zastanowią się chwile zanim coś zrobią bo cierpią na tym prawdziwi kibice.
to czemu nie powiedziałeś tego w trakcie meczu tym osobą :roll: :roll: :roll: tylko zza monitora sie wypowiadasz :?: :?: :?: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » pn 28 kwie, 2008

Tomek pisze:to czemu nie powiedziałeś tego w trakcie meczu tym osobą :roll: :roll: :roll: tylko zza monitora sie wypowiadasz :?: :?: :?: :!: :!: :!:
Ponieważ usiadłem(i bardzo się z tego cieszę) na trybunie krytej i miałem bardzo dobry widok na to co się dzieje na SBN.Wątpię zeby mnie usłyszeli :wink: Doping na krytej był pierwszorzędny, cieszę się że nie odstawaliśmy od SBN-u pod tym względem.Jestem ciekaw czy ktokolwiek zareagował na SBN, skoro tamci bezkarnie wybiegli sobie na boisko.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 28 kwie, 2008

goleo6 pisze:
Tomek pisze:to czemu nie powiedziałeś tego w trakcie meczu tym osobą :roll: :roll: :roll: tylko zza monitora sie wypowiadasz :?: :?: :?: :!: :!: :!:
Ponieważ usiadłem(i bardzo się z tego cieszę) na trybunie krytej i miałem bardzo dobry widok na to co się dzieje na SBN.Wątpię zeby mnie usłyszeli :wink: Doping na krytej był pierwszorzędny, cieszę się że nie odstawaliśmy od SBN-u pod tym względem.Jestem ciekaw czy ktokolwiek zareagował na SBN, skoro tamci bezkarnie wybiegli sobie na boisko.
wbiegli na boisko i co zabli kogos?? stalo sie cos komus ??? no pytam ucierpial ktos ??? moze zle zrobili nie mi to oceniac ale sie pytam stalo sie cos komu przerwany mecz zostal?? zajmijcie sie soba a nie rozkminiacie ze to ze tamto idz na komende sie jeszcze pozal :roll:

Aga
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 27 mar, 2008
Lokalizacja: ZATORZE

Post autor: Aga » pn 28 kwie, 2008

teraz można sobie tylko gadac, ale co to da... stało sie jak stało i tyle :D

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pn 28 kwie, 2008

goleo6 pisze:
Tomek pisze:to czemu nie powiedziałeś tego w trakcie meczu tym osobą :roll: :roll: :roll: tylko zza monitora sie wypowiadasz :?: :?: :?: :!: :!: :!:
Ponieważ usiadłem(i bardzo się z tego cieszę) na trybunie krytej i miałem bardzo dobry widok na to co się dzieje na SBN.Wątpię zeby mnie usłyszeli :wink: Doping na krytej był pierwszorzędny, cieszę się że nie odstawaliśmy od SBN-u pod tym względem.Jestem ciekaw czy ktokolwiek zareagował na SBN, skoro tamci bezkarnie wybiegli sobie na boisko.
Weź ogarnij się, i zaprzestań swoich żałosnych komentarzy.Zostań pod krytą, tylko nie zapomnij o słoneczniku.

zielony85
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: ndz 09 mar, 2008

Post autor: zielony85 » pn 28 kwie, 2008

W środę nie będzie padać w Elblągu;] WIEC RUSZAMY JAK NAJLICZNIEJSZA GRUPA:D:D:D :mrgreen:

ODPOWIEDZ