Śląsk Wrocław

Sprawy dotyczące kibicowskiego życia

Moderatorzy: Pojezierski, StomilTravel, Moderatorzy

Zryciuch88
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt 05 lut, 2008

Śląsk Wrocław

Post autor: Zryciuch88 » śr 06 lut, 2008

Witam wszystkich mam pytanko jaki macie stosunek do Wrocławskiej drużyny ?

WOODY
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn 04 cze, 2007

Post autor: WOODY » śr 06 lut, 2008

napewno wolałbym, żeby w ekstraklasie grał Śląsk klub z miasta niż Bełchatów i Groclin zespoły z wiosek

bomber
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: sob 11 lut, 2006

Post autor: bomber » śr 06 lut, 2008

Stosunek obecnie jest chyba neutralny choć wcześniej bywały jakieś przygody związane z Wrocławska drużyna ale to za czasów 1 i 2 ligi. Obecnie chyba jest w Olsztynie parę osób które maja kontakt z chłopakami ze Ślaska którym pobyt w naszym regionie sie przedłużył swego czasu.
A zakładając ten temat powinieneś napisać o jakie stosunki ci chodzi czy na linii sportowej czy poza sportowej. Bo na tym forum jest więcej dzieci niż osób które maja coś w tym temacie do powiedzenia. Choć tacy co maja coś do powiedzenia tez sie znajda.

Kovalainen
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kovalainen » śr 06 lut, 2008

a co nas interesuje Wrocław? mamy własne problemy, to forum Stomilu

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » śr 06 lut, 2008

Ja pamiętam taki transparent z meczu ze Śłąskiem:
CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA
Bardzo był zabawny.
A jest jeszcze we Wrocławiu Ślęza?

OKS Ostróda
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis, 2005
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: OKS Ostróda » śr 06 lut, 2008

Ostróda miala pare przygod ze Ślaskiem 8)

Awatar użytkownika
Widmo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: pt 09 lut, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Widmo » śr 06 lut, 2008

Neutralny :shock: ??
może teraz tak,bo dawno się z nimi nie spotkaliśmy,ale z tego co pamiętam, to między tymi klubami nigdy nie było dobrych stosunków :lol:
Ale lepiej niech w tym temacie wypowiadają się starsi kibice,którzy znają "akcje" ze Śląskiem z autopsji :D
Ostatnio zmieniony śr 06 lut, 2008 przez Widmo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » czw 07 lut, 2008

THE CORE pisze:Ja pamiętam taki transparent z meczu ze Śłąskiem:
CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA
Bardzo był zabawny.
Nie transparent tylko jak na tamte czasy jedna z lepszych flag w kraju, czy zabawny? nie widze tu nic zabawnego w sumie forma Ślaska byla i jest wysoka - a haslo niebanalne i ciekawe no i latwo wpada w ucho. Zreszta hasla o podobnym znaczeniu sa czesto spotykane na stadionach wiec nie widze tu nic zabawnego, no chyba ze taki siusiorak by uzyl haslo cala Polska w cieniu jeziorowcow to by bylo zabawne.

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » czw 07 lut, 2008

Swoją drogą ja chciałbym się dowiedzieć jak postrzegany jest (był) Stomil we Wrocławiu :idea:
Czy kibice Śląska słyszeli w ogóle o OKS 1945 i czy wiedzą, że to tak naprawdę Stomil :?:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » czw 07 lut, 2008

vk pisze:
THE CORE pisze:Ja pamiętam taki transparent z meczu ze Śłąskiem:
CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA
Bardzo był zabawny.
Nie transparent tylko jak na tamte czasy jedna z lepszych flag w kraju, czy zabawny? nie widze tu nic zabawnego w sumie forma Ślaska byla i jest wysoka - a haslo niebanalne i ciekawe no i latwo wpada w ucho. Zreszta hasla o podobnym znaczeniu sa czesto spotykane na stadionach wiec nie widze tu nic zabawnego, no chyba ze taki siusiorak by uzyl haslo cala Polska w cieniu jeziorowcow to by bylo zabawne.
A dla mnie był zabawny, bo byłem (i jestem) kibicem Stomilu. I do tej pory uważałem, że był zabawny dla wszystkich, którzy nie byli kibicami Śląska. Po Twoim poście juz wiem, że tak nie jest.
A co do ówczesnej formy Śląska to chyba raczyłeś żartować. Jak dobrze pamiętam to chyba nawet w lidze się nie utrzymali. A jesli się utrzymali to rok później glebę z niej zaliczyli.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » czw 07 lut, 2008

THE CORE pisze:
vk pisze:
THE CORE pisze:Ja pamiętam taki transparent z meczu ze Śłąskiem:
CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA
Bardzo był zabawny.
Nie transparent tylko jak na tamte czasy jedna z lepszych flag w kraju, czy zabawny? nie widze tu nic zabawnego w sumie forma Ślaska byla i jest wysoka - a haslo niebanalne i ciekawe no i latwo wpada w ucho. Zreszta hasla o podobnym znaczeniu sa czesto spotykane na stadionach wiec nie widze tu nic zabawnego, no chyba ze taki siusiorak by uzyl haslo cala Polska w cieniu jeziorowcow to by bylo zabawne.
A dla mnie był zabawny, bo byłem (i jestem) kibicem Stomilu. I do tej pory uważałem, że był zabawny dla wszystkich, którzy nie byli kibicami Śląska. Po Twoim poście juz wiem, że tak nie jest.
A co do ówczesnej formy Śląska to chyba raczyłeś żartować. Jak dobrze pamiętam to chyba nawet w lidze się nie utrzymali. A jesli się utrzymali to rok później glebę z niej zaliczyli.
vk mial na mysli chyba forme ruchu kibicowskiego :).

a jak wygląda sytuacja na lini PIłka nozna - Koszykówka we Wrocławiu, bo widzialem Slask koszykarski prezentuje liczną publiczność i doping.

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » czw 07 lut, 2008

Śląsk ma dobrą i mocną ekipę zarówno na Oporowskiej jak i i hali Orbita na Wejherowskiej.
Wiele razy bywali oni na Piłsudskiego czy to kibicując swojemu Śląskowi czy też wspierając Lechię.

Zryciuch88
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt 05 lut, 2008

Post autor: Zryciuch88 » sob 09 lut, 2008

bomber, tak poprostu chcialem sie spytac jak to wyglada dzieki

Lechista
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw 14 lut, 2008
Lokalizacja: Lechia Gdańsk

Post autor: Lechista » czw 14 lut, 2008

Witam na forum.
Napiszę pare słów odnośnie Śląska Wrocław, bo widziałem w temacie kilka pytań oraz błędne informacje.

Wpierw może do Reggie otóż już od ładnych kilku lat Śląsk koszykarski, a Śląsk piłkarski to zupełnie dwie inne bajki (od czasów, gdy zaczęto targać nazwę klubu i przerabiać na jakieś zeptery i inne wynalazki)


Nagórki
Wyjątkowy tuman by nie wiedział o istnieniu Stomilu Olsztyn, to nie jakiś B-klasowy zespół z małej gminy...

:wink:

Co do
Ślęży Wrocław, to klub jakoś tam kula i zmaga się na bardzo niskich szczeblach rozgrywkowych m.in z innymi klubami wrocławskimi.

Teraz we Wrocławiu idzie ku lepszemu...awans w szeregi najlepszych jest praktycznie na wyciągnięcie ręki, miasto zaczeło się interesować piłką, stworzył się lepszy klimat...stadion się remontuje (murawa, trybuna...oświetlenie już jest)
Póki co jest dobrze, a jak będzie dalej...czas pokaże po prostu i wiele się wyjaśni

Co do formy kibicowskiej, to można uznać że też się ruszyło (zeszłotygodniowy wypad we wtorek na mecz sparringowy z zaprzyjaźnionym Slezsky Opava ściągnął do Czech 500 sympatyków trójkolorowych)

pozdr.
Ostatnio zmieniony czw 14 lut, 2008 przez Lechista, łącznie zmieniany 1 raz.

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » czw 14 lut, 2008

Słuchaj tak gwoli ścisłości -chodziło mi tylko i wyłącznie o to , czy ludzie wiedzą , że OKS 1945 = Stomil Olsztyn , bo niejednokrotnie np. na www.90minut.pl po meczach zwłaszcza teraz z silniejszymi drużynami ludzie pytali co to za klub :?: :?
Choć pewnie kibice "wiedzący ocb w piłce" nie mają z tym problemu.
Pozdr.

ODPOWIEDZ